Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17
#552272 10/04/2006 21:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
to jest cashback, ich juz nie musisz obracac, ale nie wyplacisz ich i tak przed obroceniem 3*100 (2*100 juz obrocne w sumie masz...)

Bonus: Unibet
#552273 11/04/2006 06:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
hehe dostalem 22% cash back od nastepnego zakladu z okazji urodzin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#552274 11/04/2006 06:31
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam..

Może już było przerabiane to pytanie, ale szczerze nie mam zbytnio teraz czasu na grzebanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (tak więc z góry sorry)

Wiemy że trzeba wpłacać tą stówkę poprzez przelew bankowy... ale czy można później wypłacać pieniądze na mb? Czy tylko na konto bankowe?

Dzięki... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#552275 11/04/2006 06:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
Quote
Witam..

Może już było przerabiane to pytanie, ale szczerze nie mam zbytnio teraz czasu na grzebanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (tak więc z góry sorry)

Wiemy że trzeba wpłacać tą stówkę poprzez przelew bankowy... ale czy można później wypłacać pieniądze na mb? Czy tylko na konto bankowe?

Dzięki... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

mozna na moneybookers

#552276 11/04/2006 07:04
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
odpisuja oni wam na miale, czy tylko ja mam takiego pecha? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#552277 11/04/2006 07:14
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Odpisuja coprawda trwa do wiecej niz 2,5 h jak jest napisane w srednim czasie oczekiwania ale odpisuja i to dosc rzeczowo.

#552278 11/04/2006 09:11
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
jak długo czekaliście na zaksięgowanie wpłaty przelewem z mBanku?

#552279 11/04/2006 09:26
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
ja czekalem ok 1,5 dnia

#552280 11/04/2006 09:41
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
witam,
jezeli mam konto w Euro a wplace przelewem 100 zl to obowiazuje mnie ten bonus?Zaksieguja po kursie euro,czy dobrze rozumiem?

#552281 11/04/2006 09:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
tak

#552282 11/04/2006 11:24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
jak długo czekaliście na zaksięgowanie wpłaty przelewem z mBanku?

Zlecilem wplate okolo 18.00, nastepnego dnia o 21,40 byla na koncie

#552283 11/04/2006 11:29
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
Bonus przed wypłatą trzeba obrócić 3 razy??

#552284 11/04/2006 12:35
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Nie no ludziska - śmieszny jest ten buk !!!
Miałem 200 PLN, 100+100, wczoraj postawiłem 100 na tenisa K.Kim-C.Mamiit (kurs 1.4), rano dostałem od nich SMS-a o wygranej więc wyników już nie sprawdzałem, wchodzę na stronę mam 250 PLN (40 +10% cashback).
Postawiłem sobie więc 200 PLN na Starace z Dlouhy.
Ja tu sobie teraz wchodzę na ich stronę a tu JAJA !
Zdaje się że jednak mecz Kima się jeszcze nie odbył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Teraz te skubańce nie rozliczają mi meczu Starace - chyba czekają - nie wiem tylko na co ???
Jak oni mi to rozliczą jak Kim przegra ???
CO TO ZA BUK ???

#552285 11/04/2006 12:48
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
heja
do zorientowanych
warto grac w gamebookers?
jesli tak dlaczego?
pozdro

#552286 11/04/2006 15:06
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
pzejrzyj sobie temat

#552287 11/04/2006 17:32
Dołączył: May 2005
Posty: 68
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 68
Witam! Mam pytanko do tych co wyplacali pieniadze przelewem? Dlugo sie czeka na pieniadze? Zlecilem wyplate w weekend a na koncie jeszcze nie mam..

#552288 11/04/2006 19:35
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
Quote
Mam pytanie jak dlugo trwa wyplata kasy za pomoca przelewu bankowego (pko bp inteligo )

dzieki serdeczne za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Moge odpowiedziec... ale dopiero za kilka dni jak dojdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

...wlasnie zlecilem wyplate na Inteligo

a wiec czekam ziom kiedy dostaniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#552289 11/04/2006 19:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Dlaczego jezeli wplacilem kase przez Moneybookers to na moim koncie w Gamebookers jest tylko 100 i nie otrzymalem bonusa ?
Napisali tylko w mailu cos takiego: Still, in order to be eligible for the promotion for our Polish customers connected with the refund of your deposit (bonus amount 100% up to 25.6 EUR - around 100 PLN), you must instruct a bank wire deposit before 19/04/2006.

#552290 11/04/2006 19:44
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
Quote
Dlaczego jezeli wplacilem kase przez Moneybookers to na moim koncie w Gamebookers jest tylko 100 i nie otrzymalem bonusa ?
Napisali tylko w mailu cos takiego: Still, in order to be eligible for the promotion for our Polish customers connected with the refund of your deposit (bonus amount 100% up to 25.6 EUR - around 100 PLN), you must instruct a bank wire deposit before 19/04/2006.
bys przeczytal chociaz jedna strone w tym temacie bys mial 200pln...

#552291 11/04/2006 19:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
Quote
Quote
Dlaczego jezeli wplacilem kase przez Moneybookers to na moim koncie w Gamebookers jest tylko 100 i nie otrzymalem bonusa ?
Napisali tylko w mailu cos takiego: Still, in order to be eligible for the promotion for our Polish customers connected with the refund of your deposit (bonus amount 100% up to 25.6 EUR - around 100 PLN), you must instruct a bank wire deposit before 19/04/2006.
bys przeczytal chociaz jedna strone w tym temacie bys mial 200pln...

albo chociaż to INFO na stronie gamebookers

To nie koniec niespodzianek gdyż mamy dla Was wspaniałą promocję, zarówno dla nowych jak i dotychczasowych klientów gamebookers.com! Jeśli w dniach 3-17 kwietnia dokonasz wpłaty na swoje konto zakładów w gamebookers.com poprzez nasze nowe konto w polskim banku to PODWOIMY Twój depozyt (maks. bonus 100 PLN).

Wpłać 100 PLN i otrzymaj drugie 100 PLN od nas GRATIS!

Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1