Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 17 1 2 7 8 9 10 11 16 17
#552312 12/04/2006 15:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Hm, czy moge wyplacic pieniadze poprzez Moneybookers jesli wnioslem depozyt karta? (zaznaczam, ze nie w GB nigdy nie robilem depozytow poprzez MB). Czy mail do MB musi byc taki sam, na jakie zalozylem konto w GB? Ile mniej wiecej czasu ida pieniazki z GB do MB?

Bonus: Unibet
#552313 12/04/2006 17:17
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Quote
A ja mam pytanko odnosnie obrotu bonusem, ten kurs 1.6 to musi byc laczny kurs qponu (np 1.3x1.3=1.69) czy KAZDE POJEDYNCZE zdarzenie musi miec kurs conajmniej 1.6 (tak jak to bylo w bet24)? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Z gory dziekuje za odpowiedz,
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />


moze byc laczny kurs kuponu, czyli AKO min 1,6

#552314 12/04/2006 17:44
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
Hm, czy moge wyplacic pieniadze poprzez Moneybookers jesli wnioslem depozyt karta? (zaznaczam, ze nie w GB nigdy nie robilem depozytow poprzez MB). Czy mail do MB musi byc taki sam, na jakie zalozylem konto w GB? Ile mniej wiecej czasu ida pieniazki z GB do MB?

ja wplacalem przelewem a wyplacalem na moneybookers, kasa po 15 minutach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#552315 12/04/2006 20:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
Małe pytanko co do bonusa.. Wpłaciłem pieniadze i mam juz na koncie oczekuje jedynie na bonus.. i pytanie moje polega na tym ze aby wyplacic bonus musze obrocic go trzykrotnie czyli trzy razy go postawic na kurs 1,6 lub wyzszy.. i jezeli bede stawiał na kurs 1,6 i trafi trzy razy to obrot bedzie bonusa trzykrotny i czy pieniadze ktore wygram z tego bonusa przypusmy 100*1,6=160 tez sa dopisywan do konta czy one sie nie licza.. I jezeli sa dopisywane to czy na przyklad przy niudanej 3 probie a dwom wczesniej udanych te wygrane pieniadze z bonusa sa zabierane czy rowneiz moge je wyplaicc??

#552316 12/04/2006 21:11
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Quote
Małe pytanko co do bonusa.. Wpłaciłem pieniadze i mam juz na koncie oczekuje jedynie na bonus.. i pytanie moje polega na tym ze aby wyplacic bonus musze obrocic go trzykrotnie czyli trzy razy go postawic na kurs 1,6 lub wyzszy.. i jezeli bede stawiał na kurs 1,6 i trafi trzy razy to obrot bedzie bonusa trzykrotny i czy pieniadze ktore wygram z tego bonusa przypusmy 100*1,6=160 tez sa dopisywan do konta czy one sie nie licza.. I jezeli sa dopisywane to czy na przyklad przy niudanej 3 probie a dwom wczesniej udanych te wygrane pieniadze z bonusa sa zabierane czy rowneiz moge je wyplaicc??


Po kazdym zakladzie stan konta jest na biezaco aktualizowany - wygrane osiagniete w trakcie obracania bonusem oczywiscie tez sa dopisywane do Twojego konta. Jesli zrobisz wymagany obrot, to nikt Ci zadnych pieniedzy z konta nie zabierze - wszystko jest do Twojej dyspozycji.

#552317 12/04/2006 21:58
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Kasa na Inteligo od GB idzie trzy dni... szybciutko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#552318 12/04/2006 22:39
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
co sie dzieje jesli postawie na NBA wynik do przerwy i bedzie remis? daja zwrot?

#552319 12/04/2006 22:42
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Quote
co sie dzieje jesli postawie na NBA wynik do przerwy i bedzie remis? daja zwrot?
Skoro nie ma opcji X (remis) to jest zwrot
pozdr.

#552320 13/04/2006 04:59
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
panowie moglby ktos mi wytlumaczyc jak wystawic oferte ... np chce dac oferte na zespol 1 -3.5 pkt ... z gory dziekuje za odp.

#552321 13/04/2006 06:08
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Kasa na Inteligo od GB idzie trzy dni... szybciutko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Z tego co wiem to ma byc jeszcze szybciej. Wypłata zaksięgowana bez żadnych kosztów od własnego banku (Inteligo)?

#552322 13/04/2006 07:15
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Zniknelo kilkanascie zlotych ale moze to byc spowodowane przewalutowaniem => GB robi wyplaty w euro nawet jak ma sie konto w pln'ach

Kurs zmiany pln na euro wedlug GB - 1E = 3,96pln
a inteligo zmienilo euro na pln po kursie - 1E = 3,71pln.
Czy jest tu jakies 'ukryte' zarobek Inteligo to nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#552323 13/04/2006 08:29
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Mam takie pytanie:
Dlaczego nie moge wypłacić depozytu, wpłaciłem 100 dodali 100 i na początku była mozliwosc wyplacenia 96 zł (4 zł za przelew). Pograłem z tydzień (troche powiekszylem stan) i Maksymalna kwota, którą można wypłacić: 0.00 PLN.

Może ktoś to wytłumaczyć, bo jakieś dziwne mi sie to wydaje, tym bardziej, że na początku możnabylo depozyt wypłacić.

#552324 13/04/2006 08:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
a obrot zrobiles?? wiesz ze trzeba grac kursami przynajmniej 1,6?

#552325 13/04/2006 09:12
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
widzieliście gamebookers daje 10 euro na gre w kasynie. Wymagany obrót 25 razy. Może ktoś doradzi w co grac żeby nie przegrać :-)

#552326 13/04/2006 09:15
Dołączył: May 2005
Posty: 68
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 68
To przewalutowanie to minus dla tego buka. Zlecilem wyplate 415 zl, odjeli mi na poczatku 3.97 PLN za wyplate czyli zostalo 411.03 a wczoraj kasa dotarla na konto i zamiast tych 411 bylo 389!! 22 zl na przewalutowanie! Inne byki jak np baw czy unibet nie robia takich niespodzianek..Łącznie jestem w plecy ponad 25 PLN..;/

#552327 13/04/2006 09:22
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
widzieliście gamebookers daje 10 euro na gre w kasynie. Wymagany obrót 25 razy. Może ktoś doradzi w co grac żeby nie przegrać :-)

ale dobrze, że się zarejestrowałem niedawno...

zawsze można trochę pograć dla rozrywki...

ponoc najlpeszy na obrót jest Black Jack...

ale ja gram w High-Low i Ruletke...

#552328 13/04/2006 09:27
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
ruletka niezalicza sie do obrotu, a możesz mi powiedzieć o co chodzi w tymhigh-low, to cos takiego jak w bet24? Napisz jak w to grac

#552329 13/04/2006 09:31
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Quote
a obrot zrobiles?? wiesz ze trzeba grac kursami przynajmniej 1,6?
Obrotu bonusa jeszcze nie zrobiłem, ale tu nie chodzi o bonus tylko o możliwość wypłaty depozytu. Czy depozyt też należy obrócić na tych samych zassadach co bonus? Wydaje mi sie, że nie tym bardziej dziwi mnie możliwość wypłaty: 0 PLN. Ma ktoś też tak ?

#552330 13/04/2006 09:44
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
ruletka niezalicza sie do obrotu, a możesz mi powiedzieć o co chodzi w tymhigh-low, to cos takiego jak w bet24? Napisz jak w to grac

jak było 5 euro bonusa ostatnio niby ruletka też się nie liczyła do obrotu... a jednak zaliczali mi i mogłem wypłacić na zakłady...

ile zostało do obrocenia można sprawdzić w SELL CHIPS
jest podana kwota...


HIGH - LOW

polega na tym, losuje Ci karte i zaznaczasz czy będzie wyższa czy mniejsza... i masz kwotę jaką wygrasz jak trafisz...
zazwyczaj na początku losuje: dame, dwojke, trojke albo jopka.. wtedy odpowiednio bierzerz albo High (większa) albo mniejsza (low) i wtedy wygrywasz 1,1 czyli 10 centów...

podobnie jak w bet24, trochę inne zasady... jak trafi się taka sama karta to podwajają stawkę, czyli zarabiasz 100%, jak trafisz asa (jest liczony jako niższa karta) czyli tak jakbyś wziął LOW

dziwnie się gra... zacząłem miałem już 7 może mniej na kasynie... potem zacząłem wygrywać miałem ok 15... by potem znowu przegrywać... i zonwu ok 7 a teraz wyrównałem do 10 czyli tak jak zacząłem i zrobiłem sobie odpoczynek...

#552331 13/04/2006 09:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
gdzie moge sprawdzic ile razy juz obróciłem i jaki jest mój stan konta w tym kasynie..bo ja tego nie widze...

Strona 9 z 17 1 2 7 8 9 10 11 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,398 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,701
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1