|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Moze ktos napisac o programie referencyjnym, polecilem kolege,zarejestrowal sie z podanego przezemnie linka z moim ID,wplacil 100 zl, kiedy dostane za to jakis bonus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
UWAŻAJCIE....
ja już się pozbyłem swoich 10 euro...
wszedłem w SELL CHIPS...
miałem jeszcze do obrotu 190 euro, looz
ale mogłem wypłacić to co miałem ponad bonus... grosze... chciałem sprawdzić sobie jak to działa... (miałem ponad 10 euro)
owszem wypłacili te grosze... ale zabrali bonus... a o tym nie wiedziałem... inaczej bym tego nie wypłacił... wolałbym sobie pograć i obrócić... kurewa... może napisze maila to cofną tą operację...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Moze ktos napisac o programie referencyjnym, polecilem kolege,zarejestrowal sie z podanego przezemnie linka z moim ID,wplacil 100 zl, kiedy dostane za to jakis bonus? dostaniesz 40 PLN gdy Twój kolega obróci 3x po minimalnym kursie 1,2 Tez niedawno grałem z refa i mój polecający już dostał te 10 Euro = 40 PLN !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
hmmm w godzine bonus w casynie popłynięty na blach jacku...powiedzmy tak... co 3-4 rozdanie oni maja 21 z dwóch kart...dobierasz karty najczescierj wyjezdzasz powyzej 21..a jesli bys nie dobrał...to oni z dwoch kart byliby i tak lepsi...nigdy tam nie wpłace kasy:].. acha grałem za 50 centów jako stawke
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
moze ktos pomoc:wchodze na 10euro gratis do kasyna i mam buy chips sell chips i balance chips 10e.co trzeba zrobic dalej bo jak wchodze na gre high-low to pokazuje mi ze gram za ,,fun money" czy musze da buy chips?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85 |
Kod bankowy SWIFT co to jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Kod bankowy SWIFT co to jest? Jestes normalny?? W kazdym temacie bedziesz zadawal to pytanie? Rusz tylkiem i poszukaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Witam.mam pytanie !kolega chce zarejestrowac z linka abym mogl dostac 20E binusika!Ktos mi pomoze jak to zrobic??? Zgory dzieki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85 |
stary po to jest to forum zeby kogos sie spytac. Jasne ze czasami szukam zeczy których nie wiem ale chyba mozna sie spytac nie??!! Goloto!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Kod bankowy SWIFT co to jest? www.wszytko.tk. [ wszytko.tk.] i spójrz w podczepione linki w tym dziale! jeden się nazywa "kody SWIFT". nie łaska zajrzeć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
do grajacych w kasynie: czy obrót 25 razy mozna traktowac w ten sposób:gram za 10e jest 3(karta)gram ze bedzie wyzej trafaiam i mam 11,moge zrobic Callect tzn zaliczam i przestaje grac czy to jest 1 obrót juz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Z tym high-low w bet24 bylo lepiej bo wybieralo sie karte startowa, a tu postawisz kase i niewiadomo czy pierwsza karta bedzie np 3 czy 9.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Niezłe wałki w Black Jacku robią...Stawiam 1E i mam dobre karty, czekam aż komputer odsłoni swoje, a tu wyskakuje okienko "Gra jest w tym momencie niedostępna" i kasa którą dałem do stawki przepada....haha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
do grajacych w kasynie: czy obrót 25 razy mozna traktowac w ten sposób:gram za 10e jest 3(karta)gram ze bedzie wyzej trafaiam i mam 11,moge zrobic Callect tzn zaliczam i przestaje grac czy to jest 1 obrót juz? rezem musisz postawić za 250 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668 |
Gamebookers najgorszy Black Jack jaki gralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
a gdzie sprawdzic ile juz obróciem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
a obrot zrobiles?? wiesz ze trzeba grac kursami przynajmniej 1,6? Obrotu bonusa jeszcze nie zrobiłem, ale tu nie chodzi o bonus tylko o możliwość wypłaty depozytu. Czy depozyt też należy obrócić na tych samych zassadach co bonus? Wydaje mi sie, że nie tym bardziej dziwi mnie możliwość wypłaty: 0 PLN. Ma ktoś też tak ? nie mozna nic wyplacic przed zrobieneim obrotu, co by to byl dla nich za interes jakbys wplacil dostal bonusa wyplacil depozyt i gral za ich kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
Z tym high-low w bet24 bylo lepiej bo wybieralo sie karte startowa, a tu postawisz kase i niewiadomo czy pierwsza karta bedzie np 3 czy 9. dajesz deal i wysakuje ci karta a potem dajesz stawke wiec jest tak samo jak w bet24
|
|
|
Link skopiowany do schowka