Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17
#552332 13/04/2006 09:50
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Moze ktos napisac o programie referencyjnym, polecilem kolege,zarejestrowal sie z podanego przezemnie linka z moim ID,wplacil 100 zl, kiedy dostane za to jakis bonus?

Bonus: Unibet
#552333 13/04/2006 10:00
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
UWAŻAJCIE....

ja już się pozbyłem swoich 10 euro...

wszedłem w SELL CHIPS...

miałem jeszcze do obrotu 190 euro, looz

ale mogłem wypłacić to co miałem ponad bonus... grosze... chciałem sprawdzić sobie jak to działa... (miałem ponad 10 euro)

owszem wypłacili te grosze... ale zabrali bonus... a o tym nie wiedziałem... inaczej bym tego nie wypłacił... wolałbym sobie pograć i obrócić... kurewa...
może napisze maila to cofną tą operację...

#552334 13/04/2006 10:04
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Quote
Moze ktos napisac o programie referencyjnym, polecilem kolege,zarejestrowal sie z podanego przezemnie linka z moim ID,wplacil 100 zl, kiedy dostane za to jakis bonus?
dostaniesz 40 PLN gdy Twój kolega obróci 3x po minimalnym kursie 1,2
Tez niedawno grałem z refa i mój polecający już dostał te 10 Euro = 40 PLN !

#552335 13/04/2006 10:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
hmmm w godzine bonus w casynie popłynięty na blach jacku...powiedzmy tak... co 3-4 rozdanie oni maja 21 z dwóch kart...dobierasz karty najczescierj wyjezdzasz powyzej 21..a jesli bys nie dobrał...to oni z dwoch kart byliby i tak lepsi...nigdy tam nie wpłace kasy:].. acha grałem za 50 centów jako stawke

#552336 13/04/2006 10:29
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
moze ktos pomoc:wchodze na 10euro gratis do kasyna i mam
buy chips sell chips i balance chips 10e.co trzeba zrobic dalej bo jak wchodze na gre high-low to pokazuje mi ze gram za ,,fun money"
czy musze da buy chips?

#552337 13/04/2006 10:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85
Kod bankowy SWIFT co to jest?

#552338 13/04/2006 10:36
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
Kod bankowy SWIFT co to jest?

Jestes normalny?? W kazdym temacie bedziesz zadawal to pytanie? Rusz tylkiem i poszukaj.

#552339 13/04/2006 10:37
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
Witam.mam pytanie !kolega chce zarejestrowac z linka abym mogl dostac 20E binusika!Ktos mi pomoze jak to zrobic???
Zgory dzieki!

#552340 13/04/2006 10:40
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85
stary po to jest to forum zeby kogos sie spytac. Jasne ze czasami szukam zeczy których nie wiem ale chyba mozna sie spytac nie??!! Goloto!

#552341 13/04/2006 10:43
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Quote
Kod bankowy SWIFT co to jest?

www.wszytko.tk. [wszytko.tk.]

i spójrz w podczepione linki w tym dziale! jeden się nazywa "kody SWIFT". nie łaska zajrzeć?

#552342 13/04/2006 10:45
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
do grajacych w kasynie:
czy obrót 25 razy mozna traktowac w ten sposób:gram za 10e jest 3(karta)gram ze bedzie wyzej trafaiam i mam 11,moge zrobic Callect tzn zaliczam i przestaje grac czy to jest 1 obrót juz?

#552343 13/04/2006 10:55
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Z tym high-low w bet24 bylo lepiej bo wybieralo sie karte startowa, a tu postawisz kase i niewiadomo czy pierwsza karta bedzie np 3 czy 9.

#552344 13/04/2006 10:57
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Niezłe wałki w Black Jacku robią...Stawiam 1E i mam dobre karty, czekam aż komputer odsłoni swoje, a tu wyskakuje okienko "Gra jest w tym momencie niedostępna" i kasa którą dałem do stawki przepada....haha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#552345 13/04/2006 11:00
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
do grajacych w kasynie:
czy obrót 25 razy mozna traktowac w ten sposób:gram za 10e jest 3(karta)gram ze bedzie wyzej trafaiam i mam 11,moge zrobic Callect tzn zaliczam i przestaje grac czy to jest 1 obrót juz?

rezem musisz postawić za 250 euro

#552346 13/04/2006 11:02
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
????
ktos pomoze?

#552347 13/04/2006 11:05
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
Gamebookers najgorszy Black Jack jaki gralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#552348 13/04/2006 11:08
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513

a gdzie sprawdzic ile juz obróciem?

#552349 13/04/2006 11:09
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Quote
????
ktos pomoze?
wyczyść skrzynkę priv

#552350 13/04/2006 11:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Quote
Quote
a obrot zrobiles?? wiesz ze trzeba grac kursami przynajmniej 1,6?
Obrotu bonusa jeszcze nie zrobiłem, ale tu nie chodzi o bonus tylko o możliwość wypłaty depozytu. Czy depozyt też należy obrócić na tych samych zassadach co bonus? Wydaje mi sie, że nie tym bardziej dziwi mnie możliwość wypłaty: 0 PLN. Ma ktoś też tak ?
nie mozna nic wyplacic przed zrobieneim obrotu, co by to byl dla nich za interes jakbys wplacil dostal bonusa wyplacil depozyt i gral za ich kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#552351 13/04/2006 11:09
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
Quote
Z tym high-low w bet24 bylo lepiej bo wybieralo sie karte startowa, a tu postawisz kase i niewiadomo czy pierwsza karta bedzie np 3 czy 9.
dajesz deal i wysakuje ci karta a potem dajesz stawke wiec jest tak samo jak w bet24

Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, aker, forty), 1,380 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,255
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1