|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
cze dostałem bon na koszulke 65euro, mam pytanie czy muszę kupić koszulkę z MŚ czy mogę za ta kase wybrać sobie np. CELTICU? Możesz wybrać dowolną koszulkę, postaraj się tylko zmieścic w kwocie otrzymanego bonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> PS: na kogo postawiłeś że wygra MŚ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344 |
oczywiście na BRAZYLIE !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344 |
czyli mam rozumieć że dostałem bon na 65euro , a co za niego kupię to ich nie obchodzi???? DJ dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 152 |
Pomocy Nie moge wejsc do kasyna, gdy klikam na zagraj teraz poprostu nic sie nie dzieje a po kliknieciu na zaloz konto wyskakuje mi ze jestem juz zarejestrowany i powinienem nacisnac zagraj teraz. Czy do otwarcia kasyna potrzebny jest jakis program (posiadam jave)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
czy mi się zdaje czy w GB nie moge łączyć P2P
czyli np. over z 1 jakiegoś meczu?
dziwnie trochę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
mozna wogole grac tylko single bo to jest kupowanie zakladu od kogos wiec jak bys sie rozliczyl jakbys kombosa postawil?
|
|
|
Link skopiowany do schowka