Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Pary już znane ale dla przypomnienia:


Milan - Barcelona 18/04 26/04
Arsenal - Villarreal 19/04 25/04

Myślę, że na tą dyskusję nigdy nie jest za wcześnie i mam nadzieję, że każdy post wniesie coś przydatnego do tematu.

Zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
W betfair pojawiły się już zakłady na awans:

AC Milan 2.42
Barcelona 1.63

oraz

Arsenal 1.53
Villareal 2.8

Na temat drugiej pary nie będę się wypowiadać,ale co do pierwszej to wydaje mi się,że kurs na Barcę jest trochę niski.Kibicuję Katalończykom,ale w sytuacji gdy pierwszy mecz byłby w Mediolanie to jestem skłonny zagrać na awans Milanu.Dlaczego?Po pierwsze dlatego,że Barcelona ostatnio spuściła nieco z tonu i nie gra tak płynnie,a momentami wręcz razi nieskutecznością (jak np. w wyjazdowym meczu z Benficą).Nikt nie ma wątpliwości,że Milan jest w stanie u siebie wywalczyć 3 punkty.Żeby było jasne-myślę o zagraniu Milanu,aby później skontrować z zyskiem,bo wierzę w awans Barsy.

Oczywiście póki co to tylko luźne dywgacje.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
moim zdaniem, mozesz stracic, Milan z taka gra nie ma czego szukac, nawet z troche slabsza obecnie Barca, kazdy jest juz slabszy, obie druzyny sa cholernie zmeczone sezonem. Milan jest miekki, a trzeba patrzec na to, ze Messi nie gral przez ostatni miesiac, teraz trenuje, zagra z Villa przed meczem, wroci swiezutki nie zmeczony i to bedzie woda na mlyn dla defensywy Milanu, poza tym Barca jest nieskuteczna, ale cos trzeba powiedziec: Casillas, Arnau (sredni, ale mecze z Barca zawsze bardzo dobre) i Morretto (moze inaczej sie go pisze, zeby nikt sie nie czepial o jedna literke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) to bylo 3 bramkarzy, ktorzy napsuli krwi ostatnio, a gdzie bramkarz Milanu? Z calym szacunkiem,a le Dida bez formy, obrona jeszcze gorsza, kupa staruchow i nic wiecej, Shevchenko tez nie ten sam, Kaka to troche malo, Pirlo bez formy, a Seedorf jak to Seedorf, czasem mu cos wejdzie, ale rzadko. Jesli chodzi o Barce to obrona bedzie wypoczeta, bo i Puyol ostatnio odpoczywal, Edmilson wroci, moze Marquez, to jest wazne pod koniec sezonu, te kontuzje moga sprzyjac Barcie, Ronaldinho ostatnio znacznie obnizyl loty, tylko, ze on ma troche wyzej poprzeczke od reszty, Eto'o natomiast w formie ciagle, bardzo szybki, dla Milanu bedzie za szybki, jedyne co go moze zatryzmac to skutecznosc. O Inzaghim nie wspominam, bo nie wiem co tu mowic, koles nie umie pilki dobrze kopnac, a bramy strzela jak na zawolanie, lol nad lole. I tylko Valdes moze Milanowi pomoc, tak na moje,a co do drugiego polfinalu to nie wiem mam przeczucie, ze Hiszpanie, Villa gra chamska pilke, bardzo niewygodna, bardzo dobrze sie bronia, maja niezlych konstruktorow, a Arsenal, znakomita forma, ale mysle, ze sie troche za malo (w ogole) oszcedzaja, nadejdzie moment, ze stana sie bezradni i wroci wszystko do normy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, chyba nawet w ten weekend z diablami. To tyle, ale 10 dni to szmat czasu, jedna kontuzja moze wszystko zmienic, czy kontuzja Ronniego czy Kaki automatycznie sprawia prawie pewny awans rywala, moim zdaniem. Szkoda tylko Deco, ze nie zagra w pierwszym meczu, na szczescie Van Bommel zaczyna grac, dobry Iniesta, takze jednym slowem na teraz Barca w pierwszym meczu x2, ale czekam na jakies kontuzje.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
oj pomylka: przez ten pospiech tam powinno byc: gwozdz do trumny, a nie woda na mlyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
Z calym szacunkiem,a le Dida bez formy, obrona jeszcze gorsza, kupa staruchow i nic wiecej
W 32 spotkaniach ligowych Milan osiagnal bilans 70-26
W 31 spotkaniach ligowych Barca osiagnela bilans 70-27

specjalnej roznicy w skutecznosci gry obronnej nie widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
po pierwsze to proponuje obejrzec mecz z Lyonem, dopoki ten atakowal mieli pelne gacie, po drugie proponuje zobaczyc jakie pilki wypluwal w tym meczu Dida, a jak bronil w zeszlych sezonach, po trzecie proponuje nie porownywac ligi wloskiej i hiszpanskiej, bo to 2 swiaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Valdes i obrona to tez nie sa najmocniejsze punkty Barcy, a bilans maja 70-27. Taki bilans nie gra roli, liczy sie to co reprezentuja soba w wazniejszych spotkaniach. I proponuje tu porownywac li tylko LM, bo jak wygladaja szlagiery w lidze wloskiej chyba kazdy wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
po pierwsze to proponuje obejrzec mecz z Lyonem, dopoki ten atakowal mieli pelne gacie

ta, na wyjezdzie nie chcieli stracic bramki i zadanie wykonal na luzie a gdyby tylko sheva wykorzystal jedną z 3 setek to juz awans w pierwszym meczu Milan by sobie zapewnil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Quote
po drugie proponuje zobaczyc jakie pilki wypluwal w tym meczu Dida, a jak bronil w zeszlych sezonach

Dida kaleczy caly sezon, dziwne czemu wciaz gra w pierwszym skladzie ale po drugiej stronie nie mniejszy kaleczniak veldes takze luzik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Quote
po trzecie proponuje nie porownywac ligi wloskiej i hiszpanskiej, bo to 2 swiaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Valdes i obrona to tez nie sa najmocniejsze punkty Barcy, a bilans maja 70-27. Taki bilans nie gra roli, liczy sie to co reprezentuja soba w wazniejszych spotkaniach. I proponuje tu porownywac li tylko LM, bo jak wygladaja szlagiery w lidze wloskiej chyba kazdy wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

No wiadomo, ze Liga Wloska jest zdecydowanie lepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> przynajmniej dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Co do szlagierów...jesli nawiazujesz do jufe - Milan to nawet nie probuj bo jufe wyszlo z zalozeniem na 0-0 od poczatku meczu nie majac zamiaru atakowac ani przez minute i popsulo cale widowisko...ale równiez, tak widzialem pare szlaegierów w tym sezonie w primera division. Meczyki jak Villareal-Real, Osasuna-Barca, Valencia-Barca czy tez ostatnio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Barca-Real... mecze bardzo fascynujące przy ktorych na trybunach zasnal nie jeden kibic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pilka nudna, monotonna, brzydka i niesamowicie konskwentnie nieskładna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24
jak dla mnie Finał: Arsenal-Barcelona, co z tego wyjdzie, przekonamy sie na poczatku maja

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
chodzi mi o takie meczyki:
Inter-Fiora 1:0
Juve-Inter 2:0
Lazio-Inter 0:0
Roma-Milan 1:0
Lazio-Milan 0:0 i jeszcze wiele wiele innych fascynuajacych, dobre mecze pomiedzy 2 teoretycznie dobrymi druzynami we Wloszech mozna policzyc na palcach jednej reki.
Barca-Real nie podobal Ci sie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, to dziwne, bo wiekszosci sie podobal, co nie znaczy, ze nie oczekiwano od niego wiecej, a Real-Barca Ci sie nie podobal? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, a Real-Deportivo? itd., z reszta niewazne, jestes troche slepy, co nie znaczy ze ja nie,a le jak pisze, ze Dida kalczey, a dalej pisze, ze Valdes tez jest slaby i to jedna z nielicznych szans to juz tego nie widzisz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, co urazilem dume Milanisty i tylko to czytasz? :>, w kazdym badz razie na dzis dla mnie sa 2 hiszpanskie w finale. Co do Juve-Milan czy na odwrot, nie wiem kto tam byl gospodarzem, bo to na takich meczach dopiero mozna slodko spac, to Juve do Bremy i do Londynu tez jechalo by nie stracic, tylko z Milanem im sie udalo. Jesli chodzi o to ktora liga lepsza to kazdy ma swoje zdanie. Ale mysle, zeim nizejw tabeli tym roznica miedzy hiszpanskimi a wloskimi jest coraz wieksza :rolleyes:. W kazdym razie pozdro, obczaj co powiedzial Baresi przed tym dwumeczem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
tak, tak... a dwumecz dokladnie jak rok temu wygra Milan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Quote
tak, tak... a dwumecz dokladnie jak rok temu wygra Milan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Silvio mowil ze wygra wybory, a Milan wygra LM. Wybory juz przegral, a wiec? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
Do dyskusji mogę się włączyć poniewaz dawno nie wyrażałem swoich opinii na forum a temat ciekawy.
Z pary Barcelona - Milan większe szanse ma awans do finału ma raczej Barcelona i to niekoniecznie porównujac dokonania obu zespołów w krajowych ligach czy słabszej dyspozycji w meczach na własnym podwórku.
Liga Mistrzów to zupełnie inna motywacja,zangażowanie zawodników prestiz dla klubu czy lukratywne kontrakty. Barcelona w tegorocznej Lidze Mistrzów gra bardzo dobrze pod każdym względem i konsekwetnie realizuje swój cel eliminujac kolejnych przeciwników.
Zwycięstwa tego zespołu były raczej przekonujące i nie podlegały dyskusji.
Milan w fazie grupowej radził sobie też dobrze a grupa była bardzo silna.
Niestety w fazie cwierćfinałowej Milan miał sporo szczęścia,prześlizgnął się w dwumeczu z Lyonem podobnie jak w ubiegłym roku z PSV.
Milan zagrał bardzo słabo zwłaszcza u siebie i tak naprawdę w mojej ocenie powinni odpaść gdyby nie fart włoskiego zespołu bo do 88 min Lyon miał pełna kontrolę nad grą i do dzisiaj pewnie trudno wytumaczyć to co się stało.
Trener Milanu w końcowej fazie meczu po dokonaniu zmian w pewnym momencie rozgoryczony przebiegiem gry schował się w boksie rezerwowych, ponieważ nie spodziewał się iż sytuacja dla jego drużyny się tak diametralnie zmieni.
Również nie wierzę, że kibice Milanu oceniając obiektywnie przebieg gry byli jednoznacznie przekonani co do awansu swoich pupili.
Niezależnie od tego w jak silnych składach wystąpia oba zespoły to obecnie gra defensywna piłkarzy Barcelony wygląda lepiej niż Milanu biorąc tylko pod uwage rozgrywki Ligi Mistrzów.
Szanse na awans rozkładają się mniej więcej po połowie z lekkim wskazaniem na Barcelonę.
Z drugiej pary Arsenal - Villareal to naprawdę ciekawy półfinał.
Moim zdaniem grają tutaj dwa zespoły które po raz pierwszy zagrają w tej fazie rozgrywek.
Arsenal zaprezetował się w tegorocznej edycji LM lepiej niż można było sądzić na miarę swoich optymalnych możliwości po latach kryzysu w europejskich rozgrywkach.
W poprzednich latach Arsenal często z olbrzymim trudem musiał walczyć by zapewnić sobie awans z grupy wyraźnie nie szło tej drużynie.
W tym sezonie Arsenal pewnie i zdecydowanie przebrnął do półfinału jako jedyny reprezentant andielskiego futbolu.
Za awansem Arsenalu przemawia zdobyte doświadczenie z poprzednich edycji LM, zgrany i wyrównany skład tworzący dobrze rozumiejący się kolektyw na boisku w każdej formacji, umiejętne realizowanie założeń taktycznych trenera ciekawe rozwiązania w konstruowania akcji. Villareal natomist jest rewelacja tego sezonu
Nie było takiej sytuacji by zespół występujący w fazie kwalifikacji do LM w dodatku w debiucie dotarł aż tak daleko.
To drużyna nieprzewidywalna i bardzo niewygodna dla swoich przeciwników sprawiająca same niespodzianki w fazie grupowej strzelili zaledwie 3 bramki! które dały awans do fazy pucharowej i 6 bramek w dwóch rundach by znaleźć się w półfinale.
Szanse Villareal oceniam na 45% do 55% w stosunku do Arsenalu.
Szkoda że obydwa zespoły nie mogą awansować do finału na razie przewagę na papierze ma Arsenal.
Osobiście nie wykluczam niespodzianki i możliwości hiszpańskiego finału Barcelona - Villareal po tych spotkaniach. Lubię oglądać Arsenal w akcji, lecz tym razem będę kibicował hiszpańskiej żółtej łodzi podwodnej z El Madrigal, która ma co prawda mniej atutów i szans na awans niż Arsenal ale piłka czasami jest przewrotna .

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
Quote
tak, tak... a dwumecz dokladnie jak rok temu wygra Milan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Silvio mowil ze wygra wybory, a Milan wygra LM. Wybory juz przegral, a wiec? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
http://wiadomosci.onet.pl/1304616,12,item.html

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Oto kadra Barcy na mecz z Milanem:

Valdés, Jorquera, Sylvinho, Gio, Puyol, Edmílson, Oleguer, Márquez, Belletti, Iniesta, Van Bommel, Motta, Gabri, Giuly, Eto'o, Ronaldinho, Ezquerro y Maxi.

Jak widać, nie zagrają Deco, Messi, Xavi i Larsson. To poważne osłabienia, a biorąc pod uwagę słabsze ostatnio występy zespołu z Barcelony otwiera się bardzo duża szansa przed Milanem. W zespole rossonerich brak poważniejszych osłabień, morale po zwycięstwie z Interem na pewno też jest wysokie. Moim zdaniem najważniejsze będzie wyłączenie z gry Ronaldinho (tradycyjnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Jest to do zrobienia i jeżeli obrona nie popełni poważniejszych błędów, a trio Kaka - Inzaghi - Szewczenko zagra na swoim poziomie, to o wynik można być spokojnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Najbardziej mnie niepokoi postawa Didy - jeżeli bedzie popełniał takie błędy jak w ostatnim czasie, to jedna z takich wpadek może zawarzyć na losach półfinału. Mam nadzieję, że Brazylijczyk zdaje sobie z tego sprawę.

Forza M[color:"red"]I[/color]L[color:"red"]A[/color]N !!!

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
uwielbiam patrzeć na szybki atak Milanu prowadzony w szaleńczy tempie w trójkącia Kaka Szewczenko Inzaghi takie trio potrafi rozmontować każdą obronę na świecie, czy to wystarczy na Barce , ten mecz to klasyczny skip , bo im dalej w tył to w grze Milanu coraz gorzej ,w grze Seedorfa brakuje mi ciągłości gry , te jego częste spowalnianie akcji,obok Cafu zaczyna mecze zwykle dobrze ,ale cóż kiedy kończy je na całkowitym bezdechu nie te lata jednym słowem , dalej w tyle mamy Neste mimo upływu lat całkiem dobrze sobie jeszcze radzi obok niego pracujący zawsze za dwóch Gatusso piłkarz wojownik i mój ulubieniec ,Pirlo , Maldini no cóż to grająca przeszłość no i ta tragedia w bramce , dzięki której za żadne skarby świata nie postawię na MŚ na złoto dla Brazylii , on dalej sieje zamęt nawet w wygranych przez Milan ostatnio derbach .Rozpisałem się o Milanie , dlatego bo lubię ten Zespół, Barca mimo swoich osłabień jest wg.mnie faworytem , ale piłka nożna jest nieprzewidaywalna jak wiecie , a wspomniane na początku super trio Milanu może i na Barce wystarzyć jeśli ich partnerzy wzniosą się na wyżyny , a tego nie da się do końca wykluczyć, dlatego tym bardziej
skip

POZDRAWIAM

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Inzaghi nie zagra, więc już o trio nie ma co mówić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bardziej przychylam się ku Barcelonie, trudno mi sobie jakoś wyobrazić jej porażkę w Mediolanie. Idąc dalej metodą dedukcji, nie sądzę również, że Milan gładko przegra. Jest to taka faza rozgrywek, gdzie zdarzyć się może wszystko, a przecież dwa najlepsze zespoły w stawce trafiły na siebie "już" teraz. Osobiście odpuszcze sobie ten mecz, a żeby się lepiej oglądało zagram za płaską stawkę na Dokładny wynik 1-1. To jednak tylko moje przypuszczenia i nie znajduje żdnego racjolanego argumentu, który jednocześnie przemiawiałby za jednym z zespołów, skreślając drugi.

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Chodzi mi po głowie under w meczu Arsenal-Villareal.Myślę że Villa przyjedzie raczej z nastawieniem,aby nie stracić bramki.Z kolei Arsenal gra swoje,ale nie preferują typowego otwartego futbolu (tak mi się przynajmniej wydaje).Myślę,że najbardziej prawdopodobny wynik to 1:0 lub 2:0 dla gospodarzy.Co myślicie?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
A mnie chodzi po głowie całkiem ciekawy zakład(przynajmniej tak mi się wydaje) w profe 0/0 po kursie 4.70 Dobrze poukladana gra ekipy z Hiszpanii wydaje mi się,że nie stracą więcej niż jedną bramke ale także więcej niż jedną nie strzelą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.Scenariusz 0-0 do przerwy i albo tak się skończy albo 1-1. Bardzo dobry kurs wydaje mi się warty ryzyka.

Co sądzicie ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Ja zagram pewnie inaczej niż większość.
Awanse Milanu i Villarealu.
Villareal oszczędza od tygodnia swoich najlepszych zawodników podczas gdy Arsenal musi walczyć w lidze o czwarte miejsce gwarantujące gre w eliminacjach LM w przyszłym sezonie. Stawiam na bramkowy remis w pierwszym meczu a w rewanżu 0-0.
Co do Milanu to jedyny zespół który może powstrzymać Barce w drodze po wygraną w LM. Milan to taki niewygodny przeciwnik. Jak większość gra że powinien odpaść to np. rozbija Bayern, a jak mu nie idzie to ma szczęście jak z Lyonem.
A więc Milan+Villareal.
Pozdrawiam Teo

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Ronaldinho caly zeszly tydzien nie trenowal z druzyna, byl zajety kreceniem reklamowek z madrycie... mowi sie na lamach hiszpanskiej prasy o kryzysie psychicznym brazylijczyka i o jego znużeniu sezonem klubowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Czy to prawda to nie wiem na 100% ale red. Orlowski podczas ostatniego meczu Barcy o tym opowiadal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, rymoholik, Lukasz111, $-man, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,766 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,373
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1