|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,185
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,185 |
A i jeszcze jedno. Za tydzień pewnie będzie Pipa i wszystko jasne. Milan w finale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale to jest oczywiście mecz nie do obstawiania tak jak ten dziś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687 |
taa wez se zdjecie Rasiaka i powies nad lozkiem hahahah , wtopiles dzis czy co ?? nie umiesz przyjac do wiadomosci ze Barcelona w tym sezonie jest nie osiagalna dla innych druzyn ??? przynajmniej dla dziadkow z Milanu proste jak je... . Na Camp Nou Barca ich pyknie jak dzieci i wszystko w temacie. Mecz byl wyrownany ale wynik jest taki jaki jest po dokladnym zagraniu R10 do Giuly ktory nie marnuje sytuacji jak Ambrosini. nie bede z Toba polemizowal nie chce mi sie i tyle hahaha dobranoc ide pic dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
taa wez se zdjecie Rasiaka i powies nad lozkiem hahahah , wtopiles dzis czy co ?? nie umiesz przyjac do wiadomosci ze Barcelona w tym sezonie jest nie osiagalna dla innych druzyn ??? przynajmniej dla dziadkow z Milanu proste jak je... . Na Camp Nou Barca ich pyknie jak dzieci i wszystko w temacie. Mecz byl wyrownany ale wynik jest taki jaki jest po dokladnym zagraniu R10 do Giuly ktory nie marnuje sytuacji jak Ambrosini. nie bede z Toba polemizowal nie chce mi sie i tyle hahaha dobranoc ide pic dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) Dyskusja była na wysokim poziomie do czasu aż kolega się nie odezwał. Patrząc obiektywnie na mecz, Milan miał cztery okazje, z których przynajmniej dwie powinny zakończyć się bramką. Barca miała jedną sytuację i ją wykorzystała. Ten mecz można porównać do meczu z Lyonem. Tam Milan przez 88 min. bił głową w mur i gdyby mecz zakńczył się remisem, to nik nie powinien mieć do nikogo pretensji. Dzisiaj było podobnie. Przy tej klasie zespołów może zadecydować jedna akcja, jeden strzał. Za tydzień fortuna może się obrócić w drugą stronę. Wyśmiewanie się z zawodników Milanu (vide: polskignom, gumisz) może być przedwczesne. Podobnie jak zachwyty na Ronaldinho - oprócz jednego dryblingu i podania, nic nie pokazał. Nie chcę tu bronić zawodników z Mediolanu, wręcz przeciwnie. Takiej klasy zespół powinien wykorzystać chociaż jedną z wypracowanych sobie okazji. To czego się obawiałem, spawdziło się. Brak tak nielubianego przeze mnie Pippo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jednak za tydzień będzie już gotowy do gry i włoży nogę tam gdzie powinien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Z gratulowaniem Barcy awansu proponowałbym jeszcze poczekać. A gdyby, nie daj Boże, Barca awansowała do finału, to mam nadzieję, że Kanonierzy z Henrykiem na czele pokażą im miejsce w szeregu. (to zdanie jest automatycznie analizą do jutrzejszego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ) IL [color:"red"]GRANDE[/color] MILAN !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Panowie ja jeszcze zwróce sie w sprawie sędziego.Panowie 1/2 Ligi mistrzów i co wy myslicie że ktoś w takich meczach płaci sędziemu za to żeby ustawił mecz.Dajcie spokój.Na takim poziomie piłki nożnej jaki teraz mamy to chyba nie ma sędziego, który by wszystko gwizdał idealnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
GUMISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A czy rywalizacja już sie zakonczyła że pozwalasz sobie na takie słowa jak "nie umiesz przyjac do wiadomosci ze Barcelona w tym sezonie jest nie osiagalna dla innych druzyn ??? przynajmniej dla dziadkow z Milanu proste jak je..."Po dwumeczu może powiesz że Barca jest lepsza od dzadków z Milanu a po finale ligi mistrzów jeśli tam oczywiscie Barca sie znajdzie to mozesz smiało mówić o tym że Barca była w tym sezonie najlepsze w Europie.Narazie jeszcze poczekaj z takimi wypowiedziami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
Ile już takich meczy widxiałem, Milan - ...., przeciwnik gra, przeciwnik jest lepszy, Milan muruje, Milan wygrywa... Wreszcie jest inaczej - huuuuuuuuura!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Mialem nie pisac dzisiaj nic ale jak czytam ze Stam kopał po nogach i ze trzeba miec nasrane czerwono czarno pod sufitem to mnie szlag trafia.Mialem o polskim gnomie inne zdanie ale widze ze bycie kibicem niektorych prowadzi do chamstwa i kompletnego braku obiektywizmu.Ale moze dwa slowa o meczu bo do poziomu niektorych nie bede sie znizal.Bodajze Bzyku napisal ze Milan mial dwie i farca jak farciarze miala dwie okazje.Prawda jest taka ze Milan mial 4 okazje:Gilardino zaraz po nim Szewa,w drugiej polowie Gilardino i Ambrosini.Niestety braklo szczescia i tyle.Giuly wykorzystal podanie gwiazdora ,a Ambrosini nie wykorzystal podania Kaki,tak bywa.Jesli chodzi o sedziego to moze nie wypoaczyl wyniki meczu ale wiele spornych sytuacji gwizdal na korzysc farsy albo wcale nie gwizdal.Na koniec tylko tyle trzeba wierzyc i ja wierze,jeszcze 90 minut przed nami ,a to bardzo duzo czasu. Zobacz co Ty soba reprezentujesz? farsa? co to za klub? Co kogos obrazilem? Jak gral Stam, zanim Ronaldinho przyjal pilke ten juz robil wslizg nie widziales tego? Ile mial udanych akcji w ofensywie, jedna udana wrzutka pod koniec meczu, tuz przed zejsciem, ktora zasiala lekkie zamieszanie to tyle co pokazal, kogos obrazilem? Co nie trzeba miec nasrane, zeby po takim meczu mowic ze sedzia drukowal? Kilka razy moze sie faktycznie pomylil, ale co uwazasz, ze zrobil to celowo i specjalnie? A jesli chodzi o notoryczne cofanie o kilka metrow przy wyrzucaniu autu i wykopywaniu wolnych, to chyba jasne, ze sie wykonuje z tego miejsca, w ktorym cos nastapilo, musza sie nauczyc, ze to nie Wlochy i nie kazdy im bedzie na takie rzeczy przyzwalal. Co za okazje mial Sheva? 100%, to chyba inaczej widzielismy ta sytuacje, biegl, jedyne co mogl zrobic, to strzelic w krotki rog, to tylko Valdesovi zawdziecza, ze to groznie wygladalo, a jak w slupek kopnal Ronaldinho i bylo bodajze 3 na 3 to nie bylo klarownej sytuacji? A moze obrazilem Dide, ktory zawalil bramke i zawala notorycznie kilka pilek w meczu od kilku miesiecy? A moze obrazilem Pirlo, dla ktorego to byl tak dobry wystep, ze nie dotrwal do konca? Chamstwo to Ty soba reprezentujesz, ja pisze co mysle o jednej i o drugiej stronie jakbys nie zauwazyl, ale co tam. I tyle, nie moglem tego posta zostawic bez riposty, bo ktos sie chyba zagalopowal. A na koniec smieszy mnie to, ze dalej kazdy twierdzi, ze pozostalo 90 minut itd., eksperci w studiu Polsatu mowia nawet, ze szanse awansu sa 50 na 50, tymczasem na Camp Nou szanse Milanu sa minimalne, Barca bedzie wzmocniona, to oni beda grali tak jak beda chcieli, sytuacja jest taka sama jak z Chelsea, tez jada po awans, szanse rowne, tymczasem Chelsea stworzyla 1 100% sytuacje - urojony rzut karny w 93. minucie meczu i zaprezentowala sie zalosnie, w ogole nie probujac nawet atakowac, czy Pippo bedzie zbawieniem smiem watpic, moze Gilardino nie potrafi wykorzystac sytuacji w ogole, ale jest szybszy, lepiej drybluje itd., oczywiscie pewnie sie dowiem, ze nie jest tak, ale trudno, Pippo to moze byc zbawieniem jak bedzie sedziowal porzadny sedzia, ktory bedzie sie nabieral na jego pady, ktorych zaliczy pewnie kilka, pewnie znowu kogos obrazielm, co nie? Bo przeciez on teatralnie nie upada, ech. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Po pierwsze to chyba nie ja sie zagalopowalem.Trzeba czytac ze zrozumieniem.Ze zrozumieniem podkreslam.Napisalem w pierwszym zdaniu gdzie kogos obraziles,ale jak nie umiesz czytac to nie moj problem.I jeszcze jedno gdzie ja napisalem ze sedzia drukowal ?Napisalem ze sie czesto mylil,a sytuacje sporne gwizdal w druga strone jak tego nie widziales to sobie obejrzyj jeszcze raz mecz,na spokojnie.I z tego co widze to masz bardzo wiele kompleksow na punkcie wloskiej pilki,Milanu i pewnie wielu innych rzeczy,jakies niedokldanosci przy autach ci nie pasuja itd.Pewnie na samo słowo Włochy czy Milan drgawek dostajesz,jesli tak to ci wspolczuje,ale nic nie poradzisz na to ze Serie A i Milan sa najlepsze.Niepodoba ci sie Pippo,doprawdy ciekawe.Szybki ,potrafiacy minac 2 zawodnikow to jest Szewczenko,a Inzaghi to typowy egzekutor i swietnie mu to wychodzi.Np taki MU tez ma dwojke napastnikow o bardzo podobnych predyspozycjach i holendra sie nikt nie czepia.Jedno pytanie jak ty bys budował druzyne to bys kupil dwoch identycznych napastnikow ?Jak tak to gratuluje.Mam kolege,kibica Barcelony ;stwierdzil ze Inzaghiego nie lubi ,nie podoba mu sie jego gra ,ale strzela bramki i to jest najwazniejsze.Tylko ze on w przeciwienstwie do ciebie potrafi byc obiektywny,a jak sie nie potrafi byc obiektywny to sie nie prowadzi dyskusji to taka rada na przyszlosc.I jeszcze sugerowales ze to nie bedzie swietny mecz bo jak zwykle zawali Milan,i co i zawaliła przez pierwsza godzine "wielka Barcelona" ktora nic nie pokazała,ale o tym juz chyba zapomniales,a tak sie tego bales przed meczem,ze to Milan bedzie gral na zero z tylu.Mnie gra Barcelony na zero z tylu nie dziwila bo wiekszosc druzyn grajac pierwszy mecz na wyjezdzie tak robi,ale co tam Barcelona miala byc inna,ale nie byla,bo niestety nie jest wyjatkowa tak jak bys chcial.I zobaczymy za tydzien czy farciarze beda tak rzadzic jak przewidujesz,czy Milan sie zestarzeje i wszyscy odejda na emeryture i takie twoje ble ble,ale przeciez ty jestes madrzejsze od kierownictwa Milanu i od wszystkich trenerow wiec popadaj dalej w swoje samouwielbienie.Spotkamy sie pewnie za tydzien po meczu,bo szkoda wiecej czasu na i tak bezowocna polemike z toba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
"Serie A i Milan sa najlepsze" no nic nie poradze na to faktycznie. Wystarczy popatrzec na polfinaly europejskich pucharow. "stwierdzil ze Inzaghiego nie lubi ,nie podoba mu sie jego gra ,ale strzela bramki i to jest najwazniejsze" to samo napisalem kilka stron wczesniej, tylko troche inaczej to ujalem. jesli chodzi o nasranie to tak odpowiedzialem na post, w ktorym bylo "sedzia-drukarz" i jak sie do mnie o cos przyj...les to przeczytaj wszystko, a nie pojedyncze zdania, wyrazy. "Milan sie zestarzeje i wszyscy odejda na emeryture" on sie nie zestarzeje, bo juz sie zestarzal. "budował druzyne to bys kupil dwoch identycznych napastnikow ?" do czego to, bo nie wiem za bardzo o co chodzi? jesli chodzi o kupienie to raczej bym nie kupil 2 takich samych, bo takowych nie ma. "farciarze" szczescie sprzyja lepszym. "Po pierwsze to chyba nie ja sie zagalopowalem" chyba jednak obraziles wieksza rzesze ludzi niz ja swoim postem wczesniej. A na koniec:"ci, toba, ciebie" to pozwolisz pozostawie bez komentarza, kazdy ma swoj styl.
Mimo wszystko pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844 |
A i jeszcze jedno. Za tydzień pewnie będzie Pipa i wszystko jasne. Za tydzien bedzie tez Deco i Larsson. A w finale Messi i mozg druzyny Xavi. Szanse w rewanzu oceniam tak samo jak Kowalczyk, 75-25 dla Barcy. Arsneal nie przejdzie polfinalu. To ze wygrali z wyblaklym Realem i slabiutkim na koniec sezonu Juve nie przesadza ze beda lepsi od Zoltej Lodzi Podwodnej. Final Barca - Villareal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Zeby byc bardzo skrupulatnym bo widze ze jednak nienajlepoej jest u ciebie z czytaniem,to Piomil napisal ze sedzia wydrukowal mecz a nie ja i to tyle na temat sedziego.Ty wtirdzisz ze Milan nic juz nie osiagnie a ja wprost przeciwnie.To o napastnikach bylo odnosnie faktu ze Inzaghi swietnie uzupelnia Szewe i tak ma byc.Sugerujesz jeszcze ze to ja obrazilem wieksza rzesze ludzi,zapewne twierdzisz ze Barcelona ma wiecej kibicow,no ale z tym jak zwykle tez sie nie zgadzam.
"A na koniec:"ci, toba, ciebie" to pozwolisz pozostawie bez komentarza, kazdy ma swoj styl." Doprawdy swietna ironia,naprawde masz chyba wrazenie ze genialny jestes,no nie.Nie wiem za bardzo do czego pijesz ale chyba chodzi ci o to ze napisalem to z malej litery,tak wiec zapewne sugerujesz moj brak szacunku dla twojej osoby czy cos takiego.Doprawdy zabawne.Takie zwroty pisze z duzej litery tylko do kobiet,jak nia jestes albo sie nia czujesz to napisz,bede wiedzial na przyszlosc.Jesli to jest obraza to 99% ludzi tu na forum jest obrazanych co chwila.
W sumie skonczyla sie pierwsza polowa bo jest to dwumecz.Druga polowa dopiero za tydzien,wiec moze lepiej skonczyc juz te wszystkie te dyskusje,bo zdajsie ze nie zmierzaja one we wlasciwym kierunku i tak nic z tego nie wyniknie,a boisko jak zwykle zweryfikuje wszystkie poglady.No ja tez jednak pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Arsneal nie przejdzie polfinalu. To ze wygrali z wyblaklym Realem i slabiutkim na koniec sezonu Juve nie przesadza ze beda lepsi od Zoltej Lodzi Podwodnej. Final Barca - Villareal. A kogo pokonal Villareal.Glagow Rangers to wogole jakies nieporozumienie,a Inter jak zwykle niby walczy w Serie A czy lidze mistrzow,ale jak zwykle nic nie wygrywa na koniec sezonu.Dla mnie w tej parze faworytem do awansu jest Arsenal,ale nie az takim zeby go grac dzisiaj za 1.60.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2005
Posty: 77 |
Panowie, musimy zapomnieć już o wczorajszym meczu i skupić się na drugim półfinale, w którym Arsenal podejmie w Londynie hiszpański Villareal.
Mecz tylko z pozoru łatwy do grania. Villareal, który w tej parze skazywany jest na porażkę, umie grać w piłkę i nie straszna mu żadna drużyna. Pokazał już w tym sezonie, że z ekipami z Anglii grać potrafi (kwalifikacje do LM z Evertonem i mecze grupowe z MU), dlatego wierzę także w dobry wynik z Arsenalem. Oczywiście poprzeczka zawieszona jest już zdecydowanie wyżej. Londyńczycy to przede wszystkim znakomita defensywa, w której ciężko doszukać się słabych punktów, ale niestety dla ekipy gości, pozostałe formacje Anglików też prezentują się bardzo dobrze.
Wierzę jednak, że Żółta Łódź Podwodna po raz kolejny zakpi sobie z „europejskich potęg” i ponownie, prowadzona przez genialnego Riquelme, wywalczy awans. Czy poza wyczuciem mam do takiego grania większe przesłanki? Nie! Ale bardzo podobnie rzecz wyglądała w ćwierćfinałach z Interem...
Moje typy (wszystkie kursy z betandwin.com):
1) awans Villareal - 2,70 2) X2 - 2,10 3) 0:0 - dokładny wynik - 8,50
Pozdrawiam i życzę powodzenia – Giorgio.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Zaczynam watpic czy jest to forum bukmacherskie i temat dotyczący Ligi Mistrzow czy temat "nasram na glowe kazdemu kto nie kibicuje tej druzynie co ja" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Wyraznie widac ze sa tu tacy ktorym barwy klubowe odbily na tyle ze nie sa w stanie prowadzic dyskusji na sensownym poziomie, nie bede nikogo wymienial bo dobrze wiecie do kogo pije <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Gratulacje dla Barcelony za wczorajszy mecz choc mamy jeszcze rewanz to kursy na ich awans beda zalosne wiec ja tego nie tkne nawet kijem ale moze warto zobaczyc co nam zaoferuja na Milan, kursy beda pewnie wysokie, ryzyko duze ale nie takie rzeczy juz sie dzialy wiec jakas mala staweczka moze byc niezlym wyjsciem...zreszta zawsze mozna poprostu odpuscic;)
Proponuje skonczyc ta zenujaca dyskusje, a jak ktos ma watpliwosci na jakim forum sie znalazl to zapraszam na pierwsza strone tam mozna sobie przypomniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908 |
Tak sobie mysle...
Wczoraj wlazla mi barcelona, zostal mi jeszcze jeden mecz na kuponie...
Arsenal - Villareal (+1,5) 1
Dlaczego tak postawilem?
wyjasnienie:
Arsenal wielka druzyna, ktora w ostatnich latach ma pecha w LM. Po swietnych sezonach w lidze angielksiej pewniakiem bylo, ze wczesniej czy pozniej bedzie to mialo przelozenie na europejskie rozgrywki. Ten czas nadszedl teraz( bo jesli nie teraz to kiedy?) Doswiadczenie Interu z poprzedniej rundy mowi...bedziesz wygrywac z Villarealem u siebie wiecej niz jedna bramka...bo w zoltym pielke wszystko jest mzoliwe. Wydaje mi sie, ze chloapki z Londynu od paru dni sa nabuzowani na ten mecz. Arsenal ma swietna obrone, skaldajaca sie z pilkarzy WKS, e bula, w pomocy chleb... Dzis bedzie ostre strzelanie w Londynie za sprawa Arsenalu (nie typowo jak na te druzyny). Typuje wynik rzedu od 2-0 do 4-0 dla Arsenalu, ktory bedzie chcial zapewnic sobie final juz w pierwszym meczu !!! Z villarealem nie mozna inaczej chyba. Do tego kurs 2,4 jest kapitalny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2006
Posty: 20 |
zgadzam się z Tobą Co do arsenalu wiadomo w tym roku odpuścili ligę,kosztem ligi mistrzów świetnie rozumiejąca się drużyna,walcząca i mająca wielkie gwiazdy w zespole:HENRY nie zagra REYES(kartki) i niepewny jest występ FABREGASA VILLAREAL bez pierwszego bramkarza VIERY Kapitalny jest trener Londyńczyków,świetny taktyk,to co zrobił na Santiago Bernabeu - kapitalne Dziś Arsenal jest faworytem,kluczem będzie wyeliminowanie z gry RIQUELME,duża rola GILBERTO SILVY MOJ TYP : wygrana gospodarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908 |
Wlasnie odposcili lige...Jesli nie wygraja LM (a jest o bardzo prawdopodobne, forma barcelony spada...) to nie zagraja w przyszlym roku w LM. Dodatkowo przeczytalem na wp, ze nie zagra dwoch srodkowych obroncow villarealu "Argentyńczyk Gonzalo Rodriguez i Boliwijczyk Juan Manuel Pena odnieśli kontuzje podczas meczu ligowego z Barceloną. Jakby nieszczęść było mało, w dzisiejszym spotkaniu zabraknie również urugwajskiego bramkarza Sebastiana Viery, zdyskwalifikowanego za kartki. Zastąpi go Argentyńczyk Mariano Barbosa." Takze to tez pzremawia za masakra lodnynska...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
A swoją drogą to jestem pod duzym wrazeniem Gilardinho. O ile do sytuacji w 1 polowie nie mozna miec pretensji, o tyle za tą w drugiej polowie nalezy mu sie chłosta rodem z "Gibsonowskiej" pasji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> świetna puenta,bardzo mnie rozbawiłeś.Nie mniej jednak całkowicie się zgadzam.Ponadto uważam że na chłostę (i to konkretną) zasłużył Ambrosini. Ale to było wczoraj,a dziś kolejne emocje.Osobiście zagram under 2.5 (przesłanki podałem dwie strony wcześniej) oraz za drobne correct score 0:0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
zgadzam się z Tobą Co do arsenalu wiadomo w tym roku odpuścili ligę,kosztem ligi mistrzów świetnie rozumiejąca się drużyna,walcząca i mająca wielkie gwiazdy w zespole:HENRY nie zagra REYES(kartki) i niepewny jest występ FABREGASA VILLAREAL bez pierwszego bramkarza VIERY Kapitalny jest trener Londyńczyków,świetny taktyk,to co zrobił na Santiago Bernabeu - kapitalne Dziś Arsenal jest faworytem,kluczem będzie wyeliminowanie z gry RIQUELME,duża rola GILBERTO SILVY MOJ TYP : wygrana gospodarzy Odpuścili ligę ?! Nie przesadzaj, tak klasowy zespół jak Arsenal nie odpuszcza sobie ligi ot tak, mając szanse nawet na 3 miejsce(w weekend grają u siebie z Tottenhamem, więc mogą zniwelować dystans do jednego punktu). Co nie zmienia faktu że LM jest dla nich priorytetem(mają wielką szanse zagrać w finale) i przy osłabieniach drużyny hiszpańskiej pozostaje grać home win 1,60 9/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
Kurcze chodziło mi że Premier League walczą o 4 miejsce(a nie jak napisałem 3) z Tottenhamem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|