Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
W
member
member
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
dzieki WulFik skorzystam napewno
a wiesz moze gdzie mozna sie postarac o jakies dokladniejsze staty? chodzi mi tu jeszcze o rzuty z autu, wybicia z piatego metra, interwencje bramkarzy?

dzieki i pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
buuuuuuuuuuuuuuu....mój Milan przegrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ale w sumie dobrze, że Barca w finale, bo Ronaldinio na to zasługuje.

tylko żal serce ściska zwlaszcza, że ja uważam, że Szewa zdobył prawidłowo bramkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sędzia kalosz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
[Linked Image]
raczej nie byla to prawidlowo zdobyta bramka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale widocznie Borek ktory napisal w Smsie ze nic nie bylo i dar Bozy Iwanow doszukujacy sie skandalu maja racje. Faulu na Puyolu nie bylo - spalony byl. Gwizdek bylo slychac dlugo wczesniej

Dołączył: Aug 2004
Posty: 55
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55
hehe czy to aby na pewno ta sytuacja?? O ile dobrze kojarze to jest sytuacja gdzie sedzia zagwizdal spalonego Cafu, ktorego jak widac na zalaczonym obrazku tez nie bylo

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
dokładnie. to zdjęcie to sytuacja z Cafu.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
dokładnie. to zdjęcie to sytuacja z Cafu.

Prawde mowiac, to sam nie wiem co tam bylo z Szewa, ale na pewno gwizdek byl zanim on udezyl pilke. Dodatkowo ani on, ani publicznosc nie sprzeciwiala sie decyzji sedziego, wiec "cos" tam musialo byc.

Dołączył: May 2004
Posty: 136
W
member
member
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 136

witam
mam pytanie?

expekt nie rozliczyl mi wczorajszego awansu z milane? czy jest cos czego nie wiem.

przez to ze nie rozliczyli mi to nie moge grac poniewaz wszytko postaile na awans barcy. z gory dzieki

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
witam
mam pytanie?

expekt nie rozliczyl mi wczorajszego awansu z milane? czy jest cos czego nie wiem.

przez to ze nie rozliczyli mi to nie moge grac poniewaz wszytko postaile na awans barcy. z gory dzieki

To postawiles na awans milanu czy barcy?

Mi zaklad na under rozliczyli dwie godziny temu, widocznie taki maja zaplon (zreszta to nie pierwszy raz).

Dołączył: May 2004
Posty: 136
W
member
member
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 136
na awnas barcy oczywiscie


ale moj koleszka posatwil na ajax wczoraj i od razu mial zaksiegowane

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
[Linked Image]
raczej nie byla to prawidlowo zdobyta bramka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale widocznie Borek ktory napisal w Smsie ze nic nie bylo i dar Bozy Iwanow doszukujacy sie skandalu maja racje. Faulu na Puyolu nie bylo - spalony byl. Gwizdek bylo slychac dlugo wczesniej

jakby co to tutaj szewa tez nie jest na spalonym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
Quote
" Pewien anonimowy kibic Arsenalu we wtorek otworzył konto w firmie bukmacherskiej Williama Hilla i natychmiast postawił na Kanonierów. Stawka z trzech zakładów wyniosła łącznie 204 tysiące funtów.

W pierwszym zakładzie kibic postawił 100 000 funtów na to, że Arsenal awansuje do finału Ligi Mistrzów (kurs Williama Hilla wynosi 4/9). Drugi zakład za 50 000 funtów przewiduje dzisiejsze zwycięstwo Kanonierów. W trzecim zakładzie za 54 000 funtów tajemniczy kibic uznał, że zarówno Arsenal, jak i Middlesbrough dojdą do finału europejskich rozgrywek (Boro gra w półfinale Pucharu UEFA).

Graham Sharpe, rzecznik firmy Williama Hilla ujawnił, że tajemniczy kibic w wypadku wygranej dostanie 335 681 funtów"

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

no to sie kolo wzbogacil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ten mecz to sie ogladalo ! Middlesbrough 4:2 Steua KOZAK !!

Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Quote
no to sie kolo wzbogacil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ten mecz to sie ogladalo ! Middlesbrough 4:2 Steua KOZAK !!
ciekawe czy dostal limity <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
to się fachowo nazywa "przyłożenie"... nie będzie żadnych limitów, bo ten gość juz więcej grać nie będzie... zagrał raz, a dobrze...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
Znowu sie tak nie wzbogacił bo 335 tys. miał mieć jak wejdą wszystkie trzy zakłady...a weszły dwa...ten po najlepszym kursie czyli zwycięstwo Arsenalu mu nie wszedł,ale i tak na czysto zarobił jakies 40-50 tysięcu funtów ale pewnie nieżle srał pod siebie bo gdyby Boro nie awansowało....

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
misiek-perełka!!!!!!!!
No niestety tu się mylisz, bo gościu postwaił zakład na wygraną Arsenalu przed pierwszym meczem (zobacz datę posta o tym), a jak wiadomo Arsenal pierwszy mecz wygral 1-0. A więc jednak gościu jest kozak i bardzo sie wzbogacił!!!

Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
No fakt nie popatrzyłem...

Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon, Lukasz111, rymoholik), 1,981 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,281
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1