|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152 |
dzieki WulFik skorzystam napewno a wiesz moze gdzie mozna sie postarac o jakies dokladniejsze staty? chodzi mi tu jeszcze o rzuty z autu, wybicia z piatego metra, interwencje bramkarzy?
dzieki i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
buuuuuuuuuuuuuuu....mój Milan przegrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ale w sumie dobrze, że Barca w finale, bo Ronaldinio na to zasługuje.
tylko żal serce ściska zwlaszcza, że ja uważam, że Szewa zdobył prawidłowo bramkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sędzia kalosz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327 |
[ Linked Image] raczej nie byla to prawidlowo zdobyta bramka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale widocznie Borek ktory napisal w Smsie ze nic nie bylo i dar Bozy Iwanow doszukujacy sie skandalu maja racje. Faulu na Puyolu nie bylo - spalony byl. Gwizdek bylo slychac dlugo wczesniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55 |
hehe czy to aby na pewno ta sytuacja?? O ile dobrze kojarze to jest sytuacja gdzie sedzia zagwizdal spalonego Cafu, ktorego jak widac na zalaczonym obrazku tez nie bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
dokładnie. to zdjęcie to sytuacja z Cafu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
dokładnie. to zdjęcie to sytuacja z Cafu. Prawde mowiac, to sam nie wiem co tam bylo z Szewa, ale na pewno gwizdek byl zanim on udezyl pilke. Dodatkowo ani on, ani publicznosc nie sprzeciwiala sie decyzji sedziego, wiec "cos" tam musialo byc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 136 |
witam mam pytanie?
expekt nie rozliczyl mi wczorajszego awansu z milane? czy jest cos czego nie wiem.
przez to ze nie rozliczyli mi to nie moge grac poniewaz wszytko postaile na awans barcy. z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
witam mam pytanie?
expekt nie rozliczyl mi wczorajszego awansu z milane? czy jest cos czego nie wiem.
przez to ze nie rozliczyli mi to nie moge grac poniewaz wszytko postaile na awans barcy. z gory dzieki To postawiles na awans milanu czy barcy? Mi zaklad na under rozliczyli dwie godziny temu, widocznie taki maja zaplon (zreszta to nie pierwszy raz).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 136 |
na awnas barcy oczywiscie
ale moj koleszka posatwil na ajax wczoraj i od razu mial zaksiegowane
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
[ Linked Image] raczej nie byla to prawidlowo zdobyta bramka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale widocznie Borek ktory napisal w Smsie ze nic nie bylo i dar Bozy Iwanow doszukujacy sie skandalu maja racje. Faulu na Puyolu nie bylo - spalony byl. Gwizdek bylo slychac dlugo wczesniej jakby co to tutaj szewa tez nie jest na spalonym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36 |
" Pewien anonimowy kibic Arsenalu we wtorek otworzył konto w firmie bukmacherskiej Williama Hilla i natychmiast postawił na Kanonierów. Stawka z trzech zakładów wyniosła łącznie 204 tysiące funtów.
W pierwszym zakładzie kibic postawił 100 000 funtów na to, że Arsenal awansuje do finału Ligi Mistrzów (kurs Williama Hilla wynosi 4/9). Drugi zakład za 50 000 funtów przewiduje dzisiejsze zwycięstwo Kanonierów. W trzecim zakładzie za 54 000 funtów tajemniczy kibic uznał, że zarówno Arsenal, jak i Middlesbrough dojdą do finału europejskich rozgrywek (Boro gra w półfinale Pucharu UEFA).
Graham Sharpe, rzecznik firmy Williama Hilla ujawnił, że tajemniczy kibic w wypadku wygranej dostanie 335 681 funtów"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no to sie kolo wzbogacil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ten mecz to sie ogladalo ! Middlesbrough 4:2 Steua KOZAK !!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390 |
no to sie kolo wzbogacil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ten mecz to sie ogladalo ! Middlesbrough 4:2 Steua KOZAK !! ciekawe czy dostal limity <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
to się fachowo nazywa "przyłożenie"... nie będzie żadnych limitów, bo ten gość juz więcej grać nie będzie... zagrał raz, a dobrze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155 |
Znowu sie tak nie wzbogacił bo 335 tys. miał mieć jak wejdą wszystkie trzy zakłady...a weszły dwa...ten po najlepszym kursie czyli zwycięstwo Arsenalu mu nie wszedł,ale i tak na czysto zarobił jakies 40-50 tysięcu funtów ale pewnie nieżle srał pod siebie bo gdyby Boro nie awansowało....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
misiek-perełka!!!!!!!! No niestety tu się mylisz, bo gościu postwaił zakład na wygraną Arsenalu przed pierwszym meczem (zobacz datę posta o tym), a jak wiadomo Arsenal pierwszy mecz wygral 1-0. A więc jednak gościu jest kozak i bardzo sie wzbogacił!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155 |
No fakt nie popatrzyłem...
|
|
|
Link skopiowany do schowka