|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Musisz się zgodzić z tą wypowiedzią, bo na pewno nie grali na hardzie i było to wyraźnie napisane na stronie P.Davisa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
[color:"red"] Kolejne posty komentujące nietrafione mecze będą nagradzane ostrzeżeniami. [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43 |
Lepiej tych ktorzy pisza tak "bezmyslnie" ostrzegac:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Lepiej tych ktorzy pisza tak "bezmyslnie" ostrzegac:) Od tego jest np. QC. Czy temat z podsumowaniami. Oczywiście w kulturalny sposób. Wyśmiewanie czy innego tego typu formy są niemile widziane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690 |
Jesli chodzi ci ze to byl dywan a nie hard to ok. Ja mowilem o szybkosci kortu, ale niewazne. A teraz moze taki dubelek bardziej na przeczucie niz rozsadek. Mialem dzis puscik kuponik przeciwko ruskim tzn Henrych Andreev i Sanguinneti. Wszystko za 100 zl. Niestety nie zdazylem na Davydenko ae moja mala teoria spisku zaczyna sie sprawdzac, ze po wycieczce do francji wesola ekipa ruskich ustawila swoje mecze w valenci. Dlaczego? Davydenko kontuzjowany wiec co mu szkodzi przegrac i odpoczac (jego mecz wlasnie sie skonczyl, ruski gral tak zeby przegrac) Tursunov do mistrzow cegly nie nalezy a Andreev broni punktow zdobytych w zeszlym roku wiec kolega Safin raczej nie bedzie mu robic przeszkod. Wszystko ladnie omowione przy wodeczce po wygranej z Francja. Moze smieszne ale ja sobie puszcze ten dubelek Andreeva z Sanguinettim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 202
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 202 |
Almagro - Ferrero 2 kurs 1.45 betfair... jak dla mnei jeden z ciekawszych meczy do zagrania.. Ferrero wiadoma sprawa dosc solidny zawodnik.. mysle ze nie bedzie mial prolemow z Almagro ktory dopiero uczy sie grac na wyzszym poziomie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Almagro - Ferrero 2 kurs 1.45 betfair... jak dla mnei jeden z ciekawszych meczy do zagrania.. Ferrero wiadoma sprawa dosc solidny zawodnik.. mysle ze nie bedzie mial prolemow z Almagro ktory dopiero uczy sie grac na wyzszym poziomie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Ja bym uważał na Twoim miejscu w tym meczu. Mecz będzie wyrównany. Myśle, że może tutaj być niespodzianka i wygra Almagra, ale osobiście ja tego meczu nie gram.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Chciałem poddać dyskusji meczyk: Spadea Vincent - Berlocq Carlos 1 /1.60/ 7/10 nie bardzo potrafię zrozumieć ten kurs - wiem, że Amerykanin do Królów ziemi nie należy - ale przecież gra na tych kortach nie jest mu całkiem obca. Zresztą ten rodzaj nawierzchni to taki troszkę szybszy "klej". Kim jest Carlos? - nazwisko gdzieś obiło mi się o uszy - ale nigdy i niegdzie nie odegrał jakiejś znaczącej roli - ot po proistu przeciętny chalengerowiec. Nie mogę dopatrzeć się jakiegokolwiek "przeciw", aby nie zagrać Vincenta - chyba że o czymś nie wiem. W tym roku już raz się spotkali - tu gładko (i w dodatku po kreczu) wygrał Spadea - dlaczego dziś miałby być inaczej? Najgorsze jest to że kurs nie jest 1.40/1.35 tylko 1.60. Pytanie do będących w temacie - czym spowodowana jest wysokość kursu. Mam już go zagranego - i to jak na tenis za całkiem przyzwoite pieniądze - ale myślę jeszcze o dorzutce - lecz tu poczekam na Wasze opinie.
??? I jeszcze jedno - dlaczego BaW zdją go z oferty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
G.Simon-D.Sanguinetti 1 @1,704 Pinnacle
Młody Francuz w I rundzie łatwo ograł solidnego Czecha Vika 6:2 6:3. Na cegle w ubiegłym roku też grał nie najgorzej. 34-letni Włoch Sanguinetti na cegle ostatnimi latami radził sobie słabiutko, dopiero w ubiegłym roku coś nie coś na tej nawierzchni ugrał ale ogólnie cały ubiegły rok miał bardzo dobry. W tym roku już nie jest tak kolorowo. Z 10 spotkań wygrał zaledwie 3 (Rochus,Adduktson i Capdeville). Wczoraj pokonał po 2-godzinnym pojedynku Gabashvillego, który wskoczył do turnieju głównego jako Lucky Looser z kwalifikacji. Młody Rosjanin w tym roku jednak dość słabo pogrywa. Myślę, że gdyby Sanguinetti poważnie potraktował występ tutaj to chociaż w jednym z 3 chalengerów we Włoszech, który ostatnio były rozgrywane by zagrał, żeby sobie przypomnieć ceglaną nawierchnię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054 |
Bardziej od meczu Gogeta podoba mi sie Garcia-Lopez z Hernychem jednak Garcia czesciej i lepiej radzi sobie na clay'u i jakos nie bardzo kojarze zeby Hernych na ziemi cos pokazywal nie wiem jak traktowac wczorajsza wygrana z ruskim. moze sie myle ale dla mnie Hernych to taki typowy koles od serwisu i dalej dlugo nic
z checia poczytam co myslicie o ym me
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4 |
Co sądzicie o meczu Safin - Pashanski Kurs na Pashanskiego około 4. A dla mnie to młody gniewny na Clayu i gra coraz lepiej. Jak z forma Safina,moim zdaniem Andreev mu sie podłozył i teraz przegra,a i ostatnio mu nie idzie. Jakieś sugestie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
Heh, jak mógł się podłożyć Andreev ? Przecież on właśnie w Valencii chciał się pokazać ! Dla Andreeva jest to jeden z najważniejszych turniejów w roku. Na codzień mieszka w Valencii i rok temu wygrał ten turniej. Co do meczu Safina - jak dla mnie wygrana Rosjanina. Wczoraj pokonał swojego rokada, bardzo silnego Igora. Pashanski jest gorszym zawodnikiem od Safina. Ale wszystko może się zdarzyć... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Mysle, ze Safin jutro wygra, polegnie w kolejnej rundzie... Bez przesady, porazka porazka, ale upokorzenie to tez nie jest nic fajnego dla Safina
Zwroccie uwage jaka opinie sobie wyrobil ten gosc wsrod kibicow... Zreszta jak wszyscy ruscy. Wypada im pogratulowac ZAWSZE sportowej postawy... eh
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,157
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,157 |
Montanes - Behrend Co sadzicie o tym spotkaniu ? Czy moglby ktos sprawdzic czy Montanes jest na liscie do kwalfikacji w Monte Carlo . Bo jesli tak to dzis w plecy i wraca na sobote do Hiszpanii bo wlasnie tego dnia zaczynaja sie kwalfikacje .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Ameryki nie odkryłem, no ale...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Almagro - Phau Od tego tygodnia cały tenis przeniósł się na clay i tu trzeba szukać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />. Jak wiadomo na tej nawierzchni od małego grają Hiszpanie i obok Argentyńczyków są oni uważani za najlepszych specjalistów od tej nawierzchni. Co prawda Almagro do wielkich tuzów (dokładnie nie wiem jak się to pisze, bo tylko słyszałem gdzieś ten wyraz) tenisa nie należy, ale myślę, że jego umiejętności, ogranie w Valencii (zaczynał od kwalifikacji) i nabranie pewności po pokonaniu dawnego króla ziemi Ferrero wystarczy do pokonania Niemca, który z ziemią ma tyle wspólnego co ja z polonistyką... do momentu aż nie zacząłem pisać artykułów na forum i do gazet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />. Typ: 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Volandri - Zib Czech kojarzy mi się tylko i wyłącznie z chalengerami oraz z jednym z Wimbledonów, gdzie widziałem go jak grał i przegrał z Henmanem. Co prawda Volandri to Włoch, ale jego ulubioną nawierzchnią są właśnie korty clay'owato podobne i tutaj zbiera pkt. i pieniążki na przyszłość. Typ: 1
PS A tak naprawdę chodzi o to, że dzisiaj jak większość ludzi nauki mam wolne, a mecze zaczynają sie od 11:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054 |
heja
Volandriego tez gram i to jest pewne Zib dobry w deblu raczej w krotkich wymianach a Wloch jak u siebie (gdzie ma wygrywac jak nie na clayu)
Almagro tez fajnie wyglada tylko czy on nie bedzie gral w kwalach do monte carlo one z tego co pamieam chyba sie jutro zaczynaja
czekam na pomoac bo na oficjalnie nic nie znalazlem
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Panowie z tego co wiem to kwalfikacje zaczynają się w sobotę, więc ewentualnie Almangro może spokojnie wygrać, bo jutro ćwierćfinały. Napewno zdązy do Monte Carlo. Gorzej sprawa wygląda z Montanesem, który gra w Stanach (róznica czasowa).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Może podam listę do kwali skopiowaną z innego forum.
OUT Mirnyi, Max BLR 55 OUT Vliegen, Kristof BEL 57 OUT Wawrinka, Stanislas SUI 58 OUT Pashanski, Boris SCG 59 OUT Martin, Alberto ESP 60 OUT Karlovic, Ivo CRO 61 7 Soderling, Robin SWE 62 8 Mayer, Florian GER 63 9 Bracciali, Daniele ITA 67 10 Djokovic, Novak SCG 66 11 Bjorkman, Jonas SWE 68 12 Vik, Robin CZE 70 13 Phau, Bjorn GER 72 14 Dlouhy, Lukas CZE 74 15 Zib, Tomas CZE 75 OUT Melzer, Jurgen AUT 77 17 Almagro, Nicolas ESP 80 18 Simon, Gilles FRA 82 19 Benneteau, Julien FRA 83 20 Mahut, Nicolas FRA 86 21 Ramirez Hidalgo, Ruben ESP 87 22 Hernych, Jan CZE 90 23 Starace, Potito ITA 92 24 Garcia-Lopez, Guillermo ESP 95 25 Di Mauro, Alessio ITA 96 26 Lapentti, Nicolas ECU 100 27 Portas, Albert ESP 106 28 Patience, Olivier FRA 112 29 (WC) 30 (WC) 31 (WC) 32 (WC)
Alternates IN Koubek, Stefan AUT 118 IN Berrer, Michael GER 119 IN Ascione, Thierry FRA 125 IN Gicquel, Marc FRA 128 IN Luczak, Peter AUS 129 IN Gabashvili, Teimuraz RUS 131 IN Van Gemerden, Melle NED 133 1. Gremelmayr, Denis GER 135 2. Faurel, Jean-Christophe FRA 141 3. Llodra, Michael FRA 145 4. Korolev, Evgeny RUS 160 5. Luzzi, Federico ITA 165 6. Cipolla, Flavio ITA 174 OUT Healey, Nathan AUS 180 7. El Aynaoui, Younes MAR 183 OUT Arazi, Hicham MAR 194 8. Roger-Vasselin, Edouard FRA 196 9. Hartfield, Diego ARG 199 10. Galimberti, Giorgio ITA 203 11. Bolelli, Simone ITA 208
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
No właśnie najwidoczniej odpuszcza sobie ten turniej. Więc z nim też sprawa rozwiązana. Co ciekawe jutro graja Garcia-Lopez i Simon. Przeciwnicy Verdasco i Seppi w takim przypadku moga być faworytami, gdyż też ich nie widze w kwalfikacjach.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|