Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 19 1 2 3 4 5 18 19
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by katowiczanin
Ukraina U20 ov 2,5 @1,72 boks
mam w dublu z galata over 1,5 HT , więc boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by priboj
Originally Posted by katowiczanin
Ukraina U20 ov 2,5 @1,72 boks
mam w dublu z galata over 1,5 HT , więc boks

15 min ładować bramkę boks

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Dania U21 over lub handi wyglada ciekawie hmm
Info z innego forum:
Dzisiaj na tapetę biorę mecz młodzieżówek Danii z Irlandia Płn. Goście nie grają juz o nic, za to gospodarze maja szansę na awans do mistrzostw, ale aby o tym myslec muszą wygrac z dzisiejszym rywalem. Zadanie to do najtrudniejszych nie należy, ponieważ Irlandczycy z północy spisuja sie fatalnie w tych eliminacjach, a do tego mają spore problemy ze składem, ponieważ w tym meczu nie wystąpią Matthew Lund, Conor McLaughlin i Andrew Mitchell. Dodatkowo nalezy wspomniec, że goście mają w składzie wielu młodych zawdoników, ponieważ częśc druzyny z Jamesem McCleanem na czele rok temu odeszło do drużyny Irlandii i teraz skompletwanie druzyn mającej szanse rywalizowac w tej kategorii wiekowej jest bardzo cięzkie. Sam trener Stephen Robinson mówi, ze zbudowanie druzyny zajmie trochę czasu, a teraz jest wykonywana robota, która nie ma odzwierciedlenia w wynikach (chodzi tutaj najprawdopodobniej o ogrywanie młodych). Tak więc sytuacja Irlandii Płn. nie jest najciekawsza. Dodam jeszcze, że w eliminacjach zdobyli zaledwie 4 pkt z Wyspami Owczymi, a resztę meczy przegrali.

Co do Duńczyków to mogą oni mówic o sporym pechu w tych eliminacjach, albo mogą miec do siebie pretensje o zbyt słabą koncentracje w końcówkach. Nie było meczu do tej pory, w którym by przegrywali. Dośc powiedziec, że tylko w jednym meczu z Serbią na wyjeździe nie obejmowali prowadzenia, ponieważ mecz zakończył się wynikiem 0-0. Najczęściej bramki tracili w ostatnim kwadransie, co kilka razy kończyło się frustrującymi remisami. Nawet w meczu z Macedonią u siebie potrafili wygrywac do przerwy 5-1, aby ostatecznie wygrac minimalnie 6-5. Pokazuje to, że grac potrafią, ale mają wielkie problemy z końcówkami. Dzisiaj mam nadzieje, że wyciągną wnioski i przewagę, którą jestem pewien, ze zbdudują, dociągną do końca meczu i zakończą go wysokim zwycięstwem i awansem do mistrzostw Europy U21.

Dodam jeszcze na koniec, że pierwsym mecz w Irlandii zakończył się wynikiem 3-0 dla Danii mimo, ze od 42 minuty grali w osłabieni. Jednak i tak nie przeszkodziło im to w strzeleniu dwóch bramek w drugiej połowie. Dzisiaj może byc jeszcze większe strzelanie.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by katowiczanin
Originally Posted by priboj
Originally Posted by katowiczanin
Ukraina U20 ov 2,5 @1,72 boks
mam w dublu z galata over 1,5 HT , więc boks

15 min ładować bramkę boks

3333333333333333:0 piwo

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by katowiczanin
Originally Posted by katowiczanin
Originally Posted by priboj
Originally Posted by katowiczanin
Ukraina U20 ov 2,5 @1,72 boks
mam w dublu z galata over 1,5 HT , więc boks

15 min ładować bramkę boks

3333333333333333:0 piwo
piwo

Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
G
GIT Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
ja pogralem te overki co mowilem takze boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
@Łuki ciekawe to co tutaj wkleiłeś zastanawiam się nad handi -2,5 @2,425 hmm

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Originally Posted by katowiczanin
@Łuki ciekawe to co tutaj wkleiłeś zastanawiam się nad handi -2,5 @2,425 hmm
Albo ov3.5 choc tutaj znow nasuwa sie pytanie jak z napadem Irlandii pln

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
na Bośnię od wczoraj lecą kursy, jeśli chcą być w walce o baraże, powinni walczyć o wygraną. Niemcy już o nic.

Kurs @5.8 wydaje się warty spróbowania.

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Szwabskie to chytry narod i moga nie dac im szans na gre w barazach ale ov2.5 warto rozwazenia, takie moje zdanie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Assyriiska U21 ov 1,5 HT @1.80 boks

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
witam piwo


belgia @2 na jutro juz pograna ... grubiej, bo wierze w ta ekipe ... chorwacja, zdaje sie(nie ogladalem), z macedonia zagrala kiepsko, podobno to wplyw nowego, niedoswiadczonego i niezbyt lubianego trenera, belgowie od paru lat niesamowity potencjal, marnowany jeszcze niesamowiciej, ale chyba pora zaczac grac na miare swoich mozliwosci(a te sa duze, bardzo duze)

rosja na pejsach tez mi sie podoba, wg mnie wygraja z meliksonami, bo izrael to ekipa przecietna i nic wiecej, rosja ma kim straszyc, troszke szwankuje skutecznosc, ale przy tej ilosci okazji jakie sobie stwarzaja, spokojnie powinno wystarczyc na izrael

rumuni -3.5 powinni pokryc, mysle, ze i -4 do zrobienia, co tu duzo pisac, skoro wampiry podejmuja absolutny "top" pilkarski czyli andore ...

bosnia-1.5 ... 3-0, cos kolo tego powinno sie skonczyc, lotwa to slabeusz, wg mnie wynik nie podlega w tym meczu dyskusji

kebab-1.5 ...estonia po ograniu potegi spod znaku pzpn, polegla 0-2 z rumunia, nie oddajac nawet celnego strzalu(cale 4 niecelne) ... w turcji raczej ustawia autobus i beda odliczac minuty ... turcja fajnie i odwaznie zagrala z holandia, dla tulipanow byli rywalem absolutnie rownorzednym, jutro powinni sobie powetowac porazke w tamtym meczu ...

niemcy-1.5/over 3 ... chodzi mi po glowie wynik 1-3 ale chyba moze byc wiecej, szwabki luzno podeszly do meczu z wyspami owczymi, nie zdziwie sie jak austriakom na wyjezdzie zapakuja wiecej niz wyspom owczym u siebie ... w kazdym badz razie goli w tym meczu brakowac raczej nie bedzie, austriacy cos strzela, moze nawet dwie, ale straca nie mniej niz 3

serbia/serbia-1.5 ... reprezentacja o zgrabnej nazwie "gareth bale i przyjaciele" nie powinna stanowic zadnej przeszkody dla serbow, szczegolnie u siebie, kursy marne wiec raczej pas, ale nie widze tu wiekszych szans na niespodzianke, mimo braku, chocby przyzwoitego, napasciora w szeregach gospodarzy

szwajcaria yhm zbyt marny kurs, o handi sie boje bo cos mi mowi, ze po mekach wygraja 1-0 ... polowa zawodnikow szwajcarii to albanczycy z pochodzenia, 10tys z 17 tys ludzi na stadionie to maja byc ... albanczycy, nie widzi mi sie tutaj spacer w stylu 4-0, raczej minimalna wygrana "gospodarzy"

holandia bierze 3 pkt, poza dzsudzsakiem, madziary nie maja kim straszyc, gera czy szalai to chyba temat dobry na andore, na holandie juz niekoniecznie

nasi-2, jak nie pokryjemy u siebie -1.5 z takimi lebiegami, to nie ma co myslec o ukrainie i anglii, wymagac trzeba 3-0, 4-1, nic mniej ... kibice sa juz tak wqr tym calym balaganem, ze pilkarze chyba nie maja wyjscia / mowiac szczerze mam przeczuczie, ze wreszcie nadchodzi mecz, w ktorym wyjdzie nam wszystko, no prawie wszystko

podsumowujac:

belgia, rosja, rumunia-3.5, bosnia-1.5, kebab-1.5, holandia/holandia-1, polska-2

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
JEEEEST hura

Bośnia 1

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
kurwa, Wam też BF wisi ?

Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
czesc Bitnap piwo

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by młody gniewny
JEEEEST hura

Bośnia 1
nie zdążyłem :/

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Szwaby blisko swojaka ...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Originally Posted by młody gniewny
kurwa, Wam też BF wisi ?

nie

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
ładnie Bośnia klepie smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,094
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,094
Warto Bosnie po 2.00 ?

Strona 3 z 19 1 2 3 4 5 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, rafal08, Lukasz111, rymoholik, $-man, alfa, burbon, Sensei, betowiec, Akhu), 2,891 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1