Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
#55332 19/03/2004 19:14
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Quote
Oryginalnie wysłał takizwykly:
[qb]hm...do tej pory gralem w bukach naziwmnych...mam zamiar zarejestrować sie gdzies w necie...Zdaje mi się ,że ekspert jest najbardziej odpowiedni...jest chwalony przez wielu itp. Ale mam kilka pytan...prosze o odpowiedź.

1. Czy jest jakis określony bank ,w którym wymagane jest konto? Czy to obojetnie?
2. Czy konto bankowe ,z którego bym korzystał grając( wpłacał i wypłacał kase) musi być kontem przeznaczonym tylko do gier bukmacherskich ,czy moze być ono normalnie używane...(moze to glupie pytanie)
3. Czy zetkneliscie się z jakimiś oszustwami zwiazanymi z gra przez internet?
4. Czy za kazdym razem gdy chce wpłacic kase z konta do experta musze biegac do banku? Jelsi tak to na jakiej zasadzie ta wpłata się odbywa?

Z góry wielkie dzieki...niektore pytania moga byc banalne, ale chce miec 100%-ową pewnośc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
1. Nie ma określonego banku, możesz mieć gdziekolwiek w Polsce - wtedy wpłaty i wypłaty masz bez prowizji
2. Nie musi być kontem tylko do bukmacherki, możesz korzystać ze swojego osobistego konta
3. Nie na własnej skórze więc nie będę się wypowiadał (mam konto w expekcie i żadnych wałków jak do tej pory nie było, na wszelkie pytania szybko m odpowiadali jak je zadawałem)
4. Nie musisz biegać do banku możesz przelać kasę przez internet jeśli masz taką możliwość (a jeśli biegać do banku to najlepiej Kredyt Banku bo kasę masz na koncie bardzo szybko- tylko że z kumpla zdarli 7zł za przekaz!!! Rozbój w biały dzień!!)

Bonus: Unibet
#55333 19/03/2004 21:15
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Wielkie dzieki ryf...te odpowiedzi napewno bardzo mi pomogą...jeszcze jedno...18 lat koncze dopiero za 2 miesiące...a chcialbym konto założyc sobie już teraz...czy moge miec przez to jakies problemy...jako osoba "jeszczze niepełnoletnia"?

PS. 18 lat koncze ,w bukmacherce siedze już ponad 4 lata:)(regularnie typując

#55334 19/03/2004 22:44
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Jesli nie wyplacisz przez 2 miechy to sie nie doczepia.

#55335 20/03/2004 00:49
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
No a czy moge zrobic tak:

Zarejestrowac się na kogoś z rodziny, podając jego dane ,a jak minie mi 18-ka to zmienic dane na moje?

#55336 20/03/2004 17:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
SIEMA dziala wam EXPEKT???

U mnie od rana juz nie dziala, w sobote taka lipa.

#55337 20/03/2004 20:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał takizwykly:
[qb]No a czy moge zrobic tak:

Zarejestrowac się na kogoś z rodziny, podając jego dane ,a jak minie mi 18-ka to zmienic dane na moje?[/qb]
nie

#55338 21/03/2004 19:41
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
Witam !
Mam problem ktory (mam nadzieje pomozecie mi rozwiklac). Otoz wplacilem w piatek pieniazki przelewem bankowym i wyslalem do supportu dowod wplaty. A pani mi pisze najpierw ze nie ma zalacznika. I po kilq probach wkoncu otrzymala zalacznik i pisze mi ze zalacznik jest ok ale nie uzupelni mi konta bo pieniazki nie doszly.
Ja nie wiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Pani w banq raczej sie nie pomylila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Co jest ??

#55339 21/03/2004 19:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Quote
Oryginalnie wysłał -=FoX=-:
[qb]Witam !
Mam problem ktory (mam nadzieje pomozecie mi rozwiklac). Otoz wplacilem w piatek pieniazki przelewem bankowym i wyslalem do supportu dowod wplaty. A pani mi pisze najpierw ze nie ma zalacznika. I po kilq probach wkoncu otrzymala zalacznik i pisze mi ze zalacznik jest ok ale nie uzupelni mi konta bo pieniazki nie doszly.
Ja nie wiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Pani w banq raczej sie nie pomylila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Co jest ??[/qb]
Witam. Spoko nie masz sie czym martwic kaska dojdzie, przeczytaj uważnie: DOŁADOWANIE KONTA W EXPIE NASTEPUJE OD PON.-PIĄ. A WIEC KASKE BEDZIESZ MIAŁ W PONIEDZIAŁEK RANO LUB WIECZOREM
Pozdro

#55340 21/03/2004 20:08
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
barrney <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: for U

#55341 21/03/2004 20:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Fox, Expekt to nie Unibet. Dodadzą Ci kasę jak do nich dojdzie, żadne skany przelewów nie pomogą.

#55342 21/03/2004 21:47
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
Czy jak wplace 50 zeta na konto (pierwszy depozyt) to moge sobie powiedzmy nastepnego dnia wyplacic 40 zeta??czy musze najpierw obrucic tymi 50 zeta??jak to jest z wyplatami??moge wyplacic ile chce??

#55343 22/03/2004 00:39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 84
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 84
Podajcie mi dokladnie co trzeba wpisac jak chce wyslac przelewem bankowym. I mam pytanie: z kazdego banku moge przeslac przelew???

#55344 22/03/2004 00:40
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Zeby grac na zywo trzeba miec program Macromedia Flash, bo inaczej nie moge wcisnac na zdarzenie!!! Ściagnalem ten program i nic, dalej nie moge uruchomic danego zdarzenia??????? Moze ktos potrafi mi powiedziec dlaczego i co trzeba zrobic zeby mozna bylo grac na zywo????

#55345 22/03/2004 01:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
benni zobacz na www.buki.pl [buki.pl]

#55346 22/03/2004 02:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 84
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 84
Dzieki wielkie. Teraz pozostaje tylko wplacic i wygyrywac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#55347 22/03/2004 18:09
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Działa wam expekt?

COś mi nie chce chodzic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#55348 22/03/2004 18:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
U mni tez dupa!!!!

#55349 22/03/2004 18:13
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
nie dziala :&#0124; wrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#55350 22/03/2004 19:10
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
.
addict
addict
. Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
Co jest z tym expektem? Macie może jakieś info?

#55351 22/03/2004 19:29
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
no nie!!jak na zlosc!znowu przylazlem na uczelnie na necik bo nadal mam blokade za moje Ip w domu.
****na firma nie chce odposcic.
no to przylazlem na uczelnie a tu co...??
juz po raz drugi expekt nie dziala .
jak nie fart to nie fart

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, kamel, forty, burbon), 2,524 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,346
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1