Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17
Dołączył: Sep 2012
Posty: 338
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2012
Posty: 338
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Rays @2.17

Druzyna z Florydy ma bilans 6-1 w meczach, w ktorych naprzeciw siebie staja Price i Fatbathia. Obecnie forma CC jest niestabilna, ramie nie pracuje zgodnie z mozliwosciami i chyba tylko i wylacznie ze wzgledu na walke o zwyciestwo w dywizji Jankesi decyduja sie na wystawianie go jako startera - podejrzewam, ze w przeciwnym przypadku juz dawno wyladowalby na disabled list z kontuzja sciegien miesni stabilizujacych ramie (tendinitis). W tym sezonie miotacze ci spotykali sie juz dwa razy, bilans 1-1 (10 maja wygrana NYY 5-3, 7 czerwca Tampy 7-3). Przy obecnej formie CC warto rowniez rozpatrzyc o3.5 runs dla Tampy.

chyba S miało być wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2012
Posty: 338
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2012
Posty: 338
a co myslisz o Braves???
warto dac grubeij z handi? czy moze over

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Drunken Master
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Rays @2.17

Druzyna z Florydy ma bilans 6-1 w meczach, w ktorych naprzeciw siebie staja Price i Fatbathia. Obecnie forma CC jest niestabilna, ramie nie pracuje zgodnie z mozliwosciami i chyba tylko i wylacznie ze wzgledu na walke o zwyciestwo w dywizji Jankesi decyduja sie na wystawianie go jako startera - podejrzewam, ze w przeciwnym przypadku juz dawno wyladowalby na disabled list z kontuzja sciegien miesni stabilizujacych ramie (tendinitis). W tym sezonie miotacze ci spotykali sie juz dwa razy, bilans 1-1 (10 maja wygrana NYY 5-3, 7 czerwca Tampy 7-3). Przy obecnej formie CC warto rowniez rozpatrzyc o3.5 runs dla Tampy.

chyba S miało być wink


Celowo "F" wink

Szczerze? Nats jak dla mnie to biora, RRL (revers run line) bym pogral, jesli juz mialbym ruszyc ten mecz. Kazda seria sie kiedys konczy i Medlen w koncu polegnie. Czemu nie dzis, przeciw znakomicie spisujacym sie w tym sezonie Nats?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by Drunken Master
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Rays @2.17

Druzyna z Florydy ma bilans 6-1 w meczach, w ktorych naprzeciw siebie staja Price i Fatbathia. Obecnie forma CC jest niestabilna, ramie nie pracuje zgodnie z mozliwosciami i chyba tylko i wylacznie ze wzgledu na walke o zwyciestwo w dywizji Jankesi decyduja sie na wystawianie go jako startera - podejrzewam, ze w przeciwnym przypadku juz dawno wyladowalby na disabled list z kontuzja sciegien miesni stabilizujacych ramie (tendinitis). W tym sezonie miotacze ci spotykali sie juz dwa razy, bilans 1-1 (10 maja wygrana NYY 5-3, 7 czerwca Tampy 7-3). Przy obecnej formie CC warto rowniez rozpatrzyc o3.5 runs dla Tampy.

chyba S miało być wink


Celowo "F" wink

Szczerze? Nats jak dla mnie to biora, RRL (reverse run line) bym pogral, jesli juz mialbym ruszyc ten mecz. Kazda seria sie kiedys konczy i Medlen w koncu polegnie. Czemu nie dzis, przeciw znakomicie spisujacym sie w tym sezonie Nats?

Dołączył: Sep 2012
Posty: 338
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2012
Posty: 338
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by Drunken Master
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Rays @2.17

Druzyna z Florydy ma bilans 6-1 w meczach, w ktorych naprzeciw siebie staja Price i Fatbathia. Obecnie forma CC jest niestabilna, ramie nie pracuje zgodnie z mozliwosciami i chyba tylko i wylacznie ze wzgledu na walke o zwyciestwo w dywizji Jankesi decyduja sie na wystawianie go jako startera - podejrzewam, ze w przeciwnym przypadku juz dawno wyladowalby na disabled list z kontuzja sciegien miesni stabilizujacych ramie (tendinitis). W tym sezonie miotacze ci spotykali sie juz dwa razy, bilans 1-1 (10 maja wygrana NYY 5-3, 7 czerwca Tampy 7-3). Przy obecnej formie CC warto rowniez rozpatrzyc o3.5 runs dla Tampy.

chyba S miało być wink


Celowo "F" wink

Szczerze? Nats jak dla mnie to biora, RRL (revers run line) bym pogral, jesli juz mialbym ruszyc ten mecz. Kazda seria sie kiedys konczy i Medlen w koncu polegnie. Czemu nie dzis, przeciw znakomicie spisujacym sie w tym sezonie Nats?

no tak zgodzę się.
chyba najlepiej opłacany grubas na świecie:-)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Oprah Winfrey: $275,000,000 w 2009 wyciagnela.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
i wariat 8 z 10 boks

(Cole Hamels & Edgar Gonzalez must start) PHI Phillies -1.5 @ 1.80
(R Detwiler & K Medlen must start) WAS Nationals @ 2.35
(Bronson Arroyo & Jacob Turner must start) CIN Reds @ 1.75
(Matt Cain & Tyler Skaggs must start) SF Giants @ 1.74
(Justin Verlander & Corey Kluber must start) DET Tigers -1.5 @ 1.80
(D Price & C Sabathia must start) TB Rays @ 2.11
(Hisashi Iwakuma & Yu Darvish must start) TEX Rangers -1.5 @ 1.86
(C.J. Wilson & Bruce Chen must start) LA Angels -1.5 @ 1.95
(Chris Sale & Esmerling Vasquez must start) CHI White Sox -1.5 @ 1.80
(Joe Saunders & Tom Milone must start) BAL Orioles @ 2.33

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Jak Sabathia biegnie to wywołuje lekkie trzęsienie ziemi, tak gdzieś 4 w skali Richtera laugh



Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Ghost
Jak Sabathia biegnie to wywołuje lekkie trzęsienie ziemi, tak gdzieś 4 w skali Richtera laugh


ale przy infield groundouts jest szybszy od Colona, ktory w ogole dupy nie ruszal ... CC jest calkiem szybki i zwinny jak na swoja mase...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
(Justin Verlander & Corey Kluber must start) DET Tigers @ 1.52
(C.J. Wilson & Bruce Chen must start) LA Angels @ 1.60
(Cole Hamels & Edgar Gonzalez must start) PHI Phillies @ 1.48
Trebles, 1 bet * 50.00


(Cole Hamels & Edgar Gonzalez must start) PHI Phillies @ 1.48
(Matt Cain & Tyler Skaggs must start) SF Giants @ 1.74
(Justin Verlander & Corey Kluber must start) DET Tigers @ 1.52
(C.J. Wilson & Bruce Chen must start) LA Angels @ 1.60
(Chris Sale & Esmerling Vasquez must start) CHI White Sox @ 1.52
5 Folds, 1 bet * 23.00




Tigers swietny poczatek aplauz

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by Ghost
Jak Sabathia biegnie to wywołuje lekkie trzęsienie ziemi, tak gdzieś 4 w skali Richtera laugh


ale przy infield groundouts jest szybszy od Colona, ktory w ogole dupy nie ruszal ... CC jest calkiem szybki i zwinny jak na swoja mase...

Bo Colon to niska baryła, więc on się może tylko toczyć smile
A i tak Shaq Attack jest zwinniejszy smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Ghost
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by Ghost
Jak Sabathia biegnie to wywołuje lekkie trzęsienie ziemi, tak gdzieś 4 w skali Richtera laugh


ale przy infield groundouts jest szybszy od Colona, ktory w ogole dupy nie ruszal ... CC jest calkiem szybki i zwinny jak na swoja mase...

Bo Colon to niska baryła, więc on się może tylko toczyć smile
A i tak Shaq Attack jest zwinniejszy smile


taaa, i przy slam dunkach ludziom na trybunach sie drinki przewracaly wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Fresh piwo

zabojcze kursiwa napierasz grin

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
A się teraz Price wybronił piwo
Mógłby się postarać dziś bo mam go w 2 ligach fantasy

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by bitnap
Fresh piwo

zabojcze kursiwa napierasz grin


Uszanowanie piwo

Z czegos zyc trzeba, Panie. Sezon NHL sie zbliza nieublaganie - stad Twoja obecnosc w US Sports, czy moze po pewki z NFL wpadles? wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by bitnap
cardinals o3.5R @1.862
padres-rockies o7.5 @2.05
orioles @2.36

za bardzo drobne: jays o4.5R/rangers o5R/giants o4.5R @6.54

tyle ode mnie smile

ja poprosze tylko i az to wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Bryce Harper vs Kris Medlen 1-0 ooo

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
spytam ironicznie, a co to nfl? smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Tigers 4-0 wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by bitnap
spytam ironicznie, a co to nfl? smile

Not Fun to Lose wink

Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Sensei, burbon, forty, betowiec, aker, Lukasz111, alfa, latajaca_holenderka, Akhu, 11kera11), 2,675 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1