|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2012
Posty: 338 |
Rays @2.17
Druzyna z Florydy ma bilans 6-1 w meczach, w ktorych naprzeciw siebie staja Price i Fatbathia. Obecnie forma CC jest niestabilna, ramie nie pracuje zgodnie z mozliwosciami i chyba tylko i wylacznie ze wzgledu na walke o zwyciestwo w dywizji Jankesi decyduja sie na wystawianie go jako startera - podejrzewam, ze w przeciwnym przypadku juz dawno wyladowalby na disabled list z kontuzja sciegien miesni stabilizujacych ramie (tendinitis). W tym sezonie miotacze ci spotykali sie juz dwa razy, bilans 1-1 (10 maja wygrana NYY 5-3, 7 czerwca Tampy 7-3). Przy obecnej formie CC warto rowniez rozpatrzyc o3.5 runs dla Tampy. chyba S miało być 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2012
Posty: 338 |
a co myslisz o Braves??? warto dac grubeij z handi? czy moze over
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Rays @2.17
Druzyna z Florydy ma bilans 6-1 w meczach, w ktorych naprzeciw siebie staja Price i Fatbathia. Obecnie forma CC jest niestabilna, ramie nie pracuje zgodnie z mozliwosciami i chyba tylko i wylacznie ze wzgledu na walke o zwyciestwo w dywizji Jankesi decyduja sie na wystawianie go jako startera - podejrzewam, ze w przeciwnym przypadku juz dawno wyladowalby na disabled list z kontuzja sciegien miesni stabilizujacych ramie (tendinitis). W tym sezonie miotacze ci spotykali sie juz dwa razy, bilans 1-1 (10 maja wygrana NYY 5-3, 7 czerwca Tampy 7-3). Przy obecnej formie CC warto rowniez rozpatrzyc o3.5 runs dla Tampy. chyba S miało być  Celowo "F"  Szczerze? Nats jak dla mnie to biora, RRL (revers run line) bym pogral, jesli juz mialbym ruszyc ten mecz. Kazda seria sie kiedys konczy i Medlen w koncu polegnie. Czemu nie dzis, przeciw znakomicie spisujacym sie w tym sezonie Nats?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Rays @2.17
Druzyna z Florydy ma bilans 6-1 w meczach, w ktorych naprzeciw siebie staja Price i Fatbathia. Obecnie forma CC jest niestabilna, ramie nie pracuje zgodnie z mozliwosciami i chyba tylko i wylacznie ze wzgledu na walke o zwyciestwo w dywizji Jankesi decyduja sie na wystawianie go jako startera - podejrzewam, ze w przeciwnym przypadku juz dawno wyladowalby na disabled list z kontuzja sciegien miesni stabilizujacych ramie (tendinitis). W tym sezonie miotacze ci spotykali sie juz dwa razy, bilans 1-1 (10 maja wygrana NYY 5-3, 7 czerwca Tampy 7-3). Przy obecnej formie CC warto rowniez rozpatrzyc o3.5 runs dla Tampy. chyba S miało być  Celowo "F"  Szczerze? Nats jak dla mnie to biora, RRL (revers e run line) bym pogral, jesli juz mialbym ruszyc ten mecz. Kazda seria sie kiedys konczy i Medlen w koncu polegnie. Czemu nie dzis, przeciw znakomicie spisujacym sie w tym sezonie Nats?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2012
Posty: 338 |
Rays @2.17
Druzyna z Florydy ma bilans 6-1 w meczach, w ktorych naprzeciw siebie staja Price i Fatbathia. Obecnie forma CC jest niestabilna, ramie nie pracuje zgodnie z mozliwosciami i chyba tylko i wylacznie ze wzgledu na walke o zwyciestwo w dywizji Jankesi decyduja sie na wystawianie go jako startera - podejrzewam, ze w przeciwnym przypadku juz dawno wyladowalby na disabled list z kontuzja sciegien miesni stabilizujacych ramie (tendinitis). W tym sezonie miotacze ci spotykali sie juz dwa razy, bilans 1-1 (10 maja wygrana NYY 5-3, 7 czerwca Tampy 7-3). Przy obecnej formie CC warto rowniez rozpatrzyc o3.5 runs dla Tampy. chyba S miało być  Celowo "F"  Szczerze? Nats jak dla mnie to biora, RRL (revers run line) bym pogral, jesli juz mialbym ruszyc ten mecz. Kazda seria sie kiedys konczy i Medlen w koncu polegnie. Czemu nie dzis, przeciw znakomicie spisujacym sie w tym sezonie Nats? no tak zgodzę się. chyba najlepiej opłacany grubas na świecie:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Oprah Winfrey: $275,000,000 w 2009 wyciagnela.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
i wariat 8 z 10  (Cole Hamels & Edgar Gonzalez must start) PHI Phillies -1.5 @ 1.80 (R Detwiler & K Medlen must start) WAS Nationals @ 2.35 (Bronson Arroyo & Jacob Turner must start) CIN Reds @ 1.75 (Matt Cain & Tyler Skaggs must start) SF Giants @ 1.74 (Justin Verlander & Corey Kluber must start) DET Tigers -1.5 @ 1.80 (D Price & C Sabathia must start) TB Rays @ 2.11 (Hisashi Iwakuma & Yu Darvish must start) TEX Rangers -1.5 @ 1.86 (C.J. Wilson & Bruce Chen must start) LA Angels -1.5 @ 1.95 (Chris Sale & Esmerling Vasquez must start) CHI White Sox -1.5 @ 1.80 (Joe Saunders & Tom Milone must start) BAL Orioles @ 2.33
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Jak Sabathia biegnie to wywołuje lekkie trzęsienie ziemi, tak gdzieś 4 w skali Richtera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Jak Sabathia biegnie to wywołuje lekkie trzęsienie ziemi, tak gdzieś 4 w skali Richtera  ale przy infield groundouts jest szybszy od Colona, ktory w ogole dupy nie ruszal ... CC jest calkiem szybki i zwinny jak na swoja mase...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
(Justin Verlander & Corey Kluber must start) DET Tigers @ 1.52 (C.J. Wilson & Bruce Chen must start) LA Angels @ 1.60 (Cole Hamels & Edgar Gonzalez must start) PHI Phillies @ 1.48 Trebles, 1 bet * 50.00 (Cole Hamels & Edgar Gonzalez must start) PHI Phillies @ 1.48 (Matt Cain & Tyler Skaggs must start) SF Giants @ 1.74 (Justin Verlander & Corey Kluber must start) DET Tigers @ 1.52 (C.J. Wilson & Bruce Chen must start) LA Angels @ 1.60 (Chris Sale & Esmerling Vasquez must start) CHI White Sox @ 1.52 5 Folds, 1 bet * 23.00 Tigers swietny poczatek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Jak Sabathia biegnie to wywołuje lekkie trzęsienie ziemi, tak gdzieś 4 w skali Richtera  ale przy infield groundouts jest szybszy od Colona, ktory w ogole dupy nie ruszal ... CC jest calkiem szybki i zwinny jak na swoja mase... Bo Colon to niska baryła, więc on się może tylko toczyć  A i tak Shaq Attack jest zwinniejszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Jak Sabathia biegnie to wywołuje lekkie trzęsienie ziemi, tak gdzieś 4 w skali Richtera  ale przy infield groundouts jest szybszy od Colona, ktory w ogole dupy nie ruszal ... CC jest calkiem szybki i zwinny jak na swoja mase... Bo Colon to niska baryła, więc on się może tylko toczyć  A i tak Shaq Attack jest zwinniejszy  taaa, i przy slam dunkach ludziom na trybunach sie drinki przewracaly 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Fresh zabojcze kursiwa napierasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
A się teraz Price wybronił  Mógłby się postarać dziś bo mam go w 2 ligach fantasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Fresh zabojcze kursiwa napierasz  Uszanowanie  Z czegos zyc trzeba, Panie. Sezon NHL sie zbliza nieublaganie - stad Twoja obecnosc w US Sports, czy moze po pewki z NFL wpadles? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
cardinals o3.5R @1.862 padres-rockies o7.5 @2.05 orioles @2.36 za bardzo drobne: jays o4.5R/rangers o5R/giants o4.5R @6.54 tyle ode mnie  ja poprosze tylko i az to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Bryce Harper vs Kris Medlen 1-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
spytam ironicznie, a co to nfl? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Tigers 4-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
spytam ironicznie, a co to nfl?  Not Fun to Lose 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|