|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
maly ruch  skad to przekonanie ? Ogladalem wszystkie (az 3 ) mecze Korony,niech wypierdalaja jak najszybciej z tej ligi. Mecz z Lechia to pierdolona paraolimpiada,od 20 minuty grajac w przewadza,tworzac zamek hokejowy oddaja 2 strzały !? Komedia.ruch wybitnie pechowo przegral po karnym w ostatnich minutach,niewiele brakowalo a to Slask by dostal -3 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
w dublu z WIELKIM HKS-em   what the fuck ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Przy typowoniu na ten weekend trzeba by było wziąc pod uwagę, że ostanio w elMŚ było bardzo mało niespodzianek i może nimi sypnąć np. dzisaj lub jutro. Do tego LM we wtorek i środę. Ja odpuszczam w ten weekend grę na zdecydowanych faworytów po psich kursach. Pytanie tylko ktorzy to ci faworycie po psich kursach ? taki Bayern wygra na stojaco, Utd jest bez formy, Ajax pewnie mysli juz tylko o LM, Barca bez formy bez sensu to brac - wiec tez za bardzo nie wiem Zalezy kto jak co widzi i stawkuje,dla mnie Utd bez [email protected] z Wigan,u siebie to super sprawa do dubla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
w dublu z WIELKIM HKS-em   what the fuck ?  Jemu chodziło o Ruch 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
hmmm tego meczu nie widzialem, ale na Legii grali calkiem niezle oprocz bledow w obronie - ale z Legia to z Legia..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Przy typowoniu na ten weekend trzeba by było wziąc pod uwagę, że ostanio w elMŚ było bardzo mało niespodzianek i może nimi sypnąć np. dzisaj lub jutro. Do tego LM we wtorek i środę. Ja odpuszczam w ten weekend grę na zdecydowanych faworytów po psich kursach. Pytanie tylko ktorzy to ci faworycie po psich kursach ? taki Bayern wygra na stojaco, Utd jest bez formy, Ajax pewnie mysli juz tylko o LM, Barca bez formy bez sensu to brac - wiec tez za bardzo nie wiem Zalezy kto jak co widzi i stawkuje,dla mnie Utd bez [email protected] z Wigan,u siebie to super sprawa do dubla. nie ma szans, graja totalna dupe ale pewnie z meczu na mecz bedzie lepiej - ja po drugie ich nie lubie to inaczej na nich patrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
w dublu z WIELKIM HKS-em   what the fuck ?  Jemu chodziło o Ruch  aaaaaaaaaaaaa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Spadak do ziemniaka,jazda na pełnej  aha,a ta gorsza strona błon wczoraj w Sczecinie... gdzie jest moje 300 baniek ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Spadak do ziemniaka,jazda na pełnej  aha,a ta gorsza strona błon wczoraj w Sczecinie... gdzie jest moje 300 baniek ? a moje 600 baniek ? nadejdzie wiosna, nadejda czasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MjkyMjU4NzY5MzQwMDolVbwlwregnpbEmus%3D&preview=hide_code
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
w dublu z WIELKIM HKS-em   what the fuck ?  w pucharze uefa przynajmniej grali  dzis najlepszy czas na przelamanie zlej seri w poprzednijch kolejkach a to pechowe porazki badz tez sedzia dawal w dupe sytuacji sobie stwarzaja wiecej w meczu niz nie jeden klub z extraklasy czy tez 1 ligi  ale co z tego jak strzelaja obok slupka lub w bramkarza w tygodniu zapewne strzelecki trenig byl wiec ze skutecznoscia powinno byc juz ok resumujac pefke zapodalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Spadak do ziemniaka,jazda na pełnej  aha,a ta gorsza strona błon wczoraj w Sczecinie... gdzie jest moje 300 baniek ? pisalem przed sezonem ze w srodku tabeli sie gdzies beda sciskac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
angielska liga za gesta z przodu, nie ma prawa Chelsea stracic dzis punktow
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Dortmund Manu Utd. Real  taki tripel na głownym dzisiaj Witam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
nie ma prawa Chelsea stracic dzis punktow Prawo prawem, a sprawiedliwość musi być i tak po naszej stronie. Tyle tego do grania, z zaułków i małych uliczek, a Tobie Rząd wybudował trochę autostrad, to już nimi walisz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Dortmund Manu Utd. Real  taki tripel na głownym dzisiaj Witam  wszyscy myslami przy LM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Niby fakt, ale gdyby co tydzien patrzec w ten sposób, ze puchary, ze eliminacje to by ludzie nie mieli naco stawiac  ale tak serio moze byc jak prawisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090 |
Coż, ja dziś Ruch DNB 1,45 spróbuję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
czelsi over 2.5 i po problemie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
Wietnamki ov4,5 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|