|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
ov 4,5 1,90  14 min, poszło po @2,150 ładować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
na LM BVB Arsenal DNB PSG 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
ov 4,5 1,90  14 min, poszło po @2,150 ładować  7 min 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Witam  Olympiakos 1x + Porto x2 Milan 1 + Real 1 PSG X Trzeba dzisiaj także puscic tasiemke na wszystkie spotkania z LM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
real bvb psg arsenal x2 powinno wjechac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Chyba już nic nie wpadnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Moja taśma na LM  Real Madrid - Manchester City Typ - Typ: 1 1,60 NK Dinamo Zagreb - FC Porto Typ - Typ: 2 1,90 Paris Saint Germain - Dynamo Kiev Typ - Typ: X 3,70 HSC Montpellier - Arsenal FC Typ - Typ: 2 2,10 Olympiakos Piraeus - FC Schalke 04 Typ - Typ: 1 2,70 AC Milan - RSC Anderlecht Typ - Typ: 1 1,45 CF Malaga - FC Zenit St Petersburg Typ - Typ: X 3,30 Borussia Dortmund - Ajax Amsterdam Typ - Typ: 1 1,35 Całkowity kurs 411,98 Całkowita stawka 10,00 PLN Maks. wygrana 4.119,78 PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
PSG + BVB mocny dubel co jak co ale rywale jednak slabsi a i sciany moga pomoc
zenit dnb jakos Malaga mnie niczym nie przekonuje nie ograni w lm sklad slabszy niz w zeszlym sezonie x2 mozna pobierac
Dinamo z. 1x - dnb u siebie zawsze grozni na trybunach pieklo ... Porto bez Hulka wielka niewiadoma w lidze ogladalem ich mecz to jakos te akcje nie wygladaly zbyt dobrze konstruowane
Arsenal bts francuzi u siebie powinni strzelic tymbardzej ze recznik w bramce gosci a sila off Arsenalu zdecydowanie na wysokim poziomie
Schalke w Grecji przegrac nie ma prawa sklad pieniadze doswiadczenie wszystko na ich korzysc
Real - City jakis bts obie druzyny beda grac off a i obie w tylach w tym sezonie dziurawe strasznie
Milan - Anderlecht no-bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Chyba już nic nie wpadnie  trudno, trzeba powstać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
PSG + BVB mocny dubel co jak co ale rywale jednak slabsi a i sciany moga pomoc
zenit dnb jakos Malaga mnie niczym nie przekonuje nie ograni w lm sklad slabszy niz w zeszlym sezonie x2 mozna pobierac
Dinamo z. 1x - dnb u siebie zawsze grozni na trybunach pieklo ... Porto bez Hulka wielka niewiadoma w lidze ogladalem ich mecz to jakos te akcje nie wygladaly zbyt dobrze konstruowane
Arsenal bts francuzi u siebie powinni strzelic tymbardzej ze recznik w bramce gosci a sila off Arsenalu zdecydowanie na wysokim poziomie
Schalke w Grecji przegrac nie ma prawa sklad pieniadze doswiadczenie wszystko na ich korzysc
Real - City jakis bts obie druzyny beda grac off a i obie w tylach w tym sezonie dziurawe strasznie
Milan - Anderlecht no-bet Z tym meczem to absolutnie sie z Toba nie zgadzam. Olympiakos u siebie jest zawsze mocny, do tego w LM nie gra pierwszy raz. A to ze wszystkie atuty sa po stronie Schalke to tez wg mnie przesada. owszem źle nie grają od poczatku sezonu, ale na trudnym stadionie w Pireusie im tonie wystarczy. Góra co wywalcza Niemcy to remis  . Ale to jest moje zdanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
uve porto raczej 2, przeciez zagrzeb to placki, rok temu 6meczow i same wciry, nie dla psa kielbasa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632 |
PSG + BVB mocny dubel co jak co ale rywale jednak slabsi a i sciany moga pomoc
zenit dnb jakos Malaga mnie niczym nie przekonuje nie ograni w lm sklad slabszy niz w zeszlym sezonie x2 mozna pobierac
Dinamo z. 1x - dnb u siebie zawsze grozni na trybunach pieklo ... Porto bez Hulka wielka niewiadoma w lidze ogladalem ich mecz to jakos te akcje nie wygladaly zbyt dobrze konstruowane
Arsenal bts francuzi u siebie powinni strzelic tymbardzej ze recznik w bramce gosci a sila off Arsenalu zdecydowanie na wysokim poziomie
Schalke w Grecji przegrac nie ma prawa sklad pieniadze doswiadczenie wszystko na ich korzysc
Real - City jakis bts obie druzyny beda grac off a i obie w tylach w tym sezonie dziurawe strasznie
Milan - Anderlecht no-bet Z tym meczem to absolutnie sie z Toba nie zgadzam. Olympiakos u siebie jest zawsze mocny, do tego w LM nie gra pierwszy raz. A to ze wszystkie atuty sa po stronie Schalke to tez wg mnie przesada. owszem źle nie grają od poczatku sezonu, ale na trudnym stadionie w Pireusie im tonie wystarczy. Góra co wywalcza Niemcy to remis  . Ale to jest moje zdanie  i 3-1 z BVB mieli rok temu jak coś to lay szelki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
napisalem jak widze jedynie co gram to PSG + BVB i singlem zenit 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Chyba już nic nie wpadnie  trudno, trzeba powstać  Laos ov 4,5 + CSKA ov 3,5 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Jakos przekonania nie mam do PSG, nie wiem ale smierdzi mi ten mecz. Choc moge sie mylic. Borussia powinna pokonac u siebie Ajax. jedyna szansa by nawiazac walke w grupie. A zwyciestwa z Ajaxem moga im dac chociaz LE. Bo awans do fazy pucharowej raczej niemozliwy. W Zagrzebiu gospodarze jedynie co moga osiagnac to remis. Nie widze ich wygranej z ekipą portugalską. Nawet bez Hulka Porto jest w stanie ich ograc. Spodziewam sie skromnego 1-0 dla Porto. Milan hmmm...z kim jak z kim ale z Fiołkami zainkasuja komplet oczek. Olympiakos, u siebie grecy zawsze mocni, graja z LM nie po raz pierwszy. Wiedza o jakie pieniadze toczy sie gra. Juz nie raz potrafili sprawiac niespodzianki. Z calym szacunkiem dla Schalke ale widze ich dzisiaj bez punktów w Pireusie. Real po wpadce z Sevillą, zapewne bedzie chcial wejsc w LM ze zwyciestwem. spotkanie bedzie zapewne bardzo ciekawe i sporo goli mozemy obejrzec. Jak dla mnie Ronaldo i spółka pokonają City bez dwóch zdań  Montpellier NO BET Malaga NO BET
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Chyba już nic nie wpadnie  trudno, trzeba powstać  Laos ov 4,5 + CSKA ov 3,5 ? cisne gruzinów o4,5 @1,57
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Chyba już nic nie wpadnie  trudno, trzeba powstać  Laos ov 4,5 + CSKA ov 3,5 ? cisne gruzinów o4,5 @1,57 karny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
i 3-2 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
kurna nie zdazylem  to moze ov5,5 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974 |
kurna nie zdazylem  to moze ov5,5 ? nie ma co byc pazernym 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|