Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 35 z 83 1 2 33 34 35 36 37 82 83
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by BKS
Originally Posted by katowiczanin
ov 4,5 1,90 boks
14 min, poszło po @2,150

ładować boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
na LM

BVB
Arsenal DNB
PSG

smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by katowiczanin
Originally Posted by BKS
Originally Posted by katowiczanin
ov 4,5 1,90 boks
14 min, poszło po @2,150

ładować boks

7 min boks kula

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Witam wink

Olympiakos 1x + Porto x2

Milan 1 + Real 1

PSG X


Trzeba dzisiaj także puscic tasiemke na wszystkie spotkania z LM grin

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
real
bvb
psg
arsenal x2

powinno wjechac wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Chyba już nic nie wpadnie frown

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Moja taśma na LM smile

Real Madrid - Manchester City
Typ - Typ: 1 1,60
NK Dinamo Zagreb - FC Porto
Typ - Typ: 2 1,90
Paris Saint Germain - Dynamo Kiev
Typ - Typ: X 3,70
HSC Montpellier - Arsenal FC
Typ - Typ: 2 2,10
Olympiakos Piraeus - FC Schalke 04
Typ - Typ: 1 2,70
AC Milan - RSC Anderlecht
Typ - Typ: 1 1,45
CF Malaga - FC Zenit St Petersburg
Typ - Typ: X 3,30
Borussia Dortmund - Ajax Amsterdam
Typ - Typ: 1 1,35
Całkowity kurs 411,98
Całkowita stawka 10,00 PLN
Maks. wygrana 4.119,78 PLN

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
PSG + BVB mocny dubel co jak co ale rywale jednak slabsi a i sciany moga pomoc

zenit dnb jakos Malaga mnie niczym nie przekonuje nie ograni w lm sklad slabszy niz w zeszlym sezonie x2 mozna pobierac

Dinamo z. 1x - dnb u siebie zawsze grozni na trybunach pieklo ... Porto bez Hulka wielka niewiadoma w lidze ogladalem ich mecz to jakos te akcje nie wygladaly zbyt dobrze konstruowane

Arsenal bts francuzi u siebie powinni strzelic tymbardzej ze recznik w bramce gosci a sila off Arsenalu zdecydowanie na wysokim poziomie

Schalke w Grecji przegrac nie ma prawa sklad pieniadze doswiadczenie wszystko na ich korzysc

Real - City jakis bts obie druzyny beda grac off a i obie w tylach w tym sezonie dziurawe strasznie

Milan - Anderlecht no-bet

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by katowiczanin
Chyba już nic nie wpadnie frown
trudno, trzeba powstać ooo

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by Uve87
PSG + BVB mocny dubel co jak co ale rywale jednak slabsi a i sciany moga pomoc

zenit dnb jakos Malaga mnie niczym nie przekonuje nie ograni w lm sklad slabszy niz w zeszlym sezonie x2 mozna pobierac

Dinamo z. 1x - dnb u siebie zawsze grozni na trybunach pieklo ... Porto bez Hulka wielka niewiadoma w lidze ogladalem ich mecz to jakos te akcje nie wygladaly zbyt dobrze konstruowane

Arsenal bts francuzi u siebie powinni strzelic tymbardzej ze recznik w bramce gosci a sila off Arsenalu zdecydowanie na wysokim poziomie

Schalke w Grecji przegrac nie ma prawa sklad pieniadze doswiadczenie wszystko na ich korzysc

Real - City jakis bts obie druzyny beda grac off a i obie w tylach w tym sezonie dziurawe strasznie

Milan - Anderlecht no-bet

Z tym meczem to absolutnie sie z Toba nie zgadzam. Olympiakos u siebie jest zawsze mocny, do tego w LM nie gra pierwszy raz. A to ze wszystkie atuty sa po stronie Schalke to tez wg mnie przesada. owszem źle nie grają od poczatku sezonu, ale na trudnym stadionie w Pireusie im tonie wystarczy. Góra co wywalcza Niemcy to remis wink. Ale to jest moje zdanie wink

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
uve porto raczej 2, przeciez zagrzeb to placki, rok temu 6meczow i same wciry, nie dla psa kielbasa wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by Uve87
PSG + BVB mocny dubel co jak co ale rywale jednak slabsi a i sciany moga pomoc

zenit dnb jakos Malaga mnie niczym nie przekonuje nie ograni w lm sklad slabszy niz w zeszlym sezonie x2 mozna pobierac

Dinamo z. 1x - dnb u siebie zawsze grozni na trybunach pieklo ... Porto bez Hulka wielka niewiadoma w lidze ogladalem ich mecz to jakos te akcje nie wygladaly zbyt dobrze konstruowane

Arsenal bts francuzi u siebie powinni strzelic tymbardzej ze recznik w bramce gosci a sila off Arsenalu zdecydowanie na wysokim poziomie

Schalke w Grecji przegrac nie ma prawa sklad pieniadze doswiadczenie wszystko na ich korzysc

Real - City jakis bts obie druzyny beda grac off a i obie w tylach w tym sezonie dziurawe strasznie

Milan - Anderlecht no-bet

Z tym meczem to absolutnie sie z Toba nie zgadzam. Olympiakos u siebie jest zawsze mocny, do tego w LM nie gra pierwszy raz. A to ze wszystkie atuty sa po stronie Schalke to tez wg mnie przesada. owszem źle nie grają od poczatku sezonu, ale na trudnym stadionie w Pireusie im tonie wystarczy. Góra co wywalcza Niemcy to remis wink. Ale to jest moje zdanie wink
i 3-1 z BVB mieli rok temu jak coś to lay szelki smile

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
napisalem jak widze jedynie co gram to

PSG + BVB i singlem zenit tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by BKS
Originally Posted by katowiczanin
Chyba już nic nie wpadnie frown
trudno, trzeba powstać ooo

Laos ov 4,5 + CSKA ov 3,5 ?

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Jakos przekonania nie mam do PSG, nie wiem ale smierdzi mi ten mecz. Choc moge sie mylic.

Borussia powinna pokonac u siebie Ajax. jedyna szansa by nawiazac walke w grupie. A zwyciestwa z Ajaxem moga im dac chociaz LE. Bo awans do fazy pucharowej raczej niemozliwy.

W Zagrzebiu gospodarze jedynie co moga osiagnac to remis. Nie widze ich wygranej z ekipą portugalską. Nawet bez Hulka Porto jest w stanie ich ograc. Spodziewam sie skromnego 1-0 dla Porto.

Milan hmmm...z kim jak z kim ale z Fiołkami zainkasuja komplet oczek.

Olympiakos, u siebie grecy zawsze mocni, graja z LM nie po raz pierwszy. Wiedza o jakie pieniadze toczy sie gra. Juz nie raz potrafili sprawiac niespodzianki. Z calym szacunkiem dla Schalke ale widze ich dzisiaj bez punktów w Pireusie.

Real po wpadce z Sevillą, zapewne bedzie chcial wejsc w LM ze zwyciestwem. spotkanie bedzie zapewne bardzo ciekawe i sporo goli mozemy obejrzec. Jak dla mnie Ronaldo i spółka pokonają City bez dwóch zdań wink

Montpellier NO BET

Malaga NO BET

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by katowiczanin
Originally Posted by BKS
Originally Posted by katowiczanin
Chyba już nic nie wpadnie frown
trudno, trzeba powstać ooo

Laos ov 4,5 + CSKA ov 3,5 ?
cisne gruzinów o4,5 @1,57

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by BKS
Originally Posted by katowiczanin
Originally Posted by BKS
Originally Posted by katowiczanin
Chyba już nic nie wpadnie frown
trudno, trzeba powstać ooo

Laos ov 4,5 + CSKA ov 3,5 ?
cisne gruzinów o4,5 @1,57

karny

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
i 3-2 smile

Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
G
GIT Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
kurna nie zdazylem frown to moze ov5,5 ?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
Originally Posted by GIT
kurna nie zdazylem frown to moze ov5,5 ?
nie ma co byc pazernym wink

Strona 35 z 83 1 2 33 34 35 36 37 82 83

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1