Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 23 1 2 3 22 23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
[Linked Image]

[color:"red"] Regulamin bedzie uzupełniany[/color] - pełna wersja w sobote
========================================

Zasady i regulanim konkursu na 2 podstronie tego tematu
[color:"red"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
1) W konkursie bierze udział 40 graczy, podzielonych na dwie Konferencje (WSCHÓD , ZACHÓD)

a) w każdej konferencji jest 20 graczy , podzielonych na 4 dywizje po 5

2) 1 runda rozgrywek to 4 spotkania (każdy z każdym w dywizji (grupa))

a) mecze wg klucza
-1 kolejka = (1-2) (3-4) 5 pauza
-2 kolejka - (5-1) (4-2) 3 pauza
-3 kolejka - (3-5) (4-1) 2 pauza
-4 kolejka - (2-3) (4-5) 1 pauza
-5 kolejka - (3-1) (5-2) 4 pauza

3) Do 2 rundy (faza play-off) awansuje bezpośrednio - po 6 (z konferencji) z najlepszym bilansem

a) gracze z miejsc (w konferencji) 7,8,9,10 zagraja jeden mecz barażowy o awans do fazy play-off
wg klucza
- a(7-9) , b(8-10)

b) o miejscu w Konferencji i Dywizji decyduje kolejno
- ilość wygranych meczów
- ilość rozegranych meczów
- pojedynek bezpośredni
- ilość zdobytych punktów (suma kursów z 4 spotkań)
- różnica punktów zdobytych i straconych

c) pary 2 rundy play-off wg klucza:
- (1 v b-wygrany z barażu [8-10])
- (2 v a-wygrany z barażu [7-9])
- (3 v 6)
- (4 v 5)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> gramy do 2 zwycięstw

d) pary 3 rundy play-off (zostaną ustalone po rozegraniu 2 rundy)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> gramy do 2 zwycięstw

========================================

1. Mecz trwa 2 dni
2. Każdy ma prawo do podania 5 typów
[color:"blue"]3. Rodzaje zakładow które można podawać do konkursu :
- money line , under/over , hadnicap -1.5 , 5 full innings (money line oraz under/over)[/color]

[color:"red"]4. Niewolno podawać zakładów typu:
- Alternate Runlines (handicapy odwrócone) , handicapy -2 , -2.5 , zakładow na zawodników (home run itp.) oraz inne niewymienione w pkt 3
[/color]
5. Jednego dnia mozna podać wszystkie 5 typów
6. Jeden typ może zostać powtórzony w danym dniu MAX 5 razy -> 6 typ na jeden zakład w danym = zwrot
7. Niewolno zawyżać kursów
8. Można zmienić typ aż do momentu rozpoczęcia spotkania (czas wg MLB.COM)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> ale niewolno zmieniać kursów na bardziej korzystne
9. Mecz wygrywa wyższy kurs (iloczyn trafionych kursów do trzech miejsc po przecinku)
10. Nie ma mozliwości remisu .. w przypadku równego kursu wygrywa ten który podał 5 typów jako pierwszy
11. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń
12. w zgłoszeniu koniecznie trzeba podać nazwe miasta z którego jesteśmy ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> niezmyslamy miast)



[/color]
========================================

Od soboty tj 15.04.2006 rusza II edycja konkursu "MLB"

Zapisy potrwają do czwartku tj 13.04 (godz 23:00)
========================================

link do I edycji , którą wygrał Octagon (obecnie Barca) -> LINK do I edycji [mecz.org]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> ilość miejsc ograniczona (40)
- 12 miejsc jest zarezerwowana na tzw zaproszenia (w przypadku niepotwierdzenia udziału w konkursie do czwartku ... na to miejsce wskakuje gracz z listy rezerwowej)
- 28 miejsc do wolnego rozdysponowania

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
ostateczna lista

1. lupus - Ustroń
2. Lipiniorz - Świętochłowice
3. th0mas - Stalowa Wola
4. wchzw - Gdańsk
5. Feher - Warszawa
6. Prezes_1 - Opole
7. KRAJAN - Lublin
8. Ghost - Otwock
9. kretol - Knurów
10. kazik - Pasłęk
11. Rob - Kraków
12. kewin - Legnica
13. rangiz9 - Kościerzyna
14. lukiwa - Piła
15. superges - Wojkowice
16. Piecia84 - Białystok
17. nefer - Wrocław
18. Baqu - Wrocław
19. Air7 - Knurów
20. seniu26 - Zakopane
21. Krzysiekow - Wodzisław Śląski
22. Dymek265 - Wrocław
23. mbzyk - Zamość
24. Gazik - Pasłęk

========================================

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
widze że nikt sie niekwapi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

to ja zaczne

Legnica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Świętochłowice

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Kościerzyna ;]

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Wojkowice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Piła

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Białystok

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Gdańsk

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Wrocław

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Wrocław

Dołączył: Apr 2006
Posty: 17
_
stranger
stranger
_ Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 17
Szczecin

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Knurów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 702
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 702
ZAKOPANE

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
Pasłęk


[color:"red"] kewin : myslalem ze beda tłumy .. ale im mniej tym lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by kewin; 11/04/2006 21:22.
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
R
Rob Offline
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
Kraków

Dołączył: Jan 2006
Posty: 18
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18
Białystok

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Wodzisław Śląski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Wrocław

Dołączył: Jul 2005
Posty: 9
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 9
Gliwice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Strona 1 z 23 1 2 3 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, alfa, rafal08, Lukasz111, $-man), 3,032 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,748
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1