|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
Genk 222222222222222222222222 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
@fechnerinho jasne, jasne ... kazda niespodzianka w sporcie to nieczysta gra  wspolczuje braku emocji ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
 Spurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Partizan też przechodzi męczarnie niezłe z takimi kołkami
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
w koncu Widzewek jest liderem  Niby tak, ale czytałem dzisiaj w GW, że Widzew nie obiera ananasa ze skórki i w ogóle jest strasznym niejadkiem. Prawda to ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Sigurdson za Dempseya zaraz wturlają ogląda ktoś to? te bramki to anulowane poprawnie czy kręcą spursów jak w t-mobile?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
tottenham - lazio 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Arka na wyjazdach od zawsze radzi sobie mizernie, ale akurat w Bytomiu nie było źle, niby tylko 1-0 ale Polonia żadnych sytuacji klarownych nie miała. Arka była o tą jedną bramkę lepsza, u siebie Arka dominuje praktycznie w każdym meczu, podobnie będzie z Snadecją. Ok, przekonaliście mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Inter Rubin over 2,5 Leverkusen Metalist over 0,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
@fechnerinho jasne, jasne ... kazda niespodzianka w sporcie to nieczysta gra  wspolczuje braku emocji ... Daj spokój Inzaghi, teraz właśnie jest czysta gra i za to brawa dla waszej ekipy. Ale na wiosnę to się już cuda dzieją często. "I Ty dobrze o tym wiesz..." 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
w koncu Widzewek jest liderem  Niby tak, ale czytałem dzisiaj w GW, że Widzew nie obiera ananasa ze skórki i w ogóle jest strasznym niejadkiem. Prawda to ?  niektore teksty sa niezle zawsze to jakas odmiana od maczet i nozy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
pierwsza spalony, ale chyba minimalny z tego co komentatorzy mówili, a druga dla mnie poprawna, szarpali się we 2 w polu karnym, tylko że jeden z nich strzelił, ale jakby uznał nic by się nie stało
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498 |
w koncu Widzewek jest liderem  Niby tak, ale czytałem dzisiaj w GW, że Widzew nie obiera ananasa ze skórki i w ogóle jest strasznym niejadkiem. Prawda to ?  a ja słyszałem że niektórzy wylizują talerz po suchej bułce
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
ale to bilbao jest slabe ja pierdziele 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Chyba wejde w Bilbao  Cisna niemilosiernie z tego co widze po statach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
THIS IS SPARTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
najważniejszy mecz po mojej myśli  Twente Enschede - Hannover 96
Pierwsza kolejka fazy grupowej ligi europejskiej. W Enschede zmierzą się dwie overowe ekipy: Twente i Hannover. Obie ekipy prezentują otwarty, ofensywny futbol, w spotkaniach z udziałem tych zespołów pada sporo bramek. W dziewięciu spotkaniach tego sezonu w różnych rozgrywkach Twente zdobyło 25 bramek, tracąc 8, czyli zdobywają średnio niecałe 3 bramki na mecz, tracąc jedną. Natomiast Hannover w ośmiu spotkaniach zdobył 30 bramek, tracąc 9, co daje jeszcze lepszą średnią niż Twente, czyli prawie 4 bramki strzelone na mecz i jedna stracona. Obie ekipy są w dobrej formie, Twente prowadzi w lidze holenderskiej, zaś Hannover jest trzeci w Bundeslidze. Drużyny te nawet wygrywając wysoko najczęściej tracą przynajmniej jedną bramkę w meczu, dziś warto więc zagrać BTS i over w tym meczu, szykuje się ciekawe widowisko, w którym bramek nie powinno zabraknąć.
BTS -> 1.63 betsson over 2,5 -> 1.81 pinnaclesports over 3,5 -> 2.80 tobet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Lyon fartuchy moje handi...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|