Najwyższy czas zacząć rozmyślanie nad ostatnimi spotkaniami w tej fazie euroligi ..."> Najwyższy czas zacząć rozmyślanie nad ostatnimi spotkaniami w tej fazie euroligi ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Najwyższy czas zacząć rozmyślanie nad ostatnimi spotkaniami w tej fazie euroligi

Środa
PANATHINAIKOS-TAU CERAMICA
* H(0-6)
* SP 156

Czwartek
MACCABI T.A.-OLYMPIACOS
* H(0-8)
* SP(161)

BARCELONA-REAL M.
* H(0-5)
* SP(144)

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 440
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 440
Tylko nad czym tu rozmyślać. Zapewne będą wygrane gospodarzy. Panathinaikos w przy publiczności 20 tysięcznej,czyli z jednym zawodnikiem więc w składzie. Maccabi-Olimpiakos nie chce mi się wierzyć że Olimpiakos awansuje dalej. Chociarz jak ich czołgista Schortsanitis będzie dobrze zbierał pod tablicami i coś rzuci jeszcze to może być ciekawie.Barcelona-Real i tu chyba może być niespodzianka. Ale jest jedno ale czy Real wygra po raz trzeci z rzędu i to jeszcze drugi raz na parkiecie Barcy. Chyba musi być jakieś odstępstwo od normy ale czy w tym meczu trudno powiedzieć. Jak będzie Bullock to daje duże szanse dla Realu. I raczej Over 144 w tym meczu. Mecz będzie przebiegał naprowdopodobniej na styku więc over bardzo możliwy.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Quote
Mecz będzie przebiegał naprowdopodobniej na styku więc over bardzo możliwy.

A jaki to ma związek?

TAU musi sie wspiąć na wyżyny, żeby wygrać
Maccabi musi zagrać bardzo dobrze, żeby nie wystawić się na pośmiewisko ('papierowe' pośmiewisko bo tak naprawdę nie byłby to wcale tak wielki wstyd)
a Barca... Po czwartkowym meczu mowilem, ze przegraja z Realem w weekend i sie nie pomylilem. Wiec pierwsza czesc planu za nami, a druga to zwycięstwo w serii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

F4: CSKA, PAO, Maccabi, Barca

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
Post deleted by zw1

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Post deleted by zw1

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
a co powiecie na temat overów w meczach:
pao-tau i maccabi-oly

uwazam iż w grecji tau rzuci wiecej niż w pierwszym spotkaniu (72) i overek siądzie, ale co z tym maccabi, grając u siebie stawiają na ofensywę a na wyjazdach raczej mocniej bronią, czego odzwierciedleniem był mecz w pireusie. Jak myślicie over możliwy?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
Dla mnie TAU + 6,5 pkt. jest dobrą opcją. Myślę, że Panathinaikos wcale nie jest faworytem tej rywalizacji (jezeli już to minimalnym). Grecy zawsze grają swietnie w ostatniej kwarcie, czyli wtedy gdy jest to najbardziej potrzebne - przykładem moze byc pierwszy mecz z TAU czy tez wyraźna wczorajsza wygrana z Olympiakosem. Myślę, ze mecz będzie wyrównany i jezeli TAU nie pozwoli odskoczyć Grekom w końcówce to ten handicap powinien wejść. Poza tym w tym meczu raczej będzie over, ale nieduży <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
No to czas rozstrzygnięć nadchodzi - dziś i jutro decydujące mecze o F4. Pierwsza myśl jaka mi się nasuwa to nie grać żadnych overów, powód jest prozaiczny - walka będzie o każdą klepkę parkietu czy to w Atenach czy Tel-Avivie (jasne że też w Barcelonie). Defens w obecnej koszykówce to podstawa sukcesu (wczoraj np. Dynamo pokazało jak się to robi).
Ja jako fan Panaty i stylu jej gry (oczywiście nie tej gry z 2 miechy wstecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) widzę ją na tronie w tym roku i rzecz jasna typują ją do F4. Lubię TAU ale, no mieli pecha trafiając na koniczynki.
Pozostałe pary to chyba też faworyci - Barca była budowana specjalnie pod Euroligę no i Maccabi u siebie (ten mecz to trzeba na live koniecznie pograć) powino dać jednak radę bo słabości Oly uwidoczniły się bardzo w ostatnią niedzielę ... już nie będę powtarzał na tle kogo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by sebkos; 12/04/2006 08:22.
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
Post deleted by zw1

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
krisek naprawdę porywający komentarz - i wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
PS. Chłopie przestań tyle wygrwać bo Ci alkoholizm grozi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
krisek zapomniales, ze dzis Hiszpanie nie beda mogli kombinowac z zegarem czyli zatrzymywac go sobie ani resetowac w decydujacych fragmentach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[Linked Image] [fotosik.pl]

[Linked Image] [fotosik.pl]

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
Adik - to pewnie jakis fotomontaz jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Trudno dzisiaj cokolwiek wybrać - nie ma pewnych meczów. Real + 5,5 jest opcją godna rozwazenia (ostatnie dwa mecze z Barcą wygrali), no i TAU z handicapem (w Sportingbet mozna obstawić az + 7,5 punkta).

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
A ja znwo na rpzkor nei bede sie rozwodzil bo wczorj troche zapilem po wygranej dynama i nei mam na to sil wiec w jednym zdaniu TUA i luis SCOLA i wszystko jasne;)

PS oczywiscie nie gram tego meczu;)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mocna analiza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
No to ja od siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Diamantidis i wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Scola sam meczu nie wygra , bo go dziś pięknie przystopują , tak jak wczoraj Chatmana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Pao wygra pięknie i bez nerwów , bo Tau gra pyte
wyjazdowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
4-0 w Grecji dla Pao... dziś będzie 5-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Batiste z Oly słabo , dziś będzie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Najpewniejszy mecz dnia dzisiejszego -> PAO win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
MJankowski3 - mysle, ze ten film rozwiewa wszystkie watpliwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kosz zostal zaliczony.

http://rapidshare.de/files/17812228/tau_pao_4qtr.zip.html (sciagamy klikajac napis Free i czekajac okolo 20 sekund)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Presja wywołana przez 20-tys fanatyków koszykarskich - ehh u nas możemy pomażyć - znowu pozwoli przy b.agresywnej obronie wymusić sporo strat TAU tak jak to było w meczu nr1. Ogromna przewaga na tablicach Hiszpanów już się nie powinna powtórzyć więc... no nie chce zapeszać ale nie zostaje nic innego jak grac Panate.
PS. Życzę zw1 żeby ich oglądał w Pradze...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
ojjjj w Atenach bedzie dzisiaj gorąco!!!
Obradovic dobrze wie jak załatwić sobie ten awans wiec przeznaczając swoje fundusze na Ceramikę spisujecie sie na staty<joke>:)))
po tym co przedstawił Adik podobobnego numeru nalezy spodziewać się w odwrotną stronę...a Grecy wiedzą jak to się robi:)
słyszę achy i echy na grą Scoli ale według mnie temu chłopakowi czegoś brakuje(masy mięśniowej z pewnością)
rok w NBA wydatnie by mu pomógł ale wątpie by zdecydował sie na takie ryzyko...
dzisiaj wygra PAO i bukmacherzy dobrze o tym wiedzą skutecznie zniechęcając potęcjalnych graczy na postawienie na grecki team...
sytuacja przypomina tę z zeszłego roku...
dzisiaj PAO(podobnie jak wtedy z Efesem) pomagac bedą wszyscy czytaj:
stolikowi,człowiek trzymający zegar,panowie w pomarańczowych mundurkach,chłopcy wycierający parkiet i kto wie kto jeszcze...nie zapominajcie o dwudziesto tysięcznej armii fanatyków!!!...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
No faktycznie ten filmik rozwiał wszystkie wątpliwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - bardzo sprytnie zmieniono ten czas - akurat w momencie podania
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Ale nawet bez tego przekretu TAU zdobyłoby te punkty prawidlowo - przed upływem regulaminowego czasu na oddanie rzutu wiec sprawa rozeszła się po łokciach chociaz na tym poziomie rozgrywek takie rzeczy nie powinny miec miejsca. Co do dzisiejszego meczu - Panathinaikos jest chyba najsilniejszą psychicznie druzyną spośród tych, które jeszcze grają - presja i stawka zawsze ich mobilizuje, ale TAU to jakby nie było druga druzyna ostatnich rozgrywek i tanio skóry nie sprzeda

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
PANA-TAU - 2 /3.85/ 2/10
PANA - TAU - under 157,5 /1.88/ 7/10

Powody - wyrównane drużyny - świadczy choćby hp ustalone przez bukuff 6pkt w koszu to naprawdę niewiele, 2 pwód jest banalny - kurs

Co do undera - pomimo, że są to druzyny overowe (do tej pory grałem caly czas overy) - to jednak stawka meczu może troszkę sparaliżować poczynania. napewno będą uważniej grać w obronie (tak jedni jak i drudzy) - bo niestety mocny defens będzie dziś decydował o wygraniu meczu. Liczę że żadna z drużyn nie odjedzie na więcej niż 8pkt - a wtedy underek bedzie bardzo prawdopodobny - bo i czynnik stresogenny będzie wyższy - za kwadrans nielada emocję.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Jako pierwszy uderzam się w pierś - gratuluje TAU awansu do F4 i gratki tym którzy tak typowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
PS. Niestety taki jest sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pozdrawiam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
Post deleted by sebkos

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1