|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 216 |
Szkoda mi eipy z pireusu widac nie duzo im zabraklo do wygrania tego spotkania pod koniec 4 Q sami sobie go odebrali 3 glupie wymuszone na graczach Oly rzuty, no coz bywa natomiast ciekawie sie zapowiada F4 Mysle ze w 1 meczu Maccabi-Tau bez problemu powinni sobie poradzic gracze z Tel Aviv zas w drugim spotkaniu bedzie bardzo ciekawie ale czy bez Andersena sa w stanie wygrac Eurolige ?
Pozdrawiam
P.S Stawiam ze Majstra mimo to zdobedzie Maccabi Tel Aviv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
A ja powtrzarzam po raz kolejny TAU Ceramika msitrzem Euroligi!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
teraz wszyscy mowia o Tau i Maccabi, a moim faworytem na dzien dzisiejszy jest CSKA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jak graja w F4, sa dwie pary i wygrani graja final czy kazdy z kazdym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Na dzis moim faworytem jest ktos z dwojki Tau CSKA. Jezeli Barca trafi na ktoras z tych ekip w polfinale stawiam kazde pieniadze ze przegra. na canale mowili ze cska gra z barca a maccabi z tau i wg. mnie cska wygra messina ustawi tak zespol ze to co im sie nieudalo na swoich "smieciach " rok temu zrealizuja w tym roku pozdrawiam no i geniusz trenerski Messiny znow sie sprawdzil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 607
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 607 |
Wielu przed przed meczem stawialo na Maccabi a tylko nieliczni byli za CSKA. Sami popatrzcie na co ja czekalem:
Id zakładu: 54309253 Czas wniesienia zakładu: 22-Feb-06 15:42 Typ: What is a Manual Bet?Single Stawka: $200.00 Zwrot: $2200 Zakład składa się z: Sport Zdarzenie Typ Rodzaj Zakładu Kurs 190 Euroleague Euroleague 2005-06 CSKA Moscow Euroleague 2005-06 11.00 WON
2000$ zysku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A zaklad gralem w momencie najgorszej gry CSKA w tym sezonie!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> gratsy !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Wielu przed przed meczem stawialo na Maccabi a tylko nieliczni byli za CSKA. Sami popatrzcie na co ja czekalem:
Id zakładu: 54309253 Czas wniesienia zakładu: 22-Feb-06 15:42 Typ: What is a Manual Bet?Single Stawka: $200.00 Zwrot: $2200 Zakład składa się z: Sport Zdarzenie Typ Rodzaj Zakładu Kurs 190 Euroleague Euroleague 2005-06 CSKA Moscow Euroleague 2005-06 11.00 WON
2000$ zysku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A zaklad gralem w momencie najgorszej gry CSKA w tym sezonie!!! gratki stary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dla cska naprawde wielkie brawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))) Ale czemu piszesz że zakład grałeś w momencie najgorszej gry cska w tym sezonie , skoro właśnie w dniu kiedy wniosłeś zakład (czyt. 22 lutego) cska rozjechało w Wilnie Lietuvos 66-48? To ich najgorszy meczyk? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 607
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 607 |
A zobacz kolego o ktorej godzinie obstawilem to zdarzenie... 15 42 ,czyli kilka godzin przed meczem z Lietuvosem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
A zobacz kolego o ktorej godzinie obstawilem to zdarzenie... 15 42 ,czyli kilka godzin przed meczem z Lietuvosem... ok , nie mam zamiaru się sprzeczać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w żadnym wypadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale według mnie , okres najgorszej gry cska , to ścisły początek sezonu , czyli mecze ze sieną i pao... a później już powoli do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> gratuluje wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka