Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Nov 2003
Posty: 216
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 216
Szkoda mi eipy z pireusu widac nie duzo im zabraklo do wygrania tego spotkania pod koniec 4 Q sami sobie go odebrali 3 glupie wymuszone na graczach Oly rzuty, no coz bywa natomiast ciekawie sie zapowiada F4 Mysle ze w 1 meczu Maccabi-Tau bez problemu powinni sobie poradzic gracze z Tel Aviv zas w drugim spotkaniu bedzie bardzo ciekawie ale czy bez Andersena sa w stanie wygrac Eurolige ?


Pozdrawiam

P.S Stawiam ze Majstra mimo to zdobedzie Maccabi Tel Aviv.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
A ja powtrzarzam po raz kolejny TAU Ceramika msitrzem Euroligi!!!!!

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
teraz wszyscy mowia o Tau i Maccabi, a moim faworytem na dzien dzisiejszy jest CSKA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

jak graja w F4, sa dwie pary i wygrani graja final czy kazdy z kazdym?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Quote
Na dzis moim faworytem jest ktos z dwojki Tau CSKA. Jezeli Barca trafi na ktoras z tych ekip w polfinale stawiam kazde pieniadze ze przegra.
na canale mowili ze cska gra z barca a maccabi z tau
i wg. mnie cska wygra messina ustawi tak zespol ze to co im sie nieudalo na swoich "smieciach " rok temu zrealizuja w tym roku
pozdrawiam
no i geniusz trenerski Messiny znow sie sprawdzil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 607
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 607
Wielu przed przed meczem stawialo na Maccabi a tylko nieliczni byli za CSKA.
Sami popatrzcie na co ja czekalem:

Id zakładu: 54309253
Czas wniesienia zakładu: 22-Feb-06 15:42
Typ: What is a Manual Bet?Single
Stawka: $200.00
Zwrot: $2200
Zakład składa się z:
Sport Zdarzenie Typ Rodzaj Zakładu
Kurs

190 Euroleague Euroleague 2005-06 CSKA Moscow Euroleague 2005-06 11.00 WON

2000$ zysku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A zaklad gralem w momencie najgorszej gry CSKA w tym sezonie!!!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> gratsy !!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
Wielu przed przed meczem stawialo na Maccabi a tylko nieliczni byli za CSKA.
Sami popatrzcie na co ja czekalem:

Id zakładu: 54309253
Czas wniesienia zakładu: 22-Feb-06 15:42
Typ: What is a Manual Bet?Single
Stawka: $200.00
Zwrot: $2200
Zakład składa się z:
Sport Zdarzenie Typ Rodzaj Zakładu
Kurs

190 Euroleague Euroleague 2005-06 CSKA Moscow Euroleague 2005-06 11.00 WON

2000$ zysku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A zaklad gralem w momencie najgorszej gry CSKA w tym sezonie!!!

gratki stary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dla cska naprawde wielkie brawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />))))

Ale czemu piszesz że zakład grałeś w momencie najgorszej gry cska w tym sezonie , skoro właśnie w dniu kiedy wniosłeś zakład (czyt. 22 lutego) cska rozjechało w Wilnie Lietuvos 66-48? To ich najgorszy meczyk?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 607
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 607
A zobacz kolego o ktorej godzinie obstawilem to zdarzenie... 15 42 ,czyli kilka godzin przed meczem z Lietuvosem...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
A zobacz kolego o ktorej godzinie obstawilem to zdarzenie... 15 42 ,czyli kilka godzin przed meczem z Lietuvosem...

ok , nie mam zamiaru się sprzeczać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w żadnym wypadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale według mnie , okres najgorszej gry cska , to ścisły początek sezonu , czyli mecze ze sieną i pao... a później już powoli do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

gratuluje wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1