Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
Witam

Barcelona v Real Madrid CF 2 kurs: 3 GB

Bukmacherzy chyba upadli na glowy!
Zdaje sobie sprawe z tego ze w koszykowce wlasny parkiet to ogromny handicap ale bez przesady! Juz Ceramika udowonila ze zdecydowany dog (przynajmniej wg.bukow) wcale nie musi przegrac ..
Przeciez taki Rakocevic czy Bullock przy dobrym dniu rzucaja kilka waznych trojek i bedzie po zawodach na pewno stac ich na to.Jest jeszcze Hervelle ktory tez potrafi rzucac z dystansu.Oczywiscie koszykowka to nie tylko rzuty za 3 pkt ale tak sie sklada ze w dzisiejszej koszykowce wlasnie ten element czesto decyduje o wyniku.

Po kolejnych dwoch zwyciestwach(EL i ACB) Real powinien miec lekka przewage psychologiczna. Poza tym Barcelona mnie zupelnie nie przekonuje. jeszcze obwod maja jako taki ale juz pod koszem Real ma duzo wiekszy potencjal.

Mysle tez ze stary lis Ivanovic przekombinowal tez nie wystawiajac w niedziele Wiliamsa przez co Barca moze stracic w playoffach ACB atut wlasnego parkietu .Nie sadze aby taki manewr byl konsekwencja jakiegos urazu amerykanina po prostu trener chcial dac odpoczac swojemu najlepszemu grajkowi co czesto przynosi tylko odwrotny efekt. Zawodnik wypada z rytmu meczowego i gra ponizej swoich mozliwosci.
O ile ten niedzielny mecz byl jeszcze do pewnego momentu rozgrywany w sparingowej atmosferze to juz koncowka byla zupelnie na serio przynajmniej ze strony Barcelony ktora zagrala tym co miala najlepszego a Real gral m.in bez Bullocka i Hamiltona ktory moze za duzo punktow nie zdobywa ale na deskach nie ma sobie rownych. Taka porazka na pewno nie wplynela najlepiej na morale katalonczykow.
Jak dla mnie Real na pewno nie jest bez szans a juz na pewno nie przejde obojetnie obok kursu @3 ..

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Najpierw kilka słów o wczorajszym spotkaniu.
Dobra gra obu zespolow w obronie, przy czym PAO przy slabej dyspozycji Lakovica (niby niezle statsy a gral kiepsko, powaznie mowie) mocno sie gubilo. Pod koszami przewaga TAU, zabraklo walecznosci u gospodarzy... Erdogan fantastycnzie, David tez swietnie. Scola slabo (faule), a mimo to sobie poradzili. Jacobsen w odpowiednim momencie zabił rywali trojkami.
A ostatnia akcja (no przedostatnia) byla naprawde niezla... Dlugie rozgrywanie Tau, zagranie do Scoli pod kosz, ten sie odwraca a tu kuku - 2 obroncow pao. Scola juz w powietrzu, troche spanikowany, odwraca sie, wyrzuca pilke na obwod do Erdogana, ktoremu w paradę wchodzi Prigioni, 2 sekundy do konca akcji, markowanie rzutu, 2 kozly w lewo, wysoooooki rzut na reka (bodajze tomasevica) -> bylem pewny, ze bedzie blok, a pilka wpada. Cos niesamowitego ah och

Potem walek sedziowski pt. 'robimy zamieszanie, zeby mogli sobie pogadac z trenerami mimo, ze nie maja juz wolnych timeoutów'. Ostatni rzut Alvertisa, mysle ze lakovic czy diamantidis to bylyby lepsze rozwiazania niz airball dziadka, no ale dobra...

I typowy obrazek z Aten - najszybciej zawodnicy gości biegali... po koncowym gwizdku. Uciekli do szatni w 2 sekundy a mimo to i tak na parkiet polecialy monety, butelki widzialem jednego banana i cos w stylu komorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Jakby nie bylo, Tau sie w koncu zgralo, niektore akcje byly przepieknie rozegrane i to z calkowitym wylaczeniem graczy podkoszowych, szczerze mowiac rzadko mozna ogladac takie sposoby rozbicia obrony SAMYM obwodem, ale widac, ze wszystko jest do zrobienia...

*

A dziś chyba wygra doswiadczenie. W OGÓLE bym się nie sugerował weekendowym wynikiem, bo zwyciestwo Realu bylo bardzo prawdopodobne i mowilem o tym od samego poczatku. Barca bylaby glupia, gdyby ten mecz wygrała.

Przewaga psychologiczna? A prosze bardzo, niech się Królewscy czują pewnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dziś kluczem bedzie gra na deskach, w tej rywalizacji to ona odgrywa najwieksza rolę. W weeekend barca wygrala 32-25, w pierwszy meczu przegrala minimalnie, w drugim meczu dostala DRASTYCZNIE.

Real gra slabo na wyjazdach. Real ma za malo opcji w ataku. Real ma slabszego trenera. Real nie ma Navarro. Real nie ma tego doświadczenia co Basile, Navarro, Marconato czy Fucka.

Wg mnie Barcelona wygra i to dosyć wyraźnie, a Navarro udowodni dziś wielką klasę (>20 punktów).

*

Co do Olympiakosu, to jesli mecz bedzie overowy, wygraja... Grecy. Jesli bedzie underowy, wygra Maccabi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

P.S. Troche nie na temat, ale chciałem zwrócić uwagę na coś z włoskiego kosza - jest @3.50, że Benetton będzie mistrzem w tym sezonie i dla mnie to jest niemalże 100% pewniak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to tyle, pozdrawiam

Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
Quote
. W OGÓLE bym się nie sugerował weekendowym wynikiem, bo zwyciestwo Realu bylo bardzo prawdopodobne i mowilem o tym od samego poczatku. Barca bylaby glupia, gdyby ten mecz wygrała.


Moze to jakis skrot myslowy ale nie bardzo rozumiem...moglbys rozwinac te mysl?
Rzeczywiscie mecz przypominal troche partie szachow ale przeciez ci ktorzy grali nie pudlowali specjalnie.

Quote
Real gra slabo na wyjazdach. Real ma za malo opcji w ataku. Real ma slabszego trenera. Real nie ma Navarro. Real nie ma tego doświadczenia co Basile, Navarro, Marconato czy Fucka.



Real ma slabszego trenera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak to zmierzyles?
Navarro jest dobry tzn. byl dobry na poczatku sezonu ale od 2-3 miesiecy jest w wyraznym dolku.
Basile?...Jak zakonczy mecz z zerowym dorobkiem wcale sie nie zdziwie.
Marconato i Fucka to emeryci ktorzy ledwo biegaja po parkiecie. Doswiadczenie zgoda ale co po nim jak brakuje cech motorycznych? Jezeli tylko Reyes nie zlapie za szybko fauli to pod koszem rzadził bedzie Real.
Aha przypomnialo mi sie jeszcze ze niedawno w Copa del Rey Real tez ogral Barcelone...czyli bilans ostatnich 4 spotkan 3:1 dla Realu.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Zgubil Was totalny fanatyzm jaki mieliscie w glowach - fani Panaty. Pisalam o tym juz ponad tydzien temu. Fanatyzmem w bukmacherstwie sie daleko nie zajedzie. To ze Panata gra w kratke bylo wiadomo ale Wy mieliscie juz Koniczynki za mistrza Euroligi, skad taka ciemnota Was wziela? Jak katolicy z radiem maryja. No i brawa dla KRAJANA za Tau.

Dzis zdecydowanie Maccabi, ktore w domu nie powinno przegrac. Znakomita gra czarnych oraz Vujcica wystarcza na Grekow ale mecz latwy nie bedzie.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Quote
Barca bylaby glupia, gdyby ten mecz wygrała.

Moze to jakis skrot myslowy ale nie bardzo rozumiem...moglbys rozwinac te mysl?

Nigdy, ale to przenigdy, nie wygrywa się tego typu spotkań w przededniu najważniejszych rozstrzygnięć. Gra się okrojoną taktyką, jednocześnie oddaje 'pewnosc siebie' i 'pewnosc rozeznania gry' rywalom. Teraz Real jest spokojny tak jak Ty, a jak Barcelona stanie dziś strefą (poczytaj sobie, że ani przez moment nie stali strefą w weekend!) lub mixed-zoną (bo chyba Bullock w połączeniu z Reyesem tego będą wymagać) to będa klopoty

Quote
Real ma slabszego trenera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak to zmierzyles?

A widziales jakis mecz Realu wygrany dzięki trenerowi? Bo ja nie.
A jesli o Ivanovica chodzi, to widzialem ich dziesiątki (chociazby zeszloroczne F4)

Quote
Navarro jest dobry tzn. byl dobry na poczatku sezonu ale od 2-3 miesiecy jest w wyraznym dolku.

Hohoho. Pozostawię to bez komentarza, bo Navarro adwokatów jako jeden z niewielu w Europie - nie potrzebuje.

Quote
Basile?...Jak zakonczy mecz z zerowym dorobkiem wcale sie nie zdziwie.

Ja tez nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Ale w takich spotkaniach to on potrafi grać, robi duzo dobrej roboty w obronie i w ataku (zwlaszcza rozbijanie strefy), jesli nie bedzie za duzo rzucal to bedzie ok. No chyba, ze zacznie nagle trafiac to wtedy...

Quote
Marconato i Fucka to emeryci ktorzy ledwo biegaja po parkiecie. Doswiadczenie zgoda ale co po nim jak brakuje cech motorycznych? Jezeli tylko Reyes nie zlapie za szybko fauli to pod koszem rzadził bedzie Real.

Wolę 10x takich emerytów niż takiego Gelabale. A pod koszami jest jeszcze (a właściwie - GŁÓWNIE) Kakiouzis. Bedzie przewaga Realu, ale myśle, że nie tak duża. Wystarczy że 'emeryci' będą dobrze zastawiac (a to juz kwestia doswiadczenia w glownej mierze). Zbiórka to zazwyczaj nie jest kwestia wyskoku dynamiki czy motoryki, bardzo często to jest kwestia doswiadczenia + antycypacji + siły i sprytu.

Mentalność graczy obu drużyn jest diametralnie inna i w tym upatruję DUŻEJ przewagi Barcelony. Zdziwilo mnie troche to, ze nie wygrali w Madrycie, ale zauwaz jakie baty dostali na deskach, przegrali tylko -6...

Ofkors można miec inne zdanie, bo na pewno nie jest to glupi typ na Real i nie bede Ci pociskał, że jakaś ciemnota Tobą owładnęła... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Finały w Pradze duzo straciły... wybierze sie na nie kilkudziesieciu starszych panow wyposazonych w białe chusteczki, przygotowanych aby protestowac przeciwko decyzjom sedziow... ciekawa statystyka byla na koniec, Tau slynace z szybkich kontr wczoraj 0/0, panathinaikos 3/3. Mimo to Erdogan mial dzien konia i jak nigdy trafial praktycznie wszystko. W greckiej druzynie nie zawiodl jak zwykle Vassilis Spanoulis, wydaje mi sie, ze w 2. polowie za dlugo siedzial na lawce a Lakovic nie potrafil skutecznie prowadzic gry.

Dzis ciezkie zadanie przed Olimpiacosem, Baston po ostatnim slabszym wystepie kiedy odbijal sie od Schortsanitisa jak pilka dzis zagra lepiej, Derrick sypie wiecej trojek i pejsy wejda do fina four.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
Zgubil Was totalny fanatyzm jaki mieliscie w glowach - fani Panaty. Pisalam o tym juz ponad tydzien temu. Fanatyzmem w bukmacherstwie sie daleko nie zajedzie. To ze Panata gra w kratke bylo wiadomo ale Wy mieliscie juz Koniczynki za mistrza Euroligi, skad taka ciemnota Was wziela? Jak katolicy z radiem maryja.

Ty masz jakieś kompleksy chyba czy co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />Nie wiem co chcesz udowodnić, jakim(ą) jesteś mistrzem bukmacherki ... czy znawcą koszykówki. I nie wrzucaj do jednego worka katolików <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />...
PS. Dziś Barca powinna wygrać i do tego overowy wynik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by sebkos; 13/04/2006 12:18.
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
Jeśli mecze wygrywa się obroną, to dziś wygrywają Real i Olympiakos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Maljkovic rzeczywiście gorzej prowadzi zespół od Ivanovica. Tyle, że Maljkovic ma w Realu drużynę. Drużynę, jaką chciał mieć - młody zespół, bez wielu gwiazd, ale ostro harujący na treningach... Co widać... Pamiętacie, jak Real zatrzymał nie tak dawno najbardziej ofensywne w Eurolidze Maccabi? Coś mi mówi, że dziś będzie tak samo +10, może +20 dla Realu do przerwy, a później pogoń Barcelony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

A dlaczego Olympiakos?
Po pierwsze:
Maccabi, mimo wszystko, ma najsłabszy sezon od trzech lat...
Po drugie:
Olympiakos już wyeliminował równie ofensywną Malagę. A grając 11-tką ludzi może zabić Maccabi defensywą...
Po trzecie:
Chcę zobaczyć w Pradze Tyusa Edneya, bo od tego zawodnika zaczęła się nowa, taka "radosna" era w europejskiej koszykówce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kto pamięta triumf Żalgirisu w 1999 roku, ten wie, o czym mówię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ale, żeby było jasne, dziś... nie stawiam ani grosza na Euroligę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdruffki!

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Andj przeciez Ty nawet na Aris postawiles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
Rzeczywiście... W takim razie:

dubelek Real + Olympiakos @13,5 (z 20 zł ---> 270 w gamebookers :P)

Ale traktuje ten zakład jako ubezpieczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
250 zł to byłoby odszkodowanie za to, że przyszłoby mi oglądać masakrycznie defensywny Final Four (CSKA, Tau, Real i Olympiakos w Pradze = under 120 w każdym meczu F4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />)

pozdruffki!

Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
Quote
"Maljkovic rzeczywiście gorzej prowadzi zespół od Ivanovica. "

Juz drugi raz dzis pada to stwierdzenie z ktorym absolutnie nie moge sie zgodzic.
Kiedys czytalem wywiad z Bullockiem w ktorym komplementowal Maljkovica powiedzial nawet ze z lepszym trenerem jeszcze nie pracowal. Wiadomo ze sa to takie oklepane formułki i kazdy zawodnik w ten sposob wypowiada sie o swoim trenerze ale...
Pomijajac juz to co graja zespoly prowadzone przez Ivanovica to zupelnie nie podoba mi sie jego zachowanie w takcie meczow... Typowy pieniacz ...moze na niektorych zawodnikow to dziala mobilizujaco ale jestem przekonany ze na wieksza czesc raczej destrukcyjnie.
Maljkovic przy Ivanovicu to oaza spokoju. Obojetnie co by sie nie dzialo na parkiecie facet potrafi trzymac nerwy na wodzy co napewno pomaga jego druzynie.
Oczywiscie mozna tu dyskutowac bo czasami sa sytuacje ze trzeba wstrzasnac zespolem .Temat rzeka i na zupelnie inna dyskusje
Przypomne Wam jeszcze ze ten "gorszy" trener ogral tego "lepszego" w zeszlorocznym finale ACB pomimo tego ze mial zupelnie przecietny zespol a juz na pewno nieporownywalnie gorszy od kolegi po fachu.
Jest takie fajne powiedzenie ktore pasuje tu jak ulal: To nie trenerzy kreuja wielkie teamy tylko wielkie teamy kreuja wielkich trenerow" i uwazam ze jest w tym duzo prawdy

Dwa zdania temat drugiego cwiercfinalu ..
Rowniez uwazam ze dzisiejsze Maccabi to tylko cien druzyny ktora dwukrotnie wygrywala EL. Mysle ze OLy wcale nie stoi na straconej pozycji. Maccabi powinno wymeczyc ale za taki kurs to szkoda nerwow ..juz wole zasiasc przed TV i kibicowac Grekom.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
Dla mnie krotko i na temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Maccabi - Olympiakos 1

Jakos nie widze Final Four bez Zydkow....hhhmm... Olympiakos doszedl tak daleko tylko dzieki temu ze mial ogromne szczescie. Pejsy graja dzis u siebie wiec wynik powinnien byc tylko jeden win gospodarzy i kropka.

Barcelona - Real 1

Tutaj tez powinna byc 1-eczka poprostu Barca ma lepszy sezon niz Real. Navarro dzis pokaze klase a na trybunach bedzie sie dzialo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 216
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 216
Quote
Quote
"Maljkovic rzeczywiście gorzej prowadzi zespół od Ivanovica. "

Juz drugi raz dzis pada to stwierdzenie z ktorym absolutnie nie moge sie zgodzic.
Kiedys czytalem wywiad z Bullockiem w ktorym komplementowal Maljkovica powiedzial nawet ze z lepszym trenerem jeszcze nie pracowal. Wiadomo ze sa to takie oklepane formułki i kazdy zawodnik w ten sposob wypowiada sie o swoim trenerze ale...
Pomijajac juz to co graja zespoly prowadzone przez Ivanovica to zupelnie nie podoba mi sie jego zachowanie w takcie meczow... Typowy pieniacz ...moze na niektorych zawodnikow to dziala mobilizujaco ale jestem przekonany ze na wieksza czesc raczej destrukcyjnie.
Maljkovic przy Ivanovicu to oaza spokoju. Obojetnie co by sie nie dzialo na parkiecie facet potrafi trzymac nerwy na wodzy co napewno pomaga jego druzynie.
Oczywiscie mozna tu dyskutowac bo czasami sa sytuacje ze trzeba wstrzasnac zespolem .Temat rzeka i na zupelnie inna dyskusje
Przypomne Wam jeszcze ze ten "gorszy" trener ogral tego "lepszego" w zeszlorocznym finale ACB pomimo tego ze mial zupelnie przecietny zespol a juz na pewno nieporownywalnie gorszy od kolegi po fachu.
Jest takie fajne powiedzenie ktore pasuje tu jak ulal: To nie trenerzy kreuja wielkie teamy tylko wielkie teamy kreuja wielkich trenerow" i uwazam ze jest w tym duzo prawdy

Dwa zdania temat drugiego cwiercfinalu ..
Rowniez uwazam ze dzisiejsze Maccabi to tylko cien druzyny ktora dwukrotnie wygrywala EL. Mysle ze OLy wcale nie stoi na straconej pozycji. Maccabi powinno wymeczyc ale za taki kurs to szkoda nerwow ..juz wole zasiasc przed TV i kibicowac Grekom.




tez trzymam kciuki za grekow, mysle ze bedzie to kapitalne spotkanie wiec warto usiasc przed telewizorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
Wczoraj wszedł kupon z Tau Ceramicą, dzisiaj gram na Olymp. + 8,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chociaz nie jestem tego az tak pewien jak Tau, ale jak dla mnie Olympiakos będzie bardzo zmotywowany w tym meczu i jezeli zagra tak jak na wyjezdzie z Malagą to może nawet wywalczyć awans do Final Four.

Wysokich wygranych! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
w Tel Aviwie mecz underowy - wygrało Maccabi. Nie wierze jednak, ze wygraja Eurolige...

Co do spotkania Barcelony nie napiszę nic, bo większość napisałem już przed meczem. Wygralo doswiadczenie, właśnie owi 'emeryci'.

Ciekawe F4

Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
Gratki muppet miales racje.
Real dzis praktycznie nie istnial pod koszem .
Barca zagrala swietna defensywa Nie tylko mieli przewage na deskach to jeszcze tak skutecznie utrudniali zycie playmekerom Realu ze ci mieli wogole trudnosci z dojsciem do czystych pozycji rzutowych. Kilka trojek wpadlo naprawde bardzo szczesliwie m.in. Scalesa o tablice:) i dzieki temu wynik byl przez dlugi czas na styku.
W F4 jednak nie wroze barcelonie sukcesow .Wlasciwie moga powalczyc jedynie z..Maccabi choc nie wiem jak to to bedzie wygladalo po losowaniu.
Na dzis moim faworytem jest ktos z dwojki Tau CSKA. Jezeli Barca trafi na ktoras z tych ekip w polfinale stawiam kazde pieniadze ze przegra.

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Dokładnie muppet,Żydki wygrali,ale styl ich w tym roku pozostawia wiele do życzenia.Dziś zagrali słabo(straty,błedy w obronie),wiele kontrowersyjnych decyzji sędziów na ich korzyść,Olimpiakos był ciut od awansu.Salomon to nie Szarunas,Vujcić jest albo bez formy ,albo gra z kontuzją,bo jest cieniem siebie,Baston też słabo,Burnstein kontuzja,ogólnie chłopaki ledwie dojechali do FF i myśle,ze ich kariera tam zakończy się na półfinale , chyba ,ze wtrafią na Barcelone.
Ogólnie skład do przewidzenia,choć wielu widziało w fianłach Panasi.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Na dzis moim faworytem jest ktos z dwojki Tau CSKA. Jezeli Barca trafi na ktoras z tych ekip w polfinale stawiam kazde pieniadze ze przegra.
na canale mowili ze cska gra z barca a maccabi z tau
i wg. mnie cska wygra messina ustawi tak zespol ze to co im sie nieudalo na swoich "smieciach " rok temu zrealizuja w tym roku
pozdrawiam

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,562
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,562
szkoda ze cska nie gra z maccabi bo więcej kasy by się dało zarobić na tym wiadomo z maccabi większe kursy by były ale trzeba się zadowolić tym co jest :green:

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
No to odbijamy PAO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Gramy CSKA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,209 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1