|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93 |
Witam! Panowie o co kaman? "PINS are sent to you via email for your security and are only mailed to you after your first deposit has been processed." Czyzby trzeba wplacic jakies sianko by wyplacili kase z bonusa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764 |
smiesza mnie te limity 30 $ max payout <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Wczoraj wyslalem im maila z prosba o te 10$ i nic nie ma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
Wczoraj wyslalem im maila z prosba o te 10$ i nic nie ma... no wlasnie ja czekam od wczoraj i tez nic .chyba ze na jakis mail inny ..na jaki powinno sie wyslac.niech napisze ktos kto dostal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Heh - ja już czekam 2 dni i nic nie ma. Pytałem się na live chacie, to Eleonora powiedział mi, żebym wysłał maila na [email] [email protected].[/email] Zrobiłem to wczoraj wieczorem i do tej pory nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Wczoraj wyslalem im maila z prosba o te 10$ i nic nie ma... no wlasnie ja czekam od wczoraj i tez nic .chyba ze na jakis mail inny ..na jaki powinno sie wyslac.niech napisze ktos kto dostal. Aha za pierwszym razem jak rozmawiałem na LC to koleś mówił, żebym wysłał wiadomość na webmaster@gamecities.com<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka