|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
dobrze ze nie mam facebooka bo bym jej napisal co mysle o jej zachowaniu na koncie i odrazu screana z 2:0 zeby mi siano zwrocila  lol
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
dobrze ze nie mam facebooka bo bym jej napisal co mysle o jej zachowaniu na korcie i odrazu screana z 2:0 zeby mi siano zwrocila 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
szkoda Lino 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 1,164
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2012
Posty: 1,164 |
slyszales kiedy o otwartym fh ?  granym w sam środek kortu, lądującym jeszcze w ćwiartkach serwisowych, lecącym z prędkością 40km/h faktycznie, jest to zagranie wysokiej klasy, które przynosi worki punktów Nie przesadzaj... Nigdy nie grala mocno. Trendy sie zmieniają, wszedzie uczy sie grania otwartych pozycji nawet z przygotowanych pilek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
anfa zgadzam się, niech gra sobie otwartym forehandem,
ale o tym jak powinny pracować nogi przy takim zagraniu uczą dzieci w szkółkach na czwartej lekcji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
fajnie to się ogląda jak ona gra z jedną z tych marnych przebijaczek z "rankingu" wta. bo takie co potrafią uderzyć to by nawet Lino nie dały skrzydeł rozłożyć i się tak ganiać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
dobrze ze nie mam facebooka bo bym jej napisal co mysle o jej zachowaniu na koncie i odrazu screana z 2:0 zeby mi siano zwrocila  myślę że ona ma głęboko to co Ty o niej myślisz i co grasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
sprobuje ostani raz po 1.95  jezeli udupi i nie skreczuje koniec z nia tak jak ostatnio bylo w przypadku glupiej serbki ivanovic  co z tego jak nawet letkiego plusa nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
a ja mogę przelać Adze na kilka piwek, bo mi dała zarobić;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
z Li raczej się pożegna z China Open chyba że te jebnie 100 nie wymuszonych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Isia 2.00  izi  Generalnie, kontynuując dyskusję, to szkoda, że tenis idzie w tę siłową stronę, ja się zatrzymałem na etapie takiego tenisa jak gra/grał Tommy Robredo, to jest elegancja i klasa a nie takie łupanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
kozacka ta reklama poker starsa z Rafa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
jak nie wiesz co ci nie wejdzie to zobacz co masz z tenisa radwanska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Isia 2.00  izi  Generalnie, kontynuując dyskusję, to szkoda, że tenis idzie w tę siłową stronę, ja się zatrzymałem na etapie takiego tenisa jak gra/grał Tommy Robredo, to jest elegancja i klasa a nie takie łupanie szkoda to tego, że każdy idzie w tą stronę a te akademie tenisowe produkują takich bezpłciowych tłuczków pokroju djokovicia. za kilka lat to będzie trzeba siedzieć i oglądać jak tłuką po 80 piłek, wszystko z końcowej linii i kto pierwszy zepsuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
niestety łatwiej wykształcić zaprogramowanego rębajłę z końcowej linii świetnie przygotowanego fizycznie, niż kogoś kto repertuar zagrań będzie miał szeroki, nadgarstek miękki a mocny, kogoś kto będzie myślał na korcie... Nic się chyba z tym nie zrobi.
Swoją drogą ciekawe jest jak bardzo Amerykanie nie mają teraz pomysłu na szkolenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Xavier @1.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
niestety łatwiej wykształcić zaprogramowanego rębajłę z końcowej linii świetnie przygotowanego fizycznie, niż kogoś kto repertuar zagrań będzie miał szeroki, nadgarstek miękki a mocny, kogoś kto będzie myślał na korcie... Nic się chyba z tym nie zrobi.
Swoją drogą ciekawe jest jak bardzo Amerykanie nie mają teraz pomysłu na szkolenie ja bym wskazywał na taniej niż łatwiej. powiedzmy, że wszystkiego da się nauczyć ale nie każdy ma kasę żeby łożyć na jakieś mega szkolenie, dlatego pakują do akademii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Vazelin 2set 7:6 @ 6.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Vitor Augusto Bitencourt Pinheiro @101  za dyszkę poszaleje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|