Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
#55717 01/04/2004 23:15
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Oryginalnie wysłał aksior:
[qb]dziala wam unibet???
mi podczas logowania wyskakuje coś takiego :
Proxy Error
The proxy server could not handle the request POST /punter/Login.do.
Reason: Host not found

co to może byc???
pozdro[/qb]
mi normalnie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#55718 02/04/2004 00:58
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
ejj co się dzieje rano all ok bylo a cały czas teraz widnieje coś takiego :
The proxy server could not handle the request GET /punter/Login.do.
Reason: Host not found

co to może byc??????????
martwię sie!!!!

#55719 06/04/2004 01:41
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18
X
stranger
stranger
X Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18
hej, mam pytanie, jak chce wyplacic pieniadze z unibetu na konto mbanku to czy dobre dane wpisze jesli beda takie:
Nazwa Banku : Bankowosc Detaliczna BRE Banku SA
Adres Banku : al. Mickiewicza 10, 90-050 Łódź
kod : BREXPLPWMUL
??
jesli cos jest nie tak, to co mam w takim razie wpisac ?

#55720 09/04/2004 21:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
ja tu chce zagrac live hokeja, a tu Unibet przestal dzialac! ktos wie od ktorej dzisiaj nie dziala? i czemu?

A wogole mam co do tego Live na Unibet zastrzezenia,ostatnio w meczu hokeja zaraz na poczatku III tercji dokladnie po minucie, zamkneli wszystkie zaklady nie szlo kasy wyjac ani postawic nowych zakladow... cos tu jest nie tak? czy tak mozna robic? nie ma na to rady?

#55721 10/04/2004 00:41
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
Witam!
Działa wam unibet?

#55722 10/04/2004 00:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5
U mnie nie dziala juz od pary godzin... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#55723 10/04/2004 00:50
Dołączył: Apr 2004
Posty: 8
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 8
Mi nie działa. Jest ktoś komu działa?

#55724 10/04/2004 01:18
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
nikomu nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> bedzie dobrze jak jutro zadziala

#55725 10/04/2004 02:14
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Oryginalnie wysłał tymek:
[qb]nikomu nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> bedzie dobrze jak jutro zadziala[/qb]
jutro musi zadzialac a jesli nie zadziala do 12.00 to bede sie musial pofatygowac do TOTO-MIX'a

#55726 10/04/2004 03:12
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14
No i unibet znow znalazl sie na celowniku abuserow co to DDoS-uja...
Mam nadzieje, ze ktos kiedys dojdzie co to za frajerzyna sie bawi w pakietowanie i obciazy go kosztami niezagranych zakladow.

Pozdrawiam

#55727 10/04/2004 12:11
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
..to Unibet leży i kwicy po raz kolejny ...
Znowu kilka dni będą walczyc znając zycie ...
Tak wiec przez Świeta mozemy spokijnie zapomniec o tej firmie..
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#55728 10/04/2004 12:18
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
kompromituja sie po raz kolejny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#55729 10/04/2004 12:22
Dołączył: Feb 2002
Posty: 40
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 40
Te "MALTAŃSKIE PASKUDY" dalej nie działają. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Mam prośbę do dobrych ludzi w sieci!
Czy znajdzie się ktoś dobry i wyśle mi SMSa z wiadomością gdy Unibet zacznie działać?
Proszę ponieważ nie mam czasu co chwilę sprawdzać czy to już chodzi(niestety jestem w pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> )
Nr telefonu podam na priv.

PS
Wszystkim forumowiczom tym złym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i tym dobrym życzę na święta wysokich wygranych!
no i oczywiscie wszystkiego o czym sami marzycie!

#55730 10/04/2004 14:02
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
Jak nie pier.... expekt
to durny unibet nie chodzi...
Tylko siąść i płakać normalnie.
Gdzie nie wpłace kasy tam zaraz coś pada.
Do d.. z taką robotą.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#55731 10/04/2004 14:21
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250
Jest rozwiązanie, wejdzcie na
http://www.unibet.co.uk
Zapiszcie sobie numerki spotkan jakie chcecie zagrac, nastepnie zadzwoncie na infolinie ktora podobno jest darmowa i tam złożcie propozycje.
Tel. 00-800 461-12-25

#55732 10/04/2004 14:36
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Czy dla telefonii komorkowej tej numer tez jest bezplatny ?
Kozystam z Ideii , jak ktos wie to niech napisze.
dzieki

#55733 10/04/2004 14:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
bez watpienia jest darmowa skoro 0-800. niestety z tego, co widze na unibet.co.uk brak wielu aktualnych pozycji - zero tenisa na przyklad.
jak ktos ma pare pozycji do zagrania to nie widze problemu, gorzej jak tych pozycji jest np 30. po swietach zmieniam buka bo to sa kpiny!

#55734 10/04/2004 14:44
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
dostał może ktoś jakieś info od nich kiedy polska stronka będzie działać ?

Nie po to zakładałem neta żeby teraz do tych ch.. dzwonić i przez telefon nawijać...

nie odpowiedziali mi nawet na maila co im się stalo.

#55735 10/04/2004 15:00
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał Inspirator:
[qb]Czy dla telefonii komorkowej tej numer tez jest bezplatny ?
Kozystam z Ideii , jak ktos wie to niech napisze.
dzieki[/qb]
wyglada na to, ze niestety nie, a polaczenie z malta w godzinach szczytu ok 3.2-3.5, po 1.8-2.1zl

#55736 10/04/2004 15:00
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
Witamy serdecznie!

Przepraszamy za jakiekolwiek kłopoty w użytkowaniu strony Unibetu. Nasza obsługa techniczna zapewniła nas, że strona obecnie działa. Chwilowe kłopoty mogły być spowodowane zakłóceniami w połączeniach internetowych. W takim przypadku należy odświerzyć stronę i jeżeli nadal nie działa, spróbować później lub zadzwonić do naszego biura. Nasze kursy można także sprawdzić na stronie www.unibet.co.uk. [unibet.co.uk.] i ewentualne zakłady można obstawić przez telefon.

no coments - jak kur.. działa jak nie działa

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker), 2,746 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,853
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1