|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Oryginalnie wysłał aksior: [qb]dziala wam unibet??? mi podczas logowania wyskakuje coś takiego : Proxy Error The proxy server could not handle the request POST /punter/Login.do. Reason: Host not found
co to może byc??? pozdro[/qb] mi normalnie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237 |
ejj co się dzieje rano all ok bylo a cały czas teraz widnieje coś takiego : The proxy server could not handle the request GET /punter/Login.do. Reason: Host not found
co to może byc?????????? martwię sie!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18 |
hej, mam pytanie, jak chce wyplacic pieniadze z unibetu na konto mbanku to czy dobre dane wpisze jesli beda takie: Nazwa Banku : Bankowosc Detaliczna BRE Banku SA Adres Banku : al. Mickiewicza 10, 90-050 Łódź kod : BREXPLPWMUL ?? jesli cos jest nie tak, to co mam w takim razie wpisac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
ja tu chce zagrac live hokeja, a tu Unibet przestal dzialac! ktos wie od ktorej dzisiaj nie dziala? i czemu?
A wogole mam co do tego Live na Unibet zastrzezenia,ostatnio w meczu hokeja zaraz na poczatku III tercji dokladnie po minucie, zamkneli wszystkie zaklady nie szlo kasy wyjac ani postawic nowych zakladow... cos tu jest nie tak? czy tak mozna robic? nie ma na to rady?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5 |
U mnie nie dziala juz od pary godzin... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 8 |
Mi nie działa. Jest ktoś komu działa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69 |
nikomu nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> bedzie dobrze jak jutro zadziala
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Oryginalnie wysłał tymek: [qb]nikomu nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> bedzie dobrze jak jutro zadziala[/qb] jutro musi zadzialac a jesli nie zadziala do 12.00 to bede sie musial pofatygowac do TOTO-MIX'a
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14 |
No i unibet znow znalazl sie na celowniku abuserow co to DDoS-uja... Mam nadzieje, ze ktos kiedys dojdzie co to za frajerzyna sie bawi w pakietowanie i obciazy go kosztami niezagranych zakladow.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
..to Unibet leży i kwicy po raz kolejny ... Znowu kilka dni będą walczyc znając zycie ... Tak wiec przez Świeta mozemy spokijnie zapomniec o tej firmie.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
kompromituja sie po raz kolejny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2002
Posty: 40 |
Te "MALTAŃSKIE PASKUDY" dalej nie działają. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Mam prośbę do dobrych ludzi w sieci! Czy znajdzie się ktoś dobry i wyśle mi SMSa z wiadomością gdy Unibet zacznie działać? Proszę ponieważ nie mam czasu co chwilę sprawdzać czy to już chodzi(niestety jestem w pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ) Nr telefonu podam na priv.
PS Wszystkim forumowiczom tym złym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i tym dobrym życzę na święta wysokich wygranych! no i oczywiscie wszystkiego o czym sami marzycie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120 |
Jak nie pier.... expekt to durny unibet nie chodzi... Tylko siąść i płakać normalnie. Gdzie nie wpłace kasy tam zaraz coś pada. Do d.. z taką robotą.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250 |
Jest rozwiązanie, wejdzcie na http://www.unibet.co.uk Zapiszcie sobie numerki spotkan jakie chcecie zagrac, nastepnie zadzwoncie na infolinie ktora podobno jest darmowa i tam złożcie propozycje. Tel. 00-800 461-12-25
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Czy dla telefonii komorkowej tej numer tez jest bezplatny ? Kozystam z Ideii , jak ktos wie to niech napisze. dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
bez watpienia jest darmowa skoro 0-800. niestety z tego, co widze na unibet.co.uk brak wielu aktualnych pozycji - zero tenisa na przyklad. jak ktos ma pare pozycji do zagrania to nie widze problemu, gorzej jak tych pozycji jest np 30. po swietach zmieniam buka bo to sa kpiny!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120 |
dostał może ktoś jakieś info od nich kiedy polska stronka będzie działać ?
Nie po to zakładałem neta żeby teraz do tych ch.. dzwonić i przez telefon nawijać...
nie odpowiedziali mi nawet na maila co im się stalo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał Inspirator: [qb]Czy dla telefonii komorkowej tej numer tez jest bezplatny ? Kozystam z Ideii , jak ktos wie to niech napisze. dzieki[/qb] wyglada na to, ze niestety nie, a polaczenie z malta w godzinach szczytu ok 3.2-3.5, po 1.8-2.1zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120 |
Witamy serdecznie! Przepraszamy za jakiekolwiek kłopoty w użytkowaniu strony Unibetu. Nasza obsługa techniczna zapewniła nas, że strona obecnie działa. Chwilowe kłopoty mogły być spowodowane zakłóceniami w połączeniach internetowych. W takim przypadku należy odświerzyć stronę i jeżeli nadal nie działa, spróbować później lub zadzwonić do naszego biura. Nasze kursy można także sprawdzić na stronie www.unibet.co.uk. [ unibet.co.uk.] i ewentualne zakłady można obstawić przez telefon. no coments - jak kur.. działa jak nie działa
|
|
|
Link skopiowany do schowka