Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
#55757 10/04/2004 19:52
Dołączył: Jul 2001
Posty: 19
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 19
a co to za telefon?
jakies 0 800 ale nie nasze.
czy ten tel jest napewno "for free"?
kobita po czesku zajezdza, no i te zera to jakby byla rozmowa zagraniczna jakas.

a co do Unibetu to chyba pogodze sie z bookami naziemnymi bo i do expektu i unibetu sil juz nie mam.
Kpina i nic wiecej

Wszystkim zycze

WESOŁEGO ALLELUJA

Bonus: Unibet
#55758 10/04/2004 22:00
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał meyde9:
[qb]no q**a co to ma byc zaraz po swietach pzrenosze sie do BetAndWin moze tam bedzie wszystko ok[/qb]
nie przenoś się, będzie dokładnie tak samo

#55759 10/04/2004 22:33
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Ciekawe kiedy UNIBET ruszy, pewnie niepredko...chociazby dali znac ze nie bedzie dzialalo bo texty w stylu przeciazenia na linii sa zenujace...dobre dla 5 latka...

#55760 10/04/2004 22:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
K
member
member
K Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
Nie da sie zalogowac na tym gownie uk a jak zadzwonilem zeby obstawic mecz to pani tak sie grzebala (choc mowilem ze zaraz sie zacznie), ze mecz mi sie zaczal i pozegnalem sie z typem a wszedl by mi jak zloto (3-1). ****....a

#55761 11/04/2004 02:43
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5
Mam glupie wrazenie ze Unibet ruszy dopiero we wtorek po swietach... Obym sie mylil...

#55762 11/04/2004 02:52
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14
Niestety takie sa skutki ludzkiej glupoty i zwyklego frajerstwa. Bo jak mozna inaczej nazwac idiotow co dla czystej zabawy atakuja (DDoS) serwisy bukmacherskie??
Nie mozna denerwowac sie na serwisy, czysto technicznie jest niemozliwym uchronic sie przed 'wypalkietowywaniem' lacza. Nawet gdy na routerze wytnie sie icmp to idioci 'wypakietowuja' caly router...
Jestem tak jak Wy wsciekly niemilosiernie na zaistniala sytuacje, ale nic nie mozemy zrobic.Jedyne co to mozemy miec nadzieje, ze podniosa serwisy w miare szybko.

Pozdrawiam

#55763 11/04/2004 16:29
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
ejj działą wam już expekt?? bo u mnie od piatku dupa!!! juz mnie krew zalewa...!!!!!!!
wczoraj to bylem wsciekly ale dzisiaj to jeste wkur****!!!
wrrrr

#55764 11/04/2004 16:59
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Quote
Oryginalnie wysłał aksior:
[qb]ejj działą wam już expekt?? bo u mnie od piatku dupa!!! juz mnie krew zalewa...!!!!!!!
wczoraj to bylem wsciekly ale dzisiaj to jeste wkur****!!!
wrrrr[/qb]
expekt to mi cały czas działa i nie mam problemów...

#55765 11/04/2004 18:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
znaczy sie unibet:D sorki z tych nerwów to az buki pomylilem:)
wiec mozecie sie logowac??
pozdro

#55766 11/04/2004 18:51
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
siedzi dzisiaj w Unibecie jakis polak? mozna tam sie dogadac po polsku jak sie zadzwoni zeby obstawic zaklady??

#55767 11/04/2004 19:03
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23
Quote
Oryginalnie wysłał piotras:
[qb]siedzi dzisiaj w Unibecie jakis polak? mozna tam sie dogadac po polsku jak sie zadzwoni zeby obstawic zaklady??[/qb]
Siema, przedchwila dzwonilem tam...jest Polak siedzi dzis do 15:30...dzwon na numer 008004611225...czekaj jak bedzie zajete...Peace...powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#55768 11/04/2004 19:14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
zawsze jak dzwonie ze stacjonarnego to sie nie moge dodzwonic bo zajete i zajete czekam,czekam i nic, proboje po kilka razy i nic, a z komory to sie dodzwaniam bez problemu tylko szkoda mi minut;) napisze mejla to oddzwonia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale ciekawe czemu tak jest ze sie nie moge dodzwonic...

#55769 11/04/2004 19:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
niby ten nr darmowy ale to tylko czysto teoretycznie

Kiedys wykonalem z 5 polaczen razem nie wiecej niz 6m inut wygadalem!!
Na rachunku z TPSA napisane bylo: rozmowy z numerami 0800 - 6jednostek - 18 zl

#55770 11/04/2004 20:20
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
W dupe.. kiedy oni to uruchomia???
ilez można czekac??!!!

#55771 11/04/2004 20:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Quote
Oryginalnie wysłał aksior:
[qb]W dupe.. kiedy oni to uruchomia???
ilez można czekac??!!![/qb]
pewnie meczy dzis nie kupili to dopiero jutro beda dzialac, kiedy nikt nie obstawi dzisiejszych meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#55772 12/04/2004 00:52
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23
Quote
Oryginalnie wysłał ziomek-domek:
[qb]niby ten nr darmowy ale to tylko czysto teoretycznie

Kiedys wykonalem z 5 polaczen razem nie wiecej niz 6m inut wygadalem!!
Na rachunku z TPSA napisane bylo: rozmowy z numerami 0800 - 6jednostek - 18 zl[/qb]
Podobno płaci sie za pierwszy impul ponad 2 zyla...Peace

#55773 12/04/2004 03:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
Działa już Wam ? Bo mi tylko wczoraj nie chodziło a dziś od kad wstałem czyli o 9 rano juz wszystko dobrze chodziło... I cały dzień chodzi mi wszystko wporządku...

Wczoraj tylko unibet.co.uk do przegladania bez logowania ale dzisiaj ..com tez chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Aksior ja też jestem z Klb i mi chodzi więc nie wiem.. Atol masz ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#55774 12/04/2004 04:48
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
Quote
Oryginalnie wysłał AngielskaPilka:
[qb]Działa już Wam ? Bo mi tylko wczoraj nie chodziło a dziś od kad wstałem czyli o 9 rano juz wszystko dobrze chodziło... I cały dzień chodzi mi wszystko wporządku...

Wczoraj tylko unibet.co.uk do przegladania bez logowania ale dzisiaj ..com tez chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Aksior ja też jestem z Klb i mi chodzi więc nie wiem.. Atol masz ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
cos sciemniasz, albo jestes wyjatkiem na skale ogolnokrajowa, albo pracownikiem tegoz buka, ktory probuje mydlic nam oczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#55775 12/04/2004 06:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
QUOTE]cos sciemniasz, albo jestes wyjatkiem na skale ogolnokrajowa, albo pracownikiem tegoz buka, ktory probuje mydlic nam oczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/QB][/QUOTE]

Nie ma sensu, żeby sciemniac ;-)
http://www.angielskapilka.pl/unibet.jpg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#55776 12/04/2004 06:45
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
Ciekawe czemu jestes nowym uzytkownikiem i masz takiego oryginalnego nicka :rolleyes:
Powiem Ci jedno: Cos mi smierdzisz tymi gnojami z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Unibetu

Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, ElNinho[mmdea]), 2,856 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,839
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1