|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2001
Posty: 19 |
a co to za telefon? jakies 0 800 ale nie nasze. czy ten tel jest napewno "for free"? kobita po czesku zajezdza, no i te zera to jakby byla rozmowa zagraniczna jakas.
a co do Unibetu to chyba pogodze sie z bookami naziemnymi bo i do expektu i unibetu sil juz nie mam. Kpina i nic wiecej
Wszystkim zycze
WESOŁEGO ALLELUJA
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał meyde9: [qb]no q**a co to ma byc zaraz po swietach pzrenosze sie do BetAndWin moze tam bedzie wszystko ok[/qb] nie przenoś się, będzie dokładnie tak samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Ciekawe kiedy UNIBET ruszy, pewnie niepredko...chociazby dali znac ze nie bedzie dzialalo bo texty w stylu przeciazenia na linii sa zenujace...dobre dla 5 latka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110 |
Nie da sie zalogowac na tym gownie uk a jak zadzwonilem zeby obstawic mecz to pani tak sie grzebala (choc mowilem ze zaraz sie zacznie), ze mecz mi sie zaczal i pozegnalem sie z typem a wszedl by mi jak zloto (3-1). ****....a
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5 |
Mam glupie wrazenie ze Unibet ruszy dopiero we wtorek po swietach... Obym sie mylil...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 14 |
Niestety takie sa skutki ludzkiej glupoty i zwyklego frajerstwa. Bo jak mozna inaczej nazwac idiotow co dla czystej zabawy atakuja (DDoS) serwisy bukmacherskie?? Nie mozna denerwowac sie na serwisy, czysto technicznie jest niemozliwym uchronic sie przed 'wypalkietowywaniem' lacza. Nawet gdy na routerze wytnie sie icmp to idioci 'wypakietowuja' caly router... Jestem tak jak Wy wsciekly niemilosiernie na zaistniala sytuacje, ale nic nie mozemy zrobic.Jedyne co to mozemy miec nadzieje, ze podniosa serwisy w miare szybko.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237 |
ejj działą wam już expekt?? bo u mnie od piatku dupa!!! juz mnie krew zalewa...!!!!!!! wczoraj to bylem wsciekly ale dzisiaj to jeste wkur****!!! wrrrr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Oryginalnie wysłał aksior: [qb]ejj działą wam już expekt?? bo u mnie od piatku dupa!!! juz mnie krew zalewa...!!!!!!! wczoraj to bylem wsciekly ale dzisiaj to jeste wkur****!!! wrrrr[/qb] expekt to mi cały czas działa i nie mam problemów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237 |
znaczy sie unibet:D sorki z tych nerwów to az buki pomylilem:) wiec mozecie sie logowac?? pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
siedzi dzisiaj w Unibecie jakis polak? mozna tam sie dogadac po polsku jak sie zadzwoni zeby obstawic zaklady??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23 |
Oryginalnie wysłał piotras: [qb]siedzi dzisiaj w Unibecie jakis polak? mozna tam sie dogadac po polsku jak sie zadzwoni zeby obstawic zaklady??[/qb] Siema, przedchwila dzwonilem tam...jest Polak siedzi dzis do 15:30...dzwon na numer 008004611225...czekaj jak bedzie zajete...Peace...powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
zawsze jak dzwonie ze stacjonarnego to sie nie moge dodzwonic bo zajete i zajete czekam,czekam i nic, proboje po kilka razy i nic, a z komory to sie dodzwaniam bez problemu tylko szkoda mi minut;) napisze mejla to oddzwonia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale ciekawe czemu tak jest ze sie nie moge dodzwonic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
niby ten nr darmowy ale to tylko czysto teoretycznie
Kiedys wykonalem z 5 polaczen razem nie wiecej niz 6m inut wygadalem!! Na rachunku z TPSA napisane bylo: rozmowy z numerami 0800 - 6jednostek - 18 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237 |
W dupe.. kiedy oni to uruchomia??? ilez można czekac??!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
Oryginalnie wysłał aksior: [qb]W dupe.. kiedy oni to uruchomia??? ilez można czekac??!!![/qb] pewnie meczy dzis nie kupili to dopiero jutro beda dzialac, kiedy nikt nie obstawi dzisiejszych meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23 |
Oryginalnie wysłał ziomek-domek: [qb]niby ten nr darmowy ale to tylko czysto teoretycznie
Kiedys wykonalem z 5 polaczen razem nie wiecej niz 6m inut wygadalem!! Na rachunku z TPSA napisane bylo: rozmowy z numerami 0800 - 6jednostek - 18 zl[/qb] Podobno płaci sie za pierwszy impul ponad 2 zyla...Peace
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6 |
Działa już Wam ? Bo mi tylko wczoraj nie chodziło a dziś od kad wstałem czyli o 9 rano juz wszystko dobrze chodziło... I cały dzień chodzi mi wszystko wporządku...
Wczoraj tylko unibet.co.uk do przegladania bez logowania ale dzisiaj ..com tez chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Aksior ja też jestem z Klb i mi chodzi więc nie wiem.. Atol masz ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69 |
Oryginalnie wysłał AngielskaPilka: [qb]Działa już Wam ? Bo mi tylko wczoraj nie chodziło a dziś od kad wstałem czyli o 9 rano juz wszystko dobrze chodziło... I cały dzień chodzi mi wszystko wporządku...
Wczoraj tylko unibet.co.uk do przegladania bez logowania ale dzisiaj ..com tez chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Aksior ja też jestem z Klb i mi chodzi więc nie wiem.. Atol masz ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] cos sciemniasz, albo jestes wyjatkiem na skale ogolnokrajowa, albo pracownikiem tegoz buka, ktory probuje mydlic nam oczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6 |
QUOTE]cos sciemniasz, albo jestes wyjatkiem na skale ogolnokrajowa, albo pracownikiem tegoz buka, ktory probuje mydlic nam oczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/QB][/QUOTE] Nie ma sensu, żeby sciemniac ;-) http://www.angielskapilka.pl/unibet.jpg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760 |
Ciekawe czemu jestes nowym uzytkownikiem i masz takiego oryginalnego nicka :rolleyes: Powiem Ci jedno: Cos mi smierdzisz tymi gnojami z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Unibetu
|
|
|
Link skopiowany do schowka