|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Pokazują bramki z dzisiejszych meczu LE gdzieś w TV wieczorem? 23:05 na turbo i eNce podziękował
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
z overa w Molde chyba hooj bedzie przy takiej skuteczności .....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
A Brugge jak? Bo z ciekawości od 37 włączyłem Molde ..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Liverpool - Udinese over 16 corners 3.25@  100 zł jeszcze 8 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Fenerbahe strzeli w 2 @2.20  powinno być izzi Bordo strzeli w [email protected] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
z overa w Molde chyba hooj bedzie przy takiej skuteczności ..... no spokojnie mogło być już kilka bramek, widać że obie ekipy lubią grać do przodu, ale 45 minut bez bramek, więc słabo to widzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
lol  potrzeba 7 rogów w PSV marzenie ściętej głowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
też to mam w singlach wiec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
z overa w Molde chyba hooj bedzie przy takiej skuteczności ..... lipa na maksa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Liverpool trzymać lub podwyższać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Liverpool - Udinese over 16 corners 3.25@  100 zł jeszcze 8  grałem o13,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
lol  potrzeba 7 rogów w PSV marzenie ściętej głowy  ciężkooooo !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
ja pierd..... to mialo byc value z prawdziwego zdarzenia a jest mega kupa!! h...mnie strzeli
a teraz po fakcie do rzeczy ostatnio na priv prosilem kto zainteresowany blednie wystawionym kursem w sts niech wbija no i kilka osob okolo 15-20 czyli liczna grupa skorzystala jak sie mi wydawalo przed rozp.spotkania zreszta mysle ze kazdy z was koledzy(pisze glownie do tych co wjebali ten typ)postapilo by tak samo
atl.madryt-pilzno ilosc bramek w 1pol 0.5 - + wystawili na + czyli ze wpadnie gol do ht 2.15. ocencie sami ,dla mnie dobrze ulokowane pieniadze a tu ku....0-0 co za patalachy zaj........
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
lol  potrzeba 7 rogów w PSV marzenie ściętej głowy  dadzą radę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Liverpool trzymać lub podwyższać  za ljon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Dyrektor sportowy Legii Warszawa, Jacek Mazurek, poinformował, że badania okresowe ujawniły u Marka Saganowskiego zaburzenia kardiologiczne, które wymagają dalszej diagnostyki.
W najbliższych dniach zawodnik przejdzie dalsze szczegółowe badania. Niestety, do momentu zdiagnozowania problemu Marek Saganowski nie będzie mógł trenować. Nie jest również możliwy jego udział w meczu z krakowską Wisłą.
Pod znakiem zapytania znalazł się także występ Saganowskiego w meczach reprezentacji Polski z RPA i Anglią. Napastnik Legii znalazł się wśród piłkarzy powołanych przez selekcjonera Waldemara Fornalika na te mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Liverpool trzymać lub podwyższać  za ljon  3 typy Ci dałem i wszystko weszło  <puchar>
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
ja pierd..... to mialo byc value z prawdziwego zdarzenia a jest mega kupa!! h...mnie strzeli
a teraz po fakcie do rzeczy ostatnio na priv prosilem kto zainteresowany blednie wystawionym kursem w sts niech wbija no i kilka osob okolo 15-20 czyli liczna grupa skorzystala jak sie mi wydawalo przed rozp.spotkania zreszta mysle ze kazdy z was koledzy(pisze glownie do tych co wjebali ten typ)postapilo by tak samo
atl.madryt-pilzno ilosc bramek w 1pol 0.5 - + wystawili na + czyli ze wpadnie gol do ht 2.15. ocencie sami ,dla mnie dobrze ulokowane pieniadze a tu ku....0-0 co za patalachy zaj........ taki lajf  mam nadzieję że mieszkania nie zastawiłeś,,
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
ja pierd..... to mialo byc value z prawdziwego zdarzenia a jest mega kupa!! h...mnie strzeli
a teraz po fakcie do rzeczy ostatnio na priv prosilem kto zainteresowany blednie wystawionym kursem w sts niech wbija no i kilka osob okolo 15-20 czyli liczna grupa skorzystala jak sie mi wydawalo przed rozp.spotkania zreszta mysle ze kazdy z was koledzy(pisze glownie do tych co wjebali ten typ)postapilo by tak samo
atl.madryt-pilzno ilosc bramek w 1pol 0.5 - + wystawili na + czyli ze wpadnie gol do ht 2.15. ocencie sami ,dla mnie dobrze ulokowane pieniadze a tu ku....0-0 co za patalachy zaj........ Widziałeś jakim składem Atletico wyszło ? bez FALCA a to praktyczne kładzie typ ..... + kilku innych ważnych grajków
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 532
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 532 |
strzelamy w drugich połowach 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|