|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,789
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,789 |
Safeco Field - Seattle Mariners
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Bez podpowiedzi bo proste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> podpowiedz byla widoczna, na zdjeciu 2gim widac nazwe stadionu i klub na nim grajacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Bez podpowiedzi bo proste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> podpowiedz byla widoczna, na zdjeciu 2gim widac nazwe stadionu i klub na nim grajacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dlatego nie było podpowiedzi pisemnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zobaczyłem dopiero jak posta wysłałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Ormats zadajesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,789
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,789 |
Oddaje zadanie zagadki lupusowi. Niech zada trudniejsza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
jak ja zadalem to zagadka stanela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kameleon daj cos jeszcze, masz szanse sie zrehabilitowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Walcz Lupus, walcz... [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
ha...trudne, nie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Podpowiedź....w USA, grają w "bejsbola". Double-A.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
New Hampshire Fisher Cats MERCHANTSAUTO.COM Stadium Pojemność: 7200
Zagadkę zadam później
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Hmm jak australia to znam tylko kilka stadionow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Czy to jest Aussie Stadium?? 42k
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
up
pierwsza podpowiedź już była druga widoczna na zdjęciu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Stadion Olimpijski w Sydney
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
Poproszę o nazwę stadionu, pojemność i oczywiście klub <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Nazwa stadionu to ...Stadiom Olimpijski. Pojemność to o ile dobrze pamiętam coś ok. 110 tyś. A klub...? FC Sydney...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
Informacja o pojemności się zgadza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
Chyba nie chciało się Wam szukać  Wests Tigers (National Rugby League) - klubów użytkujących jest kilka Telstra Stadium - poj. 73000
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Odswiezam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jaka ekipa gra na tym stadionie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165 |
Prawy myszy, własciwości i wychodzi Arizona. Nie znam tylko drugiego człona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|