|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
jednak klątwa księgowania działa, rzucać, rzucać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
jednak klątwa księgowania działa, rzucać, rzucać  ja mam tylko na zwycięstwo turowa więcej nie chcę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
aha, ja mam 149.5, więc jeszcze poczekajmy, bo masz większy;]  ale dla ,mnie jeszcze muszą coś rzucić, jest blisko to może faulami trochę poratują.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Over 156,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
overy zaksięgowane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Turów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
jednak klątwa księgowania działa, rzucać, rzucać  ja mam tylko na zwycięstwo turowa więcej nie chcę  to niestety, nie wszyscy się cieszą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801 |
a mieli byc ci estonczycy tacy slabi jak ktos tutaj pisal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
a mieli byc ci estonczycy tacy slabi jak ktos tutaj pisal  nie pasuje, to nie czytaj  byli słabi ale Turów okazal się słabszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
a mieli byc ci estonczycy tacy slabi jak ktos tutaj pisal  Są słabi ale w polskiej lidze mogliby się bić o mistrza
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2012
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2012
Posty: 20 |
Mam pytanie odnośnie Euroleague Fantasy Challenge czy udział w tym jest bezpłatny ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
08 Stokholm over 176, widzę że tam radosna koszykówka  @1.85 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Mam pytanie odnośnie Euroleague Fantasy Challenge czy udział w tym jest bezpłatny ? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
08 Stokholm over 176, widzę że tam radosna koszykówka  @1.85  no i dupa  rzucali po 46-50 pkt na kwartę a w ostatniej 26 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Rusza ktoś over w meczu Barcy z Dallas?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
sieroty z Dallas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Barca ogarnąć się, bo w 2 minuty te 18 punktów odrobią hahahaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Kurwa człowiek daje +13.5 wg b365 jest koniec. Nie tylko w czasie (jak to u nich bywa) ale wyswietla sie : KONIEC MECZU
Po czym okazuje sie ze konca nie ma i za chwile dodaja barcelonie 2 pkt.
no chuj im do ryja,a mavs tym bardziej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892 |
ja przed chwilą fail w oddsring, kliknąłem Mavs ML @13, ale usunąłem i dałem Mavs +9,5@1,8. Klikam stawkę i patrzę a wysłała się ta pierwsza opcja. Ciekawe, bo jak chcę stawiać za grosze to co chwile zmienia kursy albo pisze, że dane wydarzenie zostalo wstrzmane, a tutaj ladnie od razu zaakceptowało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Heh,no tak cos w tym jest. Mavs mega fiuty,gonia cała kwarte z niezłym skutkiem (doszli na +7 bodajze)i w końcówce daja sobie wjebac 2x 3 + 2pkt - pod rzad = NBA a tu wypada tylko pogratulowac : 09/10/2012 21:00 CET FC Barcelona - Dallas Mavericks 3.80 (bet365)/3.61 (Pinnacle) 5/10
Dla wiekszosci osob pewnie jest to no bet. W mojej opinii niezly value, aby wygrac kurs +3,50. Barcelona ostatnio gra slabo, ale spotkanie z Dallas to duza motywacja dla graczy i swietna okazja do zbudowania pewnosci siebie i morale.
W ostatnim spotkaniu Barcy przeciwko klubowi NBA Barcelona wygrala z LA Lakers. Najlepsi gracze Dallas maja wiele lat i potrzebuja duzo czasu na zbudowanie formy - Dirk Nowitzki (zazwyczaj w preason gra slabo), 35-letni Vince Carter i 34-letni Shawn Marion to starzy atletyczni gracze, ktorzy jeszcze potrzebuja czasu do uzyskania najlepszej formy.
Kilka dni temu Alba byla bliska zwyciestwa z Dallas. Mysle, ze tym razem Barca przelamie Mavs. Super typ,az dziw bierze ze takie izi. Niestety swinie z b365 zdjeły,a gdy zobaczylem na zywo do złapania juz byo tylko [email protected]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|