|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
wyslalem im maila o tym proxy a oni mi odpisali:
Witamy serdecznie! Bardzo dziękujemy za informacje , czy można nam Pan przesłać informacje jak dokonać tej zmiany abyśmy mogli udostępnić informacje klientom Pozdrawiamy,
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5 |
a u mnie nadal nie dziala... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
wszystko dziala tylko wpisz to co pisza koledzy wyzej i bedzie oki, troszke wolno chodzi ale da sie przezyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5 |
Probowalem to proxy i na szczescie zaczelo dzialac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2003
Posty: 45 |
PANOWIE JESTEŚCIE WIELCY!!!WIELKIE DZIEKI! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 80 |
Siema też tego próbowałem, ja ma neostradę i niestety nie działa, wczoraj byłem tak zdesperowany że obstawiałem po angielsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak mi ktoś pomoże i napisze co mam zrobić będe wdzięczny, pozdrawiam!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2002
Posty: 12 |
wiem, że pewnie jest gdzies to pytanie ale jakos mi sie nie chce grzebac, bo temat jest dluugi. Czy aby wplacic depozyt do uniebtu w wysokosci 50 zl to musze miec koniecznie ta karte z mbanku do tranzakcji inetrnetowych czy starczy taka normalna do bankomatu??? z gory dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czy macie moze jakies inne duńskie serw proxy, bo ten niestaty ale nie dziala.
pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2002
Posty: 12 |
już sobie odpowiedzialem na to pytanie, sorki ze zasmiecam ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23 |
Witam...dla ziom aktóry podał to IP Wielki browar...Brawo...Polacy wszystko potrafią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jewszcze raz wielkie dzięki PEace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
to swietnie, ze niektorym chodzi przez proxy z w/w numerem, ale u mnie bez zmian wiec c*** unibetowi w dupe! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał boskie rZeZniki: [qb]kilka tych dunskich przetestowalem. u mnie na chello poszlo to:
proxy:62.242.107.110 port: 80[/qb] jestem laikiem komputerowym wiec nie wiem jakie inne moglbym sprawdzic bo to mi nie chodzi. bylbym wdzieczny za info...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 80 |
Wszyscy razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na UNIBET Co to za firma internetowa która od 4 dni nie umie odkryc dlaczego ludzie z kilku krajów nie mogą się połączyć z ich stroną, ps.może mi ktoś polecić dobrego internetowego buka!?!?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Unibet jest OK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Powiem wam tylko tyle ze Hill nie dzialal tydzien czasu i nawet nie raczyli przeprosic. Teraz kazdy buk bedzie mial problemy z DOS atacks i lepiej sie z tym pogodzic i zalozyc konto u kilku innych tak zeby zawsze byla jakas alternatywa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Podajcie inne nr proxy albo źródło skad bierzecie te numery !!!!
Mnie np ten podany numer nie dziala wiec prosze o jakies inne proxy. Ktos pisał ze sprawdzal inne numery wiec niech zapoda je tutaj . Juz wyzej ktos pisal zeby zapodac inne numery ale nikomu sie nie kciało ich wypisac!!!!
Prosze o info thnx
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
szukajcie dunskich proxy, tylko na takich dziala Unibet!!
2 proxy ktore wpisalem do przegladarki ze strony ktora podal Godot, uruchomilo mi strone Unibetu z mozliwoscia zalgoowania sie w jezyku polskim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oto adres: 80.164.138.70:3128 slimaczy,ale wazne ze dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb]to swietnie, ze niektorym chodzi przez proxy z w/w numerem, ale u mnie bez zmian wiec c*** unibetowi w dupe! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] gregorr ... wpisz to proxy : oto adres: 80.164.138.70 port: 3128 - mnie na tym dzisiaj Uni ruszył tylko strasznie wolna , ale ruszył . pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 253 |
Jaki jest numer telefonu do polskiego supportu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 400 |
Oryginalnie wysłał mg1: [qb]Jaki jest numer telefonu do polskiego supportu?[/qb] 00 800 461 12 25
|
|
|
Link skopiowany do schowka