Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14
#55797 12/04/2004 19:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
wyslalem im maila o tym proxy a oni mi odpisali:

Witamy serdecznie!

Bardzo dziękujemy za informacje , czy można nam Pan przesłać informacje jak dokonać tej zmiany abyśmy mogli udostępnić informacje klientom
Pozdrawiamy,

Bonus: Unibet
#55798 12/04/2004 19:54
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5
a u mnie nadal nie dziala... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#55799 12/04/2004 20:02
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
wszystko dziala tylko wpisz to co pisza koledzy wyzej i bedzie oki, troszke wolno chodzi ale da sie przezyc

#55800 12/04/2004 20:06
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5
Probowalem to proxy i na szczescie zaczelo dzialac

#55801 12/04/2004 21:37
Dołączył: Mar 2003
Posty: 45
U
newbie
newbie
U Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 45
PANOWIE JESTEŚCIE WIELCY!!!WIELKIE DZIEKI! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#55802 12/04/2004 21:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 80
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 80
Siema też tego próbowałem, ja ma neostradę i niestety nie działa, wczoraj byłem tak zdesperowany że obstawiałem po angielsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak mi ktoś pomoże i napisze co mam zrobić będe wdzięczny, pozdrawiam!!!

#55803 12/04/2004 22:03
Dołączył: Dec 2002
Posty: 12
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 12
wiem, że pewnie jest gdzies to pytanie ale jakos mi sie nie chce grzebac, bo temat jest dluugi.
Czy aby wplacic depozyt do uniebtu w wysokosci 50 zl to musze miec koniecznie ta karte z mbanku do tranzakcji inetrnetowych czy starczy taka normalna do bankomatu??? z gory dzieki za odpowiedz

#55804 12/04/2004 22:47
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czy macie moze jakies inne duńskie serw proxy, bo ten niestaty ale nie dziala.

pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#55805 12/04/2004 23:16
Dołączył: Dec 2002
Posty: 12
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 12
już sobie odpowiedzialem na to pytanie, sorki ze zasmiecam ;]

#55806 12/04/2004 23:53
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23
Witam...dla ziom aktóry podał to IP Wielki browar...Brawo...Polacy wszystko potrafią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jewszcze raz wielkie dzięki PEace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#55807 13/04/2004 00:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
to swietnie, ze niektorym chodzi przez proxy z w/w numerem, ale u mnie bez zmian wiec c*** unibetowi w dupe! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#55808 13/04/2004 01:01
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał boskie rZeZniki:
[qb]kilka tych dunskich przetestowalem. u mnie na chello poszlo to:

proxy:62.242.107.110 port: 80[/qb]
jestem laikiem komputerowym wiec nie wiem jakie inne moglbym sprawdzic bo to mi nie chodzi. bylbym wdzieczny za info...

#55809 13/04/2004 01:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 80
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 80
Wszyscy razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na UNIBET
Co to za firma internetowa która od 4 dni nie umie odkryc dlaczego ludzie z kilku krajów nie mogą się połączyć z ich stroną, ps.może mi ktoś polecić dobrego internetowego buka!?!?

#55810 13/04/2004 01:42
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Unibet jest OK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Powiem wam tylko tyle ze Hill nie dzialal tydzien czasu i nawet nie raczyli przeprosic. Teraz kazdy buk bedzie mial problemy z DOS atacks i lepiej sie z tym pogodzic i zalozyc konto u kilku innych tak zeby zawsze byla jakas alternatywa.

#55811 13/04/2004 01:57
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Podajcie inne nr proxy albo źródło skad bierzecie te numery !!!!

Mnie np ten podany numer nie dziala wiec prosze o jakies inne proxy.
Ktos pisał ze sprawdzal inne numery wiec niech zapoda je tutaj . Juz wyzej ktos pisal zeby zapodac inne numery ale nikomu sie nie kciało ich wypisac!!!!

Prosze o info
thnx

#55812 13/04/2004 02:35
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Siedze i ćwicze ale ze skutkiem mizernym:

http://www.google.pl/search?hl=pl&a...+servers+denmark&btnG=Szukaj&lr=

jedna z list serwerow:
http://www.proxy4free.com/page7.html

pozdrawiam

#55813 13/04/2004 03:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
szukajcie dunskich proxy, tylko na takich dziala Unibet!!

2 proxy ktore wpisalem do przegladarki ze strony ktora podal Godot, uruchomilo mi strone Unibetu z mozliwoscia zalgoowania sie w jezyku polskim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
oto adres: 80.164.138.70:3128
slimaczy,ale wazne ze dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#55814 13/04/2004 11:35
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]to swietnie, ze niektorym chodzi przez proxy z w/w numerem, ale u mnie bez zmian wiec c*** unibetowi w dupe! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
gregorr ... wpisz to proxy : oto adres: 80.164.138.70 port: 3128 - mnie na tym dzisiaj Uni ruszył tylko strasznie wolna , ale ruszył .
pozdro

#55815 13/04/2004 13:09
Dołączył: Feb 2004
Posty: 253
M
mg1 Offline
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 253
Jaki jest numer telefonu do polskiego supportu?

#55816 13/04/2004 13:12
Dołączył: May 2002
Posty: 400
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 400
Quote
Oryginalnie wysłał mg1:
[qb]Jaki jest numer telefonu do polskiego supportu?[/qb]
00 800 461 12 25

Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1