|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Gasto Elias 2set @2.75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Wy tu gadu gadu, a Dasco opierdala Pico  a widziałeś jak ostatnio inny mój ulubieniec Kei Nishikori się spisywał ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
może. Nie mam zamiaru śledzić tego meczu w momencie kiedy mogę podziwiać tak fantastycznego gracza jak Verdi gdyby grał tak jak w półfinale AO z Nadalem to bym powiedział, że jest fantastyczny a tak ? według mnie nierówny gracz, z przebłyskami klasy światowej, ale jednak strasznie nieprzewidywalny
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
może. Nie mam zamiaru śledzić tego meczu w momencie kiedy mogę podziwiać tak fantastycznego gracza jak Verdi gdyby grał tak jak w półfinale AO z Nadalem to bym powiedział, że jest fantastyczny a tak ? według mnie nierówny gracz, z przebłyskami klasy światowej, ale jednak strasznie nieprzewidywalny a to nie byl final przypadkiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Hiszpan poszanował piłkę i od razu odłamał navvaro recpect the ball cocksucka' Español respetar la pelota e inmediatamente rompió
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195 |
monaco jest zalosny dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
może. Nie mam zamiaru śledzić tego meczu w momencie kiedy mogę podziwiać tak fantastycznego gracza jak Verdi gdyby grał tak jak w półfinale AO z Nadalem to bym powiedział, że jest fantastyczny a tak ? według mnie nierówny gracz, z przebłyskami klasy światowej, ale jednak strasznie nieprzewidywalny a to nie byl final przypadkiem? nie. To był przedwczesny finał, ale jednak w fazie półfinałowej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Wy tu gadu gadu, a Dasco opierdala Pico  a widziałeś jak ostatnio inny mój ulubieniec Kei Nishikori się spisywał ?  Śmialiśmy się, że Berdych z Nishim gra, a Ciebie nie ma... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
monaco jest zalosny dzisiaj ma goscia naprzeciw co ma czym uderzyc i latwo go spycha do defensa , to nie zaden benek, verdi w formie jednak duzo wyzsza polka od warriora przebnijacza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
i kolejny raz świetnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
przłączyłem na navvaro i juz odechcialo mi sie ogladac, jakies balony na 5 metrow w gore
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945 |
fernando 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Verdi  jutro moim zdaniem value na innego Hiszpana, a mianowicie zawsze eleganckiego Tommy Robredo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Navarro set, dobij w drugim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Verdi  jutro moim zdaniem value na innego Hiszpana, a mianowicie zawsze eleganckiego Tommy Robredo  na tego miglanca? ogladal ktos robredo ostatnio , regularny jest w wymianach na hardzie? jak nie to go haas rozstrzela
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Verdi  jutro moim zdaniem value na innego Hiszpana, a mianowicie zawsze eleganckiego Tommy Robredo  na tego miglanca? ogladal ktos robredo ostatnio , regularny jest w wymianach na hardzie? jak nie to go haas rozstrzela zabrzmiało jakby Haas miał jakieś uderzenie kończące
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Verdi  jutro moim zdaniem value na innego Hiszpana, a mianowicie zawsze eleganckiego Tommy Robredo  na tego miglanca? ogladal ktos robredo ostatnio , regularny jest w wymianach na hardzie? jak nie to go haas rozstrzela zabrzmiało jakby Haas miał jakieś uderzenie kończące a nie ma? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904 |
jak haas zagra tak jak wczoraj do tb 2 seta tomoga byc przejscia w innym wypadku wygra 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
Mattek + Navarro - sprawa czysta i szybka
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|