Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Last edited by Conrad; 18/04/2006 13:49.
Bonus: Unibet
#558292 15/04/2006 17:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Witam,

koledze udalo sie ugrać trochę euro na kasynie, zlecił wypłatę i wszystko jest ok, ale dodali mi do konta 20 zł więcej. Nie moze jednak wypłacic tej sumy gdyż jest napisane, że nie cały bonus został obrócony. Ktoś wie co to jest za bonus i jak go trzeba obrócic? Miły prezent na świąta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wesołuch Świąt ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#558293 15/04/2006 17:17
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
czyli nie moge zagrać OVERA np. z czystą jedynką?
w combosach mogę grać tylko 1, X, 2.....

bo over jest tylko w P2P:(

racja?

#558294 15/04/2006 17:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Czy GB mają w ofercie polską piłkę ręczną i żużel?

#558295 15/04/2006 17:24
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Quote
czyli nie moge zagrać OVERA np. z czystą jedynką?
w combosach mogę grać tylko 1, X, 2.....

bo over jest tylko w P2P:(

racja?
na to wyglada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
PS masz pelna skrzynke i nie moge priva wyslac

#558296 15/04/2006 17:41
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
można zmienic w gb sobie walute z Euro na PLN ? jakos maila do nich wysłac czy cos ? dzieki

#558297 15/04/2006 18:11
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
Do Gb wyslalem te 100pln w czwartek wieczorem no i swieta i kasy na koncie nie ma !Czy dostane bonusa bo kasa dojdzie dopiero 18.4!!Pozdro

#558298 15/04/2006 19:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
Quote
Możesz wybrać dowolną koszulkę, postaraj się tylko zmieścic w kwocie otrzymanego bonu

nie wiem DJ skąd masz takie info. fragment korespondencji z GB:

pytanie: Czy za otrzymany od was bon koniecznie trzeba zamówić koszulkę reprezentacyjną, czy można też zamówić koszulkę klubową??

odpowiedź: W wypadku promocji koszulki chidzi o koszulkę reprezentacji.

#558299 15/04/2006 20:28
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Mam idiotyczne pytanie: gdzie jest "wyloguj" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />?
Chyba pół godziny szukam, chyba tak ślepy to nie jestem (chociaż -6 mam...)

#558300 15/04/2006 20:28
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
logout - prawy gowny rog

#558301 15/04/2006 21:05
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Godfather, promocja jest oparta o koszulkę reprezentacyjną, ale możesz po uzyskaniu dokonać w sklepie dowolne zakupy.

Przemol, może być tak, że masz powiększoną czcionkę w przeglądarce i wtedy nie widzisz przycisku "wyloguj". Ustaw czcionkę na "normalną" i wszystko będzie jasne.

#558302 15/04/2006 21:24
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Pytanie do zamawiajacych z tego sklepu z promocji. Chodzi mi o koszulki umbro , czy ich rozmiary zgadzaja sie z naszymi, chcialem koszulke anglii wiec najpierw bym sobie przymierzyl w normalnym sklepie u nas a potem zamawial.
Jesli zas nie to wezme chyba polske <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#558303 16/04/2006 07:53
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Oj Gamebookers sobie w lekkiego ... polecial, kase w piatkowy wieczor juz mieli zaksiegowana i zamiast dodac pieniadze na konto gracza przed swietami tego nie zrobili. No to musze czekac do wtorku...

#558304 16/04/2006 10:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
mam problemy techniczne ze stroną Gamebookers... oto ich opis --> wybieram mecze do koszyka, wybieram stawkę i klikam "postaw zakłady", później klikam "potwierdź" i na tym etapie kończy się współpraca mojego Internet Explorera ze stroną Gamebookers... na ekranie pokazuje się ikona "klepsydry" i nic sie nie dzieje... po ponownu nacisnięciu pojawia się komunikat "Prosimy o cierpliwość, Twój zakład jest w trakcie realizacji"... ale po odświeżeniu strony kwota nie przechodzi z "salda" na "otwarte zakłady" a ekran wraca do zakładki "postaw zakłady"... czy ktoś mógłby mi doradzić co z tym zrobić...

#558305 16/04/2006 11:02
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
mam Inteligo i mam pytanko odnosnie wypłaty:
IBAN to:PL+26 cyfr rachunku mojego
a SWIFT:BPKOPLPW
?
Dzieki

#558306 16/04/2006 11:07
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Quote
mam Inteligo i mam pytanko odnosnie wypłaty:
IBAN to:PL+26 cyfr rachunku mojego
a SWIFT:BPKOPLPW
?
Dzieki

tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#558307 16/04/2006 11:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 152
D
member
member
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 152
Pomocy
Nie moge wejsc do kasyna, gdy klikam na zagraj teraz poprostu nic sie nie dzieje a po kliknieciu na zaloz konto wyskakuje mi ze jestem juz zarejestrowany i powinienem nacisnac zagraj teraz. Czy do otwarcia kasyna potrzebny jest jakis program ????? (posiadam jave)

#558308 16/04/2006 12:23
Dołączył: Feb 2005
Posty: 418
addict
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 418
Quote
mam problemy techniczne ze stroną Gamebookers... oto ich opis --> wybieram mecze do koszyka, wybieram stawkę i klikam "postaw zakłady", później klikam "potwierdź" i na tym etapie kończy się współpraca mojego Internet Explorera ze stroną Gamebookers... na ekranie pokazuje się ikona "klepsydry" i nic sie nie dzieje... po ponownu nacisnięciu pojawia się komunikat "Prosimy o cierpliwość, Twój zakład jest w trakcie realizacji"... ale po odświeżeniu strony kwota nie przechodzi z "salda" na "otwarte zakłady" a ekran wraca do zakładki "postaw zakłady"... czy ktoś mógłby mi doradzić co z tym zrobić...
Też miałem ten problem(z NBA) pare razy. Czasem jak się wnerwiłem to klikałem na "potwierdź" pare razy, a potem był zonk bo okazywało się, że zamist jeden raz to puściłem meczyk pare razy. To jest jakiś błąd GB a nie przeglądarki bo ja korzystam z Opery/Firefox'a. Spróbuj zalogować się ponownie, w moim przypadku dawało to porządany efekt.

#558309 16/04/2006 12:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
można zmienic w gb sobie walute z Euro na PLN ? jakos maila do nich wysłac czy cos ? dzieki

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#558310 16/04/2006 12:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Była taka promocja w GB dla tych co mieli konto a nie wpłacili jeszcze kasy. Chyba 10 euro sie dostawalo, kots pamięta jakie byly warunki tej promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, forty, $-man, kamel, Sensei, alfa, betowiec), 2,476 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,296
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1