|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Last edited by Conrad; 18/04/2006 13:49.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Witam,
koledze udalo sie ugrać trochę euro na kasynie, zlecił wypłatę i wszystko jest ok, ale dodali mi do konta 20 zł więcej. Nie moze jednak wypłacic tej sumy gdyż jest napisane, że nie cały bonus został obrócony. Ktoś wie co to jest za bonus i jak go trzeba obrócic? Miły prezent na świąta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wesołuch Świąt ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
czyli nie moge zagrać OVERA np. z czystą jedynką? w combosach mogę grać tylko 1, X, 2.....
bo over jest tylko w P2P:(
racja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Czy GB mają w ofercie polską piłkę ręczną i żużel?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
czyli nie moge zagrać OVERA np. z czystą jedynką? w combosach mogę grać tylko 1, X, 2.....
bo over jest tylko w P2P:(
racja? na to wyglada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> PS masz pelna skrzynke i nie moge priva wyslac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
można zmienic w gb sobie walute z Euro na PLN ? jakos maila do nich wysłac czy cos ? dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Do Gb wyslalem te 100pln w czwartek wieczorem no i swieta i kasy na koncie nie ma !Czy dostane bonusa bo kasa dojdzie dopiero 18.4!!Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469 |
Możesz wybrać dowolną koszulkę, postaraj się tylko zmieścic w kwocie otrzymanego bonu nie wiem DJ skąd masz takie info. fragment korespondencji z GB: pytanie: Czy za otrzymany od was bon koniecznie trzeba zamówić koszulkę reprezentacyjną, czy można też zamówić koszulkę klubową?? odpowiedź: W wypadku promocji koszulki chidzi o koszulkę reprezentacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
Mam idiotyczne pytanie: gdzie jest "wyloguj" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />? Chyba pół godziny szukam, chyba tak ślepy to nie jestem (chociaż -6 mam...)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Godfather, promocja jest oparta o koszulkę reprezentacyjną, ale możesz po uzyskaniu dokonać w sklepie dowolne zakupy.
Przemol, może być tak, że masz powiększoną czcionkę w przeglądarce i wtedy nie widzisz przycisku "wyloguj". Ustaw czcionkę na "normalną" i wszystko będzie jasne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Pytanie do zamawiajacych z tego sklepu z promocji. Chodzi mi o koszulki umbro , czy ich rozmiary zgadzaja sie z naszymi, chcialem koszulke anglii wiec najpierw bym sobie przymierzyl w normalnym sklepie u nas a potem zamawial. Jesli zas nie to wezme chyba polske <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Oj Gamebookers sobie w lekkiego ... polecial, kase w piatkowy wieczor juz mieli zaksiegowana i zamiast dodac pieniadze na konto gracza przed swietami tego nie zrobili. No to musze czekac do wtorku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
mam problemy techniczne ze stroną Gamebookers... oto ich opis --> wybieram mecze do koszyka, wybieram stawkę i klikam "postaw zakłady", później klikam "potwierdź" i na tym etapie kończy się współpraca mojego Internet Explorera ze stroną Gamebookers... na ekranie pokazuje się ikona "klepsydry" i nic sie nie dzieje... po ponownu nacisnięciu pojawia się komunikat "Prosimy o cierpliwość, Twój zakład jest w trakcie realizacji"... ale po odświeżeniu strony kwota nie przechodzi z "salda" na "otwarte zakłady" a ekran wraca do zakładki "postaw zakłady"... czy ktoś mógłby mi doradzić co z tym zrobić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
mam Inteligo i mam pytanko odnosnie wypłaty: IBAN to:PL+26 cyfr rachunku mojego a SWIFT:BPKOPLPW ? Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
mam Inteligo i mam pytanko odnosnie wypłaty: IBAN to:PL+26 cyfr rachunku mojego a SWIFT:BPKOPLPW ? Dzieki tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 152 |
Pomocy Nie moge wejsc do kasyna, gdy klikam na zagraj teraz poprostu nic sie nie dzieje a po kliknieciu na zaloz konto wyskakuje mi ze jestem juz zarejestrowany i powinienem nacisnac zagraj teraz. Czy do otwarcia kasyna potrzebny jest jakis program ????? (posiadam jave)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 418
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 418 |
mam problemy techniczne ze stroną Gamebookers... oto ich opis --> wybieram mecze do koszyka, wybieram stawkę i klikam "postaw zakłady", później klikam "potwierdź" i na tym etapie kończy się współpraca mojego Internet Explorera ze stroną Gamebookers... na ekranie pokazuje się ikona "klepsydry" i nic sie nie dzieje... po ponownu nacisnięciu pojawia się komunikat "Prosimy o cierpliwość, Twój zakład jest w trakcie realizacji"... ale po odświeżeniu strony kwota nie przechodzi z "salda" na "otwarte zakłady" a ekran wraca do zakładki "postaw zakłady"... czy ktoś mógłby mi doradzić co z tym zrobić... Też miałem ten problem(z NBA) pare razy. Czasem jak się wnerwiłem to klikałem na "potwierdź" pare razy, a potem był zonk bo okazywało się, że zamist jeden raz to puściłem meczyk pare razy. To jest jakiś błąd GB a nie przeglądarki bo ja korzystam z Opery/Firefox'a. Spróbuj zalogować się ponownie, w moim przypadku dawało to porządany efekt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
można zmienic w gb sobie walute z Euro na PLN ? jakos maila do nich wysłac czy cos ? dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Była taka promocja w GB dla tych co mieli konto a nie wpłacili jeszcze kasy. Chyba 10 euro sie dostawalo, kots pamięta jakie byly warunki tej promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|