|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
a jak sie ma konto w euro to bonus tez sie liczy ? ta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
czy jeśli wpłaciłem te 100 zł i drugie tyle dostałem gratis , to te pierwsze 100 zł ktore wpłaciłem moge spowrotem wypłacic a grac tylko tymi 100 zł ktore od nich dostałem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
bez jaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie mozesz, musisz zagrac za 300zl z kursem 1.60, buk nie rozdaje pieniędzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
ale mie chodzi o te 100 zł ktore ja wpłaciłem.a ze te drugie 100 co od nich dostaje to wiem ze trzeba obrócić.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
człowiek sie pyta to nawet sie dowiedzieć nie można..:-/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
chyba ligiczne powyzsze odpowiedzi? nie mozna wyplacic, trzeba obrocic bonus wtedy mzoesz wyplacic calosc. jesli wyplacisz przed, stracisz bonus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146 |
Działa Wam normalnie ich strona? Bo ja jak chce wejsć to pisze PLEASE WAIT i czekam...czekam...czekam i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Działa Wam normalnie ich strona? Bo ja jak chce wejsć to pisze PLEASE WAIT i czekam...czekam...czekam i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ja mam undefined... i czerwony pasek jakis blad :/ . Niech wlaczaja lepiej szybko bo mam zamiar tennis o 10 zagrac :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146 |
Mi już działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462 |
Mam pytanie: Ile idzie wypłata kasy na moneybokers.Chodzi mi o przedział czasowy od ilu do ilu. Bo przecierz w określonym(dokładnie) czasie tego nie robią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
go godziny zazwyczaj Akurat GB calkiem niezle sie wywiazuje z wyplatami i nigdy wiecej niz godzine na wyplate nie czekalem
Ja natomiast 4 dobę na odp na meila czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no ale swieta byly niby...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
Wpłacam 100zł dostaje drugie 100zł 185 zł stawiam ze brazylia wygra MŚ2006 zostaje 15zł na granie czy dostane jeszcze 10% cash back? 18zł? odrazu dopiszą ten cash back czy bede musiał czekać do końca MŚ2006
Od GB dostane bon na zakup koszulki o wartości 65E i tu mam kilka pytań. 1. czy moge zamówić sobie coś innego np. jakieś koreczki? 2. czy moge sobie zamówic np. dwie koszulki każda po 25E ? 3. czy dostawa jest darmowa jak nie to ile musze odliczyć z tych 65E na dostawe?? 4. jeśli dostawa jest darmowa a koszulka MŚ 2006 kosztuje na ogół do 60E co zrobić z resztą kasy (5E) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Wpłacam 100zł dostaje drugie 100zł 185 zł stawiam ze brazylia wygra MŚ2006 zostaje 15zł na granie czy dostane jeszcze 10% cash back? 18zł? odrazu dopiszą ten cash back czy bede musiał czekać do końca MŚ2006
Od GB dostane bon na zakup koszulki o wartości 65E i tu mam kilka pytań. 1. czy moge zamówić sobie coś innego np. jakieś koreczki? 2. czy moge sobie zamówic np. dwie koszulki każda po 25E ? 3. czy dostawa jest darmowa jak nie to ile musze odliczyć z tych 65E na dostawe?? 4. jeśli dostawa jest darmowa a koszulka MŚ 2006 kosztuje na ogół do 60E co zrobić z resztą kasy (5E) ? Jeszcze moze jakies pytania?:) Napisz do supportu to Ci odpowiedza. Zreszta nie ma sensu teraz kasy zamrazac na pare miesiecy, tylko w ostatni dzien zagrac za 185zl, po co kasa ma lezec w miejscu i nie zarabiac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Przedłużyli promocję do 30 kwietnia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />dla GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Promocje przedluzyli ale coraz dluzej zajmuje im ksiegowanie depozytu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Doszła właśnie moja koszulka z GB i musze powiedzieć, że myślałem że koszulka o wartości 40 funtów prezentuje się lepiej. Jak to moja siora ujęłą: "na bazarze za dyche taką można kupić" Na początku myślałem, że to jakaś podróba, ale to orginalna koszulka Pumy jest. Może zbyt wymagający jestem, ale jakościowo już lepiej się prezentuje koszulka, w której grywam w b-klasie, a kosztowała pewnie ze 30zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
koszulka-wiatrówka tez takich nie lubie Zniecheciles mnie bardzo do wziecia udzialu w tej promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Wiesz, ja doszedłem do wniosku że chyba się nie znam na koszulkach, bo to jakby nie patrzeć orginalna Pumy za ok 240zł, wyprodukowana w Rumunii, więc chyba lepszej jakości niż te azjatyckie. W każdym razie ja się zawiodłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Promocja 100zł gratis została przedłużona do końca miesiąca. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dotyczy ona zarówno nowych jak i dotychczasowych graczy. Jeśli pierwszy raz wpłacasz na ich nowe konto bankowe to otrzymasz do 100zł gratis (podwojenie wpłaty).
|
|
|
Link skopiowany do schowka