Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#558331 17/04/2006 14:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Quote
a jak sie ma konto w euro to bonus tez sie liczy ?
ta

Bonus: Unibet
#558332 17/04/2006 18:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
czy jeśli wpłaciłem te 100 zł i drugie tyle dostałem gratis , to te pierwsze 100 zł ktore wpłaciłem moge spowrotem wypłacic a grac tylko tymi 100 zł ktore od nich dostałem ?

#558333 17/04/2006 18:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
bez jaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
nie mozesz, musisz zagrac za 300zl z kursem 1.60, buk nie rozdaje pieniędzy

#558334 17/04/2006 18:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
ale mie chodzi o te 100 zł ktore ja wpłaciłem.a ze te drugie 100 co od nich dostaje to wiem ze trzeba obrócić.

#558335 17/04/2006 19:05
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
głupi jesteś.........

#558336 17/04/2006 19:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
człowiek sie pyta to nawet sie dowiedzieć nie można..:-/

#558337 17/04/2006 19:22
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
chyba ligiczne powyzsze odpowiedzi? nie mozna wyplacic, trzeba obrocic bonus wtedy mzoesz wyplacic calosc.
jesli wyplacisz przed, stracisz bonus.

#558338 18/04/2006 06:31
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
Działa Wam normalnie ich strona? Bo ja jak chce wejsć to pisze PLEASE WAIT i czekam...czekam...czekam i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#558339 18/04/2006 06:33
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Działa Wam normalnie ich strona? Bo ja jak chce wejsć to pisze PLEASE WAIT i czekam...czekam...czekam i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

ja mam undefined... i czerwony pasek jakis blad :/ . Niech wlaczaja lepiej szybko bo mam zamiar tennis o 10 zagrac :/

#558340 18/04/2006 06:43
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
Mi już działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#558341 18/04/2006 07:41
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
Mam pytanie: Ile idzie wypłata kasy na moneybokers.Chodzi mi o przedział czasowy od ilu do ilu. Bo przecierz w określonym(dokładnie) czasie tego nie robią.

#558342 18/04/2006 07:43
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
go godziny zazwyczaj
Akurat GB calkiem niezle sie wywiazuje z wyplatami i nigdy wiecej niz godzine na wyplate nie czekalem

Ja natomiast 4 dobę na odp na meila czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
no ale swieta byly niby...

#558343 18/04/2006 10:02
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Wpłacam 100zł dostaje drugie 100zł
185 zł stawiam ze brazylia wygra MŚ2006 zostaje 15zł na granie
czy dostane jeszcze 10% cash back? 18zł?
odrazu dopiszą ten cash back czy bede musiał czekać do końca MŚ2006

Od GB dostane bon na zakup koszulki o wartości 65E i tu mam kilka pytań.
1. czy moge zamówić sobie coś innego np. jakieś koreczki?
2. czy moge sobie zamówic np. dwie koszulki każda po 25E ?
3. czy dostawa jest darmowa jak nie to ile musze odliczyć z tych 65E na dostawe??
4. jeśli dostawa jest darmowa a koszulka MŚ 2006 kosztuje na ogół do 60E co zrobić z resztą kasy (5E) ?

#558344 18/04/2006 10:07
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
Wpłacam 100zł dostaje drugie 100zł
185 zł stawiam ze brazylia wygra MŚ2006 zostaje 15zł na granie
czy dostane jeszcze 10% cash back? 18zł?
odrazu dopiszą ten cash back czy bede musiał czekać do końca MŚ2006

Od GB dostane bon na zakup koszulki o wartości 65E i tu mam kilka pytań.
1. czy moge zamówić sobie coś innego np. jakieś koreczki?
2. czy moge sobie zamówic np. dwie koszulki każda po 25E ?
3. czy dostawa jest darmowa jak nie to ile musze odliczyć z tych 65E na dostawe??
4. jeśli dostawa jest darmowa a koszulka MŚ 2006 kosztuje na ogół do 60E co zrobić z resztą kasy (5E) ?

Jeszcze moze jakies pytania?:)
Napisz do supportu to Ci odpowiedza. Zreszta nie ma sensu teraz kasy zamrazac na pare miesiecy, tylko w ostatni dzien zagrac za 185zl, po co kasa ma lezec w miejscu i nie zarabiac.

#558345 18/04/2006 10:08
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Przedłużyli promocję do 30 kwietnia.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />dla GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#558346 18/04/2006 10:17
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641

Promocje przedluzyli ale coraz dluzej zajmuje im ksiegowanie depozytu...

#558347 18/04/2006 11:49
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Doszła właśnie moja koszulka z GB i musze powiedzieć, że myślałem że koszulka o wartości 40 funtów prezentuje się lepiej. Jak to moja siora ujęłą: "na bazarze za dyche taką można kupić" tongue
Na początku myślałem, że to jakaś podróba, ale to orginalna koszulka Pumy jest. Może zbyt wymagający jestem, ale jakościowo już lepiej się prezentuje koszulka, w której grywam w b-klasie, a kosztowała pewnie ze 30zł tongue

#558348 18/04/2006 12:42
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
koszulka-wiatrówka tez takich nie lubie
Zniecheciles mnie bardzo do wziecia udzialu w tej promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#558349 18/04/2006 12:56
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Wiesz, ja doszedłem do wniosku że chyba się nie znam na koszulkach, bo to jakby nie patrzeć orginalna Pumy za ok 240zł, wyprodukowana w Rumunii, więc chyba lepszej jakości niż te azjatyckie. W każdym razie ja się zawiodłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Promocja 100zł gratis została przedłużona do końca miesiąca. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dotyczy ona zarówno nowych jak i dotychczasowych graczy. Jeśli pierwszy raz wpłacasz na ich nowe konto bankowe to otrzymasz do 100zł gratis (podwojenie wpłaty).

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, rafal08), 1,147 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,551
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1