Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14
#55817 13/04/2004 13:30
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał Inspirator:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]to swietnie, ze niektorym chodzi przez proxy z w/w numerem, ale u mnie bez zmian wiec c*** unibetowi w dupe! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
gregorr ... wpisz to proxy : oto adres: 80.164.138.70 port: 3128 - mnie na tym dzisiaj Uni ruszył tylko strasznie wolna , ale ruszył .
pozdro[/qb]
inspirator, dzieki! predkosc 'piramidalna", ale chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#55818 13/04/2004 15:21
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
u mnie juz normalnie dziala !!!
ale wqurwili wszystkich niezle... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#55819 13/04/2004 15:30
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
ale strasznie nedznie chodzi...
tak jak przez ten dunski proxy...

#55820 13/04/2004 15:44
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
juz sie nachodzil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

k**** patalachy !!!

#55821 13/04/2004 19:10
Dołączył: Apr 2003
Posty: 20
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 20
Właśnie poraz koljny zdenerwowałem się na naszych rodzimych bukmacherów i postanowiłem pobuczyć trochę w necie. Wybrałem Unibet i tu kilka pytań :
1) Przy rejestracji jest pytanko o kod promocji, co to takiego ?!
2) Ponieważ nie chcę aby żona wiedziała o obrocie kasa (szczególnie wpłaty, bo z wypłat to się ucieszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), mam pytanko czy można do unibetu wpłacać bez posrednictwa konta, przelew jakis czy cus, oraz jesli mozna, to gdzie miesci się ichny bank, w Polsce czy zagranica, bo prowizja za granice np. z WBK wynosi 35 złociszy ...
3) A może doradzicie jakiegos innego buka.

Z góry dzięki za informacje

#55822 13/04/2004 19:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
jesli chodzi o kod promocji to moze ktos inny Ci cos podpowie, ale jesli chodzi o wplate to ja wplacilem w KB normalnie u siebie w Warszawie bez zadnej prowizji bo oni maja konto w KB

#55823 13/04/2004 19:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
jesli chodzi o wybor innego buka to ja przyznam sie ze wybralem Unibet jeszcze w czasie marcowej promocji 100+100... do piatku bylo spoko ale od piatku do dzis sam czytasz co sie dzialo...teraz juz jest ok. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#55824 13/04/2004 22:56
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
Budapren idz sobie do kredyt banku oni (unibet) tam maja konto, oplata byla cos 3,5zl za przelew i kase masz na drugi dzien, lub nawet w ten sam!

#55825 14/04/2004 15:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam !!
mam pytania odnosnie tego buka... (znowu wracam do hazardu tyle ze internetowego ;-), jak wygladaja operacje pieniezne u tego buka to znaczy jak wygladaja wplaty (jaka jest min. wplata - pisza ze 200 PLN?!?!) i wyplaty (mam konto w pekao sa), jakie prowizje ???
jesli ktos ma chwilke i jest w stanie wyjsnic mi moje pytania to z gory dziekuje !!

#55826 14/04/2004 23:52
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
kajoj 2 stowki trzeba wplacic, jakbys zdazyl w marcu to bys musial wplacic tylko stowke a druga dostalbys gratis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a prowizji to nie maja jesli wyplacasz powyzej 75zl, zreszta poczytaj sobie regulamin w unibecie tam wszystko pisze

Pytanie jeszcze do osob co zagrali legie w unibecie: Wie ktos jak to rozlicza? Pisza w regulaminie ze czekaja do 36h na oficjalny wynik, a wynik bedzie podany dopiero jutro przed poludniem czyli po 36h! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#55827 15/04/2004 01:05
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Coś czuję że będzie zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W rulach mają ze cały mecz musi być rozegrany.

#55828 15/04/2004 01:37
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]Coś czuję że będzie zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W rulach mają ze cały mecz musi być rozegrany.[/qb]
pisze dokladnie tak: "Zakład uznany jest za nieważny:
W przypadku, gdy mecz lub zdarzenie nie zostały zakończone, a Wynik nie został ogłoszony w ciągu 36 godzin" Tak że pewnie jutro zrobia zwrot, choć mogliby zrobić taką małą promocję po tych awariach i uznać mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#55829 15/04/2004 03:41
Dołączył: Nov 2003
Posty: 200
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 200
Witam.
W zwiazku z tym, ze znudziło mi sie jezdzić do naziemnych postanowiłem założyc konto w Unibecie.Jednak po lekturze postów za równo o expekcie i unibecie widze że macie od i ciut ciut problemów z tymi bukami.Mam kilka pytań i za odpowiezi bede dżwięczny:
1.czy problemy z DDoS czy jak to sie tam nazywa wystepuja często(lub inne problemy powodujące brak mozliwości obstawiania)??
2.rozumiem że minimalna kwota wpłaty wynosi obecnie 200 PLN????
3.obecnie mam konto w BZ WBK i numer tego konta podam, ale za 2 miesiące konto zostanie uniewaznione i przenosze sie do INTELIGO.Czy nie bedzie problemów z wpisaniem w Unibecie nowego nr. konta do wypłat bez zakładania nowego ID??
4.jaki jest nr konta UNIBETU w KB i kod SWIFT(bo też chyba trzeba podac) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Z góry THX i LoL. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#55830 15/04/2004 04:11
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
nudzi mi sie to ci odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ad1. Trudno powiedziec, z tego co wiem to drugi raz w tym roku unibet ma takie problemy
Ad2. Niestety tak
Ad3. Nie ma znaczenia, nr konta podajesz tylko przy wyplacie i za kazdym razem jak chcesz wyplacic wypelniasz pola z nr konta, nazwa banku itp.
Ad4. Poszukaj sobie na ich stronie, wszystko jest tam podane, a kod swift to KRDBPLPWWAA ale chyba nie jest on do niczego potrzebny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#55831 15/04/2004 14:30
Dołączył: Nov 2003
Posty: 200
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 200
THX za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#55832 15/04/2004 14:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
a oto co przyszlo po wekendzie - jak kazdy wie nic nie dzialalo...
W ostatni weekend Unibet, podobnie jak wiele innych firm bukmacherskich, był celem ataku przestępców, którzy próbowali zablokować naszą stronę i dokonać wypłaty pieniędzy. My oczywiście nigdy nie wypłacilibyśmy żadnych środków przestępcom i dlatego pracujemy z najlepszymi i najbardziej doświadczonymi specjalistami, aby zapewnić całkowity dostęp do naszej strony internetowej tak szybko, jak jest to możliwe.

Przepraszamy za wszelkie zaistniałe problemy. Jako rekompensatę oferujemy 100% zwrot na mecze Ligi Mistrzów w przyszłym tygodniu i liczymy na Twoją wyrozumiałość.

czy ktos mi moze pomoc w zrozumieniu ostatniego zdania ?
jezeli postawie jakakolwiek kwote i nietrafie to oni mi to zwroca ???

#55833 15/04/2004 14:54
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
eh nie zdążyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Chyba wynika z tego ze na lige mistrzow mozna zagrac vabank, a i tak jak sie przegra to wszystko zwroca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ciekawe czy oni wiedza co robia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak kazdy podwoi swoj kapital <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Prawdziwy rarytas nam sie szykuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,teraz tylko trzeba dobrze trafic Najbardziej w ich wypowiedzi podobalo mi sie: "Unibet, był celem ataku przestępców, którzy próbowali zablokować naszą stronę i dokonać wypłaty pieniędzy. My oczywiście nigdy nie wypłacilibyśmy żadnych środków przestępcom i dlatego pracujemy z najlepszymi i najbardziej doświadczonymi specjalistami, aby zapewnić całkowity dostęp do naszej strony internetowej tak szybko, jak jest to możliwe" - jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#55834 15/04/2004 14:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
wlasnie im wyslalem maila z pytaniem o to, bo mi sie to wydaje malo prawdopodobne...

#55835 15/04/2004 15:02
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
wystarczy postawic za 1/3 budzetu na 1 , nastepne 1/3 na x itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> co nietrafimy to zwroca

#55836 15/04/2004 15:06
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
oczywiscie jezeli to rzeczywiscie tak by mialo byc ... osobiscie w to nie wierze...
jezeli mi odpowiedza ze zwracaja niezaleznie od wielkosci postawionej kasy to wplacam do nich wszystko co mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, rafal08), 3,109 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1