|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał Inspirator: [qb] Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb]to swietnie, ze niektorym chodzi przez proxy z w/w numerem, ale u mnie bez zmian wiec c*** unibetowi w dupe! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] gregorr ... wpisz to proxy : oto adres: 80.164.138.70 port: 3128 - mnie na tym dzisiaj Uni ruszył tylko strasznie wolna , ale ruszył . pozdro[/qb] inspirator, dzieki! predkosc 'piramidalna", ale chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17 |
u mnie juz normalnie dziala !!! ale wqurwili wszystkich niezle... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17 |
ale strasznie nedznie chodzi... tak jak przez ten dunski proxy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17 |
juz sie nachodzil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
k**** patalachy !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2003
Posty: 20 |
Właśnie poraz koljny zdenerwowałem się na naszych rodzimych bukmacherów i postanowiłem pobuczyć trochę w necie. Wybrałem Unibet i tu kilka pytań : 1) Przy rejestracji jest pytanko o kod promocji, co to takiego ?! 2) Ponieważ nie chcę aby żona wiedziała o obrocie kasa (szczególnie wpłaty, bo z wypłat to się ucieszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), mam pytanko czy można do unibetu wpłacać bez posrednictwa konta, przelew jakis czy cus, oraz jesli mozna, to gdzie miesci się ichny bank, w Polsce czy zagranica, bo prowizja za granice np. z WBK wynosi 35 złociszy ... 3) A może doradzicie jakiegos innego buka.
Z góry dzięki za informacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17 |
jesli chodzi o kod promocji to moze ktos inny Ci cos podpowie, ale jesli chodzi o wplate to ja wplacilem w KB normalnie u siebie w Warszawie bez zadnej prowizji bo oni maja konto w KB
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17 |
jesli chodzi o wybor innego buka to ja przyznam sie ze wybralem Unibet jeszcze w czasie marcowej promocji 100+100... do piatku bylo spoko ale od piatku do dzis sam czytasz co sie dzialo...teraz juz jest ok. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69 |
Budapren idz sobie do kredyt banku oni (unibet) tam maja konto, oplata byla cos 3,5zl za przelew i kase masz na drugi dzien, lub nawet w ten sam!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam !! mam pytania odnosnie tego buka... (znowu wracam do hazardu tyle ze internetowego ;-), jak wygladaja operacje pieniezne u tego buka to znaczy jak wygladaja wplaty (jaka jest min. wplata - pisza ze 200 PLN?!?!) i wyplaty (mam konto w pekao sa), jakie prowizje ??? jesli ktos ma chwilke i jest w stanie wyjsnic mi moje pytania to z gory dziekuje !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69 |
kajoj 2 stowki trzeba wplacic, jakbys zdazyl w marcu to bys musial wplacic tylko stowke a druga dostalbys gratis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a prowizji to nie maja jesli wyplacasz powyzej 75zl, zreszta poczytaj sobie regulamin w unibecie tam wszystko pisze
Pytanie jeszcze do osob co zagrali legie w unibecie: Wie ktos jak to rozlicza? Pisza w regulaminie ze czekaja do 36h na oficjalny wynik, a wynik bedzie podany dopiero jutro przed poludniem czyli po 36h! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Coś czuję że będzie zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W rulach mają ze cały mecz musi być rozegrany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69 |
Oryginalnie wysłał Cyborg: [qb]Coś czuję że będzie zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W rulach mają ze cały mecz musi być rozegrany.[/qb] pisze dokladnie tak: "Zakład uznany jest za nieważny: W przypadku, gdy mecz lub zdarzenie nie zostały zakończone, a Wynik nie został ogłoszony w ciągu 36 godzin" Tak że pewnie jutro zrobia zwrot, choć mogliby zrobić taką małą promocję po tych awariach i uznać mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 200 |
Witam. W zwiazku z tym, ze znudziło mi sie jezdzić do naziemnych postanowiłem założyc konto w Unibecie.Jednak po lekturze postów za równo o expekcie i unibecie widze że macie od i ciut ciut problemów z tymi bukami.Mam kilka pytań i za odpowiezi bede dżwięczny: 1.czy problemy z DDoS czy jak to sie tam nazywa wystepuja często(lub inne problemy powodujące brak mozliwości obstawiania)?? 2.rozumiem że minimalna kwota wpłaty wynosi obecnie 200 PLN???? 3.obecnie mam konto w BZ WBK i numer tego konta podam, ale za 2 miesiące konto zostanie uniewaznione i przenosze sie do INTELIGO.Czy nie bedzie problemów z wpisaniem w Unibecie nowego nr. konta do wypłat bez zakładania nowego ID?? 4.jaki jest nr konta UNIBETU w KB i kod SWIFT(bo też chyba trzeba podac) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Z góry THX i LoL. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69 |
nudzi mi sie to ci odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ad1. Trudno powiedziec, z tego co wiem to drugi raz w tym roku unibet ma takie problemy Ad2. Niestety tak Ad3. Nie ma znaczenia, nr konta podajesz tylko przy wyplacie i za kazdym razem jak chcesz wyplacic wypelniasz pola z nr konta, nazwa banku itp. Ad4. Poszukaj sobie na ich stronie, wszystko jest tam podane, a kod swift to KRDBPLPWWAA ale chyba nie jest on do niczego potrzebny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 200 |
THX za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17 |
a oto co przyszlo po wekendzie - jak kazdy wie nic nie dzialalo... W ostatni weekend Unibet, podobnie jak wiele innych firm bukmacherskich, był celem ataku przestępców, którzy próbowali zablokować naszą stronę i dokonać wypłaty pieniędzy. My oczywiście nigdy nie wypłacilibyśmy żadnych środków przestępcom i dlatego pracujemy z najlepszymi i najbardziej doświadczonymi specjalistami, aby zapewnić całkowity dostęp do naszej strony internetowej tak szybko, jak jest to możliwe.
Przepraszamy za wszelkie zaistniałe problemy. Jako rekompensatę oferujemy 100% zwrot na mecze Ligi Mistrzów w przyszłym tygodniu i liczymy na Twoją wyrozumiałość.
czy ktos mi moze pomoc w zrozumieniu ostatniego zdania ? jezeli postawie jakakolwiek kwote i nietrafie to oni mi to zwroca ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69 |
eh nie zdążyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Chyba wynika z tego ze na lige mistrzow mozna zagrac vabank, a i tak jak sie przegra to wszystko zwroca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ciekawe czy oni wiedza co robia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak kazdy podwoi swoj kapital <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Prawdziwy rarytas nam sie szykuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,teraz tylko trzeba dobrze trafic Najbardziej w ich wypowiedzi podobalo mi sie: "Unibet, był celem ataku przestępców, którzy próbowali zablokować naszą stronę i dokonać wypłaty pieniędzy. My oczywiście nigdy nie wypłacilibyśmy żadnych środków przestępcom i dlatego pracujemy z najlepszymi i najbardziej doświadczonymi specjalistami, aby zapewnić całkowity dostęp do naszej strony internetowej tak szybko, jak jest to możliwe" - jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17 |
wlasnie im wyslalem maila z pytaniem o to, bo mi sie to wydaje malo prawdopodobne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69 |
wystarczy postawic za 1/3 budzetu na 1 , nastepne 1/3 na x itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> co nietrafimy to zwroca
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17 |
oczywiscie jezeli to rzeczywiscie tak by mialo byc ... osobiscie w to nie wierze... jezeli mi odpowiedza ze zwracaja niezaleznie od wielkosci postawionej kasy to wplacam do nich wszystko co mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka