|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
brawo Oli Ty to przynajmniej potrafisz zadać kłam, że się podkładają gospodarzom albo nie mają jaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Kurs na Feda nieźle wygląda. Chyba trzeba będzie coś zainwestować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
jak ja tego nie lubie stawiam na klahna gosc lepszy a wdupia seta
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777 |
Sluchaj Młody jutro ciekawe jest spotkanie u Mnie w miescie a mianowicie AZS PWSZ Gorzów-Wisła Kraków w Wisle nie graja 2 liderki z WNBA plus wchodza do kadry jakies 2 juniorki po 17 lat. Gorzów w najmocniejszym skladzie wszystkie zagraniczne plus dobre Polki z ktorymi mam dosc dobry kontakt ale to nawiasem mysle ze po kursie 7 na win mozna za drobne zagrac  ale Laduje to grubo z handim 10.5 na Gorzów mysle dadza rade trener Maciejewski zrobi wszystko zeby wygrac w tak okrojonym skladzie Wisly a na krakowianki kurs 1.08 smiech na sali jutro moze to nawet gorzow wygrac jest spora szansa jak zagraja dobrze w ataku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
jak ja tego nie lubie stawiam na klahna gosc lepszy a wdupia seta ja chciałem grać Reynoldsa, ale ostatecznie nie dałem a czemu lepszy ? akurat według stat to wygląda, że nie ma póki co nic do powiedzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
mocno dupowaty bh ma ten klahn
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777 |
Mysle jutro tak ROGER JULIA and Gorzow kosz 10.5 calkowity kurs 4.8  i to za 300 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ta Georges to niekoniecznie... a może wielki Berdzio co pokażę  stać go na wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ta Georges to niekoniecznie... a może wielki Berdzio co pokażę  stać go na wszystko. Jutro zawody do oglądania, nie do grania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ta, chyba wszystko co najlepsze za Nami. Mimo wszystko Fed kusi. A rzadko się zdarza bym widział value w przeciętnym Szwajcarze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Boy Westerhof - kolejny przykład gościa z głową do zbierania grzybów a nie tennisa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
mam nadzieję, że dzisiaj Gonzalez poskłada Rufina
chociaż niestety Francuz miał 1 dzień odpoczynku, tak to by na pewno to zrobił ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ta, chyba wszystko co najlepsze za Nami. Mimo wszystko Fed kusi. A rzadko się zdarza bym widział value w przeciętnym Szwajcarze  Już Stasiek miał szanse poskładać Roga, ale wiadomo jak reaguje Stan w sytuacji podwyższonego ciśnienia. Z Ciliciem nie widziałem jak grał. Murraya nie widziałem. Przeczucie mi mówi, że Andy wygra. Ale miałem też przeczucie, że Haas powalczy, a okazał się dzisiaj cipką dnia. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Ta, chyba wszystko co najlepsze za Nami. Mimo wszystko Fed kusi. A rzadko się zdarza bym widział value w przeciętnym Szwajcarze  z kronikarskiego obowiązku ->  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Ta, chyba wszystko co najlepsze za Nami. Mimo wszystko Fed kusi. A rzadko się zdarza bym widział value w przeciętnym Szwajcarze  Już Stasiek miał szanse poskładać Roga, ale wiadomo jak reaguje Stan w sytuacji podwyższonego ciśnienia. Z Ciliciem nie widziałem jak grał. Murraya nie widziałem. Przeczucie mi mówi, że Andy wygra. Ale miałem też przeczucie, że Haas powalczy, a okazał się dzisiaj cipką dnia.  murraj gra swoj najgorszy tennis, pusheruje, przebija balony i psuje ale rogerowi nie lezy, z drugiej strony jak roger ma niepokonywac takiego murraja to jakiego moze pokonac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Ta, chyba wszystko co najlepsze za Nami. Mimo wszystko Fed kusi. A rzadko się zdarza bym widział value w przeciętnym Szwajcarze  z kronikarskiego obowiązku ->   szwajcarski Isner vs szkocka Wozniacka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Flippy  widzę, że zniszczyła dziadówę gładko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
De Voest/Guccione - Sandgren/Williams 5 gemów, 5 przełamań w deblu  Guccione stracił już 2 podania
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
6 gem i 6 przełamanie, to chyba jakiś rekord będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
gdzie najszybciej kwale się pojawiają?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|