Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#558623 25/04/2006 09:55
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
Buk moze i profesjonalny, ale nie ty.

Bonus: Unibet
#558624 25/04/2006 10:01
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
Banik wiesz cos odnosnie wpłat w najblizszym czasie poprzez Neteller lub inne eWallets ?

#558625 25/04/2006 10:16
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
nie moge dokonac wplaty poprzez karte inteligo... visa electro...

kurde !
ma ktos podobny problem ?

#558626 25/04/2006 10:36
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Banik wiesz cos odnosnie wpłat w najblizszym czasie poprzez Neteller lub inne eWallets ?



https://www.betsson.com/pl/my-account/deposit/choice.asp

#558627 25/04/2006 10:44
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Widze ze trzeba byc jednak zalogowanym...

W kazdym razie:

NETELLER
0,00% Bezpośrednio Min.: EUR 10
Maks.: EUR 2000

#558628 25/04/2006 10:47
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
Tak to widac u nich na dolnej belce, chodziło mi o to czy będą w najbliższej przyszłości respektować wpłaty poprzez eWallets odnośnie przyznawania bonusów.

#558629 25/04/2006 10:48
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Banik dlaczego nie moge dokonac wplaty ? pokazuje mi sie blad
srodki na koncie posiadam, dane podalem poprawne przy wplacie karta

na support napisalem i nic

#558630 25/04/2006 10:50
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Jest u nich teraz jakis bonus od depozytu, bo albo jestem slepy albo na glownej stronie nic nie ma na ten temat. I jesli takowy jest, to czy akceptuja wplaty poprzez moneybookers?
pozdr.

#558631 25/04/2006 10:57
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Jest u nich teraz jakis bonus od depozytu, bo albo jestem slepy albo na glownej stronie nic nie ma na ten temat. I jesli takowy jest, to czy akceptuja wplaty poprzez moneybookers?
pozdr.

http://www.betsson.pl/promocje/mecz/

#558632 25/04/2006 11:14
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Na glownej stronie nic nie ma bo promocja jest skierowna do do polskich garczy bukmacherskich i firma w ten sposob chce ograniczyc niepotrzebne rozdawnictwo bonusow.

#558633 25/04/2006 12:39
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Na SBR bardzo dobra nota, B-

#558634 25/04/2006 13:22
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
czy jezeli gralem juz u nich kwalifikuje sie do bonusa?

#558635 25/04/2006 13:23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
ale czy jest pewnośc ze 100 stu polakow otzryma bonusa -skoro w regulaminiejest mowa o SZANSIE a nie o otym ze sie otzryma?

#558636 25/04/2006 13:31
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Quote
ale czy jest pewnośc ze 100 stu polakow otzryma bonusa -skoro w regulaminiejest mowa o SZANSIE a nie o otym ze sie otzryma?
ja to rozumiem tak, ze kazdy moze skorzystac z bonusa 100% a pierwszych sto osób ma szanse na dodatkowego bonusa 100% + koszulke
"Pierwsze 100 osób, które wpłacą pieniądze na Betsson.com, otrzymają szansę na kolejny bonus 100% wpłaconych pieniędzy do wysokości 123 PLN (razem 246 zł) oraz koszulkę firmy Betsson w prezencie."

#558637 25/04/2006 13:41
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
dostal juz ktos tego bonusa? z tego co kumam nie trza pisac zadnego maila...))
ps. karte VE inteligo przyjeli bez mydla )

#558638 25/04/2006 13:46
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
wplacilem 123 PLN z MB
poniewaz karty Inteligo nie chcieli mi przjac
karta jest wazna, srodki na karcie sa, dzwonilem do banku problemow technicnzcyh nie ma
jednak w regulaminie jest wyraznie napisane ze wplata z MB nie podlega bonusowi,
napisalem maila wyjasnilem sprawe, zobaczymy czy naprawde sa tacy mili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

o efektach dam znac, mija juz 2,5 h od wyslania maila do support, narazie efektow brak

#558639 25/04/2006 13:51
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Jest tak jak napisal qbasmuqqy bonus podowjenia do 123zl otrzymuje kazdy kto spelni warunki promocji.
Dodatkwo jesli zmiesci sie w pierwszej setce osob rejestrujacych sie i dokonujacych pierwszej wplaty zgodnie z regulaminem otrzyma bonus podwojenia depozytu do 246zł + koszulke.
Oczywiscie musi dokonac odpowiedniej wplaty.

Lista pierwszych 100 osob powoli zaczyna sie zapelniac.

Jeszcze raz regulamin:

http://www.betsson.pl/promocje/mecz/

W przygotowaniu turniej dla uzytkownikow mecz.pl z najwyzsza pula nagrod! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#558640 25/04/2006 13:55
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
czyli musze wplacic 246 zł jezeli chce sie zalapac na dodatkowy bonus 100% ???
czy wystarczy ze wplace 123 zł i jezeli bede w pierwszej setce to dostane dodatkowo 123 zł i koszulke ??

jezeli ktos moze niech odpowie...

#558641 25/04/2006 14:01
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Lista pierwszych 100 osob powoli zaczyna sie zapelniac.

tak z ciekawości... można gdzieś zobaczyć tę listę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?

Albo czy możesz zdradzić, czy na ten moment jest już pełna?

Wpłaciłem jakieś 2h temu i jestem ciekaw czy się załapałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#558642 25/04/2006 14:06
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
czyli musze wplacic 246 zł jezeli chce sie zalapac na dodatkowy bonus 100% ???
czy wystarczy ze wplace 123 zł i jezeli bede w pierwszej setce to dostane dodatkowo 123 zł i koszulke ??

jezeli ktos moze niech odpowie...

wplacasz 123 PLN, dostajesz 123 PLN za free + koszulke jezeli zalapiesz sie ze bedziesz w peirwszej 100'tce

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, aker, alfa, burbon, rymoholik), 2,426 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,106
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1