|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
Buk moze i profesjonalny, ale nie ty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
Banik wiesz cos odnosnie wpłat w najblizszym czasie poprzez Neteller lub inne eWallets ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
nie moge dokonac wplaty poprzez karte inteligo... visa electro...
kurde ! ma ktos podobny problem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Widze ze trzeba byc jednak zalogowanym...
W kazdym razie: NETELLER 0,00% Bezpośrednio Min.: EUR 10 Maks.: EUR 2000
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
Tak to widac u nich na dolnej belce, chodziło mi o to czy będą w najbliższej przyszłości respektować wpłaty poprzez eWallets odnośnie przyznawania bonusów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Banik dlaczego nie moge dokonac wplaty ? pokazuje mi sie blad srodki na koncie posiadam, dane podalem poprawne przy wplacie karta
na support napisalem i nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Jest u nich teraz jakis bonus od depozytu, bo albo jestem slepy albo na glownej stronie nic nie ma na ten temat. I jesli takowy jest, to czy akceptuja wplaty poprzez moneybookers? pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Jest u nich teraz jakis bonus od depozytu, bo albo jestem slepy albo na glownej stronie nic nie ma na ten temat. I jesli takowy jest, to czy akceptuja wplaty poprzez moneybookers? pozdr. http://www.betsson.pl/promocje/mecz/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Na glownej stronie nic nie ma bo promocja jest skierowna do do polskich garczy bukmacherskich i firma w ten sposob chce ograniczyc niepotrzebne rozdawnictwo bonusow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Na SBR bardzo dobra nota, B-
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195 |
czy jezeli gralem juz u nich kwalifikuje sie do bonusa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
ale czy jest pewnośc ze 100 stu polakow otzryma bonusa -skoro w regulaminiejest mowa o SZANSIE a nie o otym ze sie otzryma?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
ale czy jest pewnośc ze 100 stu polakow otzryma bonusa -skoro w regulaminiejest mowa o SZANSIE a nie o otym ze sie otzryma? ja to rozumiem tak, ze kazdy moze skorzystac z bonusa 100% a pierwszych sto osób ma szanse na dodatkowego bonusa 100% + koszulke "Pierwsze 100 osób, które wpłacą pieniądze na Betsson.com, otrzymają szansę na kolejny bonus 100% wpłaconych pieniędzy do wysokości 123 PLN (razem 246 zł) oraz koszulkę firmy Betsson w prezencie."
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
dostal juz ktos tego bonusa? z tego co kumam nie trza pisac zadnego maila...)) ps. karte VE inteligo przyjeli bez mydla )
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
wplacilem 123 PLN z MB poniewaz karty Inteligo nie chcieli mi przjac karta jest wazna, srodki na karcie sa, dzwonilem do banku problemow technicnzcyh nie ma jednak w regulaminie jest wyraznie napisane ze wplata z MB nie podlega bonusowi, napisalem maila wyjasnilem sprawe, zobaczymy czy naprawde sa tacy mili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
o efektach dam znac, mija juz 2,5 h od wyslania maila do support, narazie efektow brak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Jest tak jak napisal qbasmuqqy bonus podowjenia do 123zl otrzymuje kazdy kto spelni warunki promocji. Dodatkwo jesli zmiesci sie w pierwszej setce osob rejestrujacych sie i dokonujacych pierwszej wplaty zgodnie z regulaminem otrzyma bonus podwojenia depozytu do 246zł + koszulke. Oczywiscie musi dokonac odpowiedniej wplaty. Lista pierwszych 100 osob powoli zaczyna sie zapelniac. Jeszcze raz regulamin: http://www.betsson.pl/promocje/mecz/W przygotowaniu turniej dla uzytkownikow mecz.pl z najwyzsza pula nagrod! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
czyli musze wplacic 246 zł jezeli chce sie zalapac na dodatkowy bonus 100% ??? czy wystarczy ze wplace 123 zł i jezeli bede w pierwszej setce to dostane dodatkowo 123 zł i koszulke ??
jezeli ktos moze niech odpowie...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Lista pierwszych 100 osob powoli zaczyna sie zapelniac. tak z ciekawości... można gdzieś zobaczyć tę listę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ? Albo czy możesz zdradzić, czy na ten moment jest już pełna? Wpłaciłem jakieś 2h temu i jestem ciekaw czy się załapałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
czyli musze wplacic 246 zł jezeli chce sie zalapac na dodatkowy bonus 100% ??? czy wystarczy ze wplace 123 zł i jezeli bede w pierwszej setce to dostane dodatkowo 123 zł i koszulke ??
jezeli ktos moze niech odpowie... wplacasz 123 PLN, dostajesz 123 PLN za free + koszulke jezeli zalapiesz sie ze bedziesz w peirwszej 100'tce
|
|
|
Link skopiowany do schowka