Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#558643 25/04/2006 14:31
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
czyli musze wplacic 246 zł jezeli chce sie zalapac na dodatkowy bonus 100% ???
czy wystarczy ze wplace 123 zł i jezeli bede w pierwszej setce to dostane dodatkowo 123 zł i koszulke ??

jezeli ktos moze niech odpowie...

Jesli wpalacisz 123zł otrzymasz podowjenie bonusowe w wysokosci 123zł. Razem na konecie bedziesz mial 123 + 123 = 246zł


Jesli wplacisz 246zł (taka jest maksymalna kwota podowjenia bonusu ) otrzymasz podwojenie bonusowe246zł. Razem na koncie bedziesz miał 492zł. To opcja dla pierwszych 100 osob.

Koszulki przeznaczone sa dla pierwszych 100 userow ktorzy dokonaja przynajmniej minimalnego depozytu

Zeby wyplacic kwote bonusowa nalezy 5-krotnie ja obrocic na zakaldach bukmacherskich. Obrot liczony jest dla kuponow z kursem niemniejszym niz 1.23!
Ze wzgledow bezpieczenstwa kwoty bonusowej nie wolno wnosic do pokera i gieldy bukmacharskiej.

Pelen Regulamin:

http://www.betsson.pl/promocje/mecz/

pozdrawiam

banik

Bonus: Unibet
#558644 25/04/2006 14:35
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Lista jest otwarta, po zamknieciu bedzie stosowna informacja.

pozdrawiam

banik

#558645 25/04/2006 14:38
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
oj Banik coś kręcisz...

piszesz:

Jesli wpalacisz 123zł otrzymasz podowjenie bonusowe w wysokosci 123zł. Razem na konecie bedziesz mial 123 + 123 = 246zł


Jesli wplacisz 246zł (taka jest maksymalna kwota podowjenia bonusu ) otrzymasz podwojenie bonusowe246zł. Razem na koncie bedziesz miał 492zł. To opcja dla pierwszych 100 osob.



a wcześniej pisałeś:

Quote
Jest tak jak napisal qbasmuqqy bonus podowjenia do 123zl otrzymuje kazdy kto spelni warunki promocji.
Dodatkwo jesli zmiesci sie w pierwszej setce osob rejestrujacych sie i dokonujacych pierwszej wplaty zgodnie z regulaminem otrzyma bonus podwojenia depozytu do 246zł + koszulke.


to jak to w końcu jest?

#558646 25/04/2006 14:39
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
a kiedy dopisują ten bonus?? Ja wpąciłem kasę 3 godziny temu i nadal mam na koncie tylko 123zł.

#558647 25/04/2006 14:40
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Panie Banik,
zaczyna mi sie to nie podobac
oto Pana pierwszy post o promocji
"Witam!

Kampania "1-2-3 START BETSSON" ruszyla na polskim rynku.

Polega ona na podwojeniu pierwszego depozytu do 123zl (lub rownowartosc w innej walucie) "

jest wyraznie napisane
podwojenie depozytu do 123 PLN !
wiec wplacam 123 PLN i dostaje podwojenie tej kwoty, czyli 123 PLN bonusu..... nie ma nic mowy ze mozna do 256 PLN przeciez taa bym wplacil aby miec wiecej bonusu...

juz na poczatku sa watpliwosci.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

mienlo minelo 3,5 h i Support nie odzywa sie

#558648 25/04/2006 14:48
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
popieram JuNa ja też jakbym wiedzial że mozna od razu dostac 256zł bonusa to bym tyle wplacił. Zesztą jak narazie nie dostałem 123zł bonusa. Więc narazie czekam a support nie odpowiada od 2 godzin ale pewnie mają dużo mail w związku z tą promocją.

#558649 25/04/2006 14:57
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Bzyku

W obu przypadkach napsialem o tym samym,a ze byly problemy z interprestacja, za drugim razem przedstawilem to jasniej zeby nie bylo watpliwosci.

JuN

Dlatego po kazdym poscie podaje regulamin zeby kazdy mogl z nim dokaldnie sie zapoznac i nie bylo tych ze watpliwosci:


"pkt 4. Przyznaniu 100% bonusu wartości pierwszego depozytu dokonanego kartą kredytową lub przelewem bankowym na konto Betsson.com na zakłady bukmacherskie. Maksymalna kwota bonusu to 123 zł.


pkt 7. Pierwsze 100 osób, które wpłacą pieniądze na Betsson.com, otrzymają szansę na kolejny bonus 100% wpłaconych pieniędzy do wysokości 123 PLN (razem 246 zł) oraz koszulkę firmy Betsson w prezencie"

Jako ze byly niejasnosci wytlumaczylem dokaldnie jak wyglada sprawa w pierwszym poscie na tej stronie.

Z suportem tak jak pisalem wczesniej przez pierwsze dni moga nastepowac opoznienia.

#558650 25/04/2006 15:03
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
nie dam sobie reki uciac, ale zdaje mi sie, ze czytajac regulamin na samiutkim poczatku, nie bylo zadnej wzmianki ani slow "256"

#558651 25/04/2006 15:06
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Maja konto w polskim banku ?
Oraz czy bonus liczy sie przy wplacie przez neteller badz MB ?

#558652 25/04/2006 15:07
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
nie dam sobie reki uciac, ale zdaje mi sie, ze czytajac regulamin na samiutkim poczatku, nie bylo zadnej wzmianki ani slow "256"

byla na 100%

#558653 25/04/2006 15:11
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Maja konto w polskim banku ?
Oraz czy bonus liczy sie przy wplacie przez neteller badz MB ?

Konto w polskim banku jest w trakcie zalatwiania, a ze procedury w Polsce sa takie jakie sa, troche to niestety bedzie musialo potrwac.
Bonus jest przydzielany tylko dla depozytow karta lub przelwem.
Jesli nie ma masz innej mozliwosci wplaty skontaktuj sie z suportem.

pozdrawiam

banik

#558654 25/04/2006 15:13
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Panie Banik

z dwóch wypowiedzi, które przytoczyłem wynika co innego. Z jednej (kursywą) - że bonus 246zł dostanie się po wpłacie 246
(pomijam to, że na początku tematu nie pisałeś nic o możliwości wpłaty 246zł, lecz max 123zł)

z drugiej (cytowanej) wynika, że do otrzymania bonusu 246zł wystarczy wpłacić 123zł i być przy tym w pierwszej setce.


To chyba nieco więcej niż różna interpretacja...


Poza tym głowy nie dam, ale mi też się wydaje, że pkt.7 regulaminu tak nie brzmiał, bo go czytałem i nie pamiętam jakiejkolwiek wzmianki o "256zł"

Więc wydaje mi się że w ciągu ostatnich paru godzin regulamin "cichaczem" uległ zmianie - nie mam o to pretensji, bo był punkt w którym buk zastrzega sobie takie prawo, ale jeśli tak istotnie było, to może by tak to przyznać?

Choćby po to, żeby uniknąć niepotrzebnego zamieszania...

#558655 25/04/2006 15:33
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Panie byzku.

Nie chce wchodzic w polemiki , ktore tylko zasmiecaja temat.
Regulamin promocji zostal dzis wrzucony na strone http://www.betsson.pl/promocje/mecz/ przez dzial techniczny ok.godziny 10tej. Nie otrzymalem informacji by dochodzily w nim do tej pory jakiekolwiek zmiany.
W pierwszym poscie napisalem:

"Polega ona na podwojeniu pierwszego depozytu do 123zl (lub rownowartosc w innej walucie)"
czyli do kwoty 123 zl dodajemy bonuswe 123zl Razem mamy na koncie po podwojeniu jest 246zł

dalej napisalem:

"Dodatakowo pierwsze 100 osob ktore sie zarejestruje i wplaci pieniadze moze liczyc na podwojenie az do 246zl i dodatakowy prezent"
czyli do kwoty depozytowej 246zł dodajemy bonusowe 246zł . Razem na koncie mamy 492zł.

Zgadzam sie ze bylo to niejasno przedstawione i jezeli kogos zmylilem przepraszam.

#558656 25/04/2006 15:54
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Banik oproznij skrzynke ))
zeby nie byla waptliwosci: wplacilem kwote conajmniej 123pln lub rownowartosc w innej walucie (konto w euro zalozylem), bylem w pierwszej setce, to dostane info ze moge 2 depozyt zrobic i znowu bonus 123pln dostane i koszulke?

#558657 25/04/2006 16:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
Zgadza się

#558658 25/04/2006 16:01
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Prosze tutaj z ta sprawa:

pomoc@betsson.com

Regulamin promocji:

http://www.betsson.pl/promocje/mecz/

#558659 25/04/2006 16:21
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
No właśnie ja też zrozumiałem ten mętny regulamin tak jak chyba większość i wpłaciłem tylko 123 PLN. Jeżeli teraz dopłacę jeszcze 123 PLN (a wpłacałem na samym początku więc pewnie jestem w setce) to dostanę 256 PLN bonusa ???

#558660 25/04/2006 16:31
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
z uwagi ze Banik masz pelna poczte, pisze tutaj

wplacilem 123 zl i sobie gram nimi, i obracam
na odp support czekam 5 h ponad juz i nic, jezeli dostalbym ten bonus 123 PLN - jezeli beda tak mili
czy bede mogl wyplacic 123 PLN + to co ugralem sam... i dalej bede mogl grac za 123 PLN bonusu ?

#558661 25/04/2006 18:53
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Bonus jest już na koncie. Trochę szkoda że 123 PLN no ale lepszy wróbel ...
Mam nadzieję że koszulki są XXL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#558662 25/04/2006 19:55
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Właśnie ,wie ktoś jak to będzie z koszulkami? Czy będzie można wybrać rozmiar?

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, forty, aker), 1,588 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,831
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1