|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
czyli musze wplacic 246 zł jezeli chce sie zalapac na dodatkowy bonus 100% ??? czy wystarczy ze wplace 123 zł i jezeli bede w pierwszej setce to dostane dodatkowo 123 zł i koszulke ??
jezeli ktos moze niech odpowie... Jesli wpalacisz 123zł otrzymasz podowjenie bonusowe w wysokosci 123zł. Razem na konecie bedziesz mial 123 + 123 = 246zł Jesli wplacisz 246zł (taka jest maksymalna kwota podowjenia bonusu ) otrzymasz podwojenie bonusowe246zł. Razem na koncie bedziesz miał 492zł. To opcja dla pierwszych 100 osob. Koszulki przeznaczone sa dla pierwszych 100 userow ktorzy dokonaja przynajmniej minimalnego depozytu Zeby wyplacic kwote bonusowa nalezy 5-krotnie ja obrocic na zakaldach bukmacherskich. Obrot liczony jest dla kuponow z kursem niemniejszym niz 1.23! Ze wzgledow bezpieczenstwa kwoty bonusowej nie wolno wnosic do pokera i gieldy bukmacharskiej. Pelen Regulamin: http://www.betsson.pl/promocje/mecz/pozdrawiam banik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Lista jest otwarta, po zamknieciu bedzie stosowna informacja.
pozdrawiam
banik
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
oj Banik coś kręcisz... piszesz: Jesli wpalacisz 123zł otrzymasz podowjenie bonusowe w wysokosci 123zł. Razem na konecie bedziesz mial 123 + 123 = 246zł
Jesli wplacisz 246zł (taka jest maksymalna kwota podowjenia bonusu ) otrzymasz podwojenie bonusowe246zł. Razem na koncie bedziesz miał 492zł. To opcja dla pierwszych 100 osob.
a wcześniej pisałeś: Jest tak jak napisal qbasmuqqy bonus podowjenia do 123zl otrzymuje kazdy kto spelni warunki promocji. Dodatkwo jesli zmiesci sie w pierwszej setce osob rejestrujacych sie i dokonujacych pierwszej wplaty zgodnie z regulaminem otrzyma bonus podwojenia depozytu do 246zł + koszulke. to jak to w końcu jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
a kiedy dopisują ten bonus?? Ja wpąciłem kasę 3 godziny temu i nadal mam na koncie tylko 123zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Panie Banik, zaczyna mi sie to nie podobac oto Pana pierwszy post o promocji "Witam!
Kampania "1-2-3 START BETSSON" ruszyla na polskim rynku.
Polega ona na podwojeniu pierwszego depozytu do 123zl (lub rownowartosc w innej walucie) "
jest wyraznie napisane podwojenie depozytu do 123 PLN ! wiec wplacam 123 PLN i dostaje podwojenie tej kwoty, czyli 123 PLN bonusu..... nie ma nic mowy ze mozna do 256 PLN przeciez taa bym wplacil aby miec wiecej bonusu...
juz na poczatku sa watpliwosci.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
mienlo minelo 3,5 h i Support nie odzywa sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
popieram JuNa ja też jakbym wiedzial że mozna od razu dostac 256zł bonusa to bym tyle wplacił. Zesztą jak narazie nie dostałem 123zł bonusa. Więc narazie czekam a support nie odpowiada od 2 godzin ale pewnie mają dużo mail w związku z tą promocją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Bzyku
W obu przypadkach napsialem o tym samym,a ze byly problemy z interprestacja, za drugim razem przedstawilem to jasniej zeby nie bylo watpliwosci.
JuN
Dlatego po kazdym poscie podaje regulamin zeby kazdy mogl z nim dokaldnie sie zapoznac i nie bylo tych ze watpliwosci:
"pkt 4. Przyznaniu 100% bonusu wartości pierwszego depozytu dokonanego kartą kredytową lub przelewem bankowym na konto Betsson.com na zakłady bukmacherskie. Maksymalna kwota bonusu to 123 zł.
pkt 7. Pierwsze 100 osób, które wpłacą pieniądze na Betsson.com, otrzymają szansę na kolejny bonus 100% wpłaconych pieniędzy do wysokości 123 PLN (razem 246 zł) oraz koszulkę firmy Betsson w prezencie"
Jako ze byly niejasnosci wytlumaczylem dokaldnie jak wyglada sprawa w pierwszym poscie na tej stronie.
Z suportem tak jak pisalem wczesniej przez pierwsze dni moga nastepowac opoznienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
nie dam sobie reki uciac, ale zdaje mi sie, ze czytajac regulamin na samiutkim poczatku, nie bylo zadnej wzmianki ani slow "256"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Maja konto w polskim banku ? Oraz czy bonus liczy sie przy wplacie przez neteller badz MB ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
nie dam sobie reki uciac, ale zdaje mi sie, ze czytajac regulamin na samiutkim poczatku, nie bylo zadnej wzmianki ani slow "256" byla na 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Maja konto w polskim banku ? Oraz czy bonus liczy sie przy wplacie przez neteller badz MB ? Konto w polskim banku jest w trakcie zalatwiania, a ze procedury w Polsce sa takie jakie sa, troche to niestety bedzie musialo potrwac. Bonus jest przydzielany tylko dla depozytow karta lub przelwem. Jesli nie ma masz innej mozliwosci wplaty skontaktuj sie z suportem. pozdrawiam banik
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Panie Banik
z dwóch wypowiedzi, które przytoczyłem wynika co innego. Z jednej (kursywą) - że bonus 246zł dostanie się po wpłacie 246 (pomijam to, że na początku tematu nie pisałeś nic o możliwości wpłaty 246zł, lecz max 123zł)
z drugiej (cytowanej) wynika, że do otrzymania bonusu 246zł wystarczy wpłacić 123zł i być przy tym w pierwszej setce.
To chyba nieco więcej niż różna interpretacja...
Poza tym głowy nie dam, ale mi też się wydaje, że pkt.7 regulaminu tak nie brzmiał, bo go czytałem i nie pamiętam jakiejkolwiek wzmianki o "256zł"
Więc wydaje mi się że w ciągu ostatnich paru godzin regulamin "cichaczem" uległ zmianie - nie mam o to pretensji, bo był punkt w którym buk zastrzega sobie takie prawo, ale jeśli tak istotnie było, to może by tak to przyznać?
Choćby po to, żeby uniknąć niepotrzebnego zamieszania...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Panie byzku. Nie chce wchodzic w polemiki , ktore tylko zasmiecaja temat. Regulamin promocji zostal dzis wrzucony na strone http://www.betsson.pl/promocje/mecz/ przez dzial techniczny ok.godziny 10tej. Nie otrzymalem informacji by dochodzily w nim do tej pory jakiekolwiek zmiany. W pierwszym poscie napisalem: "Polega ona na podwojeniu pierwszego depozytu do 123zl (lub rownowartosc w innej walucie)" czyli do kwoty 123 zl dodajemy bonuswe 123zl Razem mamy na koncie po podwojeniu jest 246zł dalej napisalem: "Dodatakowo pierwsze 100 osob ktore sie zarejestruje i wplaci pieniadze moze liczyc na podwojenie az do 246zl i dodatakowy prezent" czyli do kwoty depozytowej 246zł dodajemy bonusowe 246zł . Razem na koncie mamy 492zł. Zgadzam sie ze bylo to niejasno przedstawione i jezeli kogos zmylilem przepraszam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Banik oproznij skrzynke )) zeby nie byla waptliwosci: wplacilem kwote conajmniej 123pln lub rownowartosc w innej walucie (konto w euro zalozylem), bylem w pierwszej setce, to dostane info ze moge 2 depozyt zrobic i znowu bonus 123pln dostane i koszulke?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
No właśnie ja też zrozumiałem ten mętny regulamin tak jak chyba większość i wpłaciłem tylko 123 PLN. Jeżeli teraz dopłacę jeszcze 123 PLN (a wpłacałem na samym początku więc pewnie jestem w setce) to dostanę 256 PLN bonusa ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
z uwagi ze Banik masz pelna poczte, pisze tutaj
wplacilem 123 zl i sobie gram nimi, i obracam na odp support czekam 5 h ponad juz i nic, jezeli dostalbym ten bonus 123 PLN - jezeli beda tak mili czy bede mogl wyplacic 123 PLN + to co ugralem sam... i dalej bede mogl grac za 123 PLN bonusu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Bonus jest już na koncie. Trochę szkoda że 123 PLN no ale lepszy wróbel ... Mam nadzieję że koszulki są XXL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Właśnie ,wie ktoś jak to będzie z koszulkami? Czy będzie można wybrać rozmiar?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|