Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#558683 26/04/2006 13:43
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Niestety Franky czas zakonczyl sie o 12.00
Moze uda mi sie jeszcze wywalczyc na dzis wieczor "happy hours" z ta dodatkowa promocja, wiec obserwuj forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam

banik

a jest gdzies jakas lista osob, ktore dostaje koszulke?

Bonus: Unibet
#558684 26/04/2006 14:01
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Pierwsze wrażenia z gry w Betsson. Supporcik miły i szybki, oferta całkiem dobra, jednak nie jest to na pewno buk dla grających grubiej. Chcialem zagrac 2 zaklady i obydwa zostały "przycięte". Ogólne wrażenie: pozytywne. Pozdr

#558685 26/04/2006 14:26
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
szybki support?? Chyba nie w moim przypadku. Ja wczoraj czekałem na opowiedź 8 godzin a dzisiaj czekam narazie 4 godziny. Ale na razie buk ok.

#558686 26/04/2006 14:33
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
szybki support?? Chyba nie w moim przypadku. Ja wczoraj czekałem na opowiedź 8 godzin a dzisiaj czekam narazie 4 godziny. Ale na razie buk ok.

NIe ma co narzekac. Pamietajmy ze troszke ludzi sie rzucilo aby sie tam zapisac i oczywisci kazdy ma pare pytan, wiec pewnie jednym odpowiadaja szybciej innym troche wolniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#558687 26/04/2006 14:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Wyplacal juz ktos z tego buka? Sa wyplacalni?? Maja konto w polskim banku?

#558688 26/04/2006 14:50
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Wyplacal juz ktos z tego buka? Sa wyplacalni?? Maja konto w polskim banku?

Konto w polskim banku w trakcie zalatwiania.

sportsbookreview ocena : B-

#558689 26/04/2006 15:11
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416

Do godziny 23.59 w dniu dzisiejszym HAPPY HOURS

Kazdy nowy user moze liczyc na podwojenie max. o 246zł (246zł + 246zł) + koszulka w prezencie.

Regulamin promocji ( "Happy Hours" na takiej samej zasadzie jak pierwszych 100 uzytkownikow ) :

http://www.betsson.pl/promocje/mecz/

#558690 26/04/2006 15:13
Dołączył: Apr 2006
Posty: 97
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 97
Quote
Quote
Wyplacal juz ktos z tego buka? Sa wyplacalni?? Maja konto w polskim banku?

Konto w polskim banku w trakcie zalatwiania.

sportsbookreview ocena : B-

a dokładniej to kwestia dni, tygodni? coś dokładniej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />sorka za nataryczywość ale fajne promo i chciałbym się załapać.

#558691 26/04/2006 15:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Do godziny 23.59 w dniu dzisiejszym HAPPY HOURS

Kazdy nowy user moze liczyc na podwojenie max. o 246zł (246zł + 246zł) + koszulka w prezencie.

Regulamin promocji ( "Happy Hours" na takiej samej zasadzie jak pierwszych 100 uzytkownikow ) :

http://www.betsson.pl/promocje/mecz/

czy pieniądzę muszą dojsc do tej godziny? zleciłbym teraz przelew to by nie doszło, czy może wystarczy zrobieć screen`a z godz. przelewu ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#558692 26/04/2006 15:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
Do godziny 23.59 w dniu dzisiejszym HAPPY HOURS

Kazdy nowy user moze liczyc na podwojenie max. o 246zł (246zł + 246zł) + koszulka w prezencie.

Regulamin promocji ( "Happy Hours" na takiej samej zasadzie jak pierwszych 100 uzytkownikow ) :

http://www.betsson.pl/promocje/mecz/

Czyli jesli teraz sie zarejestruje i przeleje 246zl, to dostane koszulke?

#558693 26/04/2006 15:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 78
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 78
Witam. OK godz 11:15 wpłaciłem karta Visa 64E , jednak do tej pory bonus nie został przyznany. Wie ktoś co może być przyczyna? Maila już wysłałem do supportu.

#558694 26/04/2006 16:06
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
sory za glupie pytanie, czy wie ktos moze czy ten kod promocyjny MECZ podczas rejestracji
wpisuje sie z cudzyslowiem czy bez ?

#558695 26/04/2006 16:21
Dołączył: Apr 2006
Posty: 97
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 97
Quote
sory za glupie pytanie, czy wie ktos moze czy ten kod promocyjny MECZ podczas rejestracji
wpisuje sie z cudzyslowiem czy bez ?

bez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#558696 26/04/2006 16:29
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Witam. OK godz 11:15 wpłaciłem karta Visa 64E , jednak do tej pory bonus nie został przyznany. Wie ktoś co może być przyczyna? Maila już wysłałem do supportu.

Chwilka, prosze się nie przach, bonusów wystarczy dla wszystkich.


A to Bozia cierpliwości nie dała? wystarczy trochę poczekać i bonus zostanie dopisany do konta.

Ja też wpłacałem rano - znaczy sie doplacalem do konta (o 9:30 albo 10) i dopiero co dostalem bonus. Tak więc poczekaj jeszcze troche i też dostaniesz

#558697 26/04/2006 16:37
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
Czy jak wpłacę depozyt za pomocą moneybookers to tez bedzie mi przysługiwał bonus??

#558698 26/04/2006 17:10
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Czy jak wpłacę depozyt za pomocą moneybookers to tez bedzie mi przysługiwał bonus??

Z regulaminu:

"Wazne: promocje obejmuja tylko depozyty dokonane karta kredytowa lub przelewem

Konto w polskim banku wkrotce..."

#558699 26/04/2006 17:40
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Quote
Quote
Wyplacal juz ktos z tego buka? Sa wyplacalni?? Maja konto w polskim banku?

Konto w polskim banku w trakcie zalatwiania.

sportsbookreview ocena : B-

a dokładniej to kwestia dni, tygodni? coś dokładniej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />sorka za nataryczywość ale fajne promo i chciałbym się załapać.

To niestety wina biurokracji w Polsce, nie wiem czy to potrwa jeszcze tydzien czy miesiac.

Koszulki przysluguja wszystkim wplacajacym dzis do 24.
Suport skontaktuje w tej sprawie do konca tygodnia.

Pytania o wplaty z MB, czy przelewy zagraniczne prosze kierowac do suportu.

pozdrawiam

banik

Regulamin promocji:

http://www.betsson.pl/promocje/mecz/

#558700 26/04/2006 17:55
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
Banik , jeżeli zleciłbym teraz przelew i przesłałbym wam później screen dla potwierdzenia faktu , że przelew zleciłem dzisiaj do godizny 23 59 , to załapałbym się na bonus 246+246 ? Odpisz prosze

#558701 26/04/2006 18:19
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Banik , jeżeli zleciłbym teraz przelew i przesłałbym wam później screen dla potwierdzenia faktu , że przelew zleciłem dzisiaj do godizny 23 59 , to załapałbym się na bonus 246+246 ? Odpisz prosze

Przeslij skan do 23.59, bonus otrzymasz w momencie wplyniecia srodkow. Wiecje informacji udzili Ci suport.

Otrzymalem wlansie informacje ze juz znalazl sie nasz rodak, ktory probowal kombinowac z bonusem na pokerze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ma juz zablokowane konto.
Uczulam na tym punkcie, bo szwedzkie kierownictwo firmy w kazdej chwili moze zadecydowac o zakonczeniu promocji.

#558702 26/04/2006 18:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 11
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 11
Witam.
Mam pytanko czy komuś udało się dokonać wpłaty ekartą mbanku, ew. Visą Electron mbanku, bo ja mam problemy. Wyskakuje mi błąd, a chciałbym wiedzieć czy problem jest u mnie czy wogóle nie można wpłacić ekartą. Dzięki za odp.

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, forty, aker, 11kera11, burbon, ANZELMO, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, ElNinho[mmdea]), 2,797 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1