|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Niestety Franky czas zakonczyl sie o 12.00 Moze uda mi sie jeszcze wywalczyc na dzis wieczor "happy hours" z ta dodatkowa promocja, wiec obserwuj forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam
banik a jest gdzies jakas lista osob, ktore dostaje koszulke?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Pierwsze wrażenia z gry w Betsson. Supporcik miły i szybki, oferta całkiem dobra, jednak nie jest to na pewno buk dla grających grubiej. Chcialem zagrac 2 zaklady i obydwa zostały "przycięte". Ogólne wrażenie: pozytywne. Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
szybki support?? Chyba nie w moim przypadku. Ja wczoraj czekałem na opowiedź 8 godzin a dzisiaj czekam narazie 4 godziny. Ale na razie buk ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
szybki support?? Chyba nie w moim przypadku. Ja wczoraj czekałem na opowiedź 8 godzin a dzisiaj czekam narazie 4 godziny. Ale na razie buk ok. NIe ma co narzekac. Pamietajmy ze troszke ludzi sie rzucilo aby sie tam zapisac i oczywisci kazdy ma pare pytan, wiec pewnie jednym odpowiadaja szybciej innym troche wolniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Wyplacal juz ktos z tego buka? Sa wyplacalni?? Maja konto w polskim banku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Wyplacal juz ktos z tego buka? Sa wyplacalni?? Maja konto w polskim banku? Konto w polskim banku w trakcie zalatwiania. sportsbookreview ocena : B-
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Do godziny 23.59 w dniu dzisiejszym HAPPY HOURS Kazdy nowy user moze liczyc na podwojenie max. o 246zł (246zł + 246zł) + koszulka w prezencie. Regulamin promocji ( "Happy Hours" na takiej samej zasadzie jak pierwszych 100 uzytkownikow ) : http://www.betsson.pl/promocje/mecz/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2006
Posty: 97 |
Wyplacal juz ktos z tego buka? Sa wyplacalni?? Maja konto w polskim banku? Konto w polskim banku w trakcie zalatwiania. sportsbookreview ocena : B- a dokładniej to kwestia dni, tygodni? coś dokładniej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />sorka za nataryczywość ale fajne promo i chciałbym się załapać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Do godziny 23.59 w dniu dzisiejszym HAPPY HOURS Kazdy nowy user moze liczyc na podwojenie max. o 246zł (246zł + 246zł) + koszulka w prezencie. Regulamin promocji ( "Happy Hours" na takiej samej zasadzie jak pierwszych 100 uzytkownikow ) : http://www.betsson.pl/promocje/mecz/czy pieniądzę muszą dojsc do tej godziny? zleciłbym teraz przelew to by nie doszło, czy może wystarczy zrobieć screen`a z godz. przelewu ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Do godziny 23.59 w dniu dzisiejszym HAPPY HOURS Kazdy nowy user moze liczyc na podwojenie max. o 246zł (246zł + 246zł) + koszulka w prezencie. Regulamin promocji ( "Happy Hours" na takiej samej zasadzie jak pierwszych 100 uzytkownikow ) : http://www.betsson.pl/promocje/mecz/Czyli jesli teraz sie zarejestruje i przeleje 246zl, to dostane koszulke?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 78 |
Witam. OK godz 11:15 wpłaciłem karta Visa 64E , jednak do tej pory bonus nie został przyznany. Wie ktoś co może być przyczyna? Maila już wysłałem do supportu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42 |
sory za glupie pytanie, czy wie ktos moze czy ten kod promocyjny MECZ podczas rejestracji wpisuje sie z cudzyslowiem czy bez ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2006
Posty: 97 |
sory za glupie pytanie, czy wie ktos moze czy ten kod promocyjny MECZ podczas rejestracji wpisuje sie z cudzyslowiem czy bez ? bez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Witam. OK godz 11:15 wpłaciłem karta Visa 64E , jednak do tej pory bonus nie został przyznany. Wie ktoś co może być przyczyna? Maila już wysłałem do supportu. Chwilka, prosze się nie przach, bonusów wystarczy dla wszystkich. A to Bozia cierpliwości nie dała? wystarczy trochę poczekać i bonus zostanie dopisany do konta. Ja też wpłacałem rano - znaczy sie doplacalem do konta (o 9:30 albo 10) i dopiero co dostalem bonus. Tak więc poczekaj jeszcze troche i też dostaniesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336 |
Czy jak wpłacę depozyt za pomocą moneybookers to tez bedzie mi przysługiwał bonus??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Czy jak wpłacę depozyt za pomocą moneybookers to tez bedzie mi przysługiwał bonus?? Z regulaminu: "Wazne: promocje obejmuja tylko depozyty dokonane karta kredytowa lub przelewem Konto w polskim banku wkrotce..."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Wyplacal juz ktos z tego buka? Sa wyplacalni?? Maja konto w polskim banku? Konto w polskim banku w trakcie zalatwiania. sportsbookreview ocena : B- a dokładniej to kwestia dni, tygodni? coś dokładniej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />sorka za nataryczywość ale fajne promo i chciałbym się załapać. To niestety wina biurokracji w Polsce, nie wiem czy to potrwa jeszcze tydzien czy miesiac. Koszulki przysluguja wszystkim wplacajacym dzis do 24. Suport skontaktuje w tej sprawie do konca tygodnia. Pytania o wplaty z MB, czy przelewy zagraniczne prosze kierowac do suportu. pozdrawiam banik Regulamin promocji: http://www.betsson.pl/promocje/mecz/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343 |
Banik , jeżeli zleciłbym teraz przelew i przesłałbym wam później screen dla potwierdzenia faktu , że przelew zleciłem dzisiaj do godizny 23 59 , to załapałbym się na bonus 246+246 ? Odpisz prosze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Banik , jeżeli zleciłbym teraz przelew i przesłałbym wam później screen dla potwierdzenia faktu , że przelew zleciłem dzisiaj do godizny 23 59 , to załapałbym się na bonus 246+246 ? Odpisz prosze Przeslij skan do 23.59, bonus otrzymasz w momencie wplyniecia srodkow. Wiecje informacji udzili Ci suport. Otrzymalem wlansie informacje ze juz znalazl sie nasz rodak, ktory probowal kombinowac z bonusem na pokerze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Ma juz zablokowane konto. Uczulam na tym punkcie, bo szwedzkie kierownictwo firmy w kazdej chwili moze zadecydowac o zakonczeniu promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 11 |
Witam. Mam pytanko czy komuś udało się dokonać wpłaty ekartą mbanku, ew. Visą Electron mbanku, bo ja mam problemy. Wyskakuje mi błąd, a chciałbym wiedzieć czy problem jest u mnie czy wogóle nie można wpłacić ekartą. Dzięki za odp.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|