Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#558723 27/04/2006 11:51
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Znaczy się scan czego trzeba wysyłać przy wpłacie przez MB/Neteller? Dokumentu tożsamości?

Dowod osobisty lub paszport

Bonus: Unibet
#558724 27/04/2006 11:52
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
A ile tak plus/minus musze czekac na dopisanie bonusa, jesli wplacalem MB. Skan juz wysyalem.

#558725 27/04/2006 12:08
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Banik : czy moge dzis wpalcic przez MB i dosłać skan w pózniejszym terminie (problem czysto techniczny, nie mam u siebie skanera)? Dopiszą mi wtedy bonusik bez problemu ? Z góry dzieki za odpowiedz.

#558726 27/04/2006 13:13
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
A ile tak plus/minus musze czekac na dopisanie bonusa, jesli wplacalem MB. Skan juz wysyalem.

teoretycznie:

5. Bonusy w przypadku spełnienia wszystkich warunków promocji przez użytkownika zostaną przelane na konto Betsson użytkownika do 36 godzin od momentu przyjęcia wpłaty przez Betsson.com.

praktycznie :

bonus otrzymasz dzis wieczorem

Mozna skan doslac w dniu jutrzejszym, ale czas (36h) na dodanie bonusu bedzie liczony od momentu jego dostarczenia.

http://www.betsson.pl/promocje/mecz/

#558727 27/04/2006 13:20
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Witam!
Nie wiem czy dobrze rozumiem ale jak teraz się zarejestruje i wpłace(przez MB) 246zl to otrzymam bonus 100% (czyli 246zl), czy ta promocja się już skończyła?
Czy będzie można potem wypłacić kasę na konto w MB czy na konto bankowe?
dziekuje za pomoc
pozdrawiam
Piotrek_ndm

#558728 27/04/2006 14:00
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Ludzie zacznijcie czytać zanim zadacie pytanie.
Banik pare postów wyżej napisał jasno i zrozumiale!

#558729 27/04/2006 14:26
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Odpowiadaja wam na maile? Ja napisalem 2 i jak narazie pozostaja bez odpowiedzi. Problem w tym, ze chcialem sie u nich zaresjtrowac, ale wyskakuje mi komunikat:
- Isnieje już konto przypisane do tego adresu e-mail. Jeśli nie pamiętasz hasła mo
A ja sie przeciez jeszcze u nich nie rejstrowalem... kurcze nie wiem co robic, bo chcialem sie zalapac na happy hours <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#558730 27/04/2006 15:04
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324
czy ktos bedzie laskaw i napisze ze ma konto w PLN bo ja takiej opcji nie widze.dzieki z gory

#558731 27/04/2006 15:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
czy ktos bedzie laskaw i napisze ze ma konto w PLN bo ja takiej opcji nie widze.dzieki z gory

Ja mam konto w pln. Opcja taka byla przy rejestracji.

#558732 27/04/2006 15:20
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
czy ktos bedzie laskaw i napisze ze ma konto w PLN bo ja takiej opcji nie widze.dzieki z gory

Była opcja"złoty" przy rejestracji

#558733 27/04/2006 15:58
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Witam
Chce dokonac depozytu za pomoca moneybookers, ale nie z mojego podstawowego adresu (mam poczte na wp, ale byly problemy z zalozeniem konta w betsson, kiedy wpisywalem adres .wp), ale z drugiego na liscie w moneybookers maila. Czy jest to mozliwe? Czy moneybookers rozpoznaje wszystkie dodane do listy maile? Za pomoca kazdego z nich moge sie logowac i robic tranzakcje czy tylko za pomoca tego podstawowego? (w moim przypadku feralne .wp). Dzieki za pomoc.

pozdr.

#558734 27/04/2006 16:08
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
to spróbuj się zalogowac na ten dodany mail to się dowiesz

#558735 27/04/2006 16:13
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
To jeszcze jedno pytanie. Bo zawsze kiedy wplacalem przez mb, to wplacalem do bukow u ktorych mam konta w euro a w betsson mam w PLN. Mam wiec wpisac 246 PLN a oni sami mi to ladnie przelicza i zabiora z moich eurosow?
pozdr.

#558736 27/04/2006 16:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
To jeszcze jedno pytanie. Bo zawsze kiedy wplacalem przez mb, to wplacalem do bukow u ktorych mam konta w euro a w betsson mam w PLN. Mam wiec wpisac 246 PLN a oni sami mi to ladnie przelicza i zabiora z moich eurosow?
pozdr.

Dokladnie tak! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#558737 27/04/2006 17:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
OK, bonus dopisany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Teraz czekam na info o koszulkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#558738 27/04/2006 17:28
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
Rozumiem, ze po wplacie dzisiaj rano 123 zl (od polnocy mieli podwajac tylko 123 zl) jak do 22.00 wplaci sie kolejne 123 to dopisza kolejne 123 zl. Czy tak?

#558739 27/04/2006 18:08
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Mam pytanko do obstawiajacych tego typu zdarzenia...Otóż w Betsson'ie jest taki oto zakład:

Middlesbrough - Steaua Bucharest: Draw no bet

Zakład ten jest wygrany w przypadku zwycięstwa Middlesbrough, a w przypadku remisu zwrot?

#558740 27/04/2006 18:12
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Tak. I tak jest nie tylko w tym buku. Na wyspach takie typy to norma

#558741 27/04/2006 18:53
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
Quote
Rozumiem, ze po wplacie dzisiaj rano 123 zl (od polnocy mieli podwajac tylko 123 zl) jak do 22.00 wplaci sie kolejne 123 to dopisza kolejne 123 zl. Czy tak?

Jest szansa ze sie ktos wypowie do 22.00?

#558742 27/04/2006 18:54
Dołączył: Jul 2001
Posty: 161
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 161
Witam

Aby skorzystac z promocji (246 i koszulka) musze dokonac wplaty na swoje konto gracza w wysokosci 246pln tak? Moge to zrobic przy uzyciu karty czy tylko i wylacznie MB? Wogole to jest ciagle aktualne? :-)

Pozdrawiam i z gory dziekuje za jasną odpowiedz :-)

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, alfa, forty, aker, Sensei, JelineK), 2,584 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,291
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1