|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Znaczy się scan czego trzeba wysyłać przy wpłacie przez MB/Neteller? Dokumentu tożsamości? Dowod osobisty lub paszport
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
A ile tak plus/minus musze czekac na dopisanie bonusa, jesli wplacalem MB. Skan juz wysyalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Banik : czy moge dzis wpalcic przez MB i dosłać skan w pózniejszym terminie (problem czysto techniczny, nie mam u siebie skanera)? Dopiszą mi wtedy bonusik bez problemu ? Z góry dzieki za odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
A ile tak plus/minus musze czekac na dopisanie bonusa, jesli wplacalem MB. Skan juz wysyalem. teoretycznie: 5. Bonusy w przypadku spełnienia wszystkich warunków promocji przez użytkownika zostaną przelane na konto Betsson użytkownika do 36 godzin od momentu przyjęcia wpłaty przez Betsson.com. praktycznie : bonus otrzymasz dzis wieczorem Mozna skan doslac w dniu jutrzejszym, ale czas (36h) na dodanie bonusu bedzie liczony od momentu jego dostarczenia. http://www.betsson.pl/promocje/mecz/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
Witam! Nie wiem czy dobrze rozumiem ale jak teraz się zarejestruje i wpłace(przez MB) 246zl to otrzymam bonus 100% (czyli 246zl), czy ta promocja się już skończyła? Czy będzie można potem wypłacić kasę na konto w MB czy na konto bankowe? dziekuje za pomoc pozdrawiam Piotrek_ndm
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Ludzie zacznijcie czytać zanim zadacie pytanie. Banik pare postów wyżej napisał jasno i zrozumiale!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Odpowiadaja wam na maile? Ja napisalem 2 i jak narazie pozostaja bez odpowiedzi. Problem w tym, ze chcialem sie u nich zaresjtrowac, ale wyskakuje mi komunikat: - Isnieje już konto przypisane do tego adresu e-mail. Jeśli nie pamiętasz hasła mo A ja sie przeciez jeszcze u nich nie rejstrowalem... kurcze nie wiem co robic, bo chcialem sie zalapac na happy hours <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324 |
czy ktos bedzie laskaw i napisze ze ma konto w PLN bo ja takiej opcji nie widze.dzieki z gory
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
czy ktos bedzie laskaw i napisze ze ma konto w PLN bo ja takiej opcji nie widze.dzieki z gory Ja mam konto w pln. Opcja taka byla przy rejestracji.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
czy ktos bedzie laskaw i napisze ze ma konto w PLN bo ja takiej opcji nie widze.dzieki z gory Była opcja"złoty" przy rejestracji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Witam Chce dokonac depozytu za pomoca moneybookers, ale nie z mojego podstawowego adresu (mam poczte na wp, ale byly problemy z zalozeniem konta w betsson, kiedy wpisywalem adres .wp), ale z drugiego na liscie w moneybookers maila. Czy jest to mozliwe? Czy moneybookers rozpoznaje wszystkie dodane do listy maile? Za pomoca kazdego z nich moge sie logowac i robic tranzakcje czy tylko za pomoca tego podstawowego? (w moim przypadku feralne .wp). Dzieki za pomoc.
pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
to spróbuj się zalogowac na ten dodany mail to się dowiesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
To jeszcze jedno pytanie. Bo zawsze kiedy wplacalem przez mb, to wplacalem do bukow u ktorych mam konta w euro a w betsson mam w PLN. Mam wiec wpisac 246 PLN a oni sami mi to ladnie przelicza i zabiora z moich eurosow? pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
To jeszcze jedno pytanie. Bo zawsze kiedy wplacalem przez mb, to wplacalem do bukow u ktorych mam konta w euro a w betsson mam w PLN. Mam wiec wpisac 246 PLN a oni sami mi to ladnie przelicza i zabiora z moich eurosow? pozdr. Dokladnie tak! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
OK, bonus dopisany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Teraz czekam na info o koszulkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714 |
Rozumiem, ze po wplacie dzisiaj rano 123 zl (od polnocy mieli podwajac tylko 123 zl) jak do 22.00 wplaci sie kolejne 123 to dopisza kolejne 123 zl. Czy tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Mam pytanko do obstawiajacych tego typu zdarzenia...Otóż w Betsson'ie jest taki oto zakład:
Middlesbrough - Steaua Bucharest: Draw no bet
Zakład ten jest wygrany w przypadku zwycięstwa Middlesbrough, a w przypadku remisu zwrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Tak. I tak jest nie tylko w tym buku. Na wyspach takie typy to norma
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714 |
Rozumiem, ze po wplacie dzisiaj rano 123 zl (od polnocy mieli podwajac tylko 123 zl) jak do 22.00 wplaci sie kolejne 123 to dopisza kolejne 123 zl. Czy tak? Jest szansa ze sie ktos wypowie do 22.00?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 161
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 161 |
Witam
Aby skorzystac z promocji (246 i koszulka) musze dokonac wplaty na swoje konto gracza w wysokosci 246pln tak? Moge to zrobic przy uzyciu karty czy tylko i wylacznie MB? Wogole to jest ciagle aktualne? :-)
Pozdrawiam i z gory dziekuje za jasną odpowiedz :-)
|
|
|
Link skopiowany do schowka