|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Polpharma - Prokom Tutaj widze zwycięstwo Prokomu... Żeby Polpha wygrała , to musi mieć 50% za 3 , i przy tym wygrać na tablicach , co z Prokomem jest bardzo trudne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Co to dużo mówić? 'Cieniaki są <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />' jak podsumował jeden ze znajomych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 1.28 w pinnacle
co myślicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
a co mozna myslec prokom jak walec przejedzie po polpharmie ktora jest juz chyab myslami na popijawie po-sezonowej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Jutro trzeci mecz pomiędzy Śląskiem Wrocław a Czarnymi Słupsk i co myślicie na temat tego meczu ?
Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk 1.63 - 2.01
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717 |
mysle ze Wroclaw niesiony wielkim dopingiem swpoich kibicow nie odpusc i jest duza szansa na zwyciestwo gospodarzy, jednak nie spodziewalbym sie latwego meczu bo Czarni to zespol ciekzawy i na pewno walczacy, opglnie potencjal obydwu zespolow jest w miare porownywalny, ja mysle ze jednak jutro Slask
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
mysle ze w 2 spotkaniu we wroclawiu lepsi beda ksozykarze ze slupska... lepsze przygotowanie kondycyjne + wiek koszykarzy bedzie mialo duze znaczenie przy grze dzien po dniu... pozdr.
P.S. do zobaczenia w półfinałach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
expekt wystawil kursy na mecze astorii, koszalina i noteci ,a jutro chyba nie ma meczy druzyn walczacych o utrzymanie bo sie wszystko roztrzygnelo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
expekt wystawil kursy na mecze astorii, koszalina i noteci ,a jutro chyba nie ma meczy druzyn walczacych o utrzymanie bo sie wszystko roztrzygnelo? Odds maker expekta chyba nie jest Polakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />... Meczy jutro nie ma...zespoły z miejsc 9-13 zakończyły sezon!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
slask dzis zagral tak jak kiedys w Eurolidze ( choc nie porwonuje tego) chodzi jmi o przegranie 4 kwarty. Ilez to razy wlasnie to koncowka decydowala we wroclawiu o wyniku meczu mimo kilku punktow przewagi po 3 kwartach.
SLask- Czarni 24.04.06r (4mecz) nie wiem jakie bede kursu ale po tym co widzialem dzis jutro stawiam na Czarnych bo to zespol walczacy do konca a nie to co Wroclawianie na pol gwizdka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
a ja wole zagrac na slask. nie chce mi sie wierzyc w dalsze cudotworstwo kudriawcewa i kikerpilla. Poza tym kelly wczoraj nie dal z siebie wszystkiego. W czarnych gralo tylko 7 zawodnikow. Dlugo nie pociagna. Poza tym jestem za 5 meczem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
loiop spoko ale ja wczoraj bylem pewny slaska i jak sie opkazalo tylko on mi skrzanil kupon, mam dosc gry na zesppol ktory prowadzi 6 pkt by doprowadzac do nerwowej koncowki.
Moze warto wiec dzis zagrac na Czarnych z handim? mecz napewno bedzie dzis tez oscylowal w granicach remisu, a wlasnie moze tak x hehe w koncu wczoraj gdyby Kelly rzucil za 2 bylo by po 78. Poczekamy na kursy ale pewnie beda takie jak wczoraj : 1.45 2.3 > Za taki kurs na Slask dziekuje a na czarnych za 2.30 warto. Chyba ze buki dadza wyzszy na Slask to agramy na Ere.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Dzis wygra Slask:) poprostu Slask. Mysle ze Slask wyjdzie dzis bardzo skoncentrowany, Czarni bede bardziej wyluzowanie i to ich moze dzis zgubic. Tak jak wczesniej pisalem rywalizacja skonczy sie wynikiem - Czarni 3-2.pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Włąsnie oby to wyluzowanie nie zaprocentowało jeszcze lepszą grą teamu Igora. Choć prawda jest taka że Griszczuk na żadne wyluzowanie nie pozwoli - bo jak się ma ofiarę na kolanach to trzeba ją dobić bo potem może ukąsać. Większa nerwowość i must to win to nie jest handi dla Śląska ale dla Kudriavceva i -ski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Ale telewizja daje ciala! Mogliby chociaz na itvp pokazac slaska 4 mecz! Ciekawe jak podadza polfinaly? Jak slas odpadnie to pewnie juz bardzo aktywny osrodek Wroclawskiej telewizji Polskiej nic nie pokaze. ZENADA
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
mecz na jest TVP3 Wroclaw a niekodowane przekazy sa dostepne na satelicie 7E wiec nie wiem o czym piszesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
Troche mnie dziwi tak wysoki kurs na Czarnych - w Betandwinie jest już 2.55 - na Śląsk tylko 1.45. Według mnie powinno być mniej wiecej po 1.85. Czarni mają krótszą ławkę i mogą jeszcze odczuwać trudy wczorajszego meczu, ale z drugiej strony czy np.Tomczyk będzie zdolny grać na maksa przez cały mecz? W pierwszym meczu Czarni przegrali we frajerski sposób. W drugim meczu byli już zdecydowanie lepsi - wczoraj to Śląsk był troszke lepszy ale zagrał źle w końcówce i przegrał. Wczoraj zaufałem Czarnym i wygrałem, dzisiaj zrobię to samo bo kurs bardzo zachęcający <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Dzisiaj najrozsądniejszym typem wydaje się być under149.5... Wczoraj sporo pkt( szczególnie przez WKS)zdobywanych było po głupich stratach,dobitkach,niezła była też skuteczność zza łuku(tu popisywali się goście)i linia punktowa pękła...spodziewam się nerwowego spotkania z wielką ilością niecelnych rzutów,nerwowych akcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
mecz na jest TVP3 Wroclaw a niekodowane przekazy sa dostepne na satelicie 7E wiec nie wiem o czym piszesz 11152V SR 5700 Eutelsat 7E
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
Wynik troszke zaskakujacy zwazywszy ze Slask mial juz klarowna sytuacje jeszcze 12min przed koncem meczu kiedy prowadzili 13p.Zyskowski to dobry strazak ale na dluzsza mete sredni trener bo ani w AZS,Wisle a teraz SLasku na dluzsza mete sie nie sprawdzil.Mimo ze SLask awansowal do play-off to jednak nie takiego rezulatatu spodziewali sie ich kibice z druzyna Czarnych. Beda derby Pomorza ale tym razem Czarni v Prokom ktore maja dluzsza historie niz pojedynki Prokomu z SKS.Bedzie ciekawie,bo derby to zawsze derby i w Sopocie raczej nie bedzie juz cicho jak podczas 1/4 finalu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
W piatek pierwszy Polfinal: Prokom-Czarni Sobota: Anwil-Polpak
Ale sie bedzie dzialo!!! Wszystko wskazuje na final Propkom-Anwil. Ale licze na jaks niespodzianke, szczegolnie w 1 parze. Mam nadzieje ze bedzie wiecej niz po 3 mecze, ale takie rozwiazanie jest calkiem mozliwe:(
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|