Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 21 1 2 4 5 6 7 8 20 21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Jako kapitan Kuba dostaje wiecej biletow, wiec bez walki nie zrezygnuje.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Experto
Jako kapitan Kuba dostaje wiecej biletow, wiec bez walki nie zrezygnuje.
a no to co innego

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
ta rzecznik lesnych dziadkow musze przyznac niezla, ladnie jechala z dziennikarzami na konferencji laugh




Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Niezła? Poj.bana tak samo jak cały PZPN więc pasuje do nich jak ulał, a nawet jak ulewał deszcz na murawę laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
niektorzy faceci lubia jak laska ma ciety jezyk i nie daje sie zlamac w takich sytuacjach

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
masa pytan dziennikarzy byla idiotycznych, plus pelno pytan w stylu 'co by bylo gdyby'

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
dziennikarze to są często niezłe ciołki, zawsze czują sie paniskami, oni opieprzają wszystkich, ich nigdy nikt, co drugie pytanie na tej konferencji bylo takie same, kompletne bezmozgi

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Wiadomo kiedy beda dostepne bilety na Polska - Urugwaj?.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932


wielkie aplauz aplauz aplauz dla trzech ostatnich panow

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
menedżerowie już wydzwaniają po Wszołka [eurosport.onet.pl]
Paweł Wszołek ma za sobą dopiero dwa mecze w reprezentacji Polski, a już zainteresowali się nim menedżerowie, którzy chcą go kupić z Polonii Warszawa. - On nie jest na sprzedaż - powiedział właściciel Czarnych Koszul Ireneusz Król w rozmowie z Dariuszem Ostafińskim z "Przeglądu Sportowego".

laugh laugh Jezu litości ... nie ma to jak reklama i promocja na siłę zaraz przeczytamy ze po Wszołka dzwonią z Chelsea ,BVB i Realu .... łamaga mało sobie nóg nie połamała z anglikami a tu z niego gwiazdę robią laugh takie kwiatki tylko w polszy grin

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Originally Posted by BartasPT


wielkie aplauz aplauz aplauz dla trzech ostatnich panow

nawet obraniak coś nucił ,a nasza gwiazda lewy nic powinien go wasyl wziąć na szkolenie

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Ezquerro
nawet obraniak coś nucił ,a nasza gwiazda lewy nic powinien go wasyl wziąć na szkolenie
A co to konkurs śpiewania ? jak już tacy patrioci jesteśmy to humn narodowy spiewa się z powagą i szacunkiem co ciężko dostrzec na ww filmiku .
Wasyl. Tyton podarli ryja i tyle

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Jest w Warszawie stadion nowy
Znany jako Narodowy.

Za niecałe dwa miliardy
Nowoczesne ma standardy.

Stadion wielki, że aż strach
I ma zasuwany dach,

Lecz z tym dachem to są żarty,
Gdy deszcz pada, jest otwarty,

A gdy żar jak z piekarnika
Dach natychmiast się zamyka.

Zrobiliśmy to dla gości.
Polska słynie z gościnności.

W Grecji wielkie są upały,
Więc zamknięto dach wspaniały.

W Anglii deszcz się leje z nieba,
Więc otwierać dach im trzeba,

Lecz Polacy się zgapili,
Z gościnnością przesadzi.

Dachu wciąż nie zamykali
I murawę wnet zalali.

Gdy się bardzo rozpadało,
Dachu zamknąć się nie dało.

Wielkie były to opady
I im drenaż nie dał rady.

Położyli tam gamonie
trawę z rolki na betonie.

Taczką żwiru podsypali,
Całą resztę gdzieś sprzedali.

Zniszczył trawę deszcz jak wandal.
Kogo wylać za ten skandal?

Trzeba wylać szybko wodę,
A Prezesom dać nagrodę.

Dach nie zamknął się? To pech,
Więc zamknęli ludzi trzech.

Zakłócali, że aż miło
Mecz, którego tam nie było.

Ci kibice byli twardzi,
Lecz złapali ich stewardzi,

Gdy pływali ku zabawie
Po murawie jak po stawie.

Przekazali na policję,
Co nadmierne ma ambicje.

Na dwa dni ich posadzili,
Za coś czego nie zrobili.

Eksminister – Pan Kwiatkowski
Wypowiedział takie wnioski:

„Prokurator oraz Sąd
Popełnili wielki błąd.

Pomylili się szalenie,
Bo to tylko wykroczenie,

Gdyż nie mieli goście prawa
Biegać tam gdzie jest murawa.

Fakt jest faktem, że biegali,
Lecz zawodów nie przerwali.

Przerwać ich nie mieli siły,
Bo się wcale nie odbyły

http://wiersze.pisz.pl/2012/10/19/basen-narodowy.

:-)


Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jedziemy gwizdek

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
krecimy "nic sie nie stalo 10" czy jakis bardziej chwytliwy tytul?

a tak zupelnie powaznie:

Napoleon na selekcjonera!

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Fornalik do naszych kopaczy w przerwie : Panowie bronimy wyniku !

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
' mielismy zalozenia taktyczne których nie udalo nam sie zrealizowac '

' Od 10 do 40 minuty bylo widac bardzo duzo pozytywow w naszej grze i z tego trzeba byc zadowolonym' W.F


Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Goget
Fornalik do naszych kopaczy w przerwie : Panowie bronimy wyniku !

Bo nasza gra posypała się po pierwszej straconej bramce.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by bitnap
krecimy "nic sie nie stalo 10" czy jakis bardziej chwytliwy tytul?

a tak zupelnie powaznie:

Napoleon na selekcjonera!

Bitek kurcze nie wiem czy ich na mnie stac, bowiem FIFA jest mna zainteresowana tongue Moge co najwyzej byc ,,konsultantem do spraw powołań do kadry,, laugh
O tobie rzecz jasna bym nie zapomniał. Wcielił bym cie w role ,,skauta,, naszych lig okręgowych i raportował bys co kolejke swoje spostrzeżenia. wink

A tak na poważnie:

Zmienić sponsora. Dlaczego?

- Bowiem cenny w naszych supermarketach sa tak promocyjne, okazyjne, że przeciwne drużyny jak wpadaja na Narodowy. Wywożą pełne koszyki z cała dostepna pula pkt. że po spotkaniu jest lipa na pułkach i zero pkt. a na konferencji prasowej słychać , Klient nasz Pan,, laugh wink

- Wiec trzeba może zamienić sponsora na firme specjalizującą sie w skupie. Wtedy to my bedziemy zapełniać koszyki całymi pulami pkt. a przeciwnicy wyjeżdżać z pustymi kwitkami. Ale na konferencjach teoretycznie nie zmieni sie nic i dalej będzie ,,Klient nasz Pan,, tylko ze w troche lepszej wersji laugh tongue


Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Sa 2 rozwiazania :

a) zmienic trenera
Zrezygnowac z kolejnego przedstawiciela tzw. polskiej mysli trenerskiej, ktora jezeli nawet kiedys istniala to umarla wraz z Gorskim. Konkretne nazwisko byc moze zmobilizuje druzyne. W innym wypadku :[i][/i]
b) wymienic ekipe


Strona 6 z 21 1 2 4 5 6 7 8 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, forty, alfa, Akhu, rafal08, latajaca_holenderka, aker, 11kera11, rymoholik, betowiec, Sensei, bukma, burbon, $-man), 2,726 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1