Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
Piostar #5509447 25/08/2012 18:06
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
powinno wystarczyć że to Pan od Toto-mixa smile

Piostar #5517176 30/08/2012 04:07
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Jak to rozumieć , widząc jak toto-mix tonie grupa ludzi odłączyła się od spólki i założyła nowego buka uzyskując wszystkie zezwolenia CZY , ten właściciel toto który go pogrążył ( w sumie nie wiadomo ,dalej przyjmują , może to odwołanie coś da na co liczą) ,wdziąc co się dzieje SAM założył nowego buka ? co masz buldog na myśli ? Nie grać u nich bo nie wypłacą ?

Piostar #5517241 30/08/2012 04:25
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Kiedyś gość z STS-u też założył firmę i ma się ona dobrze do dziś.
Wszyscy wiemy,że chodzi o Milenium.

Piostar #5534031 10/09/2012 02:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Miał ktoś przyjemność zagrać w e-toto? Jak wrażenia?

Piostar #5534223 10/09/2012 04:17
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
buk jak najbardziej ok, w przeciwienstwie do pozostalych naszych ziemniakow wychodza ze swoimi kursami, troche jeszcze mala siec punktow, ale jak masz cos w poblizu to smialo mozna grac

Piostar #5534239 10/09/2012 04:29
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Łódź w planach jest?

Piostar #5534769 10/09/2012 11:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Firma rozwija się, więc każde miasto w Polsce jest w planach (prędzej czy później).

Piostar #5577114 06/10/2012 19:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733

Piostar #5577784 06/10/2012 23:57
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
A jak z wypłacalnością?
Pytam ,bo dzisiaj miałem puścic na probę kupon w nowym punkcie w Konstantynowie Łodzkim,ale zrezygnwałem bo w godzinie szczytu do grania w sobotę w południe nie było żywej duszy w punkcie.
Chciałem wysłać kupon za 200 zł ,ale spanikowałem i kupiłem bon Ukash wpłacając w domu do GB.

Piostar #5578512 07/10/2012 09:45
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Originally Posted by Piostar
Nowe punkty:

Głogów - Saturna paw. 78
Piastów - Dworcowa 1 (PKP)
Warszawa - Grenadierów r. ul. Białowieskiej paw. B
Warszawa - Żeromskiego r. ul. Słowackiego

Hmmm , to był mój plan zeby tam własnie buka otworzyć ALE ten ktoś mnie wyprzedził ::) i dzięki niemu siedzę teraz w DE (ale muszę tam pojechać i browara mu postawić)

A żeby nie było OT. Są wypłacalni (przynajmniej do 300pln (z autopsji wiem smile )

Piostar #5588578 15/10/2012 19:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Aktualnie najwyższy kurs na Polaków w E-Toto.

E-Toto 4.2
Fortuna 3.7
Czarnykoń 4.1
Millenium 3.85
STS 3.6

Piostar #5588581 15/10/2012 20:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
a.k.a. jpmaster
a.k.a. jpmaster
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
na Polske mozna bez stresu wystawic rownie dobrze kurs 42, wolalbym najwyzszy na Anglie

Piostar #5588582 15/10/2012 20:05
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Tutaj również jest najwyższy wink

E-Toto 2
Fortuna 1.9
Millenium 1.9
STS 1.91
Czarnykoń 1.9

Piostar #5592349 18/10/2012 14:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
[Linked Image] [fotosik.pl]

Nowe zakłady w E-Toto

W dniu dzisiejszym do szerokiej oferty E-Toto zostały dodane zdarzenia Mecz Dnia i Top 6. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma codziennie w swojej ofercie umieści najciekawszy Mecz Dnia po najwyższym kursie oraz 6 zdarzeń Top 6 po wyższych kursach. Aby móc zagrać kupon z TOP 6 należy wybrać minimum 3 zdarzenia z podanych propozycji. Liczymy że nowe zdarzenia spotkają się z ciepłym przyjęciem przez klientów firmy.

Nasza oferta: Mecz Dnia [etoto.pl]

Nasza oferta: Top 6 [etoto.pl]

Last edited by Piostar; 18/10/2012 15:36.
Piostar #5592435 18/10/2012 17:08
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Nowość w E-Toto

Od dzisiaj w E-Toto na kuponie zostanie dodany QRCode.

Zeskanowanie go np: telefonem komórkowym przez gracza poprowadzi go na stronę www, gdzie może sprawdzić stan kuponu - wygrany/przegrany/które zdarzenia weszły.

Piostar #5592465 18/10/2012 17:40
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
bardzo fajny pomysl z tym QRCode aplauz

Piostar #5592868 19/10/2012 01:54
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
W dobie telefonów komórkowych i dostępu z nich do netu, to aż szok że żaden z innych ziemniaków nie wpadł wcześniej na to żeby takie QRCode wprowadzić, widać że E-Toto profesjonalnie podchodzi do kwestii wszelkich nowinek technologicznych, które można wykorzystać w dziedzinie bukmacherki i które przede wszystkim będą udogodnieniem dla klienta.

ziutek123 #5593064 19/10/2012 04:34
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831

Co do kodu to pomysł godny pochwały, ale zamiast zajmować się takimi bzdurami mogliby skupić się na rzeczach ważniejszych. Mam tu na myśli ofertę, a dokładniej jej braki. Żeby nie być gołosłownym podam kilka przykładów. Hokej bardzo często jest wystawiany "za pięć dwunasta", czasem ma dodatkowe zakłady czasem nie (nigdy nie wiadomo jak będzie w danym dniu). Drugie ligi hokejowe raz są raz ich nie ma (niech ktoś władny zdecyduje się czy w ogóle je wystawiać). Podobna sytuacja tyczy się piłki nożnej, bardzo często dodatkowe zakłady wystawiane są w ostatniej chwili, niektóre z lig (np II Norwegia, II Dania i inne raz są raz ich nie ma). W tenisie często godziny spotkań są błędnie podane, brak też aktualizacji godzin rozpoczęcia meczy (wiadomym jest,że bardzo wiele pojedynków ma zmieniane godziny).
Rozumiem, że firma jest jeszcze młoda (choć tu można polemizować, ponieważ system na którym pracuje wprowadzony był do Betako w końcowym cyklu "życia" tejże. W tym miejscu muszę dodać, że w tej ostatniej nie było takich problemów z ofertą) choć to nie powinno tłumaczyć tego typu niedociągnięć. Zwłaszcza jeżeli zależy jej na zajęciu trwałego miejsca na mapie zakładów wzajemnych.

Piostar #5593130 19/10/2012 13:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Dziękuje za uwagi. Zostaną przekazane do odpowiednich osób.

Jest taka możliwość, aby na bieżąco zgłaszać uwagi w punktach wtedy trafiają od razu do osób tym się zajmujących. Jeśli brakuje Ci w ofercie jakiegoś zdarzenia, również jest opcja aby po zgłoszeniu tego faktu w punkcie - szybko zostało to wystawione dla Ciebie w ciągu kilku minut.

Pozdrawiam.

Piostar #5593137 19/10/2012 14:30
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
Originally Posted by Piostar
Dziękuje za uwagi. Zostaną przekazane do odpowiednich osób.

Jest taka możliwość, aby na bieżąco zgłaszać uwagi w punktach wtedy trafiają od razu do osób tym się zajmujących. Jeśli brakuje Ci w ofercie jakiegoś zdarzenia, również jest opcja aby po zgłoszeniu tego faktu w punkcie - szybko zostało to wystawione dla Ciebie w ciągu kilku minut.

Pozdrawiam.

Witam,

W punkcie nie zgłaszałem, dzwoniłem natomiast na numer podany na stronie. Odbierała kobieta i informowała, że wiadomość zostanie przekazana do odpowiednich osób, niestety nie zawsze dawało to oczekiwany efekt.
W świetle tego co napisałeś, żywię nadzieję, że wszystko będzie szło ku lepszemu, co zresztą widać - dziś oferta na hokej jest prawie pełna od samego rana. Korzystając z okazji spytam czy na ligi: duńską, drugą niemiecką, drugą szwajcarską będą oferowane dodatkowe zakłady (u/o; ml; zakłady na tercje)?

Pozdrawiam

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1