|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
bet dnia Shakhtar 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
To samo co w przypadku Valenci, ciężki teren. Spartak grał dobrze z Celtikiem do momentu czerwieni, spojrzałem na skład meczu z Anzhi i nie wygląda tragicznie. to może over pobrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Benfa-1 @5  widiziałem wyczyny obrońców spartaka w spotkaniu z anżhy Insaurralde dziś nie gra (ten co strzelił samobója w 90 minucie). Grać Benfe na wyjazdzie w LM? To nie dla mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
bet dnia Shakhtar  CFC
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
bet dnia Shakhtar  Ze skrajnosci w skrajnosc - mysle ze remis i dlatego kurs na +0.5Chelsea @1.60 jest wysmienity co by sie podeprzeć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
a i bym zapomnialem , oczywiscie Man Utd  jakis overek wskazany bo w obronie dzis SAF eksperymentuje wiec nie wykluczone ze Braga cos ukuje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
ale czy taki ciężki teren , też tak myślałem w meczu z Celtikiem , bo jak jest ciężki teren i drużyna gra na nim w 10 na 11 to nie traci 2 bramek a ten Celtik to na lajcie 3 ptk wziął , plus ostatnie wyniki Spartaka potwierdzaja tragedię w defensyfie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dla mnie betem dnia jest cfc  benfa z handi tylko na szczurku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
a i mina dzis to Bayern, gdzies musi byc niespodzianka i czuje mocno ze wlasnie tam padnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
ale czy taki ciężki teren , też tak myślałem w meczu z Celtikiem , bo jak jest ciężki teren i drużyna gra na nim w 10 na 11 to nie traci 2 bramek a ten Celtik to na lajcie 3 ptk wziął , plus ostatnie wyniki Spartaka potwierdzaja tragedię w defensyfie Na lajcie nie wziął, zwycięski gol dopiero w 90 minucie. Wszystkie bramki Celtiku po dośrodkowaniach z bocznych sektorów (Jak przystało na ekipę z wysp), Benfa raczej nie będzie tyle dośrodkowywała a centralna część defensywy prezentuje się nieźle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
dla mnie betem dnia jest cfc  benfa z handi tylko na szczurku jesli blues wyciagna z tego meczu x to bedzie dobrze chodz i tak sadze a raczej jestem przekonany ze przegraja 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
a i mina dzis to Bayern, gdzies musi byc niespodzianka i czuje mocno ze wlasnie tam padnie  Na drugą ich wpadkę raczej bym nie liczył.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
No CFC na lajcie ostatnio wszystko biorą ... ale pytanie kiedy to sie skończy ... no oby nie dzisiaj ... tam w ekipie z Doniecka jest sporo grajków co uderzyć umie ( widac to było w meczu z Juve) do tego w ekipie Chelsea Mikel J.O z tego zauważyłem lubi często faulowac przed polem karnym , co jest będzie dobrą okazją dla gospodarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
a i mina dzis to Bayern, gdzies musi byc niespodzianka i czuje mocno ze wlasnie tam padnie  Na drugą ich wpadkę raczej bym nie liczył. też tak sądzę
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
a i mina dzis to Bayern, gdzies musi byc niespodzianka i czuje mocno ze wlasnie tam padnie  manu / galata / juve tu bedzie mina
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
No CFC na lajcie ostatnio wszystko biorą ... ale pytanie kiedy to sie skończy ... no oby nie dzisiaj ... tam w ekipie z Doniecka jest sporo grajków co uderzyć umie ( widac to było w meczu z Juve) do tego w ekipie Chelsea Mikel J.O z tego zauważyłem lubi często faulowac przed polem karnym , co jest będzie dobrą okazją dla gospodarzy Kurs @3,00, Di Matteo wie że przegrywając w Doniecku skazuje się na mus wygranej w Turynie aby dalej awansować. Formę mają, ogrywają na wyjeździe Arsenal i Tottenham, więcej mi nie trzeba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
a może wpadki będą dopiero jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
a i mina dzis to Bayern, gdzies musi byc niespodzianka i czuje mocno ze wlasnie tam padnie  manu / galata / juve tu bedzie mina popieram tych meczy też się nie czepiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
no nic rozkimiać można fakty ale to LM i wszystko jest możliwe ... jakaś czerwień gdzieś i dupa zbita ... ale mimo wszystko liczę na to że :
Bayern strzeli over 1,5 a Chelsea nie przegra
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
a co to Chelsea pojechała juniorami że taki kurs? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|