Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#55980 25/03/2004 17:13
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Mi raz dziala raz nie denerwuje mnie to juz

Bonus: Unibet
#55981 25/03/2004 17:18
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
zapomniałem dodać, że działa ale bardzo się ślimaczy. trzeba nieco cierpliwości :rolleyes: . więc co z tym programem partnerskim?

#55982 25/03/2004 18:15
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
C
member
member
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
wszystko pięknie z tymi prowizjami pod warunkiem,że Expekt do soboty stanie na nogi, na co bardzo liczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#55983 25/03/2004 18:32
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
jedno mnie tylko w.k.u.r.w.i.a. na maxa!!!strona raz hula raz nie ale czy te barany nie moha zaktualizowac wynikow z wczoraj....ja mam nierozliczony np mecz bournemouth blackpool z 20 45 co za zenada

#55984 25/03/2004 18:44
Dołączył: Nov 2003
Posty: 14
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 14
Maveric ja mam ten sam problme wczoraj z wczorajszych spotkac trafilem trzy kupony i do tej pory nie zostaly one rozliczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czy jeszcze ktos ma podobny problem czy jestem jedyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Ale wydaje mi sie ze jest nas wiecej...Ciekaw jestem kiedy wkoncu wszystko wroci do normy ,przyslali wam moze jakiegos maila z zawiadomieniem co sie teraz dzieje ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#55985 25/03/2004 18:47
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
W moim odczuciu chlopcy z expektu poki co w ogole nie zajmuja sobie glowy rozliczaniem kuponow, zreszta jak klikam wyniki zdarzen na ich stronie i patrze na liczbe wynikow z wczoraj to zenada na maxa...wyniki znaja szkoda ze tak trudno im to wbic do swojej bazy.

#55986 25/03/2004 19:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Zagralem cos takiego z siatkuwki przed atakiem na Expekt czy moze mi powiedziec ktos oco chodzi czy ten mecz jest wygrany czy nie...Obstawialem na handicap +2 na Panathinajkos tem mecz przegral 3-1 w setach

Slip created Mon 22/03/04 05:45

stake: 81.05 PLN
Possible win 202.62 PLN
date event type bet result odds
Tue 23/03/04 18:00 Olympiakos - Panathinaikos
Final - Game 3
Gre. A1 Volley 2 (+2.0) 2.50
2.50

W dziale pending mam cos takiego oco wtym chodzi
pisze tez status open <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> przeciesz mecz zakonczyl sie.

confirmed description system odds stake Possible win status
Mon 22/03/04 05:47 Slip created Mon 22/03/04 05:45 2.50 81.05 PLN 202.62 PLN open
202.62 PLN

#55987 25/03/2004 19:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał TOMASZNIEZLE:
[qb]Maveric ja mam ten sam problme wczoraj z wczorajszych spotkac trafilem trzy kupony i do tej pory nie zostaly one rozliczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czy jeszcze ktos ma podobny problem czy jestem jedyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Ale wydaje mi sie ze jest nas wiecej...Ciekaw jestem kiedy wkoncu wszystko wroci do normy ,przyslali wam moze jakiegos maila z zawiadomieniem co sie teraz dzieje ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
No moje wczorajsze tez nie rozliczone

#55988 25/03/2004 19:46
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
No tak, ale nic dziwnego, że nie rozliczają kuponów, skoro teraz ogólnie mają poważniejszy problem. Co prawda miło by było, żeby rozliczyli, ale chyba jednak ważniejsze jest ogólne działanie strony.

#55989 25/03/2004 19:49
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Czy moze ktos odpowiedziec na zadane wyzej pytanie chodzi o kupon.............. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#55990 25/03/2004 19:49
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
no cos nadal ten expekt nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#55991 25/03/2004 19:53
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Bogus kuponik w plecy-przy wyniku 3-1 dodanie 2 setow daje remis3-3 a nie w <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ygrana Panantinajkosu jak postawiłes

#55992 25/03/2004 19:59
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Quote
Oryginalnie wysłał j2702:
[qb]Bogus kuponik w plecy-przy wyniku 3-1 dodanie 2 setow daje remis3-3 a nie w <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ygrana Panantinajkosu jak postawiłes[/qb]
Ok dzieki teraz rozumiem wkurzalo mnie to ze pisalo caly czas open....
Nastepny mecz wygra panathinajkos w setach 3-1
Po zmikanach politycznych w grecji olimpiakos nawet w warcaby nie zdobedzie mistrzostwa....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#55993 25/03/2004 20:30
Dołączył: Feb 2004
Posty: 93
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 93
Mnie expekt nie działa pod żadnym adresem, mam Neo+ i pytanko, czy kombinowanie z proxy przy neo ma wogóle sens.

#55994 25/03/2004 20:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Oto namiary proxy,ktore jakos dzialaja.Jak slimak ale idzie.

62.245.205.212 8080

Niemieckie proxy.Jesli komus podziałalo to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#55995 25/03/2004 21:19
Dołączył: Feb 2004
Posty: 93
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 93
Mnie pomogło, ale tylko strona główna sie otwiera, przy logowaniu mnie wyrzuca, ale dobre i to, znaczy sie idzie ku lepszemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#55996 25/03/2004 21:35
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
C
member
member
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
dawajcie obstawiamy kiedy expekt wroci do zycia
1 - X - 2
dzisiaj - jutro - pojutrze

#55997 25/03/2004 21:44
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
Hand 2(-5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#55998 25/03/2004 21:46
Dołączył: Jan 2003
Posty: 317
M
mkp Offline
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 317
system: 2/4 pokaż szczegóły kuponu
stawka : 6.00 PLN
możliwa wygrana: 75.04 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Cz 25/03/04 21:00 Barcelona - Celtic
Puchar UEFA X 3.60
Cz 25/03/04 21:00 Mallorca - Newcastle
Puchar UEFA X 3.30
Cz 25/03/04 20:45 AS Roma - Villarreal
Puchar UEFA X 3.75
Cz 25/03/04 21:00 FC Internazionale - Benfica
Puchar UEFA X 3.50
Udalo sie zagrac .POZDRAWIAM

#55999 25/03/2004 21:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ciekawe czy uda sie wypłacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, aker), 1,002 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,178
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1