|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Mi raz dziala raz nie denerwuje mnie to juz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198 |
zapomniałem dodać, że działa ale bardzo się ślimaczy. trzeba nieco cierpliwości :rolleyes: . więc co z tym programem partnerskim?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140 |
wszystko pięknie z tymi prowizjami pod warunkiem,że Expekt do soboty stanie na nogi, na co bardzo liczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
jedno mnie tylko w.k.u.r.w.i.a. na maxa!!!strona raz hula raz nie ale czy te barany nie moha zaktualizowac wynikow z wczoraj....ja mam nierozliczony np mecz bournemouth blackpool z 20 45 co za zenada
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 14 |
Maveric ja mam ten sam problme wczoraj z wczorajszych spotkac trafilem trzy kupony i do tej pory nie zostaly one rozliczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czy jeszcze ktos ma podobny problem czy jestem jedyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Ale wydaje mi sie ze jest nas wiecej...Ciekaw jestem kiedy wkoncu wszystko wroci do normy ,przyslali wam moze jakiegos maila z zawiadomieniem co sie teraz dzieje ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
W moim odczuciu chlopcy z expektu poki co w ogole nie zajmuja sobie glowy rozliczaniem kuponow, zreszta jak klikam wyniki zdarzen na ich stronie i patrze na liczbe wynikow z wczoraj to zenada na maxa...wyniki znaja szkoda ze tak trudno im to wbic do swojej bazy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
Zagralem cos takiego z siatkuwki przed atakiem na Expekt czy moze mi powiedziec ktos oco chodzi czy ten mecz jest wygrany czy nie...Obstawialem na handicap +2 na Panathinajkos tem mecz przegral 3-1 w setach
Slip created Mon 22/03/04 05:45
stake: 81.05 PLN Possible win 202.62 PLN date event type bet result odds Tue 23/03/04 18:00 Olympiakos - Panathinaikos Final - Game 3 Gre. A1 Volley 2 (+2.0) 2.50 2.50
W dziale pending mam cos takiego oco wtym chodzi pisze tez status open <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> przeciesz mecz zakonczyl sie.
confirmed description system odds stake Possible win status Mon 22/03/04 05:47 Slip created Mon 22/03/04 05:45 2.50 81.05 PLN 202.62 PLN open 202.62 PLN
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał TOMASZNIEZLE: [qb]Maveric ja mam ten sam problme wczoraj z wczorajszych spotkac trafilem trzy kupony i do tej pory nie zostaly one rozliczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czy jeszcze ktos ma podobny problem czy jestem jedyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Ale wydaje mi sie ze jest nas wiecej...Ciekaw jestem kiedy wkoncu wszystko wroci do normy ,przyslali wam moze jakiegos maila z zawiadomieniem co sie teraz dzieje ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] No moje wczorajsze tez nie rozliczone
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769 |
No tak, ale nic dziwnego, że nie rozliczają kuponów, skoro teraz ogólnie mają poważniejszy problem. Co prawda miło by było, żeby rozliczyli, ale chyba jednak ważniejsze jest ogólne działanie strony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
Czy moze ktos odpowiedziec na zadane wyzej pytanie chodzi o kupon.............. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104 |
no cos nadal ten expekt nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Bogus kuponik w plecy-przy wyniku 3-1 dodanie 2 setow daje remis3-3 a nie w <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ygrana Panantinajkosu jak postawiłes
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
Oryginalnie wysłał j2702: [qb]Bogus kuponik w plecy-przy wyniku 3-1 dodanie 2 setow daje remis3-3 a nie w <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ygrana Panantinajkosu jak postawiłes[/qb] Ok dzieki teraz rozumiem wkurzalo mnie to ze pisalo caly czas open.... Nastepny mecz wygra panathinajkos w setach 3-1 Po zmikanach politycznych w grecji olimpiakos nawet w warcaby nie zdobedzie mistrzostwa....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 93 |
Mnie expekt nie działa pod żadnym adresem, mam Neo+ i pytanko, czy kombinowanie z proxy przy neo ma wogóle sens.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oto namiary proxy,ktore jakos dzialaja.Jak slimak ale idzie.
62.245.205.212 8080
Niemieckie proxy.Jesli komus podziałalo to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 93 |
Mnie pomogło, ale tylko strona główna sie otwiera, przy logowaniu mnie wyrzuca, ale dobre i to, znaczy sie idzie ku lepszemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140 |
dawajcie obstawiamy kiedy expekt wroci do zycia 1 - X - 2 dzisiaj - jutro - pojutrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760 |
Hand 2(-5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 317 |
system: 2/4 pokaż szczegóły kuponu stawka : 6.00 PLN możliwa wygrana: 75.04 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Cz 25/03/04 21:00 Barcelona - Celtic Puchar UEFA X 3.60 Cz 25/03/04 21:00 Mallorca - Newcastle Puchar UEFA X 3.30 Cz 25/03/04 20:45 AS Roma - Villarreal Puchar UEFA X 3.75 Cz 25/03/04 21:00 FC Internazionale - Benfica Puchar UEFA X 3.50 Udalo sie zagrac .POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ciekawe czy uda sie wypłacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka