|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
ale pilka.... niezle pogrywaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Oj Marcel, szansa na 5-2 byla i jest 4-3. norma
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,501
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,501 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
A ja tam pierdzielę, kiedyś tez rozkminiałem wszystkie spotkania, puszczałem w singlach 5-8 spotkań dziennie, ale postanowiłem sobie, że ograniczam granie do 1-2 typów dziennie. I tego się trzymam i dobrze jest póki co. Każdy jest kowalem swojego losu i tyle. I każdy wybiera co dla niego najlepsze. Po 1) nie tracę czasu na ślęczenie przed livescorem(mogę wtedy lepiej skupić się na czytaniu tematów z TiO) Po 2) mniej stresów Po 3) to jest mądre  Podobną taktykę obrałem już jakiś czas temu. Średnio na tydzień 10 singli leci, ale często śledzę live, oglądam mecze, których nie typuje. Po prostu uwielbiam tenis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,501
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,501 |
2bps benula 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
U mnie nie więcej niż dwa zakłady na raz i tylko solo, ale zdarza mi się dziennie więcej niż 2-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,501
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,501 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
"i to bez stresu" - sęk w tym, że stres to tak naprawdę jeden z głównych czynników, który uzależnia (przynajmniej mnie), to tzw. adrenalina Skaczesz na bungee z komórką w ręku i nagle okazuje się, że Twój typ broni piłek meczowych. Adrenalina do kwadratu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,501
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,501 |
A ja tam pierdzielę, kiedyś tez rozkminiałem wszystkie spotkania, puszczałem w singlach 5-8 spotkań dziennie, ale postanowiłem sobie, że ograniczam granie do 1-2 typów dziennie. I tego się trzymam i dobrze jest póki co. Każdy jest kowalem swojego losu i tyle. I każdy wybiera co dla niego najlepsze. Po 1) nie tracę czasu na ślęczenie przed livescorem(mogę wtedy lepiej skupić się na czytaniu tematów z TiO) Po 2) mniej stresów Po 3) to jest mądre  Podobną taktykę obrałem już jakiś czas temu. Średnio na tydzień 10 singli leci, ale często śledzę live, oglądam mecze, których nie typuje. Po prostu uwielbiam tenis  tak jak ja potrafilem spedzic 12 godzin na kortach w us open
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
A betowiec to jest bot. Conrad go zaprogramował. Jest nawet dośc inteligentny, bo czasami odpowiada, ale z reguły napierdala sam ze sobą ;):D
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,501
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,501 |
i benula.....chyba nawet nie utrzyma
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,501
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,501 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
A ja tam pierdzielę, kiedyś tez rozkminiałem wszystkie spotkania, puszczałem w singlach 5-8 spotkań dziennie, ale postanowiłem sobie, że ograniczam granie do 1-2 typów dziennie. I tego się trzymam i dobrze jest póki co. Każdy jest kowalem swojego losu i tyle. I każdy wybiera co dla niego najlepsze. Po 1) nie tracę czasu na ślęczenie przed livescorem(mogę wtedy lepiej skupić się na czytaniu tematów z TiO) Po 2) mniej stresów Po 3) to jest mądre  Podobną taktykę obrałem już jakiś czas temu. Średnio na tydzień 10 singli leci, ale często śledzę live, oglądam mecze, których nie typuje. Po prostu uwielbiam tenis  To co piszesz oznacza (patrz pkt. 3)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,501
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,501 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
ale on przy siatce gra.... rewelka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Mnie irytuje, jak ktoś zwraca komuś uwagę, że pisze sporo postów, często sam do siebie. Kiedyś na QC to jeden gem rozpisywano się na 3-4 posty 15-0, 15-15, 30-15 i jakoś nikt do tego pretensji nie miał. Ba nawet było to pomocne, bo Internet w komórkach miał mało który i jak się typowało mecz, którego się nie śledziło to ja sam czasem wchodziłem na QC po meczu i sprawdzałem sobie relację na forum, bo nie chciałem dowiedzieć się suchego wyniku tylko stopniowo odkrywać prawdę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
Goffin #5 bp. moze teraz ?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,501
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,501 |
benula 3maj chociaz teraz 4*-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Mnie irytuje, jak ktoś zwraca komuś uwagę, że pisze sporo postów, często sam do siebie. Kiedyś na QC to jeden gem rozpisywano się na 3-4 posty 15-0, 15-15, 30-15 i jakoś nikt do tego pretensji nie miał. Ba nawet było to pomocne, bo Internet w komórkach miał mało który i jak się typowało mecz, którego się nie śledziło to ja sam czasem wchodziłem na QC po meczu i sprawdzałem sobie relację na forum, bo nie chciałem dowiedzieć się suchego wyniku tylko stopniowo odkrywać prawdę  Świr  Ale znam to 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|