Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
#56080 27/03/2004 00:28
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał CapriCorn:
[qb]Btw, certyfikat - to jeszcze długa droga, żeby miało to większe znaczenie.[/qb]
Długa, albo najkrótsza z możliwych

Bonus: Unibet
#56081 27/03/2004 00:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 111
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 111
Ja siędzę ok 10godzin dziennie w necie i ani razu mi nie działał Expekt od poniedziałku a taraz dostałem to.
Witamy Serdecznie

Liczymy na to, ze problem bedzie rozwiazany do soboty.
Wiemy ze trwa juz udostepnianie kolejnych adresow IP, w zwiazku z czym
nieliczni nasi klienci maja juz dostep do naszego serwisu.

Raz jeszcze przepraszamy za czas oczekiwania.
Prace trwaja.

Pozdrawiamy
Monika Kaliszewska
Support
Expekt.com Ltd

#56082 27/03/2004 00:36
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Mam bardzo gorącą prośbę do kogoś uprzejmego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bardzo proszę o sprawdzenie w wynikach Ligi Mistrzów spotkania Chelsea - Arsenal (na stronie Expekta) wyniku "połowa czasu/pełny czas". U mnie zaznaczony jest wynik X/2. A jaki jest w rzeczywistości? Chyba X/X? Pomylili się, czy ja nie rozumiem zasad takiego zakładu? Taki wynik obstawiałem i myślałem, że wtopiłem, a tu taki zonk :/

Proszę o pomoc i wyjaśnienie sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#56083 27/03/2004 00:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 111
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 111
X/X taki jest prawidłowy wynik ,pomylili się .nie mam dostepu do na stronę expekt ale to pewne że pomylka

#56084 27/03/2004 01:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 76
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 76
Quote
Oryginalnie wysłał jtd:
[qb]pisze poraz ostatni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: -
adres: 62.245.205.212 port: 8080

działa na bank!
nalezy wchodzic przez www2.expekt.com[/qb]
Witam

Mam pytanie: gdzie się wpisuje ten adres? wpisuje to w opcjach interenetowych i nadal stronka mi sie nie otwiera

#56085 27/03/2004 02:00
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10
W wynikach na expekcie też jest zaznaczone wygrana x/2 (Chelsea-Arsenal) ciekawe kiedy się pokumają

#56086 27/03/2004 02:22
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Czy komuś w SZCZECINIE chodzi expekt? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#56087 27/03/2004 02:47
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał maaarcin2:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał jtd:
[qb]pisze poraz ostatni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: -
adres: 62.245.205.212 port: 8080

działa na bank!
nalezy wchodzic przez www2.expekt.com[/qb]
Witam

Mam pytanie: gdzie się wpisuje ten adres? wpisuje to w opcjach interenetowych i nadal stronka mi sie nie otwiera[/qb]
Może lepiej zastanowić się czy w ogóle wpisywać, a jeżeli już zdecydujemy się tam logować to może warto wysłać maila do expektu z zapytaniem czy wiedzą o tym adresie. Bo to, że ktoś tak napisał na forum nie daje niestety gwarancji, że poufne dane nie trafiają w niepowołane ręce, zwłaszcza jeżeli jest to nowa osoba na forum. Mi nie chce się tego robić bo sporadycznie grywam w expekcie a do tego w chwili obecnej nie mam absolutnie żadnych problemów z wejściem na stronę i zalogowaniem się.

P.S. Jeżeli ktoś będzie łaskaw wytknąć mi niewiedzę tudzież zwrócić uwagę, że wypisuję głupoty, zaznaczam, że moje wątpliwości może rozwiać tylko oficjalne źródło cytujące wspomniany adres, proszę więc nie strzępić piór po próżnicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#56088 27/03/2004 02:57
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
J
jtd Offline
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał maaarcin2:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał jtd:
[qb]pisze poraz ostatni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: -
adres: 62.245.205.212 port: 8080

działa na bank!
nalezy wchodzic przez www2.expekt.com[/qb]
Witam

Mam pytanie: gdzie się wpisuje ten adres? wpisuje to w opcjach interenetowych i nadal stronka mi sie nie otwiera[/qb]
Może lepiej zastanowić się czy w ogóle wpisywać, a jeżeli już zdecydujemy się tam logować to może warto wysłać maila do expektu z zapytaniem czy wiedzą o tym adresie. Bo to, że ktoś tak napisał na forum nie daje niestety gwarancji, że poufne dane nie trafiają w niepowołane ręce, zwłaszcza jeżeli jest to nowa osoba na forum. Mi nie chce się tego robić bo sporadycznie grywam w expekcie a do tego w chwili obecnej nie mam absolutnie żadnych problemów z wejściem na stronę i zalogowaniem się.[/qb]
Krzywka myslalem ze juz nie powrocisz do tego tematu, ale jednak... Ok
Nie bede Cie juz obrazal drugi raz, wytlumacze tylko, ze adres ten zostal podany przez support serwisu Expekt.com Ltd, ktory znajduje sie pod adresem support.poland@expekt.com i jest on integralna czescia serwisu Expekt.com, tym samym serwisem jak ten znajdujacy sie pod adresem www.expekt.com [expekt.com]

#56089 27/03/2004 03:05
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Quote
Oryginalnie wysłał j2702:
[qb]Czy komuś w SZCZECINIE chodzi expekt? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Ja jestem ze szczecina i nie dziala

#56090 27/03/2004 03:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 88
Quote
Oryginalnie wysłał lucAs:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał j2702:
[qb]Czy komuś w SZCZECINIE chodzi expekt? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Ja jestem ze szczecina i nie dziala[/qb]
dziala

#56091 27/03/2004 03:22
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Wybacz jtd mój sceptycyzm, jeżeli jest jak piszesz to obiecuję, że już więcej nie poruszę tematu. Jednak ku przestrodze chciałbym przytoczyć małą anegdotkę z życia niestety zaczerpniętą. Całkiem niedawno miałem styczność z usługą/produktem naszego narodowego operatora pod tytułem "neostrada". Padłem ofiarą legendarnego już problemu 83, nad którym nie będę się szerzej rozwodzić - myślę, że zainteresowani wiedzą o co chodzi. Nie byłoby w tej historii nic dziwnego gdyby nie rozwiązanie jakie zaproponował mi obsługujący bezpłatną infolinię (pomoc techniczną) serwisant neostrady. Otóż poradził mi on bym wysłał maila z opisem problemu na adres... problem.83@telekomunikacja.pl (sic!) Niestety, jak się później okazało adres taki po prostu nie istnieje, a raczej istnieje ale w rzeczywistości... mocno wirtualnej (wystarczy wpisać w googlu to dowiemy się kilku ciekawych rzeczy). Ta krótka bajka (niestety prawdziwa) dowodzi, jaką siłę ma plotka (swoją drogą ciekawe ilu pracowników Microsoftu usunęło misia z katalogu systemowego Windows? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Potrafiła ona wpłynąć nawet na pracownika telekomunikacji. Nie chce tu bynajmniej podważać wiarygodności polskiego supportu firmy expekt, chociaż ich odpowiedzi na niektóre maile dawałyby takie podstawy. I nieważne czy mylę się co do tego adresu, czy nie. Tu chodzi o samą ideę. Ty może masz podstawy, żeby twierdzić, że jest to bezpieczny adres (i ja się tu nie spieram), natomiast martwi mnie bezkrytycyzm i ufność tych, którzy mimo, że dowiedzieli się o jego istnieniu przed sekundą są w stanie bez mrugnięcia okiem zalogować się tam. No chyba, że mają tam tak małe fundusze, że nie muszą się martwić, ale to już inna historia...

#56092 27/03/2004 03:34
Dołączył: Mar 2004
Posty: 6
Q
stranger
stranger
Q Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 6
co się dzieje z expektem,strona z wyborem języków się załoduje i na tym mi się kończy, a potrzebuje $ które wygrałem

#56093 27/03/2004 04:08
Dołączył: Mar 2004
Posty: 594
addict
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 594
no expekt juz chodzi bez zadnego wpisywania proxy ... oby znow sie cos nie zyebalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
mozna juz wkoncu rozpoczac gre w exp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro

#56094 27/03/2004 04:31
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
dziwne mi dalej nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#56095 27/03/2004 04:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
tez jestem ze szcecina i mi nie chodzi

#56096 27/03/2004 05:06
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jak bym kupił starego trabanta... i trabant by się zaczął psuć... to miałbym tylko do siebie pretensje za ten nieprzemyślany zakup.

Nie ma co jęczeć i narzekać na brak dostępu... tylko trzeba się zastanowić po co się tam w ogóle wpłaciło pieniądze. :rolleyes:

Osobiście już dawno bym się przeniósł do Unibetu albo gdzieś indziej gdybym ciągle miał trudności z dostępem do konta u tych amatorów z Expektu.

#56097 27/03/2004 06:13
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Quote
Oryginalnie wysłał j2702:
[qb]Czy komuś w SZCZECINIE chodzi expekt? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Nie działa

#56098 27/03/2004 07:07
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
U mnie działa. Depozyt mi dziś wpłynął. Obstawiłem 3 zdarzenia na kupownie. 2 weszły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i czekam teraz na wynik Federer - Davidenko :rolleyes: .

#56099 27/03/2004 14:32
Dołączył: May 2003
Posty: 98
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 98
przedchila epxekt mi wysłał takiego maila

Witamy Serdecznie

ostatnim tygodniu wiele powaznych firm dzialajacych na rynku zakladow
bukmacherskich, pokera i kasyn, odczulo skutki atakow DDoS (Distributed
Denial of Service), niestety jestesmy jedna z tych firm.

Jak zapewne zauwazyles, nasz serwis byl nieosiagalny w ostatnich dniach,
wlasnie z powodu tych atakow. Atak DDoS, to obciazanie naszych serwerow
poprzez
generowanie wzmozonego ruchu przez wielu wirtualnych uzytkownikow w tym
samym czasie, z bardzo wielu komputerow i serwerow. Kiedy obciazenie
jest zbyt duze, strona Expekt.com spowolni swoje
dzialanie, lub stanie sie zupelnie niedostepna.

Rozwiazalismy teraz ten problem i pozostajemy w kontakcie z policja oraz
innymi wladzami, aby zapobiec tego rodzaju sytuacjom w przyszlosci.
Wspolpracujemy rowniez ze specjalistami i innymi firmami z branzy, nad
rozwiazaniami ktore zapobiegna tego rodzaju nielegalnym atakom w
przyszlosci

Atak DoS w zaden sposob nie ma wplywu na Panstwa dane, takie jak balans
konta, zawarte zaklady, czy tez dane personalne.

Nasz serwis jest juz dostepny, prosze zalogowac sie korzystajac z adresu
http://www.expekt.com/pol/

Polecamy rowniez w razie dalszych klopotow, usuniecie wszystkich plikow
cookie, oraz restart komputera.

Pozdrawiamy
Support
Expekt.com Ltd

Jezeli ma Pani/Pan jakies pytania, prosze je przeslac na adres
[email protected] wraz z ID gracza (6-cio lub 7-mio cyfrowy numer)
otrzymany podczas rejestracji.
Nasz support jest do Panstwa dyspozycji codziennie od 09:00 - 20:00.

ale w tym problem ze mi epxekt neidziała co za ludzie masakra pisza co innego a jest co innego odpisalem im zobacyzmy co mi napisza teraz

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1