|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
jak narazie to to wyglada na egzekucje, oby tak dalej Sam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Verdasco jaki to jest smutny gościu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
ojojoj Verdasco jeszcze pkt nie zdobyl przy swoim
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632 |
dasco po set  no way po początku nie ukrywam kreczuj dasco po 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Verdi wyglada jakby dopiero co wstal..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Verdasco widze szybko oddaje bo trzeba wieczorem z Lopezem na jakieś dupy iść a wieczór już tuz tuż
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Nie spodziewalem sie ze az tak latwo bedzie... - moglby w 2 secie powalczyc bo 13 to kuszacy kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Seifert obudź się ! pokonać 6-2 6-3 Thiema i nie radzić sobie z Langerem ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Ja gram Sama... Verdaco przereklamowany jakie przereklamowany? o czym ty mówisz? na takim AO09 grał fenomenalny tenis. To że teraz troche pod formą to nei znaczy że nie ma umiejętności
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Seifert obudź się ! pokonać 6-2 6-3 Thiema i nie radzić sobie z Langerem ?  a kto to jest ten Thiem że niby pokonanie go to jakiś wyczyn? Za 2-3 lata może coś z niego będzie a teraz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Seifert 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Seifert obudź się ! pokonać 6-2 6-3 Thiema i nie radzić sobie z Langerem ?  a kto to jest ten Thiem że niby pokonanie go to jakiś wyczyn? Za 2-3 lata może coś z niego będzie a teraz? Thiem ostatnio na prawdę na poziomie challengerowym i nawet w Wiedniu prezentował się w hali bardzo dobrze a kto to jest Nils Langer ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Seifert obudź się ! pokonać 6-2 6-3 Thiema i nie radzić sobie z Langerem ?  a kto to jest ten Thiem że niby pokonanie go to jakiś wyczyn? Za 2-3 lata może coś z niego będzie a teraz? Thiem ostatnio na prawdę na poziomie challengerowym i nawet w Wiedniu prezentował się w hali bardzo dobrze a kto to jest Nils Langer ? jeden ćwierćfinał i "naprawde dobrze"? W Wiedniu ograł Lacko którego każdy ogrywa o ile wyjdzie na mecz z rakietą. Nie twierdze że Langer to jest "ktoś" tylko narzekanie że ograł Thiema brzmi jakby ten Thiem był co najmniej Kubotem. Kiedyś nabrałem się pare razy na Kraijnovica "bo wielki talent" i teraz już sie oduczułem na nich grać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
jeden ćwierćfinał i "naprawde dobrze"? W Wiedniu ograł Lacko którego każdy ogrywa o ile wyjdzie na mecz z rakietą.
Nie twierdze że Langer to jest "ktoś" tylko narzekanie że ograł Thiema brzmi jakby ten Thiem był co najmniej Kubotem.
Kiedyś nabrałem się pare razy na Kraijnovica "bo wielki talent" i teraz już sie oduczułem na nich grać. wielkim grajkiem nie jest Thiem, to się zgadzam, ale przejście kwali w dobrym stylu, wydawało się, że Seifert się dobrze czuję, zresztą w przeszłości grał dobrze na carpecie i na hali a teraz nagle przegrywa 6 gemów z rzędu z Langerem, który w życiu nie osiągnął nic ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
jeden ćwierćfinał i "naprawde dobrze"? W Wiedniu ograł Lacko którego każdy ogrywa o ile wyjdzie na mecz z rakietą.
Nie twierdze że Langer to jest "ktoś" tylko narzekanie że ograł Thiema brzmi jakby ten Thiem był co najmniej Kubotem.
Kiedyś nabrałem się pare razy na Kraijnovica "bo wielki talent" i teraz już sie oduczułem na nich grać. wielkim grajkiem nie jest Thiem, to się zgadzam, ale przejście kwali w dobrym stylu, wydawało się, że Seifert się dobrze czuję, zresztą w przeszłości grał dobrze na carpecie i na hali a teraz nagle przegrywa 6 gemów z rzędu z Langerem, który w życiu nie osiągnął nic .... cóż, niestety urok czelków  szczególnie jak grają tam młodzi niedoświadczeni
|
|
|
Link skopiowany do schowka