Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 24 1 2 3 4 5 6 23 24
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
U mnie na razie :

Zaksa -1.5
Igtisadchi Baku
Ceske Budejovice

może jeszcze Post SV. Ponadto Bielsko powinno zrobic 3:0, ale kurs za niski. Może handicap punktowy (chociaż jest bardzo wysoki) jest jakimś wyjściem.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Budejovice -1,5 + zaksa -1,5 boks

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by gucik6
Originally Posted by Darwin
Tragedia Drodzy Meczpeelowcy <załamka>.........

masz jakies ciekawe informacje co warto zagrac?

Elita forum później wpadnie to na pewno coś mądrego napiszą. Ja się nie udzielam.

Cholera, nikt już na meczu pisać nie chce. Co się porobiło.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
czas moze przelamac aktualne stereotyp korver co:P??

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Ja się nie znam.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Sopot hmm ?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by gucik6
Originally Posted by Darwin
Tragedia Drodzy Meczpeelowcy <załamka>.........

masz jakies ciekawe informacje co warto zagrac?

Elita forum później wpadnie to na pewno coś mądrego napiszą. Ja się nie udzielam.

Cholera, nikt już na meczu pisać nie chce. Co się porobiło.

Marathonbet prezenty rozdal - Post @1.9 tongue

to co macik napisal wydaje mi sie, ze spokojnie powinno wejsc na dzis, do tego chyba jednak Sopot, z kim jak z kim ale z Prostejovem wygraja i sprobowalbym handi setowe na Schweriner smile

Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
juz nie badz taki skromny.skrobniesz cos czy nie??

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Budejovice + Zaksa @1.55 styknie wink

Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
to ja dodam coś od siebie

dziś zagram na to że ZAKSA przegra pierwszego seta. jak patrzymy na statystki zawodniczy z Kędzierzyna potrzebują troche czasu w meczu żeby rozpędzić się i często pierwszy set pada łupem przeciwników. lecz gdy już maszyna zacznie trybić idą jak burza.

dodam że pierwszego seta przegrali w ostatni meczu z Skrą, na przewagi wygrali z Sete - ale to na własnej hali, z Rzeszowem również stracili 1 seta, nawet Wwa zainkasowała pierwszego seta.

moze przeciwnicy w postaci Skry i Resovi nie są miarodajnym przykładem w odniesieniu do dzisiejszego przeciwniki ale chyba coś jest na rzeczy z trudnym wejściem w mecz.

reasumując: 1 set win Zvezda, oraz Zvezda +2,5 s.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
no i idąc za głosem tłumu: Budejki -1,5s

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Originally Posted by rosalinho
to ja dodam coś od siebie

dziś zagram na to że ZAKSA przegra pierwszego seta. jak patrzymy na statystki zawodniczy z Kędzierzyna potrzebują troche czasu w meczu żeby rozpędzić się i często pierwszy set pada łupem przeciwników. lecz gdy już maszyna zacznie trybić idą jak burza.

dodam że pierwszego seta przegrali w ostatni meczu z Skrą, na przewagi wygrali z Sete - ale to na własnej hali, z Rzeszowem również stracili 1 seta, nawet Wwa zainkasowała pierwszego seta.

moze przeciwnicy w postaci Skry i Resovi nie są miarodajnym przykładem w odniesieniu do dzisiejszego przeciwniki ale chyba coś jest na rzeczy z trudnym wejściem w mecz.

reasumując: 1 set win Zvezda, oraz Zvezda +2,5 s.
na mój gust to było Tours a Sete grało z Resovią

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
zenujacy komentator

"nie przyjmie, nie przyjmie"

"bez bloku, bez bloku"

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Budziejovice 22-18 -> 22-23

Dołączył: Nov 2009
Posty: 450
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 450
Dinamo Bukareszt aż takie słabe jest? Bo chciałem sobie na nie przyatakować po przegranym secie...a kurs ponad 4 pewnie będzie

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
no i masówka dnia budjowice weszło 3-0

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Ceske Budejovice zgodnie z planem 3-0. wink


Pozdrawiam tych wszystkich spiskowców według, których zdanie pana sieyahha z mecz.pl ma znaczenia na kursy u buków.

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Originally Posted by sieyahh
Ceske Budejovice zgodnie z planem 3-0. wink


Pozdrawiam tych wszystkich spiskowców według, których zdanie pana sieyahha z mecz.pl ma znaczenia na kursy u buków.

ma, każdego ma ale nie pojmiesz tego wink

gratulacje wygranych 50zł

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by sieyahh
Pozdrawiam tych wszystkich spiskowców według, których zdanie pana sieyahha z mecz.pl ma znaczenia na kursy u buków.

Jak mozesz nie pojmowac, ze jesli 1 firma wystawia kursy i nagle pogra to kilkadziesiat osob to szybko kurs spadnie, a inne buki wystawia pozniej kursy po spadkach..
Wystarczy spokojnie poczekac az kursy pokopiuje choc kilka bukow tak trudno skumac?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
kilkanascie*

Strona 4 z 24 1 2 3 4 5 6 23 24

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1