|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
U mnie na razie :
Zaksa -1.5 Igtisadchi Baku Ceske Budejovice
może jeszcze Post SV. Ponadto Bielsko powinno zrobic 3:0, ale kurs za niski. Może handicap punktowy (chociaż jest bardzo wysoki) jest jakimś wyjściem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Budejovice -1,5 + zaksa -1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Tragedia Drodzy Meczpeelowcy <załamka>......... masz jakies ciekawe informacje co warto zagrac? Elita forum później wpadnie to na pewno coś mądrego napiszą. Ja się nie udzielam. Cholera, nikt już na meczu pisać nie chce. Co się porobiło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647 |
czas moze przelamac aktualne stereotyp korver co:P??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Sopot  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Tragedia Drodzy Meczpeelowcy <załamka>......... masz jakies ciekawe informacje co warto zagrac? Elita forum później wpadnie to na pewno coś mądrego napiszą. Ja się nie udzielam. Cholera, nikt już na meczu pisać nie chce. Co się porobiło. Marathonbet prezenty rozdal - Post @1.9  to co macik napisal wydaje mi sie, ze spokojnie powinno wejsc na dzis, do tego chyba jednak Sopot, z kim jak z kim ale z Prostejovem wygraja i sprobowalbym handi setowe na Schweriner 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647 |
juz nie badz taki skromny.skrobniesz cos czy nie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646 |
Budejovice + Zaksa @1.55 styknie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884 |
to ja dodam coś od siebie
dziś zagram na to że ZAKSA przegra pierwszego seta. jak patrzymy na statystki zawodniczy z Kędzierzyna potrzebują troche czasu w meczu żeby rozpędzić się i często pierwszy set pada łupem przeciwników. lecz gdy już maszyna zacznie trybić idą jak burza.
dodam że pierwszego seta przegrali w ostatni meczu z Skrą, na przewagi wygrali z Sete - ale to na własnej hali, z Rzeszowem również stracili 1 seta, nawet Wwa zainkasowała pierwszego seta.
moze przeciwnicy w postaci Skry i Resovi nie są miarodajnym przykładem w odniesieniu do dzisiejszego przeciwniki ale chyba coś jest na rzeczy z trudnym wejściem w mecz.
reasumując: 1 set win Zvezda, oraz Zvezda +2,5 s.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884 |
no i idąc za głosem tłumu: Budejki -1,5s
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
to ja dodam coś od siebie
dziś zagram na to że ZAKSA przegra pierwszego seta. jak patrzymy na statystki zawodniczy z Kędzierzyna potrzebują troche czasu w meczu żeby rozpędzić się i często pierwszy set pada łupem przeciwników. lecz gdy już maszyna zacznie trybić idą jak burza.
dodam że pierwszego seta przegrali w ostatni meczu z Skrą, na przewagi wygrali z Sete - ale to na własnej hali, z Rzeszowem również stracili 1 seta, nawet Wwa zainkasowała pierwszego seta.
moze przeciwnicy w postaci Skry i Resovi nie są miarodajnym przykładem w odniesieniu do dzisiejszego przeciwniki ale chyba coś jest na rzeczy z trudnym wejściem w mecz.
reasumując: 1 set win Zvezda, oraz Zvezda +2,5 s. na mój gust to było Tours a Sete grało z Resovią
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
zenujacy komentator
"nie przyjmie, nie przyjmie"
"bez bloku, bez bloku"
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Budziejovice 22-18 -> 22-23
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 450
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2009
Posty: 450 |
Dinamo Bukareszt aż takie słabe jest? Bo chciałem sobie na nie przyatakować po przegranym secie...a kurs ponad 4 pewnie będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
no i masówka dnia budjowice weszło 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Ceske Budejovice zgodnie z planem 3-0. Pozdrawiam tych wszystkich spiskowców według, których zdanie pana sieyahha z mecz.pl ma znaczenia na kursy u buków.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
Ceske Budejovice zgodnie z planem 3-0. Pozdrawiam tych wszystkich spiskowców według, których zdanie pana sieyahha z mecz.pl ma znaczenia na kursy u buków. ma, każdego ma ale nie pojmiesz tego  gratulacje wygranych 50zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Pozdrawiam tych wszystkich spiskowców według, których zdanie pana sieyahha z mecz.pl ma znaczenia na kursy u buków. Jak mozesz nie pojmowac, ze jesli 1 firma wystawia kursy i nagle pogra to kilkadziesiat osob to szybko kurs spadnie, a inne buki wystawia pozniej kursy po spadkach.. Wystarczy spokojnie poczekac az kursy pokopiuje choc kilka bukow tak trudno skumac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|