|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2011
Posty: 432 |
Chciałem napisać przed meczem, że może warto koło się zakręcić bo przecież Dynamo ledwo u siebie przeciętną Muszynę ograło a wiadomo jak ciężko się we wszelkim Baku gra ale bałem się, że znów będzie na mnie jazda, że podaje typy przed meczem czyli drogą wielu expertów czas zacząć podawać typy po meczu  Piszesz to, gdy wynik 2:0 prawie już dla Baku;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252 |
Dwa lekkie bety: Dynamo WIN @4.5  Baku correct score 3-1 @3.8 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252 |
+ Baku 3set win @1.75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Chciałem napisać przed meczem, że może warto koło się zakręcić bo przecież Dynamo ledwo u siebie przeciętną Muszynę ograło a wiadomo jak ciężko się we wszelkim Baku gra ale bałem się, że znów będzie na mnie jazda, że podaje typy przed meczem czyli drogą wielu expertów czas zacząć podawać typy po meczu  Piszesz to, gdy wynik 2:0 prawie już dla Baku;) Co jest właśnie ironią tej sytuacji.  Odnoszę się do wczorajszych i przedwczorajszych wpisów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2011
Posty: 432 |
Chciałem napisać przed meczem, że może warto koło się zakręcić bo przecież Dynamo ledwo u siebie przeciętną Muszynę ograło a wiadomo jak ciężko się we wszelkim Baku gra ale bałem się, że znów będzie na mnie jazda, że podaje typy przed meczem czyli drogą wielu expertów czas zacząć podawać typy po meczu  Piszesz to, gdy wynik 2:0 prawie już dla Baku;) Co jest właśnie ironią tej sytuacji.  Odnoszę się do wczorajszych i przedwczorajszych wpisów  Zagrałeś na Baku ? Ja niestety na Dynamo:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Dwa lekkie bety: Dynamo WIN @4.5  Baku correct score 3-1 @3.8  szkoda nawet złotówki na Dinamo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252 |
Jednak dynamo caly czas gra gruz... :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252 |
Dwa lekkie bety: Dynamo WIN @4.5  Baku correct score 3-1 @3.8  szkoda nawet złotówki na Dinamo Szkoda czasu zeby na to patrzec,nic z tego nie bedzie... powodzonka!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Teraz Eczeczibasi  W trakcie już chyba można podawać. @1.70
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Teraz Eczeczibasi  W trakcie już chyba można podawać. @1.70 co myslisz o DG dzis ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
Loko Baku izunia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Niemki według mnie dziś max set z Dąbrową ugrają
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371 |
Panowie co myslicie o Noliko?Dadza rade?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Teraz Eczeczibasi  W trakcie już chyba można podawać. @1.70 co myslisz o DG dzis ? Raczej omijam ten mecz bo go nie czuje ale wydaje mi się, że Drezno 1.5 jest do zaakceptowania. Po ostatnim meczu Dąbrowy w Muszynie nie jestem do nich przekonany, szczególnie do lewego skrzydła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Niemki według mnie dziś max set z Dąbrową ugrają chociaz jeden ktory raczy odpisac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Dąbrowa jak chce się liczyć w tej grupie to musi pokonać Dresdner, a napewno są lepsze od niemek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Teraz Eczeczibasi  W trakcie już chyba można podawać. @1.70 I teraz Azerrail Baku po @ 5.50 i jest po meczu.  Baku megagwiazdy ale widać brak zgrania jeszcze. Raczej zespół swojego parkietu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Teraz Eczeczibasi  W trakcie już chyba można podawać. @1.70 co myslisz o DG dzis ? Raczej omijam ten mecz bo go nie czuje ale wydaje mi się, że Drezno 1.5 jest do zaakceptowania. Po ostatnim meczu Dąbrowy w Muszynie nie jestem do nich przekonany, szczególnie do lewego skrzydła. cos z podobnym kursem by mi sie przydalo w takim razie. Jak narazie mam Zenit ale co do tego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
RC Cannes po 1.25 powinno łatwo wygrać z Vollero. Zurich po odejściu Svetlany Ilic stacił moim zdaniem cały rezon i zaangażowanie. Do tego brak Alajbeg i skrzydła już nie są takie mocne ale te Cannes tylko na dokładkę do jakiegoś typu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|