|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
X Lyon @5.50 może ukręcą coś po przerwie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Atletico Real  OH Leuven - KV Mechelen ov2.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
trochę się omyliłem w ocenie Lyonu oby po przerwie drugą wkulali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Ale Lyon fiuty,a marne X2 konczy taśme 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
ch... wie jakim skladem dzisiaj Real czy pokryja handi ale skoro rezerwami wygrali z jakimis amerykancami to czemu z takimi ogorkami nie wygraja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371 |
Bayern + Hannover + Real -1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371 |
ch... wie jakim skladem dzisiaj Real czy pokryja handi ale skoro rezerwami wygrali z jakimis amerykancami to czemu z takimi ogorkami nie wygraja Beda Kaka,Di Maria,Karim,Higuain,Essien,Arbeloa,Jese,Modric,Carvalho a reszty nie pamietam bo to rano było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371 |
Kadra na Alcoyano: Bramkarze: Adán, Jesús i Rubén Yáñez Obrońcy: Varane, Albiol, Carvalho i Nacho Pomocnicy: Essien, Callejón, Kaká, Modrić, Di María, Álex i José Rodríguez Napastnicy: Higuaín, Benzema oraz Morata.
Kontuzje: Arbeloa, Marcelo, Coentrão, Khedira i Xabi Alonso (ból mięśni) Nieobecni decyzją trenera: Casillas, Pepe, Ramos, Özil oraz Cristiano Ronaldo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
ch... wie jakim skladem dzisiaj Real czy pokryja handi ale skoro rezerwami wygrali z jakimis amerykancami to czemu z takimi ogorkami nie wygraja Beda Kaka,Di Maria,Karim,Higuain,Essien,Arbeloa,Jese,Modric,Carvalho a reszty nie pamietam bo to rano było  Co niby było rano ? Chyba kpisz. Po ich slynnej wtopie z dżerzejem i pierwszy skladem, 0:4 - ja juz im podziekowalem za puchary.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
ch... wie jakim skladem dzisiaj Real czy pokryja handi ale skoro rezerwami wygrali z jakimis amerykancami to czemu z takimi ogorkami nie wygraja Beda Kaka,Di Maria,Karim,Higuain,Essien,Arbeloa,Jese,Modric,Carvalho a reszty nie pamietam bo to rano było  o kurwa to powinno byc z 5-0 a ja mysle czy -1 pokryja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371 |
ch... wie jakim skladem dzisiaj Real czy pokryja handi ale skoro rezerwami wygrali z jakimis amerykancami to czemu z takimi ogorkami nie wygraja Beda Kaka,Di Maria,Karim,Higuain,Essien,Jese,Modric,Carvalho a reszty nie pamietam bo to rano było  korekta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Real jak wygra to na pewno nie 1-0 a ze czuje ich wygrana dzisiaj no to muszą pokryc handi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
ch... wie jakim skladem dzisiaj Real czy pokryja handi ale skoro rezerwami wygrali z jakimis amerykancami to czemu z takimi ogorkami nie wygraja Beda Kaka,Di Maria,Karim,Higuain,Essien,Arbeloa,Jese,Modric,Carvalho a reszty nie pamietam bo to rano było  o kurwa to powinno byc z 5-0 a ja mysle czy -1 pokryja  a jak odpadali z Alcoronem to też złym składem nie grali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371 |
ch... wie jakim skladem dzisiaj Real czy pokryja handi ale skoro rezerwami wygrali z jakimis amerykancami to czemu z takimi ogorkami nie wygraja Beda Kaka,Di Maria,Karim,Higuain,Essien,Arbeloa,Jese,Modric,Carvalho a reszty nie pamietam bo to rano było  o kurwa to powinno byc z 5-0 a ja mysle czy -1 pokryja  a jak odpadali z Alcoronem to też złym składem nie grali  3-0 powinno byc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
ciekawy typ ...   no to lipa, raczej nie wykręcą ... kto gra puchary do .... wpier ... suchary
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
to bylo w tamtym sezonie, teraz jest nowy sezon i musza ich rozpierdolic  koniec kropka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Lyon po gola :bok:s
taka forumowiczów wola
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Kurcze,dobrze lyonczycy graja.Pewno cos ubija,ale czy dwie ...troche zal miec ich po 1.30 w X2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Vindom co myslisz o Marsyli +0.5 ? I tak postanowione (  ) ale jestem ciekaw opinii
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
mecz prestiżowy, Marsylia nie ma obecnie dobrej passy, zagra bez Gignaca, jeśli się zepnie to może dojść do dogrywki, tylko bardzo wątpię w taki scenariusz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|