|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Zawodnicy w Grand Prix w 2006 rokuNr startowe zawodników zakwalifikowanych:1. Tony Rickardsson SVEMO - Szwecja 2. Jason Crump MA - Australia 3. Leigh Adams MA - Australia 4. Nicki Pedersen DMU - Dania 5. Greg Hancock AMA - USA 6. Bjarne Pedersen DMU - Dania 7. Tomasz Gollob PZM - Polska 8. Andreas Jonsson SVEMO - Szwecja 9. Scott Nicholls ACU - Anglia 10. Antonio Lindback SVEMO - Szwecja 11. Jarosław Hampel PZM - Polska 12. Lee Richardson ACU - Anglia 13. Matej Zagar AMZS - Słowenia 14. Piotr Protasiewicz PZM - Polska 15. Niels Kristian Iversen DMU - Dania 16. Dzika Karta Rezerwa toru:numery startowe 17 i 18 Zakwalifikowani zawodnicy rezerwowi:19. Hans Andersen DMU - Dania 20. Ryan Sullivan MA - Australia 21. Tomasz Chrzanowski PZM - Polska 22. Kenneth Bjerre DMU - Dania 23. Rune Holta NMF - Norwegia 24. Stefan Andersson SVEMO - Szwecja Kalendarz FIM Speedway Grand Prix 200622 kwiecień - Krsko (Słowenia)6 maj - Wrocław (Polska)20 maj - Eskilstuna (Szwecja)3 czerwiec - Cardiff (Wielka Brytania)24 czerwiec - Kopenhaga (Dania)29 lipiec - Lonigo (Włochy)12 sierpień - Malilla (Szwecja)26 sierpień - Praga (Czechy)9 wrzesień - Daugavpils (Łotwa)23 wrzesień - Bydgoszcz (Polska)GP Live - Sportowe Fakty [ sportowefakty.pl] GP Live [ speedwayworld.tv]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
GP Słowenii - 22 kwiecień - Krsko
Lista startowa: 1. Jarosław Hampel (Polska) (11) 2. Greg Hancock (USA) (5) 3. Tomasz Gollob (Polska) (7) 4. Niell Kristian Iversen (Dania) (15) 5. Leigh Adams (Australia) (3) 6. Jason Crump (Australia) (2) 7. Piotr Protasiewicz (Polska) (14) 8. Matej Ferjan (Słowenia) (16) 9. Antonio Lindback (Szwecja) (10) 10. Lee Richardson (Wielka Brytania) (12) 11. Tony Rickardsson (Szwecja) (1) 12. Andreas Jonsson (Szwecja) (8) 13. Bjarne Pedersen (Dania) (6) 14. Matej Zagar (Słowenia) (13) 15. Nicki Pedersen (Dania) (4) 16. Scott Nicholls (Wielka Brytania) (9)
Rezerwowi 17. Izaak Santej (Słowenia) (17) 18. Jernej Kolenko (Słowenia) (18)
Obsada biegów 1. Hampel, Hancock, Gollob, Iversen 2. Adams Protasiewicz, Crump, Ferjan 3. Richardson, Rickardsson, Lindback, Jonsson 4. N. Pedersen, Zagrar, Nicholls, B. Pedersen 5. B. Pedersen, Hampel, Adam, Lindback 6. Zagar, Richardson, Hancock, Crump 7. Rickardsson, N. Pedersen, Protasiewicz, Gollob 8. Iversen, Ferjan, Jonsson, Nicholls 9. Crump, Nicholls, Hampel, Rickardsson 10. Jonsson, Adams, N. Pedersen, Hancock 11. Ferjan, Lindback, Gollob, Zagar 12. B. Pedersen, Iversen, Richardson, Protasiewicz 13. Protasiewicz, Jonsson, Zagar, Hampel 14. Hancock, B. Pedersen, Ferjan, Rickardsson 15. Nicholls, Gollob, Richardson, Adams 16. Lindback, Crump, Iversen, N. Pedersen 17. Hampel, Ferjan, N. Pedersen, Richardson 18. Lindback, Hancock, Protasiewicz, Nicholls 19. Gollob, Jonsson, B. Pedersen, Crump 20. Adams, Zagar, Rickardsson, Iversen
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
Gdyby ktos dysponowal jakis relacji na zywo z tego turnieju na internecie, gdyz jeszcze sie canal+ nie dorobilem, to poprosze o linka ...
Sorry ze tutaj ale nie wiedzialem gdzie sie z tym wrzucic.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 143 |
no to zaczynamy
w stsie dosc ciekawie
CRUMP-HAMPEL 1 1,30 crump wedlug mnie w tej chwili glowny faworyt do tytulu
GOLLOB- RICHARDSON 1 1,4 tomek w niezlej formie i do tego potrafi jechac w krsko
HANCOCK-LINDBAECK 1 1,35 hancocok jak zwykle solidnie a lindbaeck cos na razie srednio w tym roku
NICHOLLS-IVERSEN 1,35 Nicholls bardzo ladnie w tym sezonie do tego brak doswiadczenia Iversena w GP
kurs:3,32 stawka 7/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
ZAGAR-GOLLOB KL1 1.85 6.00 1.85 jak dla mnie ten typek 7/10 ale moze ktos mi napisze jak w tym sezonie jezdzi Zagar? bo mysle ze to ostatni sezon Tomka w GP i bedzie sie chcial pokazac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
znalazlem surebeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Crump, J - Rickardsson, Tony
w Unibecie na Tony'ego kurs 1,85
w Betadnwin kurs na Crump'a 2,4
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
nie wie ktoś czy sts zamierza wystawic biegów? Bo kur...nie widze w ofercie...ale nie wiem, może jakoś doszły czy cos, ale nei zaktualizowali...
Największą zyłe złota skasowali?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
znalazlem surebeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Crump, J - Rickardsson, Tony
w Unibecie na Tony'ego kurs 1,85
w Betadnwin kurs na Crump'a 2,4
pozdrawiam Nie ma żadnego surebeta. A Uni jest to zakład na GP Słowenii, w BW na cały cykl GP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
znalazlem surebeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Crump, J - Rickardsson, Tony
w Unibecie na Tony'ego kurs 1,85
w Betadnwin kurs na Crump'a 2,4
pozdrawiam dziwny ten twoj surebet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> w unibet masz kursy na grand prix slovenia a w baw sa kursy na caly sezon
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
sorry za wprowadzenie w blad! to mam nadzieje, ze dzis Rickardsson bedzie lepszy od Crumpa!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
dzieki ale bardzie mi chodzi o jakiejs relecji telewizyjnej. dla mnie faworyt murowany to Crump. i tego sie trzymam ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
W Milenium Hancook z Adrenaliną 1.8 , tylko pytanko czy trzeba tam grac to w 3 kombinacjach ale chyba nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
GP SERIES czas zacząć. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Stadion Matije Gubca w KRSKO (słownie"Kyrszko" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)geometria przypomina Rzeszowskie lotnisko. O ile w poprzednich latach walka rozgrywała sie na calej szerokości toru fantastyczne pojedynki Golloba z Sullim i Bajera ('02,'03) do samej kreski o tyle w roku ubiegłym rządził niestety dla kibicow start+ krawężnik :/
Propozycje z sts-u (reszta narazie śpi lub wyrównane pary)
Jason Crump 1-3 1.90 szanse 5/10 dla mniej odważnych 1-6 1.35 bądz w parze z Hampelem 1.30 8/10
Każdy widzi jak Jason przygotowal sie do sezonu W Anglii prawie niepokonany, w Polsce również pokazne zdobycze. Arena dzisejszych zmagań rownież mu pasuje 3m po serii zasadniczej w roku ubiegłym 4 w Finale .
Tony Rckardsson w parze z Adamsem 1.30 8/10 Róznica u progu sezonu znaczacą .Lee nie wszedł dobrze w Polske a w SłowenIi bedzie liczyla sie rakieta.
Greg Hancock od kilku lat nie mial takiego staru w Polsce jak w tym .Kapitalne starty + walka na dystansie to jest to czego brakowało mu w poprzednich.
Myśle że stac go na pierwszą ósemkę łącznie z podium
typ 1-8 1.60 7/10
o parze z toninio to już nie wspomne 1.35 9/10
A jeśli macie jakies grosze to 2.40 w parze z Adamsem to dla mnie troche przeszacowana propozycja buka 2-3/10
Tomasz Gollob
JAWA CZY GM na co zdecyduje sie pan Tomasz w tym roku.
W poprzednim po 2 słabszych biegach(Słowenia)na GM gdzie "nie ciagło" przesiadka i o niebo lepiej spokojnie wszedl do semis JAwą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />. Jak sam podkreśla w tym sezonie zdecydowanie GM choć ma kilka Jaw na czarną godzine.
Na co stać go w dzisiejszej rundzie?
1-8 1.75 to dobry pomysł 6-7/10
a w parze z Richim 1.40 8/10. Richardsson średniak ktory w GP. nie może poza Bydgoszczą wow przebic bariery 6p na turniej.
Powodzenia wszystkim.
PS co do kombinacji sts nic nie narzucił byłem 15 minut po otwarciu punktu i hulaj dusza
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
na necie jest 1-10 ale w punkcie sie okazało że na kuponach drukuja w pierwszej ósemce czyli 1-8.
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Ale sie BAW zeszmacil,wszyscy prawie maja zuzel w ofercie a Ci olewaja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
o ktorej dzisiaj sie zaczynają zawody ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
no STS dziś ładnie się popisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ricki-Adams 1
Tony ostatni sezon,ale napewno będzie w czubie,sprzęcicho jak zwykle mocne,mistrz to mistrz,a Adams z sezonu na sezon słabiej,nawet w Lesznie go objeżdżają...
Crump-Hampel 1
Crumpie w tym roku rewelka,wysoka forma,zajebiste silniki,jakieś laptopy odpalające maszyne,pełen kosmos,moim zdaniem dziś będzie na pudle,Jarek też pewnopowalczy,ale z Australijczykiem raczej nie wygea
N.Pedersen-M.Zagar 1
Nie wiem czy to jakaś podpucha,ale 1,35 na Duńczyka biore pewnie,niby GP w Słoweni,ale co Zegar może zdziałać w takim towarzystwie.
Adams-Hancock 2
2,4 na Yankesa biore w ciemno,w tym sezonie doskonała forma jak narazie,a Lee rozczarowuje.
Hancock -Lindbeack 1
Tutaj tak samo jak powyżej,tylko szwed to parówa przy Adamsie,drugi dobry sezon w GP mu się nie fartnie...
Protasiewicz -Ferjan 1
Pepe pewno jak zwykle oczaruje nas w GP:) , ale z Ferjankiem chyba sobie poradzi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Zagar moze zdzialac to co rok temu. A nicki nie jest w pelni sil - jutro czy tam pojutrze zostanie poddany operacji nadgarstkow. Aua.
Reszta jes jes joł... a STS tymi oznaczeniami przycial niesamowicie i im zle zycze bo caly mitserny plan poszedl w tzw. pizdu :/
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|