Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
#561168 19/04/2006 09:02
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Zawodnicy w Grand Prix w 2006 roku

Nr startowe zawodników zakwalifikowanych:

1. Tony Rickardsson SVEMO - Szwecja
2. Jason Crump MA - Australia
3. Leigh Adams MA - Australia
4. Nicki Pedersen DMU - Dania
5. Greg Hancock AMA - USA
6. Bjarne Pedersen DMU - Dania
7. Tomasz Gollob PZM - Polska
8. Andreas Jonsson SVEMO - Szwecja
9. Scott Nicholls ACU - Anglia
10. Antonio Lindback SVEMO - Szwecja
11. Jarosław Hampel PZM - Polska
12. Lee Richardson ACU - Anglia
13. Matej Zagar AMZS - Słowenia
14. Piotr Protasiewicz PZM - Polska
15. Niels Kristian Iversen DMU - Dania
16. Dzika Karta

Rezerwa toru:
numery startowe 17 i 18

Zakwalifikowani zawodnicy rezerwowi:

19. Hans Andersen DMU - Dania
20. Ryan Sullivan MA - Australia
21. Tomasz Chrzanowski PZM - Polska
22. Kenneth Bjerre DMU - Dania
23. Rune Holta NMF - Norwegia
24. Stefan Andersson SVEMO - Szwecja

Kalendarz FIM Speedway Grand Prix 2006

22 kwiecień - Krsko (Słowenia)
6 maj - Wrocław (Polska)
20 maj - Eskilstuna (Szwecja)
3 czerwiec - Cardiff (Wielka Brytania)
24 czerwiec - Kopenhaga (Dania)
29 lipiec - Lonigo (Włochy)
12 sierpień - Malilla (Szwecja)
26 sierpień - Praga (Czechy)
9 wrzesień - Daugavpils (Łotwa)
23 wrzesień - Bydgoszcz (Polska)

GP Live - Sportowe Fakty [sportowefakty.pl]
GP Live [speedwayworld.tv]

Bonus: Unibet
#561169 19/04/2006 09:14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
GP Słowenii - 22 kwiecień - Krsko

Lista startowa:
1. Jarosław Hampel (Polska) (11)
2. Greg Hancock (USA) (5)
3. Tomasz Gollob (Polska) (7)
4. Niell Kristian Iversen (Dania) (15)
5. Leigh Adams (Australia) (3)
6. Jason Crump (Australia) (2)
7. Piotr Protasiewicz (Polska) (14)
8. Matej Ferjan (Słowenia) (16)
9. Antonio Lindback (Szwecja) (10)
10. Lee Richardson (Wielka Brytania) (12)
11. Tony Rickardsson (Szwecja) (1)
12. Andreas Jonsson (Szwecja) (8)
13. Bjarne Pedersen (Dania) (6)
14. Matej Zagar (Słowenia) (13)
15. Nicki Pedersen (Dania) (4)
16. Scott Nicholls (Wielka Brytania) (9)

Rezerwowi
17. Izaak Santej (Słowenia) (17)
18. Jernej Kolenko (Słowenia) (18)

Obsada biegów
1. Hampel, Hancock, Gollob, Iversen
2. Adams Protasiewicz, Crump, Ferjan
3. Richardson, Rickardsson, Lindback, Jonsson
4. N. Pedersen, Zagrar, Nicholls, B. Pedersen
5. B. Pedersen, Hampel, Adam, Lindback
6. Zagar, Richardson, Hancock, Crump
7. Rickardsson, N. Pedersen, Protasiewicz, Gollob
8. Iversen, Ferjan, Jonsson, Nicholls
9. Crump, Nicholls, Hampel, Rickardsson
10. Jonsson, Adams, N. Pedersen, Hancock
11. Ferjan, Lindback, Gollob, Zagar
12. B. Pedersen, Iversen, Richardson, Protasiewicz
13. Protasiewicz, Jonsson, Zagar, Hampel
14. Hancock, B. Pedersen, Ferjan, Rickardsson
15. Nicholls, Gollob, Richardson, Adams
16. Lindback, Crump, Iversen, N. Pedersen
17. Hampel, Ferjan, N. Pedersen, Richardson
18. Lindback, Hancock, Protasiewicz, Nicholls
19. Gollob, Jonsson, B. Pedersen, Crump
20. Adams, Zagar, Rickardsson, Iversen

#561170 20/04/2006 22:23
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Gdyby ktos dysponowal jakis relacji na zywo z tego turnieju na internecie, gdyz jeszcze sie canal+ nie dorobilem, to poprosze o linka ...

Sorry ze tutaj ale nie wiedzialem gdzie sie z tym wrzucic.

Pozdrawiam

#561171 21/04/2006 00:04
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635

#561172 22/04/2006 08:34
Dołączył: May 2005
Posty: 143
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 143
no to zaczynamy


w stsie dosc ciekawie

CRUMP-HAMPEL 1 1,30 crump wedlug mnie w tej chwili glowny faworyt do tytulu

GOLLOB- RICHARDSON 1 1,4 tomek w niezlej formie i do tego potrafi jechac w krsko

HANCOCK-LINDBAECK 1 1,35 hancocok jak zwykle solidnie a
lindbaeck cos na razie srednio w tym roku

NICHOLLS-IVERSEN 1,35 Nicholls bardzo ladnie w tym sezonie do tego brak doswiadczenia Iversena w GP

kurs:3,32 stawka 7/10

#561173 22/04/2006 09:09
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
ZAGAR-GOLLOB KL1 1.85 6.00 1.85 jak dla mnie ten typek 7/10 ale moze ktos mi napisze jak w tym sezonie jezdzi Zagar? bo mysle ze to ostatni sezon Tomka w GP i bedzie sie chcial pokazac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#561174 22/04/2006 09:12
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
znalazlem surebeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Crump, J - Rickardsson, Tony

w Unibecie na Tony'ego kurs 1,85

w Betadnwin kurs na Crump'a 2,4

pozdrawiam

#561175 22/04/2006 09:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
nie wie ktoś czy sts zamierza wystawic biegów? Bo kur...nie widze w ofercie...ale nie wiem, może jakoś doszły czy cos, ale nei zaktualizowali...

Największą zyłe złota skasowali?

#561176 22/04/2006 09:41
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
znalazlem surebeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Crump, J - Rickardsson, Tony

w Unibecie na Tony'ego kurs 1,85

w Betadnwin kurs na Crump'a 2,4

pozdrawiam

Nie ma żadnego surebeta. A Uni jest to zakład na GP Słowenii, w BW na cały cykl GP.

#561177 22/04/2006 09:41
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
znalazlem surebeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Crump, J - Rickardsson, Tony

w Unibecie na Tony'ego kurs 1,85

w Betadnwin kurs na Crump'a 2,4

pozdrawiam
dziwny ten twoj surebet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
w unibet masz kursy na grand prix slovenia a w baw sa kursy na caly sezon

#561178 22/04/2006 09:50
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
sorry za wprowadzenie w blad! to mam nadzieje, ze dzis Rickardsson bedzie lepszy od Crumpa!

#561179 22/04/2006 10:16
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219


dzieki ale bardzie mi chodzi o jakiejs relecji telewizyjnej. dla mnie faworyt murowany to Crump. i tego sie trzymam ...

#561180 22/04/2006 10:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
W Milenium Hancook z Adrenaliną 1.8 , tylko pytanko czy trzeba tam grac to w 3 kombinacjach ale chyba nie ?

#561181 22/04/2006 10:20
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
GP SERIES czas zacząć. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Stadion Matije Gubca w KRSKO (słownie"Kyrszko" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)geometria przypomina Rzeszowskie lotnisko.
O ile w poprzednich latach walka rozgrywała sie na calej szerokości toru fantastyczne pojedynki Golloba z Sullim i Bajera ('02,'03) do samej kreski o tyle w roku ubiegłym rządził niestety dla kibicow start+ krawężnik :/

Propozycje z sts-u (reszta narazie śpi lub wyrównane pary)

Jason Crump 1-3 1.90 szanse 5/10 dla mniej odważnych 1-6 1.35 bądz w parze z Hampelem 1.30 8/10

Każdy widzi jak Jason przygotowal sie do sezonu W Anglii prawie niepokonany, w Polsce również pokazne zdobycze.
Arena dzisejszych zmagań rownież mu pasuje 3m po serii zasadniczej w roku ubiegłym 4 w Finale
.

Tony Rckardsson w parze z Adamsem 1.30 8/10 Róznica u progu sezonu znaczacą .Lee nie wszedł dobrze w Polske a w SłowenIi bedzie liczyla sie rakieta.


Greg Hancock od kilku lat nie mial takiego staru w Polsce jak w tym .Kapitalne starty + walka na dystansie to jest to czego brakowało mu w poprzednich.

Myśle że stac go na pierwszą ósemkę łącznie z podium

typ 1-8 1.60 7/10

o parze z toninio to już nie wspomne 1.35 9/10

A jeśli macie jakies grosze to 2.40 w parze z Adamsem to dla mnie troche przeszacowana propozycja buka 2-3/10


Tomasz Gollob

JAWA CZY GM na co zdecyduje sie pan Tomasz w tym roku.

W poprzednim po 2 słabszych biegach(Słowenia)na GM gdzie "nie ciagło" przesiadka i o niebo lepiej spokojnie wszedl do semis JAwą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.
Jak sam podkreśla w tym sezonie zdecydowanie GM choć ma kilka Jaw na czarną godzine.

Na co stać go w dzisiejszej rundzie?

1-8 1.75 to dobry pomysł 6-7/10

a w parze z Richim 1.40 8/10. Richardsson średniak ktory w GP. nie może poza Bydgoszczą wow przebic bariery 6p na turniej.

Powodzenia wszystkim.

PS co do kombinacji sts nic nie narzucił byłem 15 minut po otwarciu punktu i hulaj dusza

#561182 22/04/2006 10:57
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
1-8 czy 1-10 ?

#561183 22/04/2006 11:08
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
na necie jest 1-10 ale w punkcie sie okazało że na kuponach drukuja w pierwszej ósemce czyli 1-8.

Pozdro

#561184 22/04/2006 11:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Ale sie BAW zeszmacil,wszyscy prawie maja zuzel w ofercie a Ci olewaja...

#561185 22/04/2006 11:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
o ktorej dzisiaj sie zaczynają zawody ?

#561186 22/04/2006 11:33
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
no STS dziś ładnie się popisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ricki-Adams 1

Tony ostatni sezon,ale napewno będzie w czubie,sprzęcicho jak zwykle mocne,mistrz to mistrz,a Adams z sezonu na sezon słabiej,nawet w Lesznie go objeżdżają...


Crump-Hampel 1

Crumpie w tym roku rewelka,wysoka forma,zajebiste silniki,jakieś laptopy odpalające maszyne,pełen kosmos,moim zdaniem dziś będzie na pudle,Jarek też pewnopowalczy,ale z Australijczykiem raczej nie wygea


N.Pedersen-M.Zagar 1

Nie wiem czy to jakaś podpucha,ale 1,35 na Duńczyka biore pewnie,niby GP w Słoweni,ale co Zegar może zdziałać w takim towarzystwie.

Adams-Hancock 2

2,4 na Yankesa biore w ciemno,w tym sezonie doskonała forma jak narazie,a Lee rozczarowuje.

Hancock -Lindbeack 1

Tutaj tak samo jak powyżej,tylko szwed to parówa przy Adamsie,drugi dobry sezon w GP mu się nie fartnie...

Protasiewicz -Ferjan 1

Pepe pewno jak zwykle oczaruje nas w GP:) , ale z Ferjankiem chyba sobie poradzi...

#561187 22/04/2006 11:57
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Zagar moze zdzialac to co rok temu. A nicki nie jest w pelni sil - jutro czy tam pojutrze zostanie poddany operacji nadgarstkow. Aua.

Reszta jes jes joł... a STS tymi oznaczeniami przycial niesamowicie i im zle zycze bo caly mitserny plan poszedl w tzw. pizdu :/

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1