Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10
#561208 22/04/2006 15:05
Dołączył: Mar 2006
Posty: 22
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 22
tez mialem nadzieje zagrac 1-10 ale na tablicach opis prawidlowy co nie zmienia faktu ze "chlopaki z stsu" naginaja wszystko co sie da w swoja strone - zreszta wkrotce czeka mnie sadowa przeprawa z nimi mniej wiecej w podobnej sprawie - jednak musze przyznac ze po zmianie polityki w mixie - sts ma najlepsza dla mnie oferte.

Bonus: Unibet
#561209 22/04/2006 16:52
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
Znawcy zuzlowi co powiecie na pare jonson - ferjan 1 bo mi sie wydaje to dosc pewny typ poprossze o jakeis sugestie bo mam zmaira zagrac za dosc duza stawke;)

#561210 22/04/2006 16:57
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Ja powiem krotko T.GOLLOB -A.Jonsson typ 1 kurs 1,85 Expekt

Tomek w formie, od poczatku sezonu widac ze jego fury sa dobrze przygotowane. Andreas forma iscie nierowna, w Bydzi ladnie jezdzi ale poza nia juz kiepsko. Licze ze nasz Tomek zacznie ten sezon Grand Prix bardzo dobrze, podium moim zdaniem bardzo realne.

#561211 01/05/2006 09:39
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
GP EUROPY - 6 MAJ - WROCLAW

Lista startowa:
1. (3) Leigh Adams (Australia)
2. (6) Bjarne Pedersen (Dania)
3. (10) Antonio Lindbaeck (Szwecja)
4. (2) Jason Crump (Australia)
5. (8) Andreas Jonsson (Szwecja)
6. (9) Scott Nicholls (Wielka Brytania)
7. (5) Greg Hancock (USA)
8. (7) Tomasz Gollob (Polska)
9. (11) Jarosław Hampel (Polska)
10. (13) Matej Zagar (Słowenia)
11. (1) Tony Rickardsson (Szwecja)
12. (4) Nicki Pedersen (Dania)
13. (16) Krzysztof Kasprzak (Polska)
14. (14) Piotr Protasiewicz (Polska)
15. (15) Niels Kristian Iversen (Dania)
16. (12) Lee Richardson (Wielka Brytania)

Rezerwowi:
17. Janusz Kołodziej (Polska)
18. Tomasz Gapiński (Polska)

Obsada biegów
1. Adams, B.Pedersen, Lindbaeck, Crump
2. Jonsson, Hancock, Nicholls, Gollob
3. Zagar, Rickardsson, Hampel, N.Pedersen
4. Iversen, Protasiewicz, Richardson, Kasprzak
5. Kasprzak, Adams, Jonsson, Hampel
6. Protasiewicz, Zagar, B.Pedersen, Nicholls
7. Rickardsson, Iversen, Hancock, Lindbaeck
8. Crump, Gollob, N.Pedersen, Richardson
9. Nicholls, Richardson, Adams, Rickardsson
10. N.Pedersen, Jonsson, Iversen, B.Pedersen
11. Gollob, Hampel, Lindbaeck, Protasiewicz
12. Kasprzak, Crump, Zagar, Hancock
13. Hancock, N.Pedersen, Protasiewicz, Adams
14. B.Pedersen, Kasprzak, Gollob, Rickardsson
15. Richardson, Lindbaeck, Zagar, Jonsson
16. Hampel, Nicholls, Crump, Iversen
17. Adams, Gollob, Iversen, Zagar
18. Hampel, B.Pedersen, Hancock, Richardson
19. Lindbaeck, N.Pedersen, Kasprzak, Nicholls
20. Jonsson, Protasiewicz, Rickardsson, Crump

Półfinały:
21. miejsca 1, 4, 6, 7.
22. miejsca 2, 3, 5, 8.

Finał:
23. Dwaj pierwsi zawodnicy z obu półfinałów.

Sędziuje - Anthony Steele (Wielka Brytania)

GP Live [speedwayworld.tv]
GP Live - Sportowe Fakty [sportowefakty.pl]

#561212 20/05/2006 08:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/wxdetail/SWXX0004?dayNum=3

pogoda nienajlepsza na dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale coz z tego pare lat temu w Berlinie byl prawie motocross (wiadomo kto wtedy wygral, moze i dzis powtorzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wiec i dzis pojada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> tyle ze wowczas moze byc loteria... uwaznie ze stawkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#561213 20/05/2006 09:50
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Panowie zaprawde powiadam wam jestem przekonany pewny swego ,
dzisiejszym zwyciezcom Grand Prix Szwecji zostanie Tony Rickardsson
Szwecja ! Pięknym kursem nas uraczono na to zdarzenie celowo nic
nie grałem przez cały miesiąc z myślą o tym zdarzeniu i dzisiaj
biore wygrana Tonego za 2500

Lets go TONY !

Alez to beda emocje oby szczesliwe

#561214 20/05/2006 09:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
czy bedzie pogoda czy nie znalazlem tylko 2 typy godne uwagi z stsu

lindback - protas 1.4
n.pedersen - t.gollobo 1.35

protas wiadomo do gp sie nigdy nienadawal i dalej podtrzymuje to zdanie. co do lindbaecka to wirtuozem speedwaya nie jest ale jezdzi u siebie i prezentuje dobra forme w tym sezonie chociaz glownie przemawia fakt wlasnej publicznosci

nicki jezdzi prawie u siebie prawie bo jezdzil tutaj w zeszlym sezonie. wyrownana forma z tego sezonu + znajomosc toru stawia go w swietle zwyciezcy tej pary

dorzuce do tego bondarenko i bedzie AKO na podwojenie

#561215 20/05/2006 11:01
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Ale sts sobie poleciał.... . Patrze a tu na kuponie Pedersen 1-3, a na necie 1-3... sts luje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#561216 20/05/2006 11:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
norma, od początku sezonu tak oszukują.

Bez dłużysz opisów, bo spiesze sie do tych frajerów.

Hancock - Hampel 1 - jak będzie trudny tor, przemoczony, to Hampel nie ma czego szukać, ogólnie róznica klasy. Greg jest w swietnej formie spokojnie powinien uzyskac 1/2, czego Hampelowi nie wrożę.

Scott - BP 1 - coż, Bjarne jakos sie posypał, nie ma formy, a Nicholls? Nicholls jest jednym z faworytów. U siebie, mocny, jestw stanie pokonać kazdego, 1/2 to absolutne minimum i to z wysokim dorobkiem punktowym.

I zastanawiam sie nad Lindbackiem z PePe oraz nad Tonym z Adamsem - ale tu w zasadzie zdecyduje pewnie jeden bieg = półfinał.

#561217 20/05/2006 11:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
oczywiscie pewny wydaje sie być typ na Nickiego z T. Gollobem, ale mam taka zasadę, że nei gram przeciw Tomaszowi, nigdy.

#561218 20/05/2006 11:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 13
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 13
Sadze, ze bardzo ciekawe kursy sa na dzisiejsze zawody. Na pewno warto wybrac cos z tych propozycji:

L.Richardson-P.Protasiewicz - 1 1,65 - polecam szczegolnie
J.Crump-N.Pedersen - 1 1,60
T.Gollob-M.Zagar - 1 1,70
L.Adams-S.Nicholls - 1 1,55
G.Hancock - miejsce 1-8 1,32
T.Rickardsson-J.Hampel - 1 1,32

#561219 20/05/2006 15:22
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Czy ktos moze wypisac wszystkie stacje, na ktorych bedzie transmisja ? Albo przynajmiej wiekszosc z tego.

#561220 20/05/2006 15:24
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,318
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,318
.

Last edited by [g]um[p]; 20/05/2006 16:14.
#561221 20/05/2006 15:30
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
.

Last edited by [g]um[p]; 20/05/2006 16:13.
#561222 20/05/2006 15:42
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,318
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,318
.

Last edited by [g]um[p]; 20/05/2006 16:13.
#561223 20/05/2006 16:13
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Podobnie jak kol.N.Pedersen obstawiam:

win zawodow T.Rickardsson 4,25(exp)
+
Crump - Rickardsson 2 2,2 (exp)

Jezeli w pierwszym typie cos nawali , licze ze Tonny wygra rywalizacje z Crumpem,gdyz australijczyk mimo kapitalnej formy ostatnio, to Szwecja cos mu nie "lezy".Jednak licze na zwyciestwo Ricardssona w calych zawodach.Pozdrawiam i zycze powodzenia wszytkim grajacym.

#561224 20/05/2006 16:13
Dołączył: May 2006
Posty: 430
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 430
Mnie zaciekawila para Linback jonson 2 jonson w tym sezonie zawodzi we wrocalwiu jechal kontuzjowany moze w koncu sie przelamie i u siebie w szwecji pojedize dobrze bo to ze jets lepszym zuzlowcem od linbacka to chyba nei podlega rzadnej dyskuji.

nicki - Adams 1 nicki dzis powinien pojechac w finale bo mu crump zaczyna uciekac a admas w tm sezonie jakos mnie nie przekonuje swoja jazda

Nichols - Zagar 1 Scott na wlansym tor napewno bedize grozny i powinien sobie spokojnie poradzic z zaskakujaco dorbze jezdzacym zagarem

I na koniec Tomek - zagar1 oraz tomek - hampel 1 co wy na to powiecie:) krytyka mile widziana oraz jakiekolwiek sugestie:)

#561225 20/05/2006 16:32
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Quote
Czy ktos moze wypisac wszystkie stacje, na ktorych bedzie transmisja ? Albo przynajmiej wiekszosc z tego.

Jezeli chodzi o przekaz Free,to tu powinny sie pojawic namiary.

http://www.sat-benelux.nl/forum/viewtopic.php?t=105381

#561226 20/05/2006 16:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Jeszcze zastanawiam sie nad typem:

Zagar - Hampel 1 2,4 (exp)

a czemu nie? Zagar naprawde prezentuje rowna wysoka forme, nie tylko w lidze ale i w G.P. Jednak musze ten typ szybko jeszcze przemyslec.

#561227 20/05/2006 16:49
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
speedway'06 9w 6p +8,83j
Adams-Hampel 1
1,7 betandwin 4j
1 Adams jest lepszym żużlowcem
2 Adams jest w formie
3 Adams pokazał w Częstochowie na lidze jak jeździ się na trudnym torze

Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, latajaca_holenderka, rafal08, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,452 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1