Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10
#561188 22/04/2006 12:03
Dołączył: May 2003
Posty: 260
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 260
Witam.

Greg Hancock - Matej Zagar

Na Grega kurs 2.20- ja biorę z pocałowaniem w ...


Pozdrawiam.

Bonus: Unibet
#561189 22/04/2006 12:17
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Zagar moze zdzialac to co rok temu. A nicki nie jest w pelni sil - jutro czy tam pojutrze zostanie poddany operacji nadgarstkow. Aua.

Reszta jes jes joł... a STS tymi oznaczeniami przycial niesamowicie i im zle zycze bo caly mitserny plan poszedl w tzw. pizdu :/

ta tylko od tego roku jest nowa formuła GP i Zegar już się nie ślizgnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#561190 22/04/2006 12:19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
jaka nowa formuła, co ty mówisz?

branie Nickiego przeciwko Zagarowi w Krsko to trochę jednak wolny żart. Moim zdaniem Matej będzie na podium, a to jak on jest spasowany do tego toru można porównać do Tomka Golloba i Bydgoszczy. Oczekiwania są duże, sam Matej liczy zapewne tylko na V, jesli sie nie spali - bedzie wysoko.

#561191 22/04/2006 12:42
Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
Quote
Witam.

Greg Hancock - Matej Zagar

Na Grega kurs 2.20- ja biorę z pocałowaniem w ...


Pozdrawiam.

Ury u ktorego buka ???

#561192 22/04/2006 12:50
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Expekt

#561193 22/04/2006 13:05
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Quote
jaka nowa formuła, co ty mówisz?

branie Nickiego przeciwko Zagarowi w Krsko to trochę jednak wolny żart. Moim zdaniem Matej będzie na podium, a to jak on jest spasowany do tego toru można porównać do Tomka Golloba i Bydgoszczy. Oczekiwania są duże, sam Matej liczy zapewne tylko na V, jesli sie nie spali - bedzie wysoko.

Z całym szacunkiem do Mateja ale porównanie go do Golloba i jazdy jego w Bydzi. to jakiś żart. Spasowany do toru? przecież warunki za każdym razem są inne a ktoś z GP kieruje przygotowaniem toru. Widzisz go na podium hmm będą potrzebne Tobie bardzo dobre okulary(obym się nie mylił bo będę musaił to odstrzekac hahah). Sam Matej liczy tylko na V dobry żart jak będzie w 8 to napewno będzie jego dobrym osiągnięciem.

#561194 22/04/2006 13:17
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
No chyba kpisz sobie.

"Warunki są zawsze inne' - taaaa, takie teksty to tam może w Gnieznie przechodzą. Porównanie do Golloba, może jest trochę na wyrost, bo z Gollobem w Bydgoszczy to by nie wygral nawet Chuck Norris - ale chodzi o sam mechanizm. Wiadomo Matej to nie Gollob, ale spasowany będzie niesamowicie i nawet nie mysl, że nie - bo sie rozczarujesz.

On ma bardzo dobrą baze sprzętową a jesli chodzi o przygotowanie silników do tego toru, cóż - wątpie aby ktos by szybszy - chyba tylko Rcikardsson.

Matej w wywiadach mówi, że liczy na podium, ale nie jest wielką tajemnicą , że tak naprawdę liczy na zwyciestwo. Podium już ma za sobą, pora na wiekszy sukces.

#561195 22/04/2006 13:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Quote
Quote
Zagar moze zdzialac to co rok temu. A nicki nie jest w pelni sil - jutro czy tam pojutrze zostanie poddany operacji nadgarstkow. Aua.

Reszta jes jes joł... a STS tymi oznaczeniami przycial niesamowicie i im zle zycze bo caly mitserny plan poszedl w tzw. pizdu :/

ta tylko od tego roku jest nowa formuła GP i Zegar już się nie ślizgnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

co za nowa forumla od tego roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> chyba o czyms nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ahh ci niedzielni fani zuzla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


a wiec tak...

DZIS TYP DNIA u mnie to GREG HANCOCK

Swietne wejscie w sezon.. dobry szybki walczacy.. jak sam zapowiada czuje sie na silach powtorzyc sezon 1997 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wiadomo inaczej zawodnicy jada w lidze inaczej w GP. Ale jezeli on zaczyna tak szalec juz na poczatek w lidze to na pewno dzis nie bedzie chłopcem do bicia... po cichu licze na podium HERBIEGO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

STS 1-8 - 1,60
PROF 1-6 - 2,80

skusilem sie na oba bo warte ryzyka...
osmeka mysle bez problemu jest w zasiegu Amerykanina.. a jezeli nie wejdzie do finalu to bedzie w polfinale trzeci i bedzie $$$$$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Poza tym PEWKI jak co sezon to Crump+Rickardsson

Reszta no bet.
N.Pedersen jakas operacja, ale chyba finał dziś walnie.
Adams powinien byc w tej ósemce chodz... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Zagar dobry w Krsko ale kto go tam wie.
B.Pedersen niby dobry ale jednak w GP nie jest stabilny na maxa.
Jonsson 6 punktow to max. Dobry na torze w BDG nic poza tym.
Nicholls siódmy.
Gollob ośmy.
Hampel dziewiaty.
PePe gleba w pierwszym łuku = standart. dzis 12.
Iversen&Lindback - bez rewelacji 2-3 pkt.
Ferjan ostatni na polewaczce.


Pozdro.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#561196 22/04/2006 13:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
może byc trzeci w półfinale i być poza 6. Hancock w Anglii szału aż takiego nie robi, wczorja ogladalem GP z Krsko 2005 i też jednak specjalnie nie szalał. Ale no nie wiem, w 8 to chyba jednak będzie.

#561197 22/04/2006 13:26
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
[quote]No chyba kpisz sobie.

"Warunki są zawsze inne' - taaaa, takie teksty to tam może w Gnieznie przechodzą.

Wytłumacz mi to proszę !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#561198 22/04/2006 13:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Gniezno to dygresja była, żart. Natomiast taki tekst to kpina, bo jak to są zawsze inne?

#561199 22/04/2006 13:31
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
[quote]może byc trzeci w półfinale i być poza 6.

Napewno będac 3 w półfinale będzie 5 lub 6
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#561200 22/04/2006 13:34
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
tak? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Od kiedy niby?

Sorry, ja nie chce nikogo urazic, ale poczytajcie troche regulamin zanim gracie takie rzeczy.

O miejsach poniżej 4 decyduje suma pktow zdobyta przed półfinalami, a msc z 1/2 nie ma nic do rzeczy i tak to rozliczaly zawsze buki. Wiec jesli dajmy na to Hancock zrobi w zasadniczej 8, bedzie w 1/2 3, a 4 bedzie Zagar który zrobi w zasadniczej 9 -> Zagar przed Hancockiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#561201 22/04/2006 13:40
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Quote
tak? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Od kiedy niby?

Sorry, ja nie chce nikogo urazic, ale poczytajcie troche regulamin zanim gracie takie rzeczy.

O miejsach poniżej 4 decyduje suma pktow zdobyta przed półfinalami, a msc z 1/2 nie ma nic do rzeczy i tak to rozliczaly zawsze buki. Wiec jesli dajmy na to Hancock zrobi w zasadniczej 8, bedzie w 1/2 3, a 4 bedzie Zagar który zrobi w zasadniczej 9 -> Zagar przed Hancockiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Przyznaje mój błąd.
To mówisz że dzsiaj warunki na torze w Krsko będą takie same jak rok temu. Dlaczego podważasz większośc typów innych forumowiczów. Twój styl pisania też jest dośc przemądrzały. A po zawodoach napewno coś wymyślisz jeśli Zagara nie będzie na pudle. Pozdro i powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

#561202 22/04/2006 13:49
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
No nie przemądrzały, tylko wskazuje niebezpieczenstwo w graniu pary Hancock - Zagar, bo uważam, że może tam byc i 1 i 2. I wcale nie mówie, że Zagar na tym pudle będzie, ale mysle ze trzeba sie z tym liczyc i jest to mozliwe.

Warunki nie musza byc takie same, ale na pewno zostanie ten sam typ nawierzchni i taka sama geometria, a jak ktos zna takie rzeczy od podszewki bo jezdzi tam cale zycie totez wie w jakis sposób warunki sie zmieniaja w zaleznosci od pogody np.

#561203 22/04/2006 13:56
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
buszmen jakbys mial pattrzec na dany bet w ten sam sposob czyli ze moze byc 1 i 2 to nic bys nie pogral. To jest zuzel wszystko sie moze zdazyc. Musisz nauczyc sie robic wycene procentowa, zgadzma sie ze w parze Hancock - Zagar jest wszystko mozliwe ale po kursie pow 2 to zal nie xzagrac na Hancocka tymbardziej ze w tym roku jest zdecydowanie mocniejszy od Slowenca.

#561204 22/04/2006 14:03
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
dla mnie jest 58-42 dla Zagara - w mojej ocenie, także nie wiem czy przy takim podejsciu opłacalne jest granie Hancocka. Zresztą, ja tego nie ruszam po prostu, wzialem Zagara z STS w 8 i mi wystarczy,a tu zwyczajnie ostrzegam przed jakims grubym graniem.

#561205 22/04/2006 14:15
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
sorky, ze nie na temat, ale zagrałem Crumpa w sts do trojki, zagrał mi to znajomy wiec nie sprawdziłem, ze na kuponie symbolem x jest Crump do 2, a na stronce sts symbol x Crump w 3, wiec jak mam to rozumiec bład czy oszustwo zmanipulowane przez StS?

#561206 22/04/2006 14:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
oszustwo zamanipulowane przez sts - tez to dzis przeszedłem;] Brzydkie metody bardzo, jakos nie chce mi sie wierzyć, że sie pomylili.

#561207 22/04/2006 14:25
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
raczej sie nie pomylili skoro nadal na stronce maja x do 3 , a pozatym zazwyczaj symbol x oznacza do 3, heh tzn, ze wtopa prawdopodobna , niech no ja jutro zdobędę numer to tych cinkciarzy!

Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, latajaca_holenderka), 2,021 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,821
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1